Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Статистика відвідувань


75.3%Ukraine Ukraine
5.2%Kuwait Kuwait
3.2%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.1%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 440
Вчора: 437
Цього тижня: 877
Минулого тижня: 2752
Цього місяця: 5844
Минулого місяця: 13878
Всього: 1187125


Під час чергового засідання Вченої ради інституту обговорено найбільш актуальні питання життєдіяльності вишу-переселенця
Про інститут - Новини

09 червня 2017 року проведено чергове засідання Вченої ради вишу-переселенця.

Робота засідання розпочалася з розгляду питання «Діяльність Донецького юридичного інституту з підготовки науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації: стан роботи та напрямки подальшого розвитку».

Перший проректор інституту доктор юридичних наук, старший науковий співробітник капітан поліції Єгор Назимко зазначив, що підготовка науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації здійснюється через аспірантуру (ад’юнктуру) і докторантуру. Ця система загалом наближена до забезпечення реалізації поставлених завдань, відповідає законодавству та Інструкції про підготовку науково-педагогічних та наукових кадрів у вищих навчальних закладах і наукових установах МВС України, розпорядчим актам ректорату, Вченої ради. Також, особи, які професійно провадять наукову, науково-технічну або науково-педагогічну діяльність за основним місцем роботи, мають право здобувати вищу освіту ступеня доктора філософії поза аспірантурою (ад’юнктурою) у відповідному вищому навчальному закладі (науковій установі) без переривання трудової діяльності або під час перебування у творчій відпустці.

Завдяки злагодженій та своєчасній роботі вишу-переселенцю вдалось протягом 2016-2017 років оперативно реагувати на якісні зміни науково-педагогічного складу та відкривати ті наукові спеціальності, за якими є повне наукове, кадрове та методичне забезпечення.

На теперішній час підготовка науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації в ад’юнктурі (аспірантурі) Донецького юридичного інституту здійснюється за 5 науковими спеціальностями:12.00.01 – теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; 12.00.05 – трудове право та право соціального забезпечення; 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право; 12.00.08 – кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право; 12.00.09 – кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність.

Детальніше...
 
У Міністерстві освіти і науки України відбулося чергове VI засідання Ради ректорів вишів-переселенців
Про інститут - Новини

У Міністерстві освіти і науки України відбулося чергове VI засідання Ради ректорів вишів-переселенців 1

Уже за традицією раз на квартал у Міністерстві освіти і науки України відбуваються засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів, які тимчасово переміщені із зони проведення антитерористичної операції, на яких ректори та представники вишів-переселенців мають змогу обговорити нагальні питання діяльності навчальних закладів на місцях тимчасової передислокації, а також поспілкуватися з представниками органів державної влади, громадськими діячами, міжнародними партнерами щодо перспектив розвитку освітньої та наукової діяльності вишів-переселенців. Не став виключенням і червень місяць. Так, 07 червня 2017 року у м. Києві за участю ректорів та представників вищих навчальних закладів тимчасово переміщених із зони проведення антитерористичної операції відбулося VI засідання Ради ректорів вишів-переселенців.

Присутніми на даному заході були завідувач сектору переміщених вищих навчальних закладів департаменту вищої освіти МОН України Світлана Сергіївна Кретович, директор департаменту вищої освіти МОН України Олег Ігорович Шаров, народний депутат України Олексій Михайлович Рябчин. У зазначеному заході взяв участь представник Донецького юридичного інституту – учений секретар секретаріату Вченої ради Даря Вікторівна Давидова. Ректори та представники вишів-переселенців мали змогу особисто поспілкуватися із посадовими особами та донести найболючіші питання, які хвилюють переміщені навчальні заклади.

Детальніше...
 
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08
телефон/факс: (0564) 92 95 19

Приймальня
(0564) 92 94 92

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval