Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Статистика відвідувань


75%Ukraine Ukraine
5%Kuwait Kuwait
3.4%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.4%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 607
Вчора: 571
Цього тижня: 2375
Минулого тижня: 3725
Цього місяця: 10711
Минулого місяця: 14045
Всього: 1219259


Вітаємо директора Департаменту фінансово-облікової політики МВС України полковника поліції Шевніна Сергія Михайловича з ЮВІЛЕЄМ!
Про інститут - Новини

Вітаємо директора Департаменту фінансово-облікової політики МВС України полковника поліції Шевніна Сергія Михайловича з ЮВІЛЕЄМ!

Від імені Вченої Ради, ректорату, науково-педагогічного складу, співробітників, курсантів, студентів, слухачів, аспірантів нашого навчального закладу та себе особисто вітаємо Вас, шановний Сергію Михайловичу, з ювілеєм!

Детальніше...
 
У Маріупольському центрі первинної підготовки поліцейських проводяться заходи з популяризації фізичної культури та спорту
Про інститут - Новини

Професійна діяльність працівників підрозділів Національної поліції характеризується підвищеною екстремальністю, пов’язаною із протидією криміналізації суспільства, затриманням злочинців, звільненням заручників, застосуванням зброї, забезпеченням правопорядку в період масових заходів, стихійних лих та надзвичайних ситуацій. Це все формування вимагає моральної стійкості до тяжких умов праці та відповідної фізичної підготовки поліцейських.

Саме з метою підвищення рівня фізичної підготовки слухачі курсів первинної підготовки працівників поліції у м. Маріуполі залучаються до спортивно-масових заходів. Безпосередньо представниками науково-педагогічного складу нашого інституту Віктором Євгеновичем Гурським та Валерієм Анатолійовичем Солейком у вільний від навчання час проводяться заходи із загальної фізичної підготовки, а також спортивні змагання, зокрема з футболу.

До участі у спортивно-масових заходів з популяризації здорового способу життя, фізичної культури залучаються майбутні: працівники кримінальної поліції, дільничні офіцери поліції та патрульні поліцейські.

Детальніше...
 
ВК «ДЮІ» взяв участь у волейбольному турнір «Битва Поколінь»
Про інститут - Новини

ВК «ДЮІ» взяв участь у волейбольному турнір «Битва Поколінь»

На запрошення депутатського корпусу Тернівського району волейбольний клуб «ДЮІ» долучився до участі в щорічному турнірі «Битва Поколінь». У турнірі брали участь команди: ВК «Нестримні», ВК «Барси», ВК «ДЮІ» та команда ветеранів сформована із волейболістів Тернівського району. Турнір проводився на базі КЗШ № 50. Змагання проходили в теплій спортивній атмосфері. На паркеті панували спортивні пристрасті та бажання перемогти.

Наші волейболісти яскраво провели зустріч із командами ВК «Нестримні», ВК «Барси». У непростій боротьбі отримали перемогу над командою ветеранів. Серед гравців слід відзначити представників юридичного факультету Павла Басненка, Анну Бібу, Оксану Литвин, рядового поліції Євгена Вобненка та магістра Сергія Перекопського.

По завершенню турніру команда Донецького юридичного інституту отримала нагороду та запрошення взяту участь у наступному турнірі.

Детальніше...
 
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval