Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.9%Ukraine Ukraine
5%Kuwait Kuwait
3.4%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.5%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 10
Вчора: 357
Минулого тижня: 3304
Цього місяця: 12258
Минулого місяця: 14707
Всього: 1249985


Вітаємо директора Департаменту фінансово-облікової політики МВС України полковника поліції Шевніна Сергія Михайловича з ЮВІЛЕЄМ!
Про інститут - Новини

Вітаємо директора Департаменту фінансово-облікової політики МВС України полковника поліції Шевніна Сергія Михайловича з ЮВІЛЕЄМ!

Від імені Вченої Ради, ректорату, науково-педагогічного складу, співробітників, курсантів, студентів, слухачів, аспірантів нашого навчального закладу та себе особисто вітаємо Вас, шановний Сергію Михайловичу, з ювілеєм!

Детальніше...
 
У Маріупольському центрі первинної підготовки поліцейських проводяться заходи з популяризації фізичної культури та спорту
Про інститут - Новини

Професійна діяльність працівників підрозділів Національної поліції характеризується підвищеною екстремальністю, пов’язаною із протидією криміналізації суспільства, затриманням злочинців, звільненням заручників, застосуванням зброї, забезпеченням правопорядку в період масових заходів, стихійних лих та надзвичайних ситуацій. Це все формування вимагає моральної стійкості до тяжких умов праці та відповідної фізичної підготовки поліцейських.

Саме з метою підвищення рівня фізичної підготовки слухачі курсів первинної підготовки працівників поліції у м. Маріуполі залучаються до спортивно-масових заходів. Безпосередньо представниками науково-педагогічного складу нашого інституту Віктором Євгеновичем Гурським та Валерієм Анатолійовичем Солейком у вільний від навчання час проводяться заходи із загальної фізичної підготовки, а також спортивні змагання, зокрема з футболу.

До участі у спортивно-масових заходів з популяризації здорового способу життя, фізичної культури залучаються майбутні: працівники кримінальної поліції, дільничні офіцери поліції та патрульні поліцейські.

Детальніше...
 
ВК «ДЮІ» взяв участь у волейбольному турнір «Битва Поколінь»
Про інститут - Новини

ВК «ДЮІ» взяв участь у волейбольному турнір «Битва Поколінь»

На запрошення депутатського корпусу Тернівського району волейбольний клуб «ДЮІ» долучився до участі в щорічному турнірі «Битва Поколінь». У турнірі брали участь команди: ВК «Нестримні», ВК «Барси», ВК «ДЮІ» та команда ветеранів сформована із волейболістів Тернівського району. Турнір проводився на базі КЗШ № 50. Змагання проходили в теплій спортивній атмосфері. На паркеті панували спортивні пристрасті та бажання перемогти.

Наші волейболісти яскраво провели зустріч із командами ВК «Нестримні», ВК «Барси». У непростій боротьбі отримали перемогу над командою ветеранів. Серед гравців слід відзначити представників юридичного факультету Павла Басненка, Анну Бібу, Оксану Литвин, рядового поліції Євгена Вобненка та магістра Сергія Перекопського.

По завершенню турніру команда Донецького юридичного інституту отримала нагороду та запрошення взяту участь у наступному турнірі.

Детальніше...
 
Онлайн реєстрація для вступників освітнього ступеня "магістр"
mag
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval