Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.9%Ukraine Ukraine
5%Kuwait Kuwait
3.4%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.5%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 10
Вчора: 357
Минулого тижня: 3304
Цього місяця: 12258
Минулого місяця: 14707
Всього: 1249985


Вітаємо директора Інституту права і післядипломної освіти Міністерства юстиції України, доктора юридичних наук, Заслуженого юриста України Чижмарь Катерину Іванівну з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо директора Інституту права і післядипломної освіти Міністерства юстиції України, доктора юридичних наук, Заслуженого юриста України Чижмарь Катерину Іванівну з Днем народження!

Від імені Вченої Ради, ректорату, науково-педагогічного складу, співробітників, курсантів, студентів, слухачів, аспірантів нашого навчального закладу та себе особисто вітає Вас, шановна Катерино Іванівно, з Днем народження!

У цей святковий день висловлюю щире захоплення Вами як справжнім професіоналом своєї справи та яскравою і багатогранною особистістю.

Розпочавши у 1997 році свою активну діяльність в органах юстиції, Ви і до сьогодні лишаєтеся вірною обраній справі, яка приносить гідні результати на ниві юриспруденції.

Завдяки виваженості та мудрості Ваших вчинків Ви відома не лише в Україні, але й поза її межами, оскільки Ви людина, яка своєю кропіткою працею прокладає дорогу світлому майбутньому рідної Держави, адже Вашому авторству належить Концепція реформування нотаріату України на 2010-2015 роки, нотаріальної реформи 2012 року, внаслідок якої Україну прийнято до Міжнародного союзу нотаріату, та реформи у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно з наданням нотаріусу статусу державного реєстратора.

За Вашою безпосередньою участю розроблено низку концепцій та інших нормативно-правових актів, які спрямовані на забезпечення прав і свобод громадян України.

Численні монографії, співавторство книг і понад сотні наукових статей у фахових виданнях та інших друкованих ЗМІ значно збагатили діяльність нотаріату нашої держави.

Втілення наполегливості і самовідданості, високі досягнення у царині юридичної науки та практики є запорукою успіху на посаді директора Інституту права і післядипломної освіти Міністерства юстиції України, керуючись у своїй діяльності виключним професіоналізмом та багаторічних досвідом керівної роботи.

Шановна Катерино Іванівно! Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Бажаємо невичерпної енергії та наснаги, нових здобутків, подальшого кар’єрного зросту і завжди залишатися такою життєрадісною, відкритою та чарівною. Нехай процвітає гармонія в душі, внутрішній спокій і затишок!

 

З повагою

за дорученням колективу

ректор Донецького юридичного інституту МВС України,

професор Віктор Бесчастний

 
Вітаємо провідного фахівця відділення психологічного забезпечення Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Капкіну Лілію Олександрівну з ЮВІЛЕЄМ!
Про інститут - Новини

Вітаємо провідного фахівця відділення психологічного забезпечення Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Капкіну Лілію Олександрівну з ЮВІЛЕЄМ!

Шановна Ліліє Олександрівно!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого ювілейного Дня народження!

Ваш професійний ріст від рядового помічника вихователя дитячого комбінату до провідного фахівця відділення психологічного забезпечення у вищих навчальних закладах системи МВС заслуговує глибокої поваги. Для багатьох з нас Ви є справжнім зразком для наслідування!

Детальніше...
 
Співробітники науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності розповіли дітям з особливими навчальними потребами правила безпечної поведінки на дорозі
Про інститут - Новини

Участь у дорожньому русі є невід’ємною складовою соціально-побутового життя кожної людини. Підготовка до безпечного пересування сучасними вулицями починається з самого раннього віку. Кожна дитина має бути пристосована до самостійного, незалежного від допомоги оточуючих існування у високотехнологічному світі інтенсивного дорожнього руху.

Діти з особливими освітніми потребами як ніхто інший потребують соціально-побутової адаптації, незважаючи на специфіку засвоєння ними навчального матеріалу. Саме тому співробітники науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності провели з вихованцями Криворізького багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру «Натхнення» урок з безпеки дорожнього руху.

Детальніше...
 
Чемпіонат фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з поліатлону
Про інститут - Новини

У період з 24 до 26 травня славне місто Львів приймало гостей та спортсменів Чемпіонату ФСТ «Динамо» України з поліатлону серед збірних команд вищих навчальних закладів МВС та інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовує та координує Міністр внутрішніх справ України. Змагання пройшло на базі олімпійської підготовки «Динамо». Поліатлон є відносно новим видом спорту, проте він становить одну із складових частин професійної підготовки фахівців, адже під час змагань учасники демонструють такі якості як влучність, швидкість та витривалість, що є вкрай необхідними для представників мужніх професій – рятувальник, правоохоронець, прикордонник, а сам дух суперництва та спортивної боротьби стає імпульсом до фізичного вдосконалення і досягнення високих результатів.

У змаганнях взяли участь команди Національного університету цивільного захисту України, Харківського національного університету внутрішніх справ, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, Національної академії, внутрішніх справ, Одеського державного університету внутрішніх справ, Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України, Львівського державного університету внутрішніх справ, Національної академії Національної гвардії України та Донецького юридичного інституту МВС України.

Детальніше...
 
Рік на стражі правопорядку: Донецький юридичний інститут привітав Управління патрульної поліції з першою річницею діяльності у м. Маріуполі
Про інститут - Новини

Минув уже рік, як 30 травня 2016 року на Театральній площі Маріуполя 172 співробітника новоствореної патрульної поліції присягнули на вірність українському народові та приступили до охорони публічної та особистої безпеки у Маріуполі.

Більше року тому це були звичайні молоді люди з різною освітою – менеджери, робітники, студенти. Хлопці та дівчата подолали конкурсний жорсткий відбір, пройшли навчання і приступили до виконання службових обов’язків. Пройшов перший рік і громада м. Маріуполя прийшла привітати патрульних з першою річницею діяльності. Участь в урочистих заходах на честь першої річниці створення патрульної поліції Маріуполя взяли заступник глави Нацполіції України - начальник поліції Донецької області В’ячеслав Аброськін, начальник Департаменту патрульної поліції Євген Жуков, народний депутат України Мустафа Найєм, ректор Донецького юридичного інституту МВС України Віктор Бесчастний, представники органів міської влади, місцеві мешканці. Також свідками урочистостей стали і слухачі курсів первинної професійної підготовки поліцейських та представники науково-педагогічного складу нашого інституту.

Детальніше...
 
Сьогодні – Міжнародний день захисту дітей
Про інститут - Новини

Сьогодні – Міжнародний день захисту дітей

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ‒ прекрасне свято радості та надії.

Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

З історії Дня захисту дітей

Міжнародний день захисту дітей – це одне з найстаріших міжнародних свят. За однією із версій, у 1925 році Генеральний консул Китаю в Сан-Франциско зібрав групу китайських дітей-сиріт і влаштував для них святкування Дуань-у Цзе (Фестиваль човнів-драконів), яке якраз припала на 1-ше червня. Завдяки щасливому випадку цей день збігся із часом проведення «дитячої» конференції в Женеві.

Детальніше...
 
Онлайн реєстрація для вступників освітнього ступеня "магістр"
mag
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval