Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.5%Ukraine Ukraine
4.7%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 247
Вчора: 334
Цього тижня: 2294
Минулого тижня: 2787
Цього місяця: 7977
Минулого місяця: 13896
Всього: 1327098


Ректорат – колегіальний орган з вирішення питань організації діяльності вишу-переселенця
Про інститут - Новини

06 грудня 2017 року відбулося чергове засідання ректорату Донецького юридичного інституту під головуванням ректора професора Бесчастного Віктора Миколайовича, де було обговорено низку актуальних питань щодо діяльності вишу-переселенця.

Перед початком засідання ректором інституту Віктором Бесчастним була доведена інформація про кадрове призначення полковника поліції Панченко Миколи Анатолійовича на посаду проректора інституту, а також про введення його до складу ректорату.

На сьогодні до складу ректорату входять перший проректор, проректори та начальники структурних підрозділів інституту, персональний склад складає 20 осіб.

Кількісний та якісний склад ректорату дозволяє вирішувати проблеми розвитку інституту за всіма напрямками діяльності.

Детальніше...
 
Курсанти Донецького юридичного інституту взяли участь у Військово-патріотичних змаганнях
Про інститут - Новини

4 грудня 2017 року в Криворізькій загальноосвітній школі №118 відбулися Військово-патриотичні змагання серед юнаків та дівчат, в яких приймали участь 20 шкіл Саксаганського району. Відкривали змагання майбутні фахівці Національної поліції України, курсанти другого курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Донецького юридичного інституту МВС України. Вони продемонстрували показові виступи з елементами рукопашного бою, а також навчили школярів правильному поводженню працівника поліції зі злочинцями та затриманню правопорушників у рамках закону. Їх показові виступи, то реальні моделі можливих життєвих ситуацій, зокрема напад на дівчину, грабіж, дрібне хуліганство.

Детальніше...
 
Донецький юридичний інститут долучився до проекту сервісних центрів МВС України «Турбота на дорозі»
Про інститут - Новини

Що таке турбота, напевно знає кожен. Турботу може проявляти як тварина до свого потомства, так і людина до іншої людини, живої істоти чи предмету, наприклад до автомобіля.

Деякі прояви турботливості, схоже, мають інстинктивну природу. Дбайливість батьків, особливо материнська турбота до маленьких дітей, дуже схожа на інстинкт. Втім, ця дбайливість може бути пояснена та іншими механізмами - впливом культури, дитячими враженнями, тягою до дотиків, пошуком «своєї справи» тощо. Багато проявів турботливості є проявом звички. Давно дбаю - звик піклуватися.

Детальніше...
 
В межах проведення Тижня права фахівці та курсанти інституту проводять профорієнтаційні зустрічі з учнями загальноосвітніх шкіл м. Маріуполя
Про інститут - Новини

З 4 по 10 грудня 2017 року в Україні проходить Всеукраїнський тиждень права. Проведення тижня права має на меті підвищити рівень правової культури населення, а також проінформувати громадян щодо їхніх конституційних прав та обов'язків, юридичну відповідальність за певні діяння, а також про можливостей реалізації прав та їх захисту. В межах Тижня права заплановано проведення різноманітних інформаційно-правових заходів у м. Маріуполі, до яких залучаються і представники Донецького юридичного інституту МВС України.

Детальніше...
 
На черговому засіданні ректорату підвели підсумки проведеної акції «Від кожного серця з любов’ю»
Про інститут - Новини

З початку навчального року за ініціативою ректора інституту Віктора Миколайовича Бесчастного стартувала благодійна акція «Від кожного серця з любов’ю» для студентки-сироти з Донеччини, яка залишившись без родинної підтримки не покинула свою мрію стати висококваліфікованим юристом.

Детальніше...
 
6 грудня – День Збройних Сил України
Про інститут - Новини

День збройних сил України – одне з найважливіших свят в нашій країні, особливо в цей час. Воно з'явилося ще в 1993 році, майже відразу після прийняття Україною незалежності. І з того дня, День збройних сил України щорічно відзначають 6 грудня.

Детальніше...
 
Онлайн-курс «Європейський механізм захисту прав людини» опанував представник кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз
Про інститут - Новини

З кожним днем онлайн-навчання стає все більше популярним не лише у світі, але й в Україні. Адже завдяки різноманітним проектам всі охочі можуть стати «студентами». Головне, що вимагається від «студента» – це бажання вчитись та доступ до Інтернету.

В Україні існує багато громадських проектів, в рамках яких відбувається дистанційна освіта в форматі масових відкритих онлайн-курсів. Одним із таких є EdEra – освітній проект з соціальною місією: зробити освіту якісною та доступною.

Детальніше...
 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval