Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.5%Ukraine Ukraine
4.7%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 1
Вчора: 254
Минулого тижня: 2302
Цього місяця: 7985
Минулого місяця: 13864
Всього: 1327106


Участь фахівців ДЮІ у «Факультативі з поліцейським», який проводився у загальноосвітній школі № 7
Про інститут - Новини

1 грудня 2017 року в рамках проведення «Факультативу з поліцейським», доцент кафедри цивільно-правових дисциплін інституту Володимир Буга долучився до іміджевого заходу управління кадрового забезпечення ГУНП в Донецькій області, який проводився у загальноосвітній школі № 7.

За задумом управління кадрового забезпечення ГУНП в Донецькій області, спеціально для того, аби охопити максимальну кількість учнів, захід проводився паралельно одразу в кількох локаціях.

Фахівці тренінгового центру В’ячеслав Макарець та Євген Гаргай продемонстрували 10-класникам прийоми самозахисту при раптовому нападі правопорушника у транспорті, у громадському місці, а також за умови наявності великого скупчення людей.

З 9-класниками працювала психолог Лілія Капкіна, яка у доступній ігровій формі та за допомогою наочних засобів розповіла, як виявити підлітків з так званою девіантною поведінкою, тобто з поведінкою, яка є відхиленням від норми.

Детальніше...
 
Всеукраїнський тиждень права - 2017
Про інститут - Новини

Всеукраїнський тиждень права - 2017

З 4 по 10 грудня 2017 року в Україні проходить Всеукраїнський тиждень права, який запроваджено Указом Президента України від 08 грудня 2008 р. №1149/2008 з нагоди 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини.

Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку у тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини. Адже саме цього дня у 1948 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй прийнято Загальну декларацію прав людини.

Проведення тижня права має на меті підвищити рівень правової культури населення, а також поінформованість громадян щодо їхніх конституційних прав та обов'язків, можливостей їх реалізації та захисту.

 

Група зв’язків з громадськістю ДЮІ
(за матеріалами електронних ЗМІ)

 
В газеті «Червоний Гірник» вийшла друком стаття «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти»
Про інститут - Новини

Починаючи з 2006 року Донецьким юридичним інститутом МВС України щорічно проводяться Міжнародні науково-практичні конференції, які приурочуються до Всесвітнього Дня пам’яті жертв дорожньо-транспортних пригод, що відзначається у третю неділю листопада. З цієї нагоди, 17 листопада відбулася ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти».

Цьогоріч до організації конференції долучились виконком Криворізької міської ради на чолі з міським головою Юрієм Григоровичем Вілкулом та приватне автотранспортне підприємство «Одіум-престиж» під керівництвом Джаная Магомедовича Омарова.

Представники місцевих телевізійних, електронних та друкованих ЗМІ висвітлили цю подію на своїх сторінках та телеефірах. Крім того, неоціненну підтримку у висвітленні подій вишу-переселенця надає комунальна газета Кривого Рогу «Червоний гірник», яка в одному із видань опублікувала статтю «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти».

Пропонуємо до Вашої уваги ознайомитися з текстом статті:

Детальніше...
 
Суботник на новій навчальній базі ДЮІ проведено у м. Маріуполі
Про інститут - Новини

2 грудня курсанти Донецького юридичного інституту МВС України, які навчаються на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» долучилися до проведення суботника на новій навчальній базі Донецького юридичного інституту, яка знаходиться за адресою м. Маріуполь, проспект Луніна, 89.

Під керівництвом проректора інституту, капітана поліції Дениса Ігоровича Нестерова та заступника керівника курсантського підрозділу старшого лейтенанта поліції Станіслава Ігоровича Клименка курсанти прибрали територію навколо навчального корпусу, а саме: опале листя, гілля та сміття.

Детальніше...
 
Викладачі кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання приймають іспити з фізичної підготовки
Про інститут - Новини

І знову іспити... Вже другий рік до прийому екзамену на оцінку рівня фізичної підготовки кандидатів до патрульної поліції запрошують викладачів кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання ДЮІ МВС України.

Сьогодні, 29.11.2017 року на стадіоні «Спартак», колектив кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання Донецького юридичного інституту МВС України приймав участь в оцінці рівня фізичної підготовки кандидатів до патрульної поліції м. Кривого Рогу. Охочих поповнити ряди поліцейських було достатньо, як й попередні рази, на сьогодні їх було 67. Розподіливши присутніх на однорідні групи (юнаків – дві групи по 25 чоловік, дівчат – одна група з 17 осіб), приступили до роботи.

Детальніше...
 
На шляху гендерної рівності
Про інститут - Новини

Рівноправність жінок і чоловіків є одним із питань прав людини та

однією з умов забезпечення соціальної справедливості, а також

необхідною й основною передумовою досягнення рівності, розвитку та миру.

Перебудова партнерських відносин на основі рівноправності жінок і чоловіків – одна з умов

стійкого розвитку, стрижнем якого є інтереси людини”.

Платформа дій. Прийнята на

четвертій Всесвітній конференції зі

становища жінок у Пекіні

15 вересня 1995 року.

 

Працівники кафедри загально-правових дисциплін постійно проводять профорієнтаційні заходи у закріплених загальноосвітніх закладах м. Кривого Рогу. Нещодавно, співробітники кафедри разом із курсантами 2-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції завітали до КЗШ № 35. Директор школи Лисенко Раїса Степанівна була рада зустрічі із делегацією Донецького юридичного інституту, адже вдячні випускники школи, а сьогодні студенти та курсанти Донецького юридичного інститут висловлюють теплі відгуки про навчальний заклад.

Детальніше...
 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval