Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Статистика відвідувань


75.2%Ukraine Ukraine
5.1%Kuwait Kuwait
3.3%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.2%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 109
Вчора: 488
Минулого тижня: 3355
Цього місяця: 8970
Минулого місяця: 11066
Всього: 1202735


Вітаємо керівника Секретаріату Конституційного Суду України Ярослава Івановича Василькевича з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо керівника Секретаріату Конституційного Суду України Ярослава Івановича Василькевича з Днем народження!

Шановний Ярославе Івановичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Отримавши багатий досвід на службі в органах внутрішніх справ та податкової міліції ДПА України, Ви стали заступником завідувача секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з корупцією і організованою злочинністю.

Детальніше...
 
Вітаємо начальника Головного управління Національної поліції в Житомирській області, полковника поліції В’ячеслава Петровича Печененка з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо начальника Головного управління Національної поліції в Житомирській області, полковника поліції В’ячеслава Петровича Печененка з Днем народження!

Шановний В’ячеславе Петровичу!

Прийміть найщиріші вітання з Днем народження!

Ваш величезний життєвий та практичний досвід Ви розпочали з командира взводу, а згодом були назначені начальником штабу дивізіону Національної гвардії України.

Вірність присязі Ви довели не словом, а ділом, адже з травня 2014 Ви стали на захист цілісності і незалежності України в рядах першого добровольчого формування особливого призначення в структурі МВС України - полку патрульної служби поліції особливого призначення «Дніпро-1» Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області, де були заступником командира, а потім очолили полк. Ваша турбота про бійців, людяність і вимогливість допомогли 64 воякам з різних підрозділів вийти з Іловайського оточення.

Детальніше...
 
Вітаємо доцента кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права, кандидата юридичних наук Сергія Петровича Пекарського з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо доцента кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права, кандидата юридичних наук Сергія Петровича Пекарського з Днем народження!

Шановний Сергію Петровичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Ювілеєм!

Ви – талановитий педагог, який, керуючись у своїй роботі моральними рисами і глибокими теоретичними знаннями, виростив не одне покоління випускників, що є справжніми професіоналами своєї справи. Впродовж багатьох років Ви на високому рівні здійснюєте підготовку правоохоронців рідної держави, передаючи свій безцінний практичний досвід. Особливо приємним є те, що у скрутний для нашого вишу час Ви продовжуєте самовіддано працювати в стінах Донецького юридичного інституту, підвищуючи його навчальний та науковий потенціал.

Детальніше...
 
У Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України відбулася зустріч курсантів-першокурсників з очільником поліції Донеччини Миколою Олександровичем Семенишиним
Про інститут - Новини

1 грудня на базі Маріупольського центру первинної підготовки «Академія поліції» для курсантів 1-го курсу Донецького юридичного інституту ректором інституту, професором Віктором Миколайовичем Бесчастним була організована зустріч з начальником Головного управління Національної поліції в Донецькій області, генералом поліції 3-го рангу Миколою Олександровичем Семенишиним.

У ході зустрічі ректор інституту Віктор Миколайович наголосив на тому, що дуже пишається тим, що Донецький юридичний інститут знову відновив свою діяльність на рідній землі, що саме 50 курсантів, які наразі навчаються у м. Маріуполі є Новою поліцією України, тими, хто створює нову історію. Окрім того, ректором інституту було зазначено на перспективи роботи у поліції, а також наголошено на те, що ще у 2000-х роках у поліції працювало лише 5% жінок, тоді як зараз цей відсоток виріс до 40%.

У свою чергу курсанти поспілкуватися з очільником поліції Донеччини Миколою Олександровичем Семенишиним, який поділився з молоддю своїм досвідом роботи у тодішній міліції, а зараз у поліції. Нині ж у поліції активно проводяться реформи, і курсанти є частиною цих реформ.

Більш того, курсанти 1-го курсу Донецького юридичного інституту привітали Миколу Олександровича Семенишина з минулим Днем Народження та подарували фото-коллаж зі спільними фото з генералом, а також представили привітання від колективу інституту з призначенням на посаду начальника Головного управління Національної поліції в Донецькій області.

Детальніше...
 
В «Академії поліції» завершилися останні у цьому році курси підвищення кваліфікації для дільничних офіцерів поліції
Про інститут - Новини

В період з 15 листопада по 28 листопада 2017 року на виконання вимог наказу Національної поліції України від 20.02.2017 № 137 «Про організацію підвищення кваліфікації та спеціалізації поліцейських у 2017 році» та наказу МВС України від 24.12.2015 № 1625 «Про затвердження Положення «Про організацію післядипломної освіти працівника Національної поліції» в Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України проходили курси підвищення кваліфікації 25 дільничних офіцерів поліції територіальних підрозділів Головного управління Національної поліції в Донецької області. Це дев’ятий та останній у цьому році заїзд поліцейських на курси підвищення кваліфікації.

Детальніше...
 
Під час чергового засідання Вченої ради вишу-переселенця обговорено найбільш актуальні питання життєдіяльності навчального закладу
Про інститут - Новини

29 листопада 2017 року проведено чергове засідання Вченої ради вишу-переселенця.

Робота засідання розпочалася з розгляду питання «Про внесення змін до складу Вченої ради інституту». На виконання вимог ч.3. ст. 36 Закону України «Про вищу освіту», Положення про Вчену раду інституту, з метою якісної організації діяльності колегіального органу навчального закладу та його якісного оновлення, до складу Вченої ради інституту включено начальника відділу організації наукової роботи, кандидата юридичних наук майора поліції Сергія Лосича та аспіранта першого курсу денної форми навчання Римму Юрченко.

Про організацію діяльності Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України за всіма напрямами роботи та заходи щодо її поліпшення доповів директор академії поліції Вадим Кульчицький.

Детальніше...
 
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval