Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Статистика відвідувань


75.4%Ukraine Ukraine
5.2%Kuwait Kuwait
3.1%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 261
Вчора: 469
Цього тижня: 2642
Минулого тижня: 2994
Цього місяця: 7717
Минулого місяця: 12956
Всього: 1162678


10 листопада 2017 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Українство: динаміка сенсів і вимірів національного буття», приурочена до Дня української писемності та мови
Про інститут - Новини

10 листопада 2017 року в Донецькому юридичному інституті МВС України відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Українство: динаміка сенсів і вимірів національного буття», приурочена до Дня української писемності та мови. До участі в конференції було подано понад 90 заявок, що свідчить про актуальність її тематики в сучасному українському суспільстві. Учасники форуму представляли різні регіони України від Львівщини до Донеччини.

Серед гостей інституту цього разу був колишній наш співробітник доктор історичних наук, професор Білий Д.Д., який нині працює на кафедрі хореографії та мистецтвознавства Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Його доповідь про різні принципи національної ідентичності та їх вияви в європейській практиці, а також пошуки українцями власної моделі викликала неабиякий інтерес і жваве обговорення серед присутніх. Крім того, Дмитро Дмитрович розповів про те, що він разом з волонтерськими організаціями неодноразово брав участь в акції «Книги на Схід», а саме презентував антологію письменників Донбасу «Порода» в містах Донеччини та Луганщини. Один із примірників цієї антології він подарував бібліотеці інституту.

Про національний суверенітет як атрибут незалежної нації, про проблми і перспективи національної держави в умовах глобалізації говорила Алєксєєнко Ірина Вікторівна – професор кафедри філософії та політології Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, доктор політичних наук, професор. Вона, зокрема, висловила впевненість, що в умовах глобалізації національна держава зазнає змін, але ні в якому разі не зникне.

Детальніше...
 
Вітаємо доцента кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, кандидата історичних наук В’ячеслава Євгеновича Сусликова з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо доцента кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, кандидата історичних наук В’ячеслава Євгеновича Сусликова з Днем народження!

Шановний В’ячеславе Євгеновичу!

Щиросердечно вітаємо Вас з Днем народження!

У важкі для навчального закладу часи, Ви залишаєтеся патріотом свого навчального закладу, самовіддано працюєте на розвиток рідного вишу за новим місцем його дислокації.

Детальніше...
 
На базі загальної бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України відкрито Інформаційний центр юридичної та поліцейської освіти «Кривий Ріг юридичний»
Про інститут - Новини

На базі загальної бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України відкрито Інформаційний центр юридичної та поліцейської освіти «Кривий Ріг юридичний»

Життя триває і вимагає своєчасного прийняття важливих рішень. Загальна бібліотеки вишу-переселенця – навчальний, науковий, інформаційний та культурно-просвітницький структурний підрозділ, який забезпечує літературою та інформацією освітньо-виховний та науковий процеси навчального закладу.

Оскільки в наш час система освіти спрямована на євроінтеграцію, то й бібліотечний фонд повинен бути на високому європейському рівні, тобто мати розгалужену систему доступу до інформації: бібліотеку з традиційними носіями, електронну бібліотеку та бібліотеку-онлайн. За всіма цими напрямками розвивається бібліотека нашого навчального закладу.

За власною ініціативою ректора інституту доктора наук з державного управління професора Віктора Бесчастного та підтримкою колективу розпочата та успішно ведеться робота щодо створення та наповнення бібліотечного фонду загальної бібліотеки. 2015 рік можна вважати новою сторінкою історії бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України.

Вишу є чим пишатися, над чим замислюватися та про що пам’ятати.

Оскільки Донецький юридичний інститут МВС України завжди користувався повагою серед вишів системи МВС, завжди простягав руку допомоги тим, хто її потребував, у скрутний час він також відчув підтримку перш за все від відомчих вищих навчальних закладів.

Детальніше...
 
З нагоди Дня української писемності та мови фахівцями та курсантами ДЮІ у Маріупольському центрі ППП «Академія поліції» проведено поетичний захід «Від Нестора - Літописця до сучасної української мови»
Про інститут - Новини

20 років тому, а саме з 9 листопада 1997 року, згідно Указу Президента України Л.Кучми в Україні відзначається День української писемності та мови.

Не випадково була обрана дана дата. Саме 9 листопада, за релігійним календарем, відзначається День преподобного Нестора – Літописця. Так саме з «Повісті Минулих Літ» Нестора ми дізнаємося цікаві факти про історичні стародавні віки, коли на берегах Дніпра-Славутича розселялися слов’янські племена. Формувалася держава Київська Русь, формувався народ, який себе у сучасній новітній історії ідентифікує як українська нація, яка має свою мову. Так Мова, як зазначають науковці – «це велике національне надбання, коштовний скарб, це пісня душі, покладена на слова». В ній досвід, мрії і сподівання мільйонів людей, об’єднаних в єдине ціле – громаду, народ, націю.

Саме з нагоди Дня Української писемності та мови у Маріупольському центрі ППП «Академія поліції» ДЮІ МВС України фахівцями та курсантами 1-го курсу було організовано та проведено поетичний захід «Від Нестора – Літописця до сучасної української мови». На заході, в актовій залі Академії поліції були присутні курсанти 1-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України та слухачів курсів первинної підготовки поліцейських – майбутні оперуповноважені, дільничні офіцери поліції, патрульні поліцейські. Курсанти, члени Ради курсантського самоврядування: Вадим Нестеров та Катерина Пузань, підготували стінну газету, а Олена Ревенко, Анатолій Дзедзицький, Дар’я Селіна та Євген Калакайло підготували віршовані виступи.

Детальніше...
 
«Українство: динаміка сенсів і вимірів національного буття» – всеукраїнська конференція з нагоди Дня української писемності та мови (АНОНС)
Про інститут - Новини

Сьогодні, 09 листопада 2017 року, на базі Головного корпусу Донецького юридичного інституту МВС України (вул. Степана Тільги, 21) відбулася Всеукраїнська наукова конференція

««Українство: динаміка сенсів і вимірів національного буття», яка приурочена до Дня української писемності та мови».

Основним напрямами роботи конференції є проблема національної ідентичності у сучасному науковому дискурсі;  національний проект«Україна»: шляхи формування національної ідеї; історичні передумови формування політичної нації в Україні;  українська інтелігенція в контексті національно-культурного відродження; культурна й історична пам’ять у визначеннінаціональної перспективи; стратегії розвитку філософського,культурного та мовного простору сучасної України; мова як атрибут національної ідентичності, проблема білінгвізму в сучасній Україні; виміри реалізації та захисту прав людини в сучасній Україні.

Детальніше...
 
Курсанти Донецького юридичного інституту МВС України прийняли участь в урочистому заході до Дня української писемності та мови, який проводився в Головному управлінні Національної поліції в Донецькій області
Про інститут - Новини

9 листопада поліція Донеччини, як і вся Україна долучилася до святкування Дня української писемності та мови. На захід, окрім практичних працівників поліції, були запрошені військовослужбовці, курсанти 1-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції нашого інституту, які навчаються на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» та учасники громадської організації «Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських». Слід зазначити, що за ініціативою ректора інституту, професора Віктора Бесчастного курсанти-першокурсники були не лише глядачами заходу, а й стали активними учасниками заходу. Окрім курсантів на заході були присутні і фахівці ДЮІ: Сергій Пекарський, Валерій Солейко, Ганна Буга та Володимир Буга.

Захід відкрив заступник начальника ГУНП Донецької області полковник поліції Василь Остапчук, який привітав всіх присутніх від імені очільника поліції Донеччини Миколи Семенишина та зазначив, що сьогодні Національна поліція Донеччини складає шану одному із національних символів держави – нашій рідній українській мові.

Отже метою цього заходу є необхідність привити любов та повагу до власної мови, яка входить до трійки найкрасивіших мов у світі. Спеціально для учасників заходу було проведено аудіо лекцію, яку вела голова Хмельницького міського товариства української мови імені Т.Г.Шевченка «Просвіта» Зоя Олександрівна Діденко. У ході цієї пізнавальної лекції підіймалися дуже важливі питання для сучасної української мови – слова ввічливості та мовний етикет, правильність наголосу, використання у нашій повсякденній мові слів іншомовного походження. Більш того, важливим питанням стало й використання росіянізмів та інших так званих «суржиків». Пізнавальна аудіо лекція супроводжувалася цитатами великих українських поетів та письменників, відео сюжетами та музичними паузами. Окрім того, було продемонстровано відеоролик про цікаві факти щодо нашої мови.

Детальніше...
 
У Міністерстві внутрішніх справ України пройшло засідання робочої групи з розробки стандарту професійної освіти поліцейських
Про інститут - Новини

Згідно зі Стратегією розвитку системи МВС до 2020 року, яка передбачає розвиток кадрового потенціалу, одним із необхідних кроків є розвиток відомчої системи освіти та підготовки кадрів, що відповідатиме запитам суспільства щодо професіоналізму працівників Нацполіції.

Детальніше...
 
10 листопада – Міжнародний день бухгалтерії
Про інститут - Новини

10 листопада – Міжнародний день бухгалтерії

Щороку, 10 листопада фахівці однієї з точних професій відзначають професійне свято — Міжнародний день бухгалтера.

Це свято часто називають Днем бухгалтера. Необхідність введення міжнародного свята обговорювалася неодноразово, не дивлячись на те, що в багатьох країнах встановлено національне свято бухгалтерів.

Бухгалтерія - одна з точних і найважливіших професій. Без бухгалтерів зараз не можливо уявити собі життя, адже бухгалтерія так чи інакше стосується кожної цивілізованої людини. Від блискучих знань і досвіду бухгалтерів залежить функціонування будь-якої економіки.

Детальніше...
 
Подарунок із рідної землі
Про інститут - Новини

Павло Кущ – український письменник, автор книжок гумору і сатири, а також повістей для дітей , які свого часу виходили у видавництвах Донецька, Луганська та Києва. До початку бойових дій на сході України жив і працював у місті Донецьку власним кореспондентом газет «Україна молода», «Голос України» та «Урядовий кур’єр». Пан Павло є Головою Донецької обласної організації Національної спілки письменників України. Неодноразовий лауреат премій імені Лесі Українки та імені Остапа Вишні, переможець багатьох загальноукраїнських та обласних творчих конкурсів.

На перший погляд дитяча книга «Чотири нявкісти і він», порушує зовсім недитячі питання. Складні, страшні, а подекуди й веселі випробування випали на долю головних героїв цієї повісті – чотирьох котів, які одного дня знайшли притулок у підбитому танку поблизу почорнілої «зеленки». Що було далі? А далі було обстріли, «озвіріння металу», страх, приголомшлива тиша, переживання…

Детальніше...
 
День відкритих дверей для старшокласників Волновахи та Нікольського провели курсанти-першокурсники у м. Маріуполі
Про інститут - Новини

3 листопада за сприяння управління кадрового забезпечення ГУНП в Донецькій області курсанти та фахівці ДЮІ на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» провели День відкритих дверей для випускників шкіл м. Волноваха та с.м.т. Нікольське Донецької області.

Вже традиційно під час іміджевого заходу для гостей – майбутніх абітурієнтів, в межах Дня відкритих дверей було проведено як профорієнтаційний так і правоосвітній захід. Слід зазначити, що серед курсантів навчаються і земляки наших гостей. Так, Максим Блєднов та Станіслав Борщак представяли м. Волноваху, а Валентина Балабан та Олександра Садовнича с.м.т. Нікольське.

Фахівці ДЮІ підготували в актовому залі виставочну експозицію зброї та спеціальних засобів, а курсантська громада першокурсників приготували для перегляду відео-сюжети про перші кроки становлення майбутніх поліцейських – курсантів ДЮІ, які навчаються в м. Маріуполі.

Захід розпочався в спортивній залі де курсанти-першокурсники Ангеліна Ткач та Валентин Дещенко презентували показові прийоми самозахисту. Окрім того, школярам була запропоновано переглянути умови побуту курсантів. Добовий наряд курсу плідно та старанно попрацював аби прийняти гостей гідним чином. Екскурсію поверхами, де мешкають курсанти провела курсант Олександра Колєсова та Олександра Садовнича. Особливості несення служби в добових нарядах, розміщення курсантів, їхній побут стали наочним для учнів шкіл.

Детальніше...
 
Кафедра адміністративно-правових дисциплін поповнила бібліотечний фонд навчально-методичним посібником «Цивільний захист»
Про інститут - Новини

Кафедра адміністративно-правових дисциплін передала до фонду загальної бібліотеки друковані примірники навчально-методичного посібника «Цивільний захист», укладач доцент кафедри Філіпенко А.С.

Розроблений навчально-методичний посібник складається зі вступу, методичних вказівок щодо підготовки до семінарських, практичних занять, виконання самостійної роботи, змісту навчальної дисципліни до кожної теми, практичної частини (тестові завдання та практичні задачі), схем та переліку рекомендованої літератури.

Структура та зміст навчально-методичного посібника буде сприяти якісній роботі студентів та слухачів денної та заочної форм навчання над визначеною дисципліною.

Розробником навчально-методичного посібника узагальнені й систематизовані теоретичні надбання у сфері цивільного захисту.

Навчально-методичний посібник «Цивільний захист» реалізує декілька завдань:

Детальніше...
 
Вітаємо ректора Донецького юридичного інституту МВС України, доктора наук з державного управління, Заслуженого юриста України, професора Віктора Миколайовича Бесчастного з Днем народження!
Про інститут - Новини

Старшокласники шкіл міст Бахмута та Констянтиновки завітали на  День відкритих дверей до курсантів ДЮІ, які навчаються базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» 1

Шановний Вікторе Миколайовичу!

Дозвольте від усього дружнього колективу Донецького юридичного інституту привітати Вас з Днем народження!

Детальніше...
 
Вітаємо начальника правового департаменту Національної поліції України, полковника поліції Володимира Вікторовича Жиденка з ЮВІЛЕЄМ!
Про інститут - Новини

Старшокласники шкіл міст Бахмута та Констянтиновки завітали на  День відкритих дверей до курсантів ДЮІ, які навчаються базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» 1

Шановний Володимире Вікторовичу!

Прийміть наші щирі вітання з нагоди Вашого Ювілею!

Детальніше...
 
День відкритих дверей для старшокласників загальноосвітньої школи № 53 м. Маріуполі провели курсанти-першокурсники на базі «Академії поліції»
Про інститут - Новини

4 листопада за сприяння управління кадрового забезпечення ГУНП в Донецькій області курсанти та фахівці ДЮІ на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» провели День відкритих дверей для випускників загальноосвітньої школи № 53 м. Маріуполі. На зустріч прийшли 45 старшокласників навчального закладу та їхні вчителі. Дана зустріч стала результатом спільної діяльності працівників Центрального відділу поліції та фахівців Маріупольської групи ДЮІ.

Детальніше...
 
Курсанти Донецького юридичного інституту у гостях у ЗОШ № 75 м. Кривого Рогу
Про інститут - Новини

Після закінчення школи перед усіма старшокласниками постає питання вибору майбутньої професії. На сьогодні,не зважаючи на різноманітність вищих юридичний навчальних закладів, Донецький юридичний інституту в системі МВС України є одним з пріоритетних навчальних закладів, в якому можна отримати якісну вищу юридичну освіту і здобути професію правоохоронця.

Детальніше...
 
Представники Донецького юридичного інституту прийняли участь у щорічному форумі юристконсультів
Про інститут - Новини

Професор кафедри адміністративно-правових дисциплін, доктор юридичних наук, доцент Макаренко Олександр Юрійович та доцент кафедри господарсько-правових дисциплін, кандидат юридичних наук Макаренко Наталія Анатоліївна прийняли участь у V щорічному форумі юрисконсультів «50 провідних юридичних департаментів України», що традиційно проходив в Premier Palace Hotel, організованому видавництвом «Юридична практика» та акредитованому Національною асоціацією адвокатів України.

Детальніше...
 
9 листопада – День українськоїписемності та мови
Про інститут - Новини

“Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – цейогомова,

отаживасхованкалюдського духу, йогобагатаскарбниця,

в яку народ складає і своєдавнєжиття, і своїсподіванки, розум, досвід, почування.”

ПанасМирний

Мова – найбільший скарб будь-якого народу. Тисячоліттями, віками, роками плекалаїї земля предків, передавала з покоління в покоління, вкладаючидедалібільшенародну душу і водночасформуючиїї. Досвідлюдстваупродовжтисячолітьпереконливо доводить, щозанепадмови – цезникненнянації. Якщо ж мовастаєнеобхідною і вживаєтьсянасампереднаціональноюелітою – сильною і високорозвиненоюстаєнація і держава.

Детальніше...
 
Старшокласники шкіл міст Бахмута та Констянтиновки завітали на День відкритих дверей до курсантів ДЮІ, які навчаються базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції»
Про інститут - Новини

2 листопада за сприяння управління кадрового забезпечення ГУНП в Донецькій області курсанти та фахівці ДЮІ на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» провели День відкритих дверей для випускників шкіл м. Бахмут та м. Костянтинівка Донецької області.

Безпосередньо за участі фахівців кадрового підрозділу поліції Донеччини для гостей – майбутніх абітурієнтів, в межах Дня відкритих дверей було проведено як профорієнтаційний так і правоосвітній захід.

Так фахівці ДЮІ підготували в актовому залі виставочну експозицію зброї та спеціальних засобів, а курсантська громада першокурсників приготували для перегляду відео-сюжети про перші кроки становлення майбутніх поліцейських – курсантів ДЮІ, які навчаються в м. Маріуполі.

На початку школярам була запропоновано переглянути умови побуту курсантів. Екскурсію поверхами де мешкають курсанти провела курсант Валентина Балабан. Особливості несення служби в добових нарядах, розміщення курсантів, їхній побут стали наочним для учнів шкіл.

У спортивній залі гостям заходу курсантами-першокурсниками Ангеліною Ткач та Валентином Дещенко були презентовані показові прийоми самозахисту. Своєю чергою в актовій залі було проведено загальну презентацію нашого навчального закладу, виставку зброї та спеціальних засобів. Так від представників інституту до гостей заходу звернулися фахівці інституту Сергій Пекарський, Валерій Солейко, Ольга Стрельник, Олена Волик, Віктор Гурський які довели переваги служби у підрозділах Національної поліції, державній та соціальній підтримці та отримання вищої юридичної освіти та професії правоохоронця. Окремо була зазначена необхідність дотримання норм права в особистому життя, навчанні та публічних містах та заходах.

Детальніше...
 
«Кубок Кривого Рогу 2017» третій тур
Про інститут - Новини

«Кубок Кривого Рогу 2017» третій тур

Нещодавно дівчата із Волейбольного клубу «Донецького юридичного інституту» в рамках третього туру провели зустріч із волейбольним клубом «КЕІ» (ДВНЗ «Криворізький економічний інститут»). Зустріч проходила на спортивному майданчику Криворізький економічний інститут. Опонент наших дівчат переможець минулорічного чемпіонату в першій лізі Кривого Рогу.

Команду ВК «ДЮІ», яка представлена курсантами другого курсу: Вікторією Бірюк (капітан), Анною Резніченко, Олександрою Заболотнею, та курсантками першого курсу: Дар’єю Щур, Анастасією Устиновою, Валентиною Уманець, палко підтримували вболівальники. Наша команда поступилася в двох партіях на тай-брейку.

Детальніше...
 
Участь курсантів факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції у турнірі з гирьового спорту
Про інститут - Новини

Значне місце в житті курсантів посідають регулярні заняття фізичною культурою, спрямовані на виховання здорового способу життя, формування фізичних і духовних цінностей особистості.

У Донецькому юридичному інституті створенні всі умови для активних занять спортом. А провідні спортсмени та збірні команди Інституту постійно беруть участь у змаганнях.

Так, 04 листопада на базі Криворізької загальноосвітньої школи №7 відбувся ІІІ-ій Відкритий турнір кубок ректора Донецького юридичного інституту МВС України з гирьового спорту серед правоохоронних органів, силових структур та Збройних сил України «Гвардійський ривок», у якому брали участь спортсмени з різних регіонів країни. Серед учасників були і курсанти факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України, які гідно представили навчальний заклад на змаганнях та зайняли призові місця.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345НаступнаКінець »

Сторінка 3 з 5
Ми у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08
телефон/факс: (0564) 92 95 19

Приймальня
(0564) 92 94 92

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval