Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.5%Ukraine Ukraine
4.7%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 144
Вчора: 254
Минулого тижня: 2445
Цього місяця: 8128
Минулого місяця: 13864
Всього: 1327249


ПРЕС-ОГЛЯД урочистого нагородження переможців загальноміського конкурсу дитячих малюнків «Мій кращий друг – безпечний рух»
Про інститут - Новини

Напередодні Всесвітнього дня пам’яті жертв дорожньо-транспортних пригод, що згідно Резолюції Генеральної Асамблеї ООН відзначається в третю неділю листопада, з 13 по 19 листопада 2017 року в Україні проводився загальнонаціональний Тиждень безпеки дорожнього руху. В рамках тижня безпеки дорожнього руху Донецький юридичний інститут МВС України спільно з Департаментом освіти Маріупольської міської ради, Криворізької міської ради, Управлінням патрульної поліції м. Маріуполя та м. Кривого Рогу в період з 02 жовтня до 01 листопада 2017 року серед учнів 1-4 та 5-7 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Маріуполя та Кривого Рогу проводили конкурс дитячих малюнків «Мій кращий друг – безпечний рух». У зв’язку з цим 16 листопада 2017 року в Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України та 17 листопада 2017 року у залі засідань виконкому Криворізької міської ради, на ХІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти» відбулося урочисте нагородження переможців зазначеного конкурсу.

Пропонуємо Вашій увазі прес-огляд заходу:

Детальніше...
 
Курсанти Донецького юридичного інституту в гостях у студентів Приазовського державного технічного університету
Про інститут - Новини

17 листопада, щорічно відмічається Міжнародний день студента. З нагоди даного свята студенти вищих навчальних закладів готують святкові заходи, концертні програми. Цьогоріч, на запрошення ректора Приазовського державного технічного університету, доктора технічних наук, професора В’ячеслава Степановича Волошина, курсанти першого курсу нашого інституту стали свідками гала-концерту конкурсу-фестивалю «Дебют першокурсника», який проводився у м. Маріуполі в будинку культури «Молодіжний». Представники різних факультетів університету показали свої кращі номери – танці, пісні, композиції, театральні вистави тощо.

Для курсантів ДЮІ це стало нагодою познайомитися зі студентськими традиціями м. Маріуполя, адже ж у Приазовському державному технічному університеті «Дебют першокурсника» проводиться вже понад сорок років. Саме студенти перших курсів університету приймають участь в Дебюті. Для наших курсантів це можливість також якісно провести свій «Дебют першокурсника».

Детальніше...
 
Вшановування сучасних героїв-захисників України та пам’ять загиблих за свободу, єдність та незалежність Українського народу
Про інститут - Новини

День Гідності та Свободи – це день, коли ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та усіх українських воїнів, хто пожертвував своїм життям заради права українського народу жити у вільній, суверенній та демократичній державі.

Сьогодні, 21 листопада, в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Кривий Ріг також приєднався до відзначення Дня початку в цей день двох революцій в українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року, покладанням квітів до Меморіалу Слави та пам'ятного знаку Небесній сотні та Героям АТО.

Детальніше...
 
21 листопада – День Гідності та Свободи
Про інститут - Новини

Представниками вишу проведено профілактичну роботу на Херсонщині 1

Україна, 2014-й: «Україна - це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції - наш Майдан 2004-го року, який був Святом Свободи, і Революція 2013-го року, Революція Гідності. Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи», - зазначив глава держави, Петро Порошенко.

Раніше Указом від 19 листопада 2005 року № 1619/2005, Президент України Віктор Ющенко встановив свято - День Свободи. Було запропоновано святкувати це свято щорічно, 22 листопада, з метою затвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, виховання почуттів національної гідності. День Свободи в Україні був затверджений Президентом України Віктором Ющенко, враховуючи історичне значення революційних настроїв.

22 листопада 2004 дата початку «помаранчевої» революції в Україні, компанії загальнонаціональних протестів, мітингів, пікетів, страйків і інших акцій громадянської непокори проти свавілля влади. Події були організовані та проведені прихильниками Віктора Ющенка, основного кандидата від опозиції на президентських виборах у листопаді - грудні 2004 року.

Детальніше...
 
Зі Львову з теплими почуттями та подарунками
Про інститут - Новини

Нещодавно, по дорозі від буремного Донбасу до Львову, наш рідний Кривий Ріг відвідав український письменник, історик, дослідник Кубані, бандурист, осавул Азовського козацького війська (2001), майор міліції у відставці, доктор історичних наук, який довгий час викладав у Донецькому юридичному інституті МВС України – Дмитро Білий.

Дмитро Дмитрович Білий – непересічна багатогранна особистість: український письменник, історик, дослідник Кубані, бандурист, осавул Азовського козацького війська, майор міліції у відставці, доктор історичних наук. У недалекому минулому Дмитро Дмитрович працював у Донецькому юридичному інституті МВС України. Є автором понад 60 наукових праць з історії України та Кубані. Роман «Басаврюк ХХ», присвячений подіям ХХ століття з його виразною гоголівською алюзією, є, на думку рецензентів, однією з найвдаліших спроб авантюрно-містичного характеру в сучасній українській літературі.

З 2014 року Дмитро Дмитрович працює у Львівському державному університеті фізичної культури.

У Львові під час Форуму видавців презентували Антологію українських письменників Донбасу «Порода», яка спростовує міфи про те, що Донбас не є частиною України. Книга вийшла друком у видавництві «Легенда» за підтримки МФ «Відродження».

Детальніше...
 
Делегація Донецького юридичного інституту МВС України у м. Краматорську прийняла участь в урочистих заходах, присвячених Дню Гідності та Свободи, а також Другій річниці з дня створення громадської організації «Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських»
Про інститут - Новини

З метою вшанування громадянського подвигу учасників двох революцій – Помаранчевої та Революції Гідності 2014 року, які стали на захист демократичних цінностей, національних інтересів України та її європейського вибору 21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи.

Громадську організацію «Молодіжну Лігу майбутніх поліцейських» було створено 19 листопада 2015 року під егідою поліції Донеччини. Засновниками громадської організації стали 27 учнів шкіл з населених пунктів, що найбільше постраждали від обстрілів бойовиків, ‑ Гранітного, Чермалика, Мар’їнки та Красногорівки. Серед засновників є і курсанти Донецького юридичного інституту МВС України, а саме курсант 2-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції рядова поліції Аліна Кирилова та курсант 1-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції рядова поліції Олександра Колєсова. Так два роки тому Аліна та Олександра стали засновниками Ліги та активно прийняли участь у проекті «Схід та Захід разом». На тепер осередок учасників Ліги серед курсантів ДЮІ нараховує 19 осіб. Вчорашні школярі протягом двох років з Дня створення Ліги обрали своєю майбутньою професією професію поліцейського, девізом якої є «Служити та захищати».

Детальніше...
 
Представниками вишу проведено профорієнтаційну роботу на Херсонщині
Про інститут - Новини

Популяризація відомчої вищої юридичної освіти та надання інформації про набір на навчання до Донецького юридичного інституту за усіма формами навчання – це основне завдання профорієнтаційної роботи у виші-переселенці.

Так, згідно плану профорієнтаційних заходів, деканом факультету заочного та дистанційного навчання працівників Національної поліції України Єпринцевим Пилипом Сергійовичем, спільно з фахівцем факультету капітаном поліції Бардачовим Віктором Володимировичем та фахівцем факультету майором поліції Бобровським Олексієм Анатолійовичем було проведено низку робочих зустрічей у наступних підрозділах м. Херсон:

Детальніше...
 
Практичний семінар від кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання для вчителів предмету «Захист Вітчизни»
Про інститут - Новини

Викладач кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання Донецького юридичного інституту МВС України Володимир Голик провів практичний семінар для вчителів предмету "Захист Вітчизни" загальноосвітніх шкіл Покровського району м. Кривого Рогу. На цьому семінарі відпрацьовували навички культури поводження зі зброєю та відповідальності його застосування, а також навички безпечного поводження з вогнепальною зброєю.

Безумовно, участь у таких заходах має неоціненне значення для підтримання власних навичок на високому професійному рівні та ознайомлення з актуальними сучасними методиками самооборони і самозахисту.

За можливість проведення такого заходу висловлюємо слова подяки керівництву Донецького юридичного інституту МВС України, Координаційному центру переміщених ВНЗ, ГО «Центр інновацій та сталого міжнародного розвитку» («CISID») та Асоціації випускників ДЮІ.

Детальніше...
 
Представники Донецького юридичного інституту вшанували пам'ять загиблих під час дорожньо-транспортних пригод (ФОТОЗВІТ)
Про інститут - Новини

19 листопада в усіх храмах і монастирях Криворізької єпархії відбулися панахиди за загиблими в дорожньо-транспортних пригодах у пам’ять про тих, хто закінчив свій земний шлях під час автомобільних аварій.

Ця поминальна служба присвячувалася Всесвітньому дню пам’яті жертв дорожньо-транспортних пригод у рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху, який проводиться Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація безпеки дорожнього руху» на підтримку ініціативи Організації Об’єднаних Націй, згідно якої у кожну третю неділю листопада відзначається Всесвітній день пам’яті жертв дорожньо-транспортних пригод.

Детальніше...
 
Концерт-реквієм у Криворізькому обласному музичному коледжі (ФОТОЗВІТ)
Про інститут - Новини

У межах Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020, проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН, за ініціативи Міністерства охорони здоров’я України та за участі Міністерства внутрішніх справ, Міністерства інфраструктури, інших міністерств та відомств, наукового середовища, міжнародних та вітчизняних організацій, в Україні на загальнодержавному рівні схвалено проведення Тижня безпеки дорожнього руху з 13 до 19 листопада 2017. В рамках Загальнонаціонального Тижня за ініціативою Донецького юридичного інституту МВС України 18 листопада у Криворізькому обласному музичному коледжі відбудеться концерт- реквієм, присвячений вшануванню пам’яті жертв автомобільних аварій, на якому були присутні представники і курсанти вишу-переселенця.

Детальніше...
 
У Донецькому юридичному інституті МВС України відзначили Міжнародний день студента (ФОТОЗВІТ)
Про інститут - Новини

Давайте поміркуємо, а хто ж такий студент? Напевно, що це хлопець або дівчина, що навчається у вищому навчальному закладі? Але сам студент так не думає. І не тому, що він чи вона не відвідує пари або не ходить на семінари; просто, зазвичай, навчання для студента – це ціла каторга. Чого лише варте перше знайомство з викладачами та своїми майбутніми однокурсниками! А далі – навчання, яке протікає досить жваво: пари, цікаві вчителі, нові друзі. Але є ще й сесія, і цей період кожному студенту уявляється точнісінько, як кінець світу.

Та крім навчання, пар, викладачів, сесії, студенти ще вміють дуже добре відпочивати та відмічати свята. І найважливішим святом для нашої студентської молоді є не Новий Рік, не 8 Березня, а саме День студента. Це ніби відпочинок перед сесією.

Студенти та курсанти Донецького юридичного інституту МВС України 17 листопада відсвяткували своє професійне свято в гостинному залі Криворізької загальноосвітньої школи №74.

Детальніше...
 
Участь представника інституту у роботі Міжнародної науково-практичної конференції в рамках Тижня безпеки дорожнього руху
Про інститут - Новини

У рамках Десятиліття дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху у період з 13 по 19 листопада 2017 року за підтримки Кабінету Міністрів України, за участю компетентних міністерств та відомств, Всесвітньої організації охорони здоровʼя, а також інших вітчизняних та міжнародних організацій, бізнес середовища і громадськості проводиться 2-й етап Тижня безпеки дорожнього руху. У рамках Тижня безпеки дорожнього руху заплановано проведення різноманітних профілактичних заходів, що сприяють підвищенню рівня безпеки дорожнього руху.

Українським медичним центром безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій Міністерства охорони здоровʼя в рамках Тижня безпеки дорожнього руху 16 листопада у м. Києві була проведена науково - практична конференція «Актуальні аспекти державного управління в сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в Україні. Питання безпеки дорожнього руху в умовах децентралізації управління автомобільними дорогами загального користування».

Детальніше...
 
В Донецькому юридичному інституті МВС відбувся День відкритих дверей (АНОНС)
Про інститут - Новини

Донецький юридичний інститут – це виш-переселенець, який через буремні події на сході України був вимушено передислокований далеко від рідної Донеччини у місто Кривий Ріг. Саме тут, на Криворіжжі, завдяки років невпинній та кропіткій роботі всього колективу, завдяки дієвій підтримці з боку Міністерства внутрішніх справ та представників місцевої влади активно і потужно розвивається Донецький юридичний інститут. Цьогоріч навчальний заклад відновив освітньо-наукову діяльність у м. Маріуполі, на рідній Донбаській землі. Будучи провідним відомчим вишем та з урахуванням багаторічного досвіду та впровадженню інноваційних форм та методів, здійснює підготовку висококваліфікованих захисників права і законності.

18 листопада, на факультеті підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України, що розташований за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Співдружності, 92а, відбувся День відкритих дверей Донецького юридичного інституту, який вже традиційно проходить під назвою Фестиваль «День поліцейської та юридичної освіти».

Детальніше...
 
19 листопада 2017 в усіх храмах і монастирях Криворізької єпархії відбудеться панахида за загиблими в дорожньо-транспортних пригодах
Про інститут - Новини

Канцелярія Криворізької єпархії інформує, що 19 листопада 2017 року – Всесвітній день пам’яті жертв дорожньо-транспортних пригод. Згідно резолюції Генеральної Асамблеї ООН з 1993 року цей день відзначається кожну третю неділю листопада.
У цей день громадяни держав – членів Організації об’єднаних націй вшановують пам’ять загиблих в автомобільних аваріях та висловлюють співчуття членам їх сімей.
Напередодні Всесвітнього дня пам’яті жертв дорожньо-транспортних пригод в період з 13 по 19 листопада 2017 року в Україні щорічно проводиться «Тиждень безпеки дорожнього руху». Загальнонаціональним планом проведення Тижня заплановано ряд наукових, практичних, соціальних та духовних закладів, присвячених розв’язанню та вирішенню питань пов’язаних з складною обстановкою на дорогах, яка склалась в нашій державі.
Нажаль, з початку поточного року в автомобільних аваріях вже загинуло 2500 осіб та більше 25000 було травмовано.
В усіх храмах і монастирях Криворізької єпархії 19 листопада 2017 року провести панахиди за загиблими в дорожньо-транспортних пригодах у пам’ять про тих, хто закінчив свій земний шлях під час автомобільних аварій.

 

Сайт Криворізької єпархії

 
16 листопада відбулося урочисте нагородження переможців загальноміського конкурсу дитячих малюнків «Мій кращий друг – безпечний рух» в Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України
Про інститут - Новини

Донецький юридичний інститут МВС України приділяє багато уваги роботі з учнівською молоддю, а також творчій співпраці з навчальними закладами, державними установами та громадськими організаціями у пошуку ефективних засобів попередження дорожньо-транспортного травматизму.

З метою привернення уваги суспільства до проблем безпеки дорожнього руху, формування у дітей безпечних навичок поведінки на вулично-дорожній мережі, виховання свідомого ставлення до неухильного виконання правил дорожнього руху, зміцнення позитивного іміджу Національної поліції України, Донецьким юридичним інститутом МВС України спільно з Департаментом освіти Маріупольської міської ради та Управлінням патрульної поліції в м. Маріуполі в період з 02 жовтня до 01 листопада 2017 року серед учнів 1-4 та 5-7 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Маріуполя проводився конкурс дитячих малюнків «Мій кращий друг – безпечний рух». Спонсором конкурсу виступив Будівельно-господарський гіпермаркет «Епіцентр».

На конкурс в м. Маріуполь було представлено більше 100 робіт, тому робота журі була складною та напруженою. При визначенні переможців роботи оцінювались за такими критеріями: відповідність заявленій тематиці конкурсу; ступінь самостійності автора у виконанні роботи; неповторність сюжету; якість роботи; естетичний вигляд роботи; креативність.

Членам журі було дуже важко обрати кращі з малюнків, але у палких дискусіях все ж таки вдалось визначити переможців конкурсу.

Детальніше...
 
Мова – це форма нашого життя – життя культурного й національного
Про інститут - Новини

9 листопада, у день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця, наша держава відзначає День української писемності та мови − свято, яке гуртує усіх нас на шляху відродження духовності, зміцнення державності, формування громадянського світогляду.

Українська мова входить до трійки найкрасивіших мов у світі. На мовному конкурсі, який відбувся в Парижі у 1934 році, українську мову визнано третьою найбільш красивою мовою в світі (після французької та перської) за такими критеріями, як фонетика, лексика, фразеологія й побудова речень.

Найдавніша згадка про українську мову датується 858 роком, а вперше українська мова була прирівняна до рівня літературної мови в кінці XVIII століття після виходу в 1798 році першого видання «Енеїди» Івана Петровича Котляревського. Саме його вважають засновником нової української літературної мови.

Для нас рідна мова − це не тільки дорога спадщина, яка об’єднує в собі народну мудрість, вироблену десятками й сотнями поколінь. Це наша гордість, адже все, що створено нею, увійшло в скарбницю загальнолюдської культури.

З нагоди цього наймолодшого державного свята кафедрою соціально-гуманітарних дисциплін було заплановано й проведено низку заходів.

Зокрема, 9 листопада відбулося урочисте відкриття Дня української писемності та мови зі студентами юридичного факультету та написання Всеукраїнського диктанту національної єдності.

Детальніше...
 
Вітаємо маленьких переможців з перемогою у загальноміському конкурсі малюнків «Мій кращий друг – безпечний рух»!
Про інститут - Новини

В рамках Загальнонаціонального Тижня безпеки дорожнього руху Донецьким юридичним інститутом МВС України спільно партнерами: Держаним підприємством «Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій» Міністерства охорони здоров’я України, Криворізької та Маріупольської міських рад, Управлянням та Департаментом освіти і науки міських рад, Управліннями патрульної поліції в м. Кривому Розі та в м. Маріуполі, проведено ряд профілактичних заходів, спрямованих на покращення рівня безпеки дорожнього руху в Україні.

Особливе місце серед проведених заходів займають ті, які присвячені профілактиці дитячого дорожнього транспортного травматизму. Найбільш значущим з них є проведення загальноміських конкурсів дитячих малюнків «Мій кращий друг – безпечний рух», що розпочався 2 жовтня 2017 року серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міст Кривого Рогу та Маріуполя. Сьогодні, 17 листопада, у залі засідань виконкому Криворізької міської ради, на ХІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти» відбулося урочисте нагородження переможців.

Детальніше...
 
17 листопада відбулася ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти» (АНОНС)
Про інститут - Новини

Починаючи з 2006 року Донецьким юридичним інститутом МВС України щорічно проводяться Міжнародні науково-практичні конференції, які приурочуються до Всесвітнього Дня пам’яті жертв дорожньо-транспортних пригод, що відзначається у третю неділю листопада. З цієї нагоди, 17 листопада відбулася ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти»

З кожним роком палкі дискусії під час наукових заходів набувають все більшої актуальності та значущості. Адже, питання, пов’язані із забезпеченням безпеки дорожнього руху, не зважаючи на заходи, що вживаються державними органами та громадськістю, залишаються до кінця не вирішеними.

Сьогодні, були визначені найбільш важливі питання транспортної безпеки та запропоновані шляхи їх розв’язання, які традиційно втілюються в резолюціях конференцій та збірниках матеріалів наукових заходів.

Цьогоріч до організації конференції долучились виконком Криворізької міської ради на чолі з міським головою Юрієм Григоровичем Вілкулом та приватне автотранспортне підприємство «Одіум-престиж» під керівництвом Джаная Магомедовича Омарова.

Детальніше...
 
Студенти Донецького юридичного інституту отримали нагороди від місцевої влади
Про інститут - Новини

Вже вкотре представники Донецького юридичного інституту МВС України є гостями на урочистостях, які проводить місцева влада гостинного міста Кривий Ріг і вдвічі приємним є той факт, що завжди ці святкові зустрічі супроводжуються ще й відзнаками. Це звичайно говорить про активну участь громади вишу у житті міста, яке вже за два роки перебування тут навчального закладу, воно вже стало рідною домівкою.

Так, напередодні Міжнародного дня студента у Саксаганській районній у місті раді під час урочистого прийому кращої курсантсько-студентської молоді міста було нагороджено кращих курсантів та студентів вищих навчальних закладів району.

Успіхи курсантів та студентів Донецького юридичного інституту МВС України Гончарова Святослава, Кущову Анастасію та Барган Сергія по достоїнству відзначено почесними грамотами.

Детальніше...
 
Вітаємо декана юридичного факультету Європейського університету, кандидата юридичних наук Дар’ю Петрівну Гуріну з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо декана юридичного факультету Європейського університету, кандидата юридичних наук Дар’ю Петрівну Гуріну з Днем народження!

Шановна Дар’є Петрівно!

Дозвольте від щирого серця привітати Вас з Днем народження!

Ви є гідним випускником нашого навчального закладу, в стінах якого завжди раді зустріти Вас, адже для всіх нас Ви є гідним прикладом у житті для наслідування поколінь курсантів та студентів, а також гордістю для викладачів рідного вишу.

Вам є чим пишатися, адже свого часу успішно захистили дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук. Крім того, Вами опубліковано понад 40 наукових та навчально-методичних праць.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678НаступнаКінець »

Сторінка 3 з 8
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval