Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.5%Ukraine Ukraine
4.7%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 130
Вчора: 254
Минулого тижня: 2431
Цього місяця: 8114
Минулого місяця: 13864
Всього: 1327235


У Маріуполі курсанти та фахівці ДЮІ прийняли участь у «Факультативі з поліцейським», який проводився у загальноосвітній школі № 24
Про інститут - Новини

24 листопада в рамках проведення «Факультативу з поліцейським», курсанти 1-го курсу спільно з доцентом кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права інституту Сергієм Пекарським та доцентом кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання інституту Віктором Гурським долучилися до іміджевого заходу управління кадрового забезпечення ГУНП в Донецькій області, який проводився у загальноосвітній школі № 24.

На відміну від попередніх «Факультативів з поліцейським» участь представників інституту була збільшена. В заході приймали участь і слухачі курсів первинної професійної підготовки поліцейських, яких вперше прийнято в підрозділи кримінальної поліції, які проходять підготовку у Маріупольському центрі ППП «Академія поліції» ДЮІ.

Представники інституту були задіяні у майже всіх локаціях іміджевого заходу. Зустріч з учнями випускного класу здійснював Сергій Пекарський спільно з начальником відділу комплектування УКЗ Костянтином Мамчуром та слухачем «Академії поліції» рядовою поліції Іриною Усаткіною. Під час зустрічі зі старшокласниками Костянтин Мамчур розповів учням про умови вступу до вишів системи МВС, а представники ДЮІ ознайомили молодь з правилами вступу до ДЮІ, який, з цього року відновив надання освітніх послуг саме у м. Маріуполі. Окрім того Ірина Усаткіна поділилася своїми враженнями від перших місяців навчання.

Детальніше...
 
У Донецькому юридичному інституту МВС України вшанували пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років
Про інститут - Новини

День па́м'яті жертв голодомо́ру — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада.

Традиційно в цей день громадяни відвідують поминальне богослужіння і покладають символічні горщики з зерном та свічками до пам'ятників жертвам голодоморів в Україні.

Голодомор в Україні тривав 17 місяців (з квітня 1932 р. по листопад 1933 р.). З метою ознайомлення курсантів Донецького юридичного інституту МВС України з жахливими фактами геноциду окупаційної влади проти українського народу, викликаючи жаль, співчуття, обурення і ненависть до катів, а також з метою виховання патріотів своєї держави, на факультеті підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції долучилися до заходів, присвячених пам’яті цієї жахливої події.

Так, курсанти 2-го курсу Донецького юридичного інституту залюбки підготували і зачитали інформацію та вірші про ті жахливі події, а також спогади тих, хто пережив 1932-1933 роки. Крім того, на парти поклали окрайці чорного хліба. У пам'ять про невинно загиблих, на столах запалили свічки, а на стіні облаштували експозицію страшних картин Голодомору.

Детальніше...
 
Курсанти-першокурсники у м. Маріуполі долучилися до вшанування пам’яті жертв Голодомору
Про інститут - Новини

Україна в 1932-1933 роках пережила страшну трагедію – Голодомор, який забрав мільйони людських життів. Другий за хронологією Голодомор стався через одинадцять років після 1921 року. За соціально-демографічними наслідками він виявився найтрагічнішим, а за методами та формами творення перевершив усі Голодомори в Україні у ХХ столітті.

У четверту суботу листопада в Україні на підставі Указів Президента Л. Кучми № 1310/98 та Президента В. Ющенка № 431/2007 відзначається День пам’яті жертв Голодомору. Щороку Український інститут національної пам’яті пропонує спеціальну тему Дня для підкреслення певного аспекту трагедії Голодомору 1932–1933 рр. Гасло цьогорічних пам'ятних заходів: «Голодомор - помста за свободу».

Детальніше...
 
Вітаємо начальника Головного управління Національної поліції в Донецькій області, генерала поліції третього рангу Миколу Олександровича Семенишина з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо начальника Головного управління Національної поліції в Донецькій області, генерала поліції третього рангу Миколу Олександровича Семенишина з Днем народження!

Шановний Миколо Олександровичу!

Прийміть найщиріші вітання з Днем народження!

Детальніше...
 
Злочин та види злочину вивчали на відкритому занятті з англійської мови курсанти Донецького юридичного інституту МВС України
Про інститут - Новини

Знання іноземних мов – це ключ до успіху в сучасному світі, де спілкування іноземними мовами та обробка величезних обсягів інформації набуває все більшого значення. Інтерес до вивчення мов традиційно великий, бо перефразовуючи відомий вислів, можна сміливо сказати, що той, хто володіє мовами, володіє світом. Особливістю вивчення дисципліни “Іноземна мова за професійним спрямуванням” у Донецькому юридичному інституті є те, що курсанти та студенти дізнаються багато цікавої та корисної інформації пов’язаної з їхньою майбутньою професією на іноземній мові.

22 листопада, у навчальному взводі 201 відбулося відкрите семінарське заняття з англійської мови на тему «Злочин», викладач Мамонова Олена Іванівна.

Всі етапи даного заняття чітко прослідковувалися. Викладач вдало підібрала методи і прийоми проведення заняття: розповідь, бесіда, пояснення, дискусії, розкриваючи сутність злочинності в Україні та усьому світі. На занятті було створено атмосферу доброзичливості і взаємоповаги, усі без винятку курсанти були активними та ініціативними, брали участь в обговоренні матеріалу, разом із викладачем шукали відповідь на проблемні питання та виконували практичні вправи. Заняття було і навчальним, і пізнавальним.

Детальніше...
 
Заходи з нагоди дня пам’яті жертв Голодомору
Про інститут - Новини

Щороку у четверту суботу листопада Україна відзначає меморіальними заходами День пам’яті жертв голодомору, встановлений указом Президента України Л. Кучми у 1998 році.

Голодомор 1932-1933 років – одна й найтрагічніших сторінок нашої новітньої історії, на законодавчому рівні визнана в Україні та ще 16 державах світу як акт геноциду.

Починаючи з 2005 року, події Голодомору стали важливим елементом державної політики національної пам’яті. Це, з одного боку, значно актуалізувало увагу науковців до дослідження характеру та перебігу тих подій, однак у той самий час перетворило трагедію на об’єкт численних політичних маніпуляцій всередині українського політикуму та на міжнародній арені.

З погляду на це, надзвичайно важливим є формування у студентів – майбутніх юристів об’єктивного підходу у ставленні до Голодомору, раціоналізації цього колективного травматичного спогаду для розуміння його причин та наслідків.

Детальніше...
 
Голодомор — помста за свободу, помста за революцію
Про інститут - Новини

Голодомор — помста за свободу, помста за революцію

Цей День щорічно відзначається в Україні в четверту суботу листопада.

Президент України, підтримавши ініціативу громадських організацій, міністерства культури і мистецтв, Державного комітету у справах релігій, Державного комітету телебачення і радіомовлення, ухвалив встановити в країні День пам’яті жертв голодомору.

Детальніше...
 
Представники Донецького юридичного інституту особисто привітали Криворізький металургійний інститут Національної металургійної академії України з 55-річним Ювілеєм
Про інститут - Новини

24 листопада 2017 року, свій 55-річний ювілей відзначає Криворізький металургійний інститут Національної металургійної академії України.

Це єдиний металургійний вищий навчальний заклад освіти міста Кривий Ріг, в якому продовжується та удосконалюється піввіковий досвід підготовки фахівців. Металургія становить основу сучасної промисловості, з нею тісно пов'язані майже всі галузі знань технологічного, природничого, комп'ютерного, економічного та управлінського напрямів.

Криворізький металургійний інститут був створений з ініціативи міської влади та Криворізького металургійного заводу у 1962 році як регіональне відділення Дніпропетровського металургійного інституту (сучасна назва – Національна металургійна академія України) для забезпечення кадрами металургійного профілю зростаючих потреб заводу, а також агломераційних фабрик, цехів з виробництва окатишів гірничо-збагачувальних комбінатів та ремонтних підприємств, які їх обслуговують.

Детальніше...
 
Підвищення професійної майстерності – пріоритетний напрямок розвитку викладачів Донецького юридичного інституту МВС України
Про інститут - Новини

З 13 по 18 листопада 2017 року у м. Києві на базі Міжнародного центру ізраїльського воєнізованого спорту відбулися навчання з курсу професійно-спортивної підготовки за базовим класом F, F+ під керівництвом інструкторів ICIPS.

За підтримкою ректора інституту та керівництва ICIPS була надана можливість прийняти участь в проходженні курсу викладачу кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання, майору поліції Цуркану Олексію Петровичу.

Детальніше...
 
ПРЕС-ОГЛЯД ХІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти»
Про інститут - Новини

З метою привернення уваги суспільства до проблеми травматизму та смертності на дорогах, а також з метою пошуку шляхів вирішення цієї проблеми, у рамках Десятиліття дії з забезпечення безпеки дорожнього руху 2011-2020 в усьому світі проводяться Тижні безпеки дорожнього руху.

Починаючи з 2006 року Донецьким юридичним інститутом МВС України щорічно проводяться Міжнародні науково-практичні конференції, які приурочуються до Всесвітнього Дня пам’яті жертв дорожньо-транспортних пригод, що відзначається у третю неділю листопада. З цієї нагоди, 17 листопада відбулася ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти».

З кожним роком палкі дискусії під час наукових заходів набувають все більшої актуальності та значущості. Адже, питання, пов’язані із забезпеченням безпеки дорожнього руху, не зважаючи на заходи, що вживаються державними органами та громадськістю, залишаються до кінця не вирішеними.

Пропонуємо Вашій увазі ПРЕС-ОГЛЯД ХІІ Міжнародної науково-практичної конференція «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти»:

Детальніше...
 
ДЯКУЮ – ДІД! (матеріал професора О.В.Одерія з нагоди 100-річчя професора М.В.Салтевського)
Про інститут - Новини

 

8 листопада 2017 року виповнилося 100 років від дня народження доктора юридичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, провідного фахівця у галузі судової експертизи і криміналістики Михайла Васильовича Салтевського, учасника Великої Вітчизняної війни, нагородженого 14 орденами та медалями. Цієї події було присвячено три наукових форуми.

Так, 30 жовтня 2017 року силами Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В.В.Сташиса Національної Академії правових наук України було проведено круглий стіл. У свою чергу, 7 листопада 2017 року Харківським науково-дослідним інститутом судових експертиз ім. Засл. проф. М.С.Бокаріуса проведено міжнародну науково-практичну конференцію «Актуальні питання судової експертизи і криміналістики». Безпосередньо у день 100-річчя від дня народження М. В. Салтевського Харківським національним університетом внутрішніх справ було проведено міжнародну науково-практичну конференцію «Сучасні тенденції  розвитку  криміналістики  та кримінального процесу».

Детальніше...
 
У м. Волноваха Донецької області проведено «Фестиваль поліцейської та юридичної освіти»
Про інститут - Новини

Концепція реформування освіти в МВС України, яка затверджена наказом МВС України від 25.11.2016 № 1252 зазначає, що сучасні потреби щодо поліцейських послуг та заходів забезпечуються формуванням відповідних компетенцій на основі якісного добору кандидатів до служби у різних підрозділах поліції, їх фахової підготовки та підвищення кваліфікації у навчальних закладах системи МВС України. Саме тому питання проведення профорієнтаційної роботи щодо якісного відбору кандидатів на службу в підрозділи Національної поліції України, їх фахової підготовки в Донецькому юридичному інституті МВС України постійно знаходиться на контролі керівництва вищу.

Уже сьогодні ДЮІ разом із поліцією Донеччини активно проводить роботу щодо набору абітурієнтів 2018 року. Розроблені профорієнтаційні матеріали, визначені організаційні напрями співпраці на території міст і селищ Донецької області, підконтрольних українській владі, згідно з якими представники ДЮІ спільно з правоохоронцями Головного управління Національної поліції Донеччини, більшість з яких є нашими випускниками, презентують старшокласникам переваги отриманням професії правоохоронця чи цивільного юриста саме у ДЮІ. Активну допомогу у проведенні іміджевих заходів працівникам інституту надають освітяни міст та районів Донеччини.

Ідейними організаторами спільних профорієнтаційних заходів стали ректор інституту, професор Віктор Миколайович Бесчастний та начальник ГУНП в Донецької області генерал поліції третього рангу Микола Олександрович Семенишин. Зусилля особового складу ДЮІ МВС України, ГУНП в Донецькій області, місцевого самоврядування та освітян Донецької області задля якісної профорієнтаційної роботи серед школярів та молоді міста, відображаються у проведенні Фестивалів поліцейської та юридичної освіти.

Детальніше...
 
Вітаємо начальника Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Вадима Вікторовича Кульчицького з ЮВІЛЕЄМ!
Про інститут - Новини

Вітаємо начальника Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Вадима Вікторовича Кульчицького з ЮВІЛЕЄМ!

Шановний Вадиме Вікторовичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Ювілеєм!

Детальніше...
 
До курсантів ДЮІ завітали поліцейські Слов’янського відділу поліції ГУНП в Донецькій області
Про інститут - Новини

З метою якісного надання освітніх послуг майбутнім правоохоронцям – курсантам першого курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ДЮІ, які проходять навчання на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» фахівцями ДЮІ залучаються до освітньої діяльності і діючі працівники поліції.

Особливості організації освітнього процесу передбачають проведення заходів з мотивації курсантів до майбутньої професії. Саме тому фахівцями ДЮІ, які працюють в м. Маріуполі постійно залучаються практичні працівники поліції Донеччини до освітньо-виховного процесу з курсантами. Цього разу 15 листопада відбулася зустріч з представниками Слов’янського відділу поліції ГУНП в Донецькій області. Приємно, що серед курсантів-першокурсників ДЮІ є і вихідці з м. Слов’янська. Під час зустрічі відбулося обговорення питання про особливості діяльності працівників карного розшуку, органів досудового розслідування, дільничних офіцерів поліції, патрульної поліції у запобіганні, виявленні та розслідуванні злочинів, проведенні превентивної діяльності з різними верствами населення.

Детальніше...
 
Вони пройшли крізь вогонь і зброю (зустріч з учасниками антитерористичної операції)
Про інститут - Новини

Четвертий рік поспіль 21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи, що об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року. Свято встановлено Указом Президента України Петра Порошенка від 13 листопада 2014 року.

З нагоди донесення об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору на факультеті підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України Донецького юридичного інституту МВС України провели зустріч особового складу факультету з учасниками бойових дій антитерористичної операції. До стін вишу-переселенця запросили майора Дорошова Сергія Петровича та старшого лейтенанта Еломіна Дмитра Олександровича, які поділилися своїми спогадами. Життєвий шлях наших захисників не є легким, адже це велика відповідальність бути на захисті інтересів країни та народу, які іноді потребують кардинально змінювати своє життя та забувати про свої бажання.

Детальніше...
 
Заходи кафедри соціально-гуманітраних дисциплін щодо відзначення дня гідності та свободи
Про інститут - Новини

21 листопада українці відзначають День гідності та свободи, встановлений указом Президента України Петра Порошенка у 2015 році до річниці початку двох наймасовіших акцій протесту в новітній історії нашої країни – «Помаранчевої революції» 2004 року та «Євромайдану» 2013 року.

У зв’язку з цим, викладачами кафедри соціально-гуманітарних дисциплін 20 листопада 2017 року було організовано тематичну лекцію до Дня гідності та свободи для курсантів І курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України Донецького юридичного інституту.

Доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін В.Є. Сусликов розповів курсантам складну історію відзначення Дня свободи, який було впроваджено у 2005 році, скасовано у 2011 та відновлено під сучасною назвою у 2015 році, нагадав про причини, хід та наслідки подій «Помаранчевої революції» та «Революції гідності», розкрив їх значення у новітній історії нашої держави. Водночас було підкреслено, що у цей день ми також згадуємо і про загиблих під час силового протистояння у Києві 22 січня – 21 лютого 2014 року – а це 98 цивільних осіб та 16 правоохоронців.

Детальніше...
 
Курсантами-першокурсниками ДЮІ в Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» проведені заходи до Дня Гідності та Свободи
Про інститут - Новини

21 листопада у День Гідності та Свободи навчання для курсантів першого курсу Донецького юридичного інституту МВС України та слухачів курсів первинної професійної підготовки, які навчаються на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» розпочалися з хвилини навчання. Курсанти, слухачі та їхні викладачі вшанували пам'ять тих, хто віддав свої життя, захищаючи інтереси громадян України.

У цей же день в актовій залі Академії поліції було проведено урочисті заходи. Безпосередньо курсанти-першокурсники підготували фото експозицію, пов’язану з подіями двох революцій. Перша революція відбулася в 2004 році і називається «Помаранчевою». Друга революція сталася взимку 2013-2014 року і отримала назву «Революція Гідності», також її називають «Євромайданом». На урочистому заході приймали участь курсанти, слухачів, викладачі тощо. Від імені курсантів усіх присутніх зі святом єдності привітав Анатолій Дзедзицький, який надав інформацію про це свято та наголосив на його важливості для усіх майбутніх поколінь.

Про традицію свята Дня Гідності та Свободи розповів доцент кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права інституту Сергій Петрович Пекарський. Доленосні події в Україні початку XXI століття, патріотизм і мужність громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…

Детальніше...
 
Вітаємо фахівця факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України, капітана поліції Дмитра Володимировича Владова з ЮВІЛЕЄМ!
Про інститут - Новини

Вітаємо фахівця факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України, капітана поліції Дмитра Володимировича Владова з ЮВІЛЕЄМ!

Шановний Дмитро Володимировичу!

Прийміть найтепліші вітання з нагоди Вашого Ювілею!

За час навчання та проходження служби в Донецькому юридичному інституті Ви зарекомендували себе як позитивний та дисциплінований курсант.

Детальніше...
 
Танцювальний батл проведено курсантами, або як у Маріуполі святкували Міжнародний день студента
Про інститут - Новини

17 листопада весь світ святкує свято молодих людей, які навчаються у вищих навчальних закладах – Міжнародний день студента. Саме у ці дні виповнилося три місяці як вчорашні старшокласники успішно пройшли вступну компанію та стали курсантами першого курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Донецького юридичного інституту МВС України. Наполегливе навчання, презентація навчального закладу у м. Маріуполі згуртувало курсантський колектив, який впевнено влився у студентську громаду м. Маріуполя.

Курсанти-першокурсники Донецького юридичного інституту, які навчаються на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» також не залишаються осторонь і залучаються до проведення культурно-масових заходів, активно готуючись о кожного з них. Ось і цього разу курсанти на чолі з керівниками культурно-масового відділу Ради курсантського самоврядування Ангеліною Ткач та Анатолієм Дзедзицьким вирішили влаштувати свято студентів. Більш того, загальними зборами курсу напередодні було вирішено провести танцювальний батл серед хлопців та дівчат, які попередньо сформувалися у команди аби показати себе та проявити свої танцювальні здібності.

Детальніше...
 
Донецький юридичний інститут активно долучився до проведення загальнонаціонального Тиждень безпеки дорожнього руху
Про інститут - Новини

У світі в дорожньо-транспортних пригодах щорічно гине понад 1,25 млн. осіб та біля 50 млн. осіб отримують травми. Рівень дорожньо-транспортних пригод та їх наслідків в Україні найгірший серед країн Європи, що наносить непоправних людських та економічних втрат країні.

Щороку на автошляхах України гине понад 4000 осіб та більш ніж 30000 людей отримують травми, ДТП є першою за поширеністю причиною смерті молоді у віці від 15 до 24 років та другою серед дітей у віці від 5 до 14 років. Щорічні економічні втрати України від ДТП, за оцінками Всесвітнього банку, оцінюються в 4,5 млрд. дол. США або приблизно 3,4% ВВП країни.

У рамках Десятиліття дії з забезпечення безпеки дорожнього руху 2011-2020 в усьому світі проводяться Тижні безпеки дорожнього руху, метою яких є привернення уваги суспільства до проблеми травматизму та смертності на дорогах, а найголовніше, пошук шляхів вирішення цієї проблеми.

Напередодні Всесвітнього дня пам’яті жертв дорожньо-транспортних пригод, що згідно Резолюції Генеральної Асамблеї ООН відзначається в третю неділю листопада, з 13 по 19 листопада 2017 року в Україні проводився загальнонаціональний Тиждень безпеки дорожнього руху.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678НаступнаКінець »

Сторінка 2 з 8
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval