Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


72.5%Ukraine Ukraine
4.6%United States United States
4.5%Kuwait Kuwait
3.2%United Kingdom United Kingdom
2.7%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%France France
1.4%Poland Poland
1%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 475
Вчора: 1252
Цього тижня: 1727
Минулого тижня: 8438
Цього місяця: 21050
Минулого місяця: 20153
Всього: 1384925


В Донецькому юридичному інституті МВС відбувся День відкритих дверей (АНОНС)
Про інститут - Новини

Донецький юридичний інститут – це виш-переселенець, який через буремні події на сході України був вимушено передислокований далеко від рідної Донеччини у місто Кривий Ріг. Саме тут, на Криворіжжі, завдяки років невпинній та кропіткій роботі всього колективу, завдяки дієвій підтримці з боку Міністерства внутрішніх справ та представників місцевої влади активно і потужно розвивається Донецький юридичний інститут. Цьогоріч навчальний заклад відновив освітньо-наукову діяльність у м. Маріуполі, на рідній Донбаській землі. Будучи провідним відомчим вишем та з урахуванням багаторічного досвіду та впровадженню інноваційних форм та методів, здійснює підготовку висококваліфікованих захисників права і законності.

18 листопада, на факультеті підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України, що розташований за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Співдружності, 92а, відбувся День відкритих дверей Донецького юридичного інституту, який вже традиційно проходить під назвою Фестиваль «День поліцейської та юридичної освіти».

Детальніше...
 
19 листопада 2017 в усіх храмах і монастирях Криворізької єпархії відбудеться панахида за загиблими в дорожньо-транспортних пригодах
Про інститут - Новини

Канцелярія Криворізької єпархії інформує, що 19 листопада 2017 року – Всесвітній день пам’яті жертв дорожньо-транспортних пригод. Згідно резолюції Генеральної Асамблеї ООН з 1993 року цей день відзначається кожну третю неділю листопада.
У цей день громадяни держав – членів Організації об’єднаних націй вшановують пам’ять загиблих в автомобільних аваріях та висловлюють співчуття членам їх сімей.
Напередодні Всесвітнього дня пам’яті жертв дорожньо-транспортних пригод в період з 13 по 19 листопада 2017 року в Україні щорічно проводиться «Тиждень безпеки дорожнього руху». Загальнонаціональним планом проведення Тижня заплановано ряд наукових, практичних, соціальних та духовних закладів, присвячених розв’язанню та вирішенню питань пов’язаних з складною обстановкою на дорогах, яка склалась в нашій державі.
Нажаль, з початку поточного року в автомобільних аваріях вже загинуло 2500 осіб та більше 25000 було травмовано.
В усіх храмах і монастирях Криворізької єпархії 19 листопада 2017 року провести панахиди за загиблими в дорожньо-транспортних пригодах у пам’ять про тих, хто закінчив свій земний шлях під час автомобільних аварій.

 

Сайт Криворізької єпархії

 
16 листопада відбулося урочисте нагородження переможців загальноміського конкурсу дитячих малюнків «Мій кращий друг – безпечний рух» в Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України
Про інститут - Новини

Донецький юридичний інститут МВС України приділяє багато уваги роботі з учнівською молоддю, а також творчій співпраці з навчальними закладами, державними установами та громадськими організаціями у пошуку ефективних засобів попередження дорожньо-транспортного травматизму.

З метою привернення уваги суспільства до проблем безпеки дорожнього руху, формування у дітей безпечних навичок поведінки на вулично-дорожній мережі, виховання свідомого ставлення до неухильного виконання правил дорожнього руху, зміцнення позитивного іміджу Національної поліції України, Донецьким юридичним інститутом МВС України спільно з Департаментом освіти Маріупольської міської ради та Управлінням патрульної поліції в м. Маріуполі в період з 02 жовтня до 01 листопада 2017 року серед учнів 1-4 та 5-7 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Маріуполя проводився конкурс дитячих малюнків «Мій кращий друг – безпечний рух». Спонсором конкурсу виступив Будівельно-господарський гіпермаркет «Епіцентр».

На конкурс в м. Маріуполь було представлено більше 100 робіт, тому робота журі була складною та напруженою. При визначенні переможців роботи оцінювались за такими критеріями: відповідність заявленій тематиці конкурсу; ступінь самостійності автора у виконанні роботи; неповторність сюжету; якість роботи; естетичний вигляд роботи; креативність.

Членам журі було дуже важко обрати кращі з малюнків, але у палких дискусіях все ж таки вдалось визначити переможців конкурсу.

Детальніше...
 
Мова – це форма нашого життя – життя культурного й національного
Про інститут - Новини

9 листопада, у день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця, наша держава відзначає День української писемності та мови − свято, яке гуртує усіх нас на шляху відродження духовності, зміцнення державності, формування громадянського світогляду.

Українська мова входить до трійки найкрасивіших мов у світі. На мовному конкурсі, який відбувся в Парижі у 1934 році, українську мову визнано третьою найбільш красивою мовою в світі (після французької та перської) за такими критеріями, як фонетика, лексика, фразеологія й побудова речень.

Найдавніша згадка про українську мову датується 858 роком, а вперше українська мова була прирівняна до рівня літературної мови в кінці XVIII століття після виходу в 1798 році першого видання «Енеїди» Івана Петровича Котляревського. Саме його вважають засновником нової української літературної мови.

Для нас рідна мова − це не тільки дорога спадщина, яка об’єднує в собі народну мудрість, вироблену десятками й сотнями поколінь. Це наша гордість, адже все, що створено нею, увійшло в скарбницю загальнолюдської культури.

З нагоди цього наймолодшого державного свята кафедрою соціально-гуманітарних дисциплін було заплановано й проведено низку заходів.

Зокрема, 9 листопада відбулося урочисте відкриття Дня української писемності та мови зі студентами юридичного факультету та написання Всеукраїнського диктанту національної єдності.

Детальніше...
 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval