Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


72.5%Ukraine Ukraine
4.6%United States United States
4.5%Kuwait Kuwait
3.2%United Kingdom United Kingdom
2.7%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%France France
1.4%Poland Poland
1%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 485
Вчора: 1252
Цього тижня: 1737
Минулого тижня: 8438
Цього місяця: 21060
Минулого місяця: 20153
Всього: 1384935


Вітаємо маленьких переможців з перемогою у загальноміському конкурсі малюнків «Мій кращий друг – безпечний рух»!
Про інститут - Новини

В рамках Загальнонаціонального Тижня безпеки дорожнього руху Донецьким юридичним інститутом МВС України спільно партнерами: Держаним підприємством «Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій» Міністерства охорони здоров’я України, Криворізької та Маріупольської міських рад, Управлянням та Департаментом освіти і науки міських рад, Управліннями патрульної поліції в м. Кривому Розі та в м. Маріуполі, проведено ряд профілактичних заходів, спрямованих на покращення рівня безпеки дорожнього руху в Україні.

Особливе місце серед проведених заходів займають ті, які присвячені профілактиці дитячого дорожнього транспортного травматизму. Найбільш значущим з них є проведення загальноміських конкурсів дитячих малюнків «Мій кращий друг – безпечний рух», що розпочався 2 жовтня 2017 року серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міст Кривого Рогу та Маріуполя. Сьогодні, 17 листопада, у залі засідань виконкому Криворізької міської ради, на ХІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти» відбулося урочисте нагородження переможців.

Детальніше...
 
17 листопада відбулася ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти» (АНОНС)
Про інститут - Новини

Починаючи з 2006 року Донецьким юридичним інститутом МВС України щорічно проводяться Міжнародні науково-практичні конференції, які приурочуються до Всесвітнього Дня пам’яті жертв дорожньо-транспортних пригод, що відзначається у третю неділю листопада. З цієї нагоди, 17 листопада відбулася ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти»

З кожним роком палкі дискусії під час наукових заходів набувають все більшої актуальності та значущості. Адже, питання, пов’язані із забезпеченням безпеки дорожнього руху, не зважаючи на заходи, що вживаються державними органами та громадськістю, залишаються до кінця не вирішеними.

Сьогодні, були визначені найбільш важливі питання транспортної безпеки та запропоновані шляхи їх розв’язання, які традиційно втілюються в резолюціях конференцій та збірниках матеріалів наукових заходів.

Цьогоріч до організації конференції долучились виконком Криворізької міської ради на чолі з міським головою Юрієм Григоровичем Вілкулом та приватне автотранспортне підприємство «Одіум-престиж» під керівництвом Джаная Магомедовича Омарова.

Детальніше...
 
Студенти Донецького юридичного інституту отримали нагороди від місцевої влади
Про інститут - Новини

Вже вкотре представники Донецького юридичного інституту МВС України є гостями на урочистостях, які проводить місцева влада гостинного міста Кривий Ріг і вдвічі приємним є той факт, що завжди ці святкові зустрічі супроводжуються ще й відзнаками. Це звичайно говорить про активну участь громади вишу у житті міста, яке вже за два роки перебування тут навчального закладу, воно вже стало рідною домівкою.

Так, напередодні Міжнародного дня студента у Саксаганській районній у місті раді під час урочистого прийому кращої курсантсько-студентської молоді міста було нагороджено кращих курсантів та студентів вищих навчальних закладів району.

Успіхи курсантів та студентів Донецького юридичного інституту МВС України Гончарова Святослава, Кущову Анастасію та Барган Сергія по достоїнству відзначено почесними грамотами.

Детальніше...
 
Вітаємо декана юридичного факультету Європейського університету, кандидата юридичних наук Дар’ю Петрівну Гуріну з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо декана юридичного факультету Європейського університету, кандидата юридичних наук Дар’ю Петрівну Гуріну з Днем народження!

Шановна Дар’є Петрівно!

Дозвольте від щирого серця привітати Вас з Днем народження!

Ви є гідним випускником нашого навчального закладу, в стінах якого завжди раді зустріти Вас, адже для всіх нас Ви є гідним прикладом у житті для наслідування поколінь курсантів та студентів, а також гордістю для викладачів рідного вишу.

Вам є чим пишатися, адже свого часу успішно захистили дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук. Крім того, Вами опубліковано понад 40 наукових та навчально-методичних праць.

Детальніше...
 
Привітання ректора Донецького юридичного інституту професора Віктора Миколайовича Бесчастного з Міжнародним днем студента
Про інститут - Новини

Дорогі курсанти, студенти та слухачі Донецького юридичного інституту МВС України!

Ректор Донецького юридичного інституту МВС України професор Віктор Миколайович Бесчастний

Від щирого серця вітаю зі святом молодості, оптимізму, широких життєвих перспектив – Міжнародним днем студента!

Студент – це не професія, а скоріше особливий стан людини, в якому можливо все! Творити свою долю і дізнаватися нове, знаходити справжніх друзів і своє покликання, а також змінювати світ на краще. Головна умова - щире бажання розвиватися!

Студентські роки – це найчудовіший час, який Ви з особливою теплотою будете згадувати все життя. Це час творчої активності, жаги до знань і відкриттів. Час, коли Ви починаєте закладати фундамент своєї успішної кар'єри.

Наші студенти – наше продовження – завжди і в усьому повинні бути першими і кращими! Але не буває великих перемог без великих зусиль. З таким потужним підкріпленням як Ви, ми неодмінно досягнемо бажаних висот!

Енергійні і освічені, Ви – сьогодення нашої Держави і її майбутнє. У стінах Донецького юридичного інституту МВС України Ви отримуєте сучасну та якісну юридичну освіту. Адже ваші знання – це не тільки внесок у власне майбутнє, який неодмінно необхідно поповнювати, – це ще й внесок у репутаційний капітал бренду Донецького юридичного інституту МВС України, а значить і в курс навчального закладу, що направлений на потужний розвиток новітніх позицій на теренах освіти України та за її межами!

Детальніше...
 
Науково-дослідна лабораторія з проблемних питань правоохоронної діяльності ДЮІ МВС України зі слухачами магістратури обговорили питання саморозвитку в суспільстві
Про інститут - Новини

Науковий співробітник НДЛ ПППД ДЮІ МВС України Когут Олександра провела тренінг-семінар із слухачами магістратури факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України. Разом жваво обговорили питання, які турбують молодих поліцейських, які шукають шляхи професійної самореалізації.

Які питання турбують сучасну молодь? Кризове суспільство та можливість саморозвитку в суспільстві – основне питання сучасної молоді, яке було обговорено в процесі семінару-тренінгу. Взаємовідношення «середовище-особистість» є важливим елементом системи взаємовідношень людини у суспільстві. Даний аспект проблеми порушує тему розвитку самоорганізованості людини у суспільстві, яка ставить акцент відповідальності за власний рух і розвиток на середовищі, яке її оточує чи на собі. Поряд із бажанням бути свобідним має формуватися почуття відповідальності. Якщо акцент відповідальності за розвиток людини полягає на середовищі, то особистість формується конформною, залежною від середовища. Якщо акцент зрушується в бік людини – особистість сама відповідає за власний розвиток.

Межа «Я» і «середовище» постійно змінюється, ці кордони є взаємопроникливими. І навіть якщо людині некомфортно в умовах створених до неї, то вона має змогу змінити середовище навколо себе. Існує давня притча про адаптацію в агресивному середовищі: «Тверда морква, потрапляючи до кип'ятку, ‒ стає м'якою; м'яке яйце  ̶  твердне, а кава перетворює кип'ячену воду в смачний напій».

Детальніше...
 
Фахівці інституту прийняли участь у дискусійній платформі «Аналітичні підходи та технології роботи з громадською думкою», яка відбулася в Головному управлінні Національної поліції в Донецькій області
Про інститут - Новини

14 листопада Головному управлінні Національної поліції в Донецькій області відбулася дискусійна платформа «Аналітичні підходи та технології роботи з громадською думкою». Координатором заходу виступав доктора філологічних наук, професора кафедри соціальних комунікацій Маріупольського державного університету Георгій Георгійович Почепцов.

В обговоренні актуального питання прийняли участь керівний склад поліції Донеччини, на чолі з генералом поліції третього рангу Миколою Олександровичем Семенишиним, представники управління патрульної поліції, фахівців вищих навчальних закладів м. Маріуполя. Донецький юридичний інститут МВС України на заході представляли доцент кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права Сергій Петрович Пекарський, фахівець відділу організації служби Маріупольського ЦППП «Академія поліції» інституту Валерій Анатолійович Солейко та провідний фахівець відділу забезпечення діяльності Маріупольського ЦППП «Академія поліції» інституту капітан поліції Ганна Олександрівна Єрохіна.

Детальніше...
 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval