Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


72.8%Ukraine Ukraine
4.6%Kuwait Kuwait
4.4%United States United States
3.2%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%France France
1.4%Poland Poland
1%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 11
Вчора: 1384
Цього тижня: 11
Минулого тижня: 8414
Цього місяця: 10896
Минулого місяця: 12875
Всього: 1374771


«Українство: динаміка сенсів і вимірів національного буття» – всеукраїнська конференція з нагоди Дня української писемності та мови (АНОНС)
Про інститут - Новини

Сьогодні, 09 листопада 2017 року, на базі Головного корпусу Донецького юридичного інституту МВС України (вул. Степана Тільги, 21) відбулася Всеукраїнська наукова конференція

««Українство: динаміка сенсів і вимірів національного буття», яка приурочена до Дня української писемності та мови».

Основним напрямами роботи конференції є проблема національної ідентичності у сучасному науковому дискурсі;  національний проект«Україна»: шляхи формування національної ідеї; історичні передумови формування політичної нації в Україні;  українська інтелігенція в контексті національно-культурного відродження; культурна й історична пам’ять у визначеннінаціональної перспективи; стратегії розвитку філософського,культурного та мовного простору сучасної України; мова як атрибут національної ідентичності, проблема білінгвізму в сучасній Україні; виміри реалізації та захисту прав людини в сучасній Україні.

Детальніше...
 
Курсанти Донецького юридичного інституту МВС України прийняли участь в урочистому заході до Дня української писемності та мови, який проводився в Головному управлінні Національної поліції в Донецькій області
Про інститут - Новини

9 листопада поліція Донеччини, як і вся Україна долучилася до святкування Дня української писемності та мови. На захід, окрім практичних працівників поліції, були запрошені військовослужбовці, курсанти 1-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції нашого інституту, які навчаються на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» та учасники громадської організації «Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських». Слід зазначити, що за ініціативою ректора інституту, професора Віктора Бесчастного курсанти-першокурсники були не лише глядачами заходу, а й стали активними учасниками заходу. Окрім курсантів на заході були присутні і фахівці ДЮІ: Сергій Пекарський, Валерій Солейко, Ганна Буга та Володимир Буга.

Захід відкрив заступник начальника ГУНП Донецької області полковник поліції Василь Остапчук, який привітав всіх присутніх від імені очільника поліції Донеччини Миколи Семенишина та зазначив, що сьогодні Національна поліція Донеччини складає шану одному із національних символів держави – нашій рідній українській мові.

Отже метою цього заходу є необхідність привити любов та повагу до власної мови, яка входить до трійки найкрасивіших мов у світі. Спеціально для учасників заходу було проведено аудіо лекцію, яку вела голова Хмельницького міського товариства української мови імені Т.Г.Шевченка «Просвіта» Зоя Олександрівна Діденко. У ході цієї пізнавальної лекції підіймалися дуже важливі питання для сучасної української мови – слова ввічливості та мовний етикет, правильність наголосу, використання у нашій повсякденній мові слів іншомовного походження. Більш того, важливим питанням стало й використання росіянізмів та інших так званих «суржиків». Пізнавальна аудіо лекція супроводжувалася цитатами великих українських поетів та письменників, відео сюжетами та музичними паузами. Окрім того, було продемонстровано відеоролик про цікаві факти щодо нашої мови.

Детальніше...
 
У Міністерстві внутрішніх справ України пройшло засідання робочої групи з розробки стандарту професійної освіти поліцейських
Про інститут - Новини

Згідно зі Стратегією розвитку системи МВС до 2020 року, яка передбачає розвиток кадрового потенціалу, одним із необхідних кроків є розвиток відомчої системи освіти та підготовки кадрів, що відповідатиме запитам суспільства щодо професіоналізму працівників Нацполіції.

Детальніше...
 
10 листопада – Міжнародний день бухгалтерії
Про інститут - Новини

10 листопада – Міжнародний день бухгалтерії

Щороку, 10 листопада фахівці однієї з точних професій відзначають професійне свято — Міжнародний день бухгалтера.

Це свято часто називають Днем бухгалтера. Необхідність введення міжнародного свята обговорювалася неодноразово, не дивлячись на те, що в багатьох країнах встановлено національне свято бухгалтерів.

Бухгалтерія - одна з точних і найважливіших професій. Без бухгалтерів зараз не можливо уявити собі життя, адже бухгалтерія так чи інакше стосується кожної цивілізованої людини. Від блискучих знань і досвіду бухгалтерів залежить функціонування будь-якої економіки.

Детальніше...
 
Подарунок із рідної землі
Про інститут - Новини

Павло Кущ – український письменник, автор книжок гумору і сатири, а також повістей для дітей , які свого часу виходили у видавництвах Донецька, Луганська та Києва. До початку бойових дій на сході України жив і працював у місті Донецьку власним кореспондентом газет «Україна молода», «Голос України» та «Урядовий кур’єр». Пан Павло є Головою Донецької обласної організації Національної спілки письменників України. Неодноразовий лауреат премій імені Лесі Українки та імені Остапа Вишні, переможець багатьох загальноукраїнських та обласних творчих конкурсів.

На перший погляд дитяча книга «Чотири нявкісти і він», порушує зовсім недитячі питання. Складні, страшні, а подекуди й веселі випробування випали на долю головних героїв цієї повісті – чотирьох котів, які одного дня знайшли притулок у підбитому танку поблизу почорнілої «зеленки». Що було далі? А далі було обстріли, «озвіріння металу», страх, приголомшлива тиша, переживання…

Детальніше...
 
День відкритих дверей для старшокласників Волновахи та Нікольського провели курсанти-першокурсники у м. Маріуполі
Про інститут - Новини

3 листопада за сприяння управління кадрового забезпечення ГУНП в Донецькій області курсанти та фахівці ДЮІ на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» провели День відкритих дверей для випускників шкіл м. Волноваха та с.м.т. Нікольське Донецької області.

Вже традиційно під час іміджевого заходу для гостей – майбутніх абітурієнтів, в межах Дня відкритих дверей було проведено як профорієнтаційний так і правоосвітній захід. Слід зазначити, що серед курсантів навчаються і земляки наших гостей. Так, Максим Блєднов та Станіслав Борщак представяли м. Волноваху, а Валентина Балабан та Олександра Садовнича с.м.т. Нікольське.

Фахівці ДЮІ підготували в актовому залі виставочну експозицію зброї та спеціальних засобів, а курсантська громада першокурсників приготували для перегляду відео-сюжети про перші кроки становлення майбутніх поліцейських – курсантів ДЮІ, які навчаються в м. Маріуполі.

Захід розпочався в спортивній залі де курсанти-першокурсники Ангеліна Ткач та Валентин Дещенко презентували показові прийоми самозахисту. Окрім того, школярам була запропоновано переглянути умови побуту курсантів. Добовий наряд курсу плідно та старанно попрацював аби прийняти гостей гідним чином. Екскурсію поверхами, де мешкають курсанти провела курсант Олександра Колєсова та Олександра Садовнича. Особливості несення служби в добових нарядах, розміщення курсантів, їхній побут стали наочним для учнів шкіл.

Детальніше...
 
Кафедра адміністративно-правових дисциплін поповнила бібліотечний фонд навчально-методичним посібником «Цивільний захист»
Про інститут - Новини

Кафедра адміністративно-правових дисциплін передала до фонду загальної бібліотеки друковані примірники навчально-методичного посібника «Цивільний захист», укладач доцент кафедри Філіпенко А.С.

Розроблений навчально-методичний посібник складається зі вступу, методичних вказівок щодо підготовки до семінарських, практичних занять, виконання самостійної роботи, змісту навчальної дисципліни до кожної теми, практичної частини (тестові завдання та практичні задачі), схем та переліку рекомендованої літератури.

Структура та зміст навчально-методичного посібника буде сприяти якісній роботі студентів та слухачів денної та заочної форм навчання над визначеною дисципліною.

Розробником навчально-методичного посібника узагальнені й систематизовані теоретичні надбання у сфері цивільного захисту.

Навчально-методичний посібник «Цивільний захист» реалізує декілька завдань:

Детальніше...
 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval