Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Статистика відвідувань


75%Ukraine Ukraine
5%Kuwait Kuwait
3.4%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.4%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 7
Вчора: 612
Цього тижня: 2387
Минулого тижня: 3725
Цього місяця: 10723
Минулого місяця: 14059
Всього: 1219271


Науково-педагогічні працівники здійснюють опублікування наукових доробок та передають власні праці до фонду рідного вишу
Про інститут - Новини

Частиною формування майбутнього фахівця є наявність відповідної літератури. Адже, саме завдяки книжці у особи формуються певні уявлення про визначений об’єкт, а головне: книга – надає можливість ознайомитися та зрозуміти структуру її зіставлення, що також є частиною на шляху удосконалення навичок щодо вірного оформлення відповідних наукових праць.

Створення будь-якого наукового доробку це складна та тривала праця. Проте, у відповідності до освітніх вимог, такі роботи мають бути виходячи із декількох позицій: розробка і безпосередня робота над проблематикою кожним науковцем; забезпечення навчально-методичним матеріалом викладаємої навчальної дисципліни та у зв’язку із власним розвитком науковця.

Саме такі позиції і сприяли створенню у стінах Донецького юридичного інституту МВС України на кафедрі цивільно-правових дисциплін юридичного факультету її завідувачем, кандидатом юридичних наук Піддубною Дар’єю Сергіївною двох наукових доробок: навчального посібникаПравове регулювання органічного господарювання Legal regulation of organic management та монографічного дослідженняОрганічне господарювання: наукова концепція аграрно-екологічних та цивільно-господарських відносин.

Детальніше...
 
Книги від АКАДЕМІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРЕСИ
Про інститут - Новини

Академія Української Преси (АУП) - незалежна організація, яка  впроваджує ключові ініціативи в сфері медіаосвіти та  перекваліфікації журналістських кадрів в Україні, сприяє поширенню медіаграмотності та європейських стандартів журналістики, якісно інформуючи суспільство за допомогою досліджень, навчання та публікацій фахових видань. Академія української преси сприяє інформуванню та критичному споживанню медіа українським суспільством та дотриманню стандартів соціально-відповідальної журналістики в Україні.

Завдяки небайдужості працівників АУП, які зацікавилися діяльністю Донецького юридичного інституту МВС України, нещодавно наша скарбничка збагатилась декількома новими екземплярами.

Детальніше...
 
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval