Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.5%Ukraine Ukraine
4.7%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 150
Вчора: 254
Минулого тижня: 2451
Цього місяця: 8134
Минулого місяця: 13864
Всього: 1327255


Першокурсники Донецького юридичного інституту МВС України склали Присягу працівника Національної поліції України (ФОТОЗВІТ)
Про інститут - Новини

Реформування правоохоронної системи проходить в умовах найжорстокішого виклику – необхідності захищати територіальну цілісність нашої Батьківщини. В умовах динамічного розвитку українського суспільства перед правоохоронцями стоїть важливе завдання – підготовка нових кадрів, кваліфікованих та ефективних працівників, які вміють і бажають відповідати новим вимогам часу. Донецький юридичний інститут – провідний, потужний вищий навчальний заклад системи МВС, який з урахуванням багаторічного досвіду та впровадженню інноваційних форм і методів, здійснює підготовку висококваліфікованих захисників права і законності.

Знакова подія відбулася в житті вишу-переселенця 11 жовтня 2017 року. В місті Кривий Ріг біля пам’ятника Тарасу Шевченку, що знаходиться на проспекті Поштовий, 125 курсантів Донецького юридичного інституту з різних областей України, в урочистій обстановці склали Присягу працівника Національної поліції України. Саме з цього дня – розпочинається служба в лавах Національної поліції України, а з нею святий обов’язок – дотримуватися Конституції та Законів України, втілювати їх у життя, поважати та охороняти права і свободи людини, честь держави, з гідністю нести високе звання поліцейського та сумлінно виконувати свої службові обов’язки.

Привітати зі святом курсантів та співробітників навчального закладу завітали почесні гості: Криворізький міський голова Юрій Григорович Вілкул, Настоятель Храму Святого Мученика Іоана Воїна протоієрей Валентин; радник голови Дніпропетровської обласної ради, депутат Криворізької міської ради Олександр Юрійович Макаренко; начальник Криворізького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області, підполковник поліції Роман Олександрович Ткаченко; начальник управління патрульної поліції у м. Кривому Розі Департаменту патрульної поліції, лейтенант поліції Артур Олександрович Шкроб; командир військової частини 3011 Національної гвардіі України, полковник В’ячеслав Михайлович Мельник; керівники вищих та загальноосвітніх навчальних закладів, ветерани органів внутрішніх справ, представники державних установ, батьки, гості та друзі вишу-переселенця.

Детальніше...
 
Вітаємо доцента кафедри цивільно-правових дисциплін, кандидата юридичних наук Ганну Сергіївну Бугу з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо доцента кафедри цивільно-правових дисциплін, кандидата юридичних наук Ганну Сергіївну Бугу з Днем народження!

Шановна Ганно Сергіївно!

Колектив Донецького юридичного інституту пишається Вами як сумлінним, дисциплінованим, високопрофесійним працівником та педагогом. Ваші фахові знання, які Ви на високому рівні передаєте майбутнім офіцерам, стали запорукою поважного ставлення як серед курсантів, так і серед колег вишу-переселенця.

Детальніше...
 
Привітання ректора Донецького юридичного інституту, професора Віктора Бесчастного з Днем захисника України
Про інститут - Новини

Шановні захисники!

Ректор Донецького юридичного інституту МВС України професор Віктор Миколайович Бесчастний

Вітаю Вас з Днем захисника України – святом, що уособлює мужність і доблесть, вірність Батьківщині і обов'язку, своїй справі і своїй родині! Це свято спільне і для сивочолих ветеранів, і для тих, хто нині знаходиться на бойовому посту, і для майбутніх захисників держави. У повсякденних буднях, означених безкомпромісною боротьбою за мир, Ви проявляєте приклади мужності та відваги в ім’я захисту інтересів Української держави, не шкодуючи сил і здоров'я та нерідко ризикуючи власним життям заради безпеки та спокою громадян.

Захист рідної землі починається з усвідомлення кожним з нас відповідальності за долю країни, з поваги до її національних цінностей, дбайливого і уважного ставлення до історії. Із давніх-давен українці особливо шанують оборонців рідної землі, які не шкодували життя і здоров’я заради свободи України та її народу. В боях за Батьківщину наші співвітчизники заслужено здобули славу неперевершених воїнів.

Детальніше...
 
Жіночий колектив Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академії поліції» ДЮІ МВС України вітає чоловіків з Днем Пресвятої Богородиці, Днем українського козацтва та Днем захисника України
Про інститут - Новини

Жіночий колектив Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академії поліції» ДЮІ МВС України вітає чоловіків з  Днем Пресвятої Богородиці, Днем українського козацтва та  Днем захисника України

Сьогодні справді особлива дата,

День офіцера, визволителя, солдата,

Обрали Ви про Україну дбати,

Країни честь і славу захищати!

В нелегкий час, в сувору цю годину,

Коли навалою гримить  війна,

Надія залишається лише одна –

На Воїна, Героя й Чоловіка.

Цінуйте хлопці тих, що вас чекають…

Цінуйте тих, що моляться за вас…

Їх душі кожен день на друзки розбиває

Про вас нова негідна новина…

Хотіли б ми, щоб ви пізнали славу,

Щоб досягли зіркових перемог,

Щоб не відчули серцем темну зраду,

Хай вам поможе Присвята і Бог!

 

провідний фахівець відділення навчально-методичної роботи

Маріупольського центру первинної професійної підготовки

«Академії поліції» ДЮІ МВС України

Світлана Іванівна Матусар

фото надане автором

 
Криворізький районний суд вітає ректора та чоловічий колектив ДЮІ з Днем захисника України
Про інститут - Новини

Криворізький районний суд вітає ректора та чоловічий колектив ДЮІ з Днем захисника України

 
14 жовтня – День Покрови Пресвятої Богородиці
Про інститут - Новини

14 жовтня – День Покрови Пресвятої Богородиці

Одне з найбільш шанованих православних свят – Покров Пресвятої Богородиці відзначається щорічно 14 жовтня.

За легендою, в цей день військо давніх русів, на чолі з Аскольдом, взяло в облогу Константинополь. Жителі міста в гарячій молитві звернулись до Божої Матері з проханням про порятунок. Богородиця явилася перед людьми і вкрила їх своїм покровом, зробивши невидимими для ворога. Як вказують деякі джерела, вражений Аскольд та його дружинники прийняли хрещення і стали християнами.

Примітно, що в Україні Покров став своєрідною окремою частиною історії. З давніх-давен цей день асоціювався у людей з тим, що земля в цей день вже повинна бути покрита листям або снігом.

Згідно з переказами і легендами, саме на Покрову запорізькі козаки вирушали на зимівлю по своїм хуторах і зимівниках. На Січі залишалася тільки постійна застави з січовиків, які не мали в житті нічого, крім власної зброї, і інших козаків, які з різних причин залишалися в своїх куренях.

Історія зберегла багато свідчень того, як вищою волею Пресвята Богородиця боронила наш народ, наше козацьке військо, надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом.

Детальніше...
 
День українського козацтва
Про інститут - Новини

День українського козацтва

Щорічно 14 жовтня – це велике свято для нашої країни. День українського козацтва відзначається вже далеко не перший десяток років. Звичайно, навколо цих людей є досить багато спірних питань, але недооцінити роль козацтва у становленні незалежної України не можна. Саме вони стали тими, хто перші почали боротися за незалежність України і волю нашого народу. Тому не дивно, що зараз, в 21 столітті ми відзначаємо День українського козацтва.

Таке торжество починає свою історію ще з кінця 15 століття. Тоді, увесь світ вперше заговорив про козаків, які звільнили полонених українців, атакувавши турецьку військово-морську галеру. Саме цей рік започаткував всі подальші подвиги козаків.

Детальніше...
 
Участь представників інституту у козацьких змаганнях
Про інститут - Новини

14 жовтня в Україні водночас відзначаються декілька свят – Покрова Пресвятої Богородиці, День захисника України та День Українського козацтва. Всі ці свята ототожнюються з мужністю та героїзмом захисників незалежності й територіальної цілісності України. Саме тому символічно, напередодні цих свят в нашій державі проходять різного роду урочистості, змагання.

Так, на базі Криворізького навчально-виховного центру за підтримки ГО «Перевізька паланка Січового козацтва Запорозького» організовано Козацькі змагання серед команд професійно-технічних навчальних закладів м. Кривого Рогу, Софіївки та Апостолового. У змаганнях взяли участь сім команд різних професійно-технічних закладів, і не дивлячись на те, що вони не є профільними спортивними установами, молодь, яка їх представляла продемонстрували добру фізичну підготовку і спортивну загартованість.

Детальніше...
 
Участь представників Донецького юридичного інституту в урочистих заходах до Дня захисника України
Про інститут - Новини

14 жовтня в Україні відзначають День захисника України, встановлене 2014 року указом Президента України Петром Порошенком з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України; самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу;  збереження та розвитку національних військових традицій і звитяг; сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві; посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної країни.

Недаремно у м. Кривому Розі, традиційне покладання квітів з нагоди Дня захисника України відбувається біля меморіального комплексу воїнів, загиблих в АТО, адже вперше День захисника України, у 2015 році відсвяткували під гаслом "Сила нескорених", адже саме силу нескорених продемонстрували українські воїни, які відстоюють незалежність та суверенітет України.

Детальніше...
 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval