Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.6%Ukraine Ukraine
4.8%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.9%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 200
Вчора: 447
Цього тижня: 1579
Минулого тижня: 2950
Цього місяця: 8927
Минулого місяця: 18598
Всього: 1315442


Привітання Міністра внутрішніх справ України з урочистим складанням Присяги працівника поліції!
Про інститут - Новини

Шановні першокурсники!

 Привітання курсантів ДЮІ від Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова зі складанням Присяги на вірність Українському народові 1

Від імені колегії Міністерства внутрішніх справ України і себе особисто щиро вітаю вас з урочистою подією – складанням Присяги працівника поліції!

Ви свідомо обрали собі нелегку, але почесну професію захисника правопорядку та спокою в державі. Наша мета - забезпечити діяльність правоохоронної системи, що дійсно Служить суспільству та Захищає кожного громадянина.

Я радий вашому вибору в житті. Нам потрібні енергійні, чесні, відверті та відкриті для громади поліцейські. Це є запорукою партнерських відносин і суспільної довіри.

Будьте завжди наполегливими та рішучими в досягненні поставлених цілей, особливо на ниві здобуття поліцейської освіти. Відповідайте новим вимогам та викликам часу!

Я щиро переконаний, що в будь-яких обставинах ви залишитеся відданими Присязі, спрямуєте всі свої сили й здобуту професійну майстерність на підтримання миру та спокою.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, міцності духу. Нехай любов до України й людська шана надихають вас на нові звершення в благородній справі служіння Українському народові!

 

З повагою

Міністр А.Б. Аваков

 
Вітаємо начальника Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, полковника поліції Едуарда Володимировича Альохіна з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо начальника Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, полковника поліції Едуарда Володимировича Альохіна з Днем народження!

Шановний Едуарде Володимировичу!

Прийміть найтепліші привітання з нагоди Вашого Дня народження!

Ви дуже талановитий керівник, до того ж чудова людина і порадник. Відрадно, що ваш багатий професійний досвід, який Ви розпочали ще в далекому 1992 році з посади оперуповноваженого карного розшуку лінійного відділу внутрішніх справ на станції «Чернігів», почуття відповідальності, вірність обраній справі, високий професіоналізм, чудові організаторські здібності стали запорукою Ваших значних успіхів.

Детальніше...
 
Форум молодих юристів України та оголошення результатів Всеукраїнського конкурсу «Молодий правник року 2016 року» відбулося у Міністерстві юстиції України
Про інститут - Новини

Тісна співпраця Наукового товариства студентів, курсантів, слухачів, аспірантів, ад’юнктів та молодих вчених ДЮІ МВС України та Інституту політико-правових та релігійних досліджень зумовило отримання вишем інформаційного листа щодо проведення Форуму молодих юристів України 29 вересня 2017 року за адресою: пров. Рильського 10, м. Київ, Міністерство юстиції України та щодо проведення Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України Всеукраїнського конкурсу «Молодий правник року – 2016».

До участі у Форумі молодих юристів та до участі у конкурсі «Молодий правник року – 2016» у номінації «молодий науковець» долучилась і представник Донецького юридичного інституту МВС України, завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін юридичного факультету, Голова Наукового товариства ДЮІ, кандидат юридичних наук Піддубна Дар’я Сергіївна.

Безпосередньо щодо Форуму: 29 вересня 2017 року, в Міністерстві юстиції України, за ініціативи Координаційної Ради молодих юристів при Міністерстві юстиції України відбувся VIIІ Форум молодих юристів України, приурочений до 10-ої річниці створення Координаційної ради молодих юристів України.

Форум започаткований в 2009 році Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України, як унікальний простір для обговорення проблемних питань застосування законодавства між органами державної влади, сектором бізнесу та громадськістю. Форум відбувається за всебічної підтримки Міністерства юстиції України.

В рамках відкриття Форуму молоді праники мали нагоду поспілкуватися з заступником Міністра юстиції України Гією Гецадзе, головою Координаційної ради молодих юристів України Андрієм Бутенко, національним менеджером програми у сфері верховенства права і прав людини Координатора проектів ОБСЄ в Україні Наталією Бецою, керуючим партнером АО «Profecto» Назаром Марківом, в.о. ректора ТОВ «Академія адвокатури України» Тетяною Варфоломеєвою та координатором Форуму, заступником голови Координаційної ради молодих юристів України Євгеном Которобаєм.

Детальніше...
 
Тренінг з розвитку стресостійкості для курсантів ДЮІ МВС України
Про інститут - Новини

Стрес в житті людини відіграє різне значення: може сприяти подальшому розвитку, а може загальмувати його. Дистрес спричиняє три типи розладів: розлад адаптації, гострий стресовий розлад, посттравматичний стресовий розлад. Тільки 30 % людей, які пережили стрес будуть мати симптоми ПТСР. Лімбічна частина головного мозку реагує на загрозу: «біжи або захищайся», але не відрізняє реалістичні події від уявних. Гіпокамп зберігає інформацію про ті чи інші події, але може втратити час їхнього протікання, і ті події, які відбулися в минулому переживаються в теперішньому часі при будь-якому зовнішньому подразнику (тригері), що нагадує травматичну ситуацію. Часто людина невзмозі самотужки вирішити такі проблеми, тому на допомогу приходять психотерапевти та психологи.

4 жовтня 2017 року із курсантами 201 та 203 взводів було проведено тренінг-семінар на тему: «Розвиток стресостійкості».  Когут Олександра ознайомила курсантів із базовими поняттями та навчила застосовувати широкі ресурси власної уяви з метою зняття стресової симптоматики. Курсанти дізналися про можливість самодіагностики стресових реакцій високих рівней розвитку, які призводять до невротичних станів.

Детальніше...
 
Осіння прогулянка Криворізьким ботанічним садом
Про інститут - Новини

Курсанти першого курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Донецького юридичного інституту, у супроводі офіцера Хільченка Є.О., 08.10.2017 року, у свій вихідний день, відвідали Криворізький ботанічний сад НАН України, який зараз є об'єктом природно-заповідного фонду України загальнодержавного значення.

Завітавши до ботанічного саду, курсанти були вражені великими розмірами території та різними видами рослин, які не завжди зустрінеш в місті. Адже, незважаючи на свій порівняно молодий вік, Криворізький ботсад має надзвичайну колекцію рідкісних рослин, серед яких близько 200 видів лікарських і майже тисяча квітково-декоративних зразків. Тут більше 600 видів деревних і чагарникових видів рослин, серед яких можна знайти 120 різних сортів, а також понад 60 видів рослин, занесених до Червоної книги України, і близько 40 зразків, які знаходяться під охороною Всесвітнього та Європейського червоних списків.

Детальніше...
 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval