Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.8%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.6%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 6
Вчора: 481
Цього тижня: 1519
Минулого тижня: 3356
Цього місяця: 9312
Минулого місяця: 13848
Всього: 1261509


Вітаємо директора Азовського морського інституту Одеської державної морської академії, кандидата економічних наук, професора, член-кореспондента ТАУ, академік МКАУ Олександра Пилиповича Лисого з Днем народження
Про інститут - Новини

Вітаємо директора Азовського морського інституту Одеської державної морської академії, кандидата економічних наук, професора, член-кореспондента ТАУ, академік МКАУ Олександра Пилиповича Лисого з Днем народження

Шановний Олександре Пилиповичу!

Прийміть найтепліші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Ви гідно очолюєте заклад провідної вищої морської освіти, випускники якого – це майбутні капітани, старші механіки суден і менеджери берегових підприємств, організацій та установ. Завдяки Вашим випускникам Україна сьогодні входить до п’ятірки лідерів за кількістю офіцерів на суднах світового торгівельного флоту. Про Ваш професіоналізм талановитого керівника відомо далеко за межами нашої держави, адже Ви є членом Клубу ректорів Європи.

Детальніше...
 
Представник навчального закладу взяв участь у роботі установчого зʼїзду Всеукраїнсьської професійної спілки МВС України
Про інститут - Новини

Шостого жовтня 2017 року у м. Києві відбувся установчий зʼїзд Всеукраїнської професійної спілки Міністерства внутрішніх справ України. Ініціаторами установчого зʼїзду стали професійна спілка апарату МВС України, професійни осередки териториальних медичнимх обʼєднань МВС України, НДЕКЦ областей та вищих навчальних закладів системи МВС України. Проведення цього зʼїзду зумовлено необхідністю обʼєднання зусиль професійних організацій для поліпшення системи соціального захисту працівників системи МВС України.

Детальніше...
 
Кафедра кримінально-правових дисциплін та судових експертиз ДЮІ стала лауреатом конкурсу «Краща кафедра в галузі права»
Про інститут - Новини

З метою комплексного оцінювання діяльності кафедр в галузі права та розповсюдженні заходів, спрямованих на підвищення якості та конкурентоспроможності правової освіти та науки, до Дня юриста України, за ініціативою Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Союзу юристів України в Дніпропетровській області проводився конкурс «Краща кафедра в галузі права серед вищих навчальних закладів Дніпропетровської області».

Донецький юридичний інститут МВС України представляла кафедра кримінально-правових дисциплін та судових експертиз, завідувач – кандидат юридичних наук, доцент, полковник поліції Волобуєва Олена Олексіївна.

Детальніше...
 
Зустрічаймо ювілейне видання!
Про інститут - Новини

Ми з нетерпінням чекали на черговий номер збірника наукових праць «Правовий часопис Донбасу». І на те є декілька причин:

- по-перше, це ювілейне видання, адже уже 20 років поспіль, починаючи з 1997 року, виходить у світ збірник наукових праць Донецького юридичного інституту;

- наше фахове видання, відповідно до наказу Міністерства юстиції України, було перереєстровано у зв’язку зі зміною назви на «Правовий часопис Донбасу»;

- фахове видання отримало нову, сучасну, патріотичну обкладинку, яка є не лише красивою даниною моді, не лише наразі актуальною, а й виражає громадську позицію патріотично налаштованого колективу вишу.

До другого номера оновленого ювілейного збірника подали 24 статті 30 авторів, серед яких: 5 докторів наук, 18 кандидатів наук, 3 аспіранти, 1 магістр, 1 здобувач, 2 наукові співробітники.

Детальніше...
 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval