Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.8%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.6%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 16
Вчора: 465
Цього тижня: 2658
Минулого тижня: 3356
Цього місяця: 10451
Минулого місяця: 14189
Всього: 1262648


У Донецькому юридичному інституту відбулася зустріч з ліквідатором наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
Про інститут - Новини

14 грудня - День вшанування пам'яті учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. День встановлений в Україні згідно з Указом Президента від 10 листопада 2006 року, на згадку про завершення 14 грудня 1986 року будівництва саркофагу над четвертим зруйнованим енергоблоком ЧАЕС.

Декан факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України Михайлов Руслан Іванович нагадав курсантам вишу-переселенця, що 26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції, що на Київщині, сталася найбільша в історії людства техногенна катастрофа – Чорнобильська аварія. Лише завдяки самопожертві ліквідаторів наслідків катастрофи, багато з яких заплатили за це власним життям і здоров’ям, вдалося локалізувати аварію та врятувати країну і світ від радіаційного забруднення.

Детальніше...
 
Кафедра спеціальних дисциплін та фізичного виховання продовжує профорієнтаційну роботу
Про інститут - Новини

Науково-педагогічний склад кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання продовжує активно проводити профорієнтаційну роботу. Так, 08 грудня в ДЮСШ №4, яка розташована в Покровському районі міста Кривого Рогу, викладачі кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання відвідали черговий тур чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд Вищої ліги сезону 2017 - 2018р. між командами ДЮСШ №4 (Кривий Ріг) та ДЮСШ №21 (Київ). Криворізькі гандболістки перемогли з рахунком 35:31, з чим ми їх і вітаємо.

Детальніше...
 
Курсанти-першокурсники ДЮІ вшанували учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС у Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції»
Про інститут - Новини

Аварія, що сталася в квітні 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, стала однією з найбільших техногенних катастроф не лише в історії України, а і всього людства. І тепер наслідки тієї аварії дають  про себе знати.

Детальніше...
 
Вітаємо Національну академію Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького з 25-річчям!
Про інститут - Новини

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого 25-річчя!

Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького – це унікальний вищий навчальний заклад України сучасного типу, що здійснює підготовку і підвищення кваліфікації персоналу тактичного та оперативно-тактичного рівнів, відповідно до потреб у кадрових ресурсах прикордонного відомства та кваліфікаційних вимог до персоналу. Академія стала другим домом для юнаків, що є продовжувачами почесної справи — захисника кордонів Батьківщини.

Детальніше...
 
Взаємодія економіки та права в межах регіональної конференції Криворізького державного комерційно-економічного технікуму
Про інститут - Новини

На минулому тижні у Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі проходила регіональна конференція студентських дослідницько-пошукових робіт «Пріоритети регіонального соціально-економічного розвитку». Від Донецького юридичного інституту МВС України на конференції була присутня доцент кафедри адміністративно-правових дисциплін Шустрова Ксенія Володимирівна, яка розповіла на заході про основні напрями роботи Донецького юридичного інституту. Також Ксенія Володимирівна підкреслила тісний взаємозв’язок економічних дисциплін та правових, зокрема використання державою правових механізмів регулювання економіки Україні.

Детальніше...
 
14 грудня відзначається «День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС»
Про інститут - Новини

Аварія, що сталася в квітні 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, стала однією з найбільших катастроф в історії людства.

У багатьох можуть виникнути сумніви, навіщо потрібно це свято, якщо є 26 квітня - Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф, і чому саме 14 грудня вибрано для вшановування учасників ліквідації.

Детальніше...
 
Розпочав роботу Всеукраїнський правничий диспут (ФОТОАНОНС)
Про інститут - Новини

13 грудня 2017 року на базі Донецького юридичного інституту МВС України розпочав роботу Всеукраїнський правничий диспут «Захист демократичних цінностей і дотримання прав людини в Україні» в рамках Всеукраїнського тижня права з нагоди проголошення Генеральною Асамблеєю ООН Загальної декларації прав людини.

Організаторами заходу виступили: Інститут політико-правових та релігійних досліджень, Наукове товариство студентів, курсантів, слухачів, аспірантів, ад’юнктів та молодих вчених спільно з кафедрою цивільно-правових дисциплін юридичного факультету ДЮІ МВС України, кафедра цивільного та господарського права юридичного факультету Національного університету біоресурсів та природокористування України.

Детальніше...
 
Керівництво Донецького юридичного інституту взяло участь у Міжнародній конференції «Освіта та професійна підготовка поліцейських»
Про інститут - Новини

11 грудня, у місті Києві відбулася Міжнародної конференції «Освіта та професійна підготовка поліцейських: міжнародний досвід та національні перспективи» за участю представників МВС, Національної поліції, навчальних закладів, що здійснюють підготовку поліцейських, міжнародних експертів та представників міжнародної донорської спільноти в Україні.

У даному заході взяли участь керівництво Донецького юридичного інституту МВС України – ректор інституту Віктор Миколайович Бесчастний та перший проректор вишу Єгор Сергійович Назимко.

Конференція організована з метою стати платформою для обміну досвідом та здобуття глибших знань щодо моделей та підходів у сфері освіти та професійної підготовки поліцейських в країнах-учасницях ОБСЄ.

Детальніше...
 
Курсанти-першокурсники Донецького юридичного інституту прийняли участь у благодійному концерті до Дня збройних сил України, який відбувся у Маріупольському державному університеті
Про інститут - Новини

Відповідно до Плану заходів Донецького юридичного інституту МВС України щодо виконання «Плану дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18.10.2017 № 747-р та з метою якісного формування особистості правоохоронця науково-педагогічним та командно-адміністративним складом ДЮІ, який працює на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» інституту плануються та проводяться різнопланові виховні заходи.

Детальніше...
 
Кафедра адміністративно-правових дисциплін залучилася до лекційного заняття на базі Широківського відділення Криворізького відділу поліції ГУНП
Про інститут - Новини

На передодні Міжнародного дня захисту прав людини, на прохання начальника Широківського відділення поліції Криворізького відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області майора поліції Мархева Віталія Миколайовича для проведення лекційного заняття з питань реалізації захисту прав людини була залучена доцент кафедри адміністративно-правових дисциплін Шустрова Ксенія Володимирівна.

Детальніше...
 
Волейболістки Донецького юридичного інституту взяли участь у традиційному турнірі
Про інститут - Новини

На запрошення керівництва Міжрегіонального центру підвищення, перепідготовки військовослужбовців та відповідно до Положення про «Проведення традиційного міжрегіонального відкритого турніру з волейболу серед дівчат на «Кубок директора МЦППВ Балакіна В.Г. 2017» команда волейбольного клубу Донецького юридичного інституту МВС України взяла участь у волейбольному святі. На турнірі брали участь команди з Дніпропетровської, Миколаївської, Херсонської, Кіровоградської областей. Турнір проходив у м. Кривий Ріг, на базі Міжрегіонального центру підвищення, перепідготовки військовослужбовців, за адресою: вул. Ушакова, 4.

Детальніше...
 
Вітаємо доцента кафедри господарсько-правових дисциплін, кандидата юридичних наук РОДІНУ Валерію Вікторівну з Ювілеєм!
Про інститут - Новини

Вітаємо доцента кафедри господарсько-правових дисциплін, кандидата юридичних наук РОДІНУ Валерію Вікторівну з Ювілеєм!

Шановна Валеріє Вікторівно!

Прийміть найтепліші вітання з нагоди Вашого ЮВІЛЕЮ!

Ви як сумлінний, дисциплінований, високопрофесійний педагог, а також приємна, чуйна, надзвичайно відповідальна людина на високому рівні здійснює підготовку висококваліфікованих юристів. Ваша доля тісно пов’язана з Донецьким юридичним інститутом, адже закінчивши аспірантуру Ви залишися самовіддано працювати задля процвітання та розвитку нашого навчального закладу.

Детальніше...
 
У Києві проходить Міжнародна конференція «Освіта та професійна підготовка поліцейських: міжнародний досвід та національні перспективи», в якій бере участь керівництво інституту (АНОНС)
Про інститут - Новини

11-12 грудня 2017 року в м. Києві, за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні, спільно з Міністерством внутрішніх справ та Національною поліцією України, в рамках реалізації проекту «Допомога в інституціоналізації покращення навчання Національної поліції України», проходить Міжнародна конференція «Освіта та професійна підготовка поліцейських: міжнародний досвід та національні перспективи», мета якої допомогти створенню сучасної системи освіти поліцейських в Україні.

Для допомоги в вищезазначеному Координатор проектів ОБСЄ в Україні проводить дослідження, в якому розглядаються і аналізуються найкращі практики в освіті та підготовці поліцейських регіону ОБСЄ. Мета дослідження – допомогти Міністерству внутрішніх справ та Національній поліції України зібрати досвід організації систем поліцейської освіти в різних державах.

Детальніше...
 
Фахівці Донецького юридичного інституту прийняли участь у відкритті в м. Маріуполі представництва Європейської Асоціації місцевої демократії (ALDA)
Про інститут - Новини

Не дивлячись на статус прифронтового міста у Маріуполі проводиться активна робота щодо співпраці органів місцевого самоврядування та громадянського суспільства. Так у місті постійно вивчається європейський досвід. Прикладом цього стало відкриття у м. Маріуполі 9 грудня представництва Європейської Асоціації місцевої демократії (ALDA). Донецький юридичний інститут МВС України на даному заході представляли проректор інституту Денис Нестеров та доцент кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права інституту Сергій Пекарський. Також на заході були присутні представники інших вищих навчальних закладів Маріуполя.

Саме у цей день у Маріупольському міському центрі надання адміністративних послуг відбулося підписання меморандуму про співпрацю. Маріуполь, після Дніпра став другим містом в Україні, яке увійшло в Європейську Асоціацію місцевої демократії (ALDA). На заході були присутні мер м. Маріуполя Вадим Бойченко, секретар міської ради Степан Махсма, народний депутат України Сергій Тарута, генеральний секретар ALDA Антонелла Валморбіда, віце-президент ALDA Іміслава Горська і міський голова польського міста Гданськ Павел Адамович. Під час заходу європейські гості розповіли присутнім, що до складу ALDA входить більше 180 членів, включаючи місцеві органи влади, асоціації місцевих органів влади та неурядові організації з більш ніж 35 країн. . Безпосередньо генеральний секретар ALDA Антонелла Валморбіда, віце-президент ALDA Іміслава Горська і міський голова польського міста Гданськ Павел Адамович розповіли про роботу Асоціації в інших містах Європи.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Всеукраїнський тиждень права у Донецькому юридичному інституті МВС України

Всеукраїнський тиждень права у Донецькому юридичному інституті МВС України

Всеукраїнський тиждень права у Донецькому юридичному інституті МВС України

 

Міський правовий турнір «Подорож у країну Права»

 

Детальніше...
 
В газеті «Петріківські вісті» вийшла друком стаття з нагоди Всеукраїнська наукова конференція. «Українство: динаміка сенсів і вимірів національного буття»
Про інститут - Новини

09 листопада 2017 року, на базі Головного корпусу Донецького юридичного інституту МВС України відбулася Всеукраїнська наукова конференція. «Українство: динаміка сенсів і вимірів національного буття», яка була приурочена до Дня української писемності та мови». Основними напрямами конференції було: проблема національної ідентичності у сучасному науковому дискурсі; національний проект «Україна»: шляхи формування національної ідеї; історичні передумови формування політичної нації в Україні; українська інтелігенція в контексті національно-культурного відродження; культурна й історична пам’ять у визначенні національної перспективи; стратегії розвитку філософського, культурного та мовного простору сучасної України; мова як атрибут національної ідентичності, проблема білінгвізму в сучасній Україні; виміри реалізації та захисту прав людини в сучасній Україні.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Всеукраїнський тиждень права у Донецькому юридичному інституті МВС України

Всеукраїнський тиждень права у Донецькому юридичному інституті МВС України

Всеукраїнський тиждень права у Донецькому юридичному інституті МВС України

 

Правопросвітницька діяльність кафедри господарсько-правових дисциплін у Криворізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №60

 

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Проведення профорієнтаційної роботи серед випускних класів Криворізької загальноосвітньої школи №103

 

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Всеукраїнський тиждень права у Донецькому юридичному інституті МВС України

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

В рамках Тижня права пройшов «Факультатив з поліцейськими» за участю фахівців Донецького юридичного інституту МВС України та Управління кадрового забезпечення ГУНП в Донецькій області у загальноосвітній школі № 65 м. Маріуполя

 

Детальніше...
 
Фахівці Донецького юридичного інституту приєдналися до громади м. Маріуполя під час звіту перед виборцями народного депутата України Сергія Олексійовича Тарути
Про інститут - Новини

Активна життєва позиція, участь у вирішенні актуальних питань громади, готовність прийти на допомогу ось ці якості сучасного громадянина України, які сприяють впровадженню демократичних перетворень у наше суспільне життя.

Своєю чергою Донецький юридичний інститут МВС України активно долучається до суспільного життя м. Маріуполя. Фахівці інституту, які працюють у м. Маріуполі, відчуваючи підтримку керівництва інституту і особисто ректора, професора Віктора Миколайовича Бесчастного презентують інститут на різних громадських заходах. Взаємодія з представниками органів місцевого самоврядування, депутатами різного рівня стає запорукою якісного відновлення освітньо-виховної діяльності інституту на рідній Донеччини. Як виш-переселенець інститут має багато проблемних питань, успішне вирішення яких залежить від якісної взаємодії з представниками законодавчої та виконавчої влади.

Саме тому представники інституту, різних структурних підрозділів вищого навчального закладу 8 грудня завітали до Маріупольського міського Палацу естетичного виховання де перед громадянами, своїми виборцями звітував народний депутат України Сергій Олексійович Тарута.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 5 з 83
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval