Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Статистика відвідувань


75.4%Ukraine Ukraine
5.2%Kuwait Kuwait
3.1%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 315
Вчора: 485
Цього тижня: 1312
Минулого тижня: 3200
Цього місяця: 9587
Минулого місяця: 12652
Всього: 1164548


Читання – унікальний спосіб зберегти живий розум
Про інститут - Новини

До бібліотеки інституту надходить література з різних джерел. Допомагають у поповненні фонду вишу-переселенця вищі навчальні заклади системи МВС України, виші, підпорядковані Міністерству освіти та науки, благодійні фонди, державні установи, колективи наукових бібліотек, провідні науковці нашої держави, пересічні громадяни, яким небайдужа доля Донецького юридичного інституту МВС України.

Активно підтримують бібліотеку і співробітники інституту. Нещодавно ми отримали друковані примірники монографії «Органи внутрішніх справ України на етапі розбудови незалежної держави (історико-правове дослідження)» професора кафедри загально-правових дисциплін, доктора юридичних наук, кандидата історичних наук, доцента Зозулі Євгена Вікторовича.

Детальніше...
 
Участь представників Донецького юридичного інституту МВС України в регіональній дискусії «Стан забезпечення і захисту прав внутрішньо переміщених осіб і прав людини на непідконтрольних територіях Донбасу і Криму» 04 листопада 2017 року
Про інститут - Новини

04 листопада 2017 року в м. Маріуполь у готелі «Європейський» відбулася регіональна дискусія за підтримки шведсько-українського проекту, що реалізується Академією Фольке Бернадотта та фінансується Шведським агентством з міжнародного розвитку та співраці (SIDA) «Стан забезпечення і захисту прав внутрішньо переміщених осіб і прав людини на непідконтрольних територіях Донбасу і Криму».

Під керівництвом Центру дослідження проблем верховенства права та його втілення в національну практику України при Національному університеті «Києво-Могилянська Академія», навчальних закладів Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка та Донецького юридичного інституту МВС України, органів місцевого самоврядування пройшов даний захід.

Основною метою зазначеного заходу було проаналізувати реальний стан забезпечення і захисту прав внутрішньо переміщених осіб і прав людини на непідконтрольних територіях Донбасу і Криму та напрями подальшого вдосконалення їх законодавчого регулювання.

З привітальними промовами виступили: народний депутат України, підприємець, політик, голова ради директорів компанії «Індустріальний союз Донбасу» Сергій Олексійович Тарута; експерт Центру дослідження проблем верховенства права та його втілення в національну практику України при Національному університеті «Києво-Могилянська Академія», кандидат юридичних наук, доцент Володимир Миколайович Венгер; завідувач кафедри Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка доктор юридичних наук, доцент Володимир Федорович Нестерович.

Детальніше...
 
Баскетбольна команда інституту взяла участь в розіграші кубку ГО «Динамо»
Про інститут - Новини

У зв’язку із популяризацією спорту та активного способу життя, керуючись нормативно-правовими актами МВС України, баскетбольний клуб Донецького юридичного інституту брав участь у турнірі з баскетболу на кубок призи ГО «Динамо», присвяченого 93-ій річниці створення організації. Даний турнір проходив в місті Дніпро, на базі Університету митної справи та фінансів (вулиця Володимира Вернадського, 2/4).

До обласного центру з’їхалися дев’ять команд, які представляли різні відомчі правоохоронні підрозділи. Суперниками нашої команди були команди: ГУ НП в Дніпропетровській області, Державної міграційної служби України в Дніпропетровській області, ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області, Управління Державної фінансової служби України в Дніпропетровській області, Управління Служби безпеки України в Дніпропетровській області, в/ч 3021, Криворізького міського відділу Управління поліції охорони в Дніпропетровській області, Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ та Університет митної справи та фінансів. Загалом у турнірі брали участь 98 спортсменів.

За регламентом змагань наша команда була сформована із співробітників Донецького юридичного інституту. Її представляли курсанти Микита Степанишен, Дмитро Тур, Ігор Журавель, Віталій Гончар, Віталій Гайдей, Ростислав Романенко, Владислав Полупанов, Олександр Піцик (факультет Національної поліції), Андрій Борець, Богдан Петров, Сергій Перекопський (юридичний факультет).

Детальніше...
 
Вітаємо доцента кафедри господарсько-правових дисциплін, кандидата юридичних наук Наталію Анатоліївну Макаренко з ЮВІЛЕЄМ!
Про інститут - Новини

Вітаємо доцента кафедри господарсько-правових дисциплін, кандидата юридичних наук Наталію Анатоліївну Макаренко з ЮВІЛЕЄМ!

Шановна Наталіє Анатоліївно!

Дозвольте від усього колективу Донецького юридичного інституту привітати Вас з Ювілеєм!

Протягом невеликого часу Ви натхненно працюєте в нашому навчальному закладі і вже є невід’ємною частиною великої і дружньої родини Донецького юридичного інституту.

Детальніше...
 
Вчені інституту взяли участь у VІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Напрями розвитку науки трудового права та права соціального забезпечення»
Про інститут - Новини

03 листопада 2017 року на базі Харківського національного університету внутрішніх справ відбулась VІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Напрями розвитку науки трудового права та права соціального забезпечення». Конференція організована кафедрою трудового та господарського права факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ, якій цього року виповнилося 25 років.

У роботі конференції взяли участь державні службовці, службовці правоохоронних органів, представники громадських організацій, а також науковці з понад 30 вищих навчальних закладів та науково-дослідних установ України, серед яких Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Національний університет «Одеська юридична академія», Інститут держави і права імені В. М. Корецького Національної академії наук України, Львівський національний університет імені Івана Франка, Науково-дослідний інститут правового забезпечення інноваційного розвитку Національної академії правових наук України, Національна академія внутрішніх справ тощо.

Колектив Донецького юридичного інституту у поважному науково-практичному заході представляв професор кафедри загально-правових дисциплін доктор юридичних наук, доцент Клемпарський Микола Миколайович. Він презентував учасникам конференції доповідь, підготовлену у співавторстві з доцентом кафедри загально-правових дисциплін кандидатом юридичних наук Назимко Оленою Вікторівною на тему:  «Норми сучасного міжнародного трудового права про колективні переговори у сфері мореплавства».

Детальніше...
 
Відбувся ІІІ-ій відкритий турнір з гирьового спорту серед працівників правоохоронних органів, силових структур та військовослужбовців «Кубок ректора Донецького юридичного інституту МВС України «Гвардійський ривок»
Про інститут - Новини

04 листопада 2017 року в Донецькому юридичному інституті МВС України на базі Криворізької загальноосвітньої школи № 7 за адресою м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, 48 відбувся ІІІ-й Відкритий кубок ректора Донецького юридичного інституту МВС України з гирьового спорту серед правоохоронних органів, силових структур та Збройних сил України «Гвардійський ривок». У змаганнях взяло участь 106 спортсменів з семи регіонів країни: м. Києва, Київської, Полтавської, Харківської, Донецької, Кіровоградської та Дніпропетровської областей, серед яких були як представники правоохоронних органів, Збройних сил України, так і всі бажаючі гирьовики. Про високий рівень змагань свідчить те, що в них взяли участь висококваліфіковані спортсмени: 2-МСМК, 12-МС, 18-КМС та гирьовики масових розрядів.

На урочистому відкритті змагань були присутні:

- т.в.о. проректора Донецького юридичного інституту МВС України майор поліції Врадій Руслан Володимирович!

- спеціаліст комітету з фізичної культури і спорту виконкому Криворізької міської ради Афанасьєв Артем Валерійович;!

- головний суддя змагань майстер спорту України з гирьового спорту, суддя 1-ї категорії заступник начальника відділу кадрового забезпечення Донецького юридичного інституту майор поліції Гаража Леонід Федорович!

- голова осередку Союзу гирьового спорту України в Дніпропетровській області, майстер спорту України з гирьового спорту, суддя Національної категорії, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Третяк Григорій Іванович;

- заступник директора Криворізької загальноосвітньої школи № 7 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Ларіонова Ілона Олександрівна;

- заступник начальника сектору кадрового забезпечення Криворізького відділу поліції ГУ НП в Дніпропетровській області капітан поліції Щербаков Вячеслав Вячеславович;

Детальніше...
 
Начальник ГУНП в Донецькій області генерал поліції третього рангу Микола Олександрович Семенишин провів майстер клас з популяризації фізичної культури та спорту, «або як курсанти у футбол з керівництвом поліції Донеччини грали»
Про інститут - Новини

31 жовтня курсанти 1-го курсу Донецького юридичного інституту МВС України, які навчаються на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» провели зустріч з керівництвом ГУНП в Донецькій області та прийняли участь у товариському матчі з футболу з командою керівного складу поліції Донеччини.

Цей виховний захід був спрямований на пропаганду цінності здоров’я, фізичної культури та спорту. Найспортивніші курсанти 1-го курсу були запрошені на гру у футбол самим генералом, очільником поліції Донеччини Миколою Олександровичем Семенишиним, тому зі всією завзятістю готувалися зустрічі та гри у футбол.

Слід вказати, що товариська зустріч розпочалася з розминки, яку особисто провів Микола Олександрович Семенишин, який показав нові, корисні вправи для фізичного розвитку, заохотив займатися спортом як хлопців, так і дівчат, які приїхали аби підтримати свій інститут. Єдиним спортивним строєм з керівною ланкою поліції курсанти якісно виконували вправи під команди Миколи Олександровича. Своєю чергою керівник спортивного відділу Ради курсантського самоврядування, а за сумісництвом капітан футбольної команди 1-го курсу ДЮІ Роман Кобцов пообіцяв обов’язково застосовувати усі вправи, які показав очільник поліції Донеччини у курсантському житті..

Окрім, після розминки, перед початком футбольного матчу свої настанови та поради курсантам дав і керівник курсантського підрозділу 106-107 навчальних взводів Валерій Солейко. Було зазначено, що у спорті, на футбольному полі всі рівні, тому курсанти були по-бойовому настроєні на гру зі своїми майбутніми керівниками. Футбольна команда першокурсників мала і свою команду підтримки – вболівальників, які емоційно підтримували гравців протягом усієї гри.

Детальніше...
 
Донецький юридичний інститут МВС України долучився до загальноукраїнського проекту «Випив? За кермо не сідай»
Про інститут - Новини

Донецький юридичний інститут МВС України долучився до загальноукраїнського проекту «Випив? За кермо не сідай»

Проблема дорожньо-транспортного травматизму наразі сягає світового масштабу. Не секрет, що на дорогах щорічно гине така кількість людей, яку цілком можна порівняти із загибеллю в військових конфліктах. Лише в Україні за час її незалежності на автомобільних шляхах загинуло понад 140 тисяч осіб, близько 1 мільйона було травмовано, половина з яких залишилась інвалідами.

Майже дві третини смертей у дорожньо-транспортних пригодах трапляються через нетверезий стан учасників дорожнього руху.

Вживання алкоголю водієм за кермом призводить до автомобільних аварій у 70% випадків. Але страждають не тільки водії. Найчастіше трагедією закінчується поїздка і для пасажирів. А вже яка трагедія буде для родини п'яного водія - і говорити не доводиться. Перед вживанням алкоголю водієві завжди варто пам'ятати про те, що у нього є відповідальність не тільки за своє життя і здоров'я, але також і соціальна відповідальність за сім'ю та оточуючих людей.

Детальніше...
 
Фахівці інституту під час канікул на базі Маріупольського навчально-виховного комплексі «Ліцей – школа №48» прийняли участь у військово-патріотичній грі «Джура»
Про інститут - Новини

1 листопада в Маріупольському навчально-виховному комплексі «Ліцей – школа №48» проводився третій етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Суддями змагань були працівники Лівобережного відділення поліції та Головного управління Національної поліції в Донецькій області. Наш інститут був представлений доцентом кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права Сергій Пекарський, який також був членом суддівської команди.

Змагання проходили з різних видів порту. Так хлопці підтягувалися, качали прес, робили стрибки в довжину, а дівчата робили вправи на витримку, качали прес, та стрибали на скакалці.

Детальніше...
 
Вітаємо заступника Голови Національної поліції України – начальника ГУНП у м. Києві, полковника поліції Андрія Євгеновича Крищенка з ЮВІЛЕЄМ!
Про інститут - Новини

Вітаємо заступника Голови Національної поліції України – начальника ГУНП у м. Києві, полковника поліції Андрія Євгеновича Крищенка з ЮВІЛЕЄМ!

Шановний Андрію Євгеновичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Ювілеєм!

Ви є гідним випускником нашого навчального закладу, в стінах якого завжди раді зустріти Вас і співробітники, і науково-педагогічний склад, і студенти, курсанти та слухачі – для всіх нас Ви є відмінним зразком для наслідування не тільки в проходженні служби, а й гідним прикладом у житті.

Ваша стрімка кар’єра у системі органів внутрішніх справ, яка розпочалася з посади міліціонера патрульно-постової служби Калінінського райвідділу міліції, згодом – начальника Артемівського відділу по боротьбі з організованою злочинністю та очільника Знам'янського міськвідділу міліції ГУМВС України в Кіровоградській області й Управління боротьби з організованою злочинністю в Кіровоградській області гідна глибокої поваги та пошани.

Детальніше...
 
Вітаємо доцента кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, кандидата філологічних наук Катерину Вікторівну Пономаренко з ЮВІЛЕЄМ!
Про інститут - Новини

Вітаємо доцента кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, кандидата філологічних наук Катерину Вікторівну Пономаренко з ЮВІЛЕЄМ!

Шановна Катерино Вікторівно!

Дозвольте від щирого серця привітати Вас з Ювілеєм!

Ми цінуємо Ваш внесок в історію успіхів нашого навчального закладу, адже Ви як сумлінний, дисциплінований, високопрофесійний працівник та педагог, керуючись у своїй роботі загальнолюдськими моральними рисами та якостями, на високому рівні здійснює підготовку правоохоронців рідної держави чим і заслужили повагу як серед керівництва та колег, так і серед курсантів, студентів, слухачів вишу-переселенця.

Детальніше...
 
Фахівці та курсанти ДЮІ на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» провели День відкритих дверей для випускників шкіл м. Слов’янська та м. Лиману
Про інститут - Новини

1 листопада за сприяння управління кадрового забезпечення ГУНП в Донецькій області курсанти та фахівці ДЮІ на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» провели День відкритих дверей для випускників шкіл м. Слов’янська та м. Лиману

Слід зазначити, що серед першокурсників нашого інституту є курсанти, які направлялися на навчання з Слов’янська. Саме тому курсанти рядова поліції Олександра Полях, рядова поліції Влада Удовенко та рядова поліції Катерина Гузікова, які супроводжували своїх земляків під час проведення іміджевого заходу інституту на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції». За безпосередньої участі фахівців кадрового підрозділу поліції Донеччини для гостей – майбутніх абітурієнтів, в межах Дня відкритих дверей було проведено як профорієнтаційний так і правоосвітній захід. Так в актовому залі було підготовлено виставочну експозицію зброї та спеціальних засобів. Окрім того з використанням мультимедійних технологій були приготовлені для перегляду відео-сюжети про перші кроки становлення майбутніх поліцейських – курсантів ДЮІ, які навчаються в м. Маріуполі. В актовій залі фахівці інституту Сергій Пекарський, Валерій Солейко, Євген Гурський та Ольга Стрельник довели переваги отримання вищої юридичної освіти та професії правоохоронця. Окремо було зупинено на перевагах служби у підрозділах Національної поліції, державній та соціальній підтримці. Також доведено інформацію про правила прийому на бюджетну форму навчання в ДЮІ, особливості та умови вступу на факультет підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України Донецького юридичного інституту МВС України: які предмети винесено на зовнішнє незалежне оцінювання, фізична підготовка, особливості взаємодії з кадровими підрозділами територіальних органів поліції тощо. Також представники курсантського самоврядування Олександра Колесова, Анатолій Дзедзицький, Ангеліна Ткач поділилися власними враженнями про табірний збір та перші місяці навчання.

Детальніше...
 
Участь професора О.В. Одерія у ІІ-ий Міжнародному конгресі приватних детективів
Про інститут - Новини

У жовтня 2017 року у м. Київ за участю народних депутатів України, представників силових структур та приватних детективів 11 держав був проведений ІІ-й Міжнародний Конгрес приватних детективів. Це є знаковою подією у суспільно-політичному житті України, оскільки захід зібрав еліту світового приватного розшуку, дав поштовх розвитку вітчизняної сфери недержавної безпеки.

Мета II-го Міжнародного Конгресу приватних детективів вкрай була актуальна, а саме, спираючись на віковий досвід зарубіжних колег налагодити спілкування, ділові контакти і комунікації фахівців приватних розшукових структур з державними органами влади та потенційними замовниками з сфер середнього та великого бізнесу. Конгрес був проведений у вигляді робочих секцій, прес–конференції за участі посадових осіб органів державної влади, правоохоронних органів, представників впливових міжнародних та українських об’єднань приватних детективів. На конгресі був презентований навчально–методичний посібник «Основи приватної детективної (розшукової) діяльності». Учасники мали можливість спілкування з представниками бізнес–структур, приватних розшукових компаній, з приватними детективами з багатьох країн світу. Результатом Конгресу став поштовх у розвитку бізнесу всіх учасників – представників комерційних об’єднань.

Детальніше...
 
Співробітники Донецького юридичного інституту знову разом вийшли на суботник
Про інститут - Новини

Листопад. З кожним днем стає все холодніше. Погода стає все частіше дощовою. Дерева скидають свої останні листя. Але як кажуть у народі – гарний господар завжди дбає про свій будинок і подвір’я.

Так, за доброю традицією та сприятливих температурних умов, колектив Донецького юридичного інституту знову зібрався на суботник. Доктори і кандидати наук, професори і доценти, керівники і підлеглі з різних структурних підрозділів інституту – всі як один, дружньо родиною з’явилися, щоб завзято попрацювати на прилеглій території Головного корпусу інституту за адресою: вул. Степана Тільги 21.

Не зважаючи на те, що на вулиці листопад місяць, погода цілком сприяла активній роботі всіх учасників суботника: збирали пожовкле листя, підмітали доріжки, чистили клумби.

Детальніше...
 
Сьогодні своє професійне свято відзначають працівники соціальної сфери
Про інститут - Новини

Сьогодні своє професійне свято відзначають працівники соціальної сфери

У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери. Свято було створене, щоб виявити повагу до людей, завдяки яким виконуються соціальні програми в країні.

День працівника соціальної сфери України відзначають співробітники Пенсійного фонду, Міністерства праці та соціальної політики, Служби зайнятості, Фонду соціального страхування, а також фахівці інших установ і організацій, що належать до даного напрямку діяльності.

Установа Дня працівника соціальної сфери України є доказом того, що держава високо оцінює роль працівника, що щодня забезпечують реалізацію політики держави з таких злободенних питань, як організація безпечної і оплачуваної праці, зайнятість, соціальний захист, трудові стосунки. День у день соціальні працівники стикаються з різноманітними сферами життя усього нашого українського суспільства в цілому і кожної людини зокрема: із здійсненням правосуддя, профілактичними діями асоціальної поведінки, психічним і фізичним здоров’ям, конфліктами особового і групового характеру, а також проблемами у працевлаштуванні, соціальній і професійній адаптації населення, планування сім’ї і багатьма іншими.

Шановні працівники соціальної сфери, прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята – День працівника соціальної сфери!

Детальніше...
 
Старшокласники з м. Дружківки завітали в гості до курсантів нашого інституту в м. Маріуполі
Про інститут - Новини

31 жовтня за сприяння управління кадрового забезпечення ГУНП в Донецькій області курсанти та фахівці ДЮІ на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» провели День відкритих дверей для випускників шкіл м. Дружківка. У цей день до Академії поліції завітали начальник відділу соціально-гуманітарної роботи УКЗ ГУНП в Донецькій області підполковник поліції Інеса Миколаївна Бріт, яка спільно з працівниками поліції Дружківського відділення поліції організували виїзд старшокласників до м. Маріуполя. У програми з популяризації професії правоохоронців було передбачено і зустріч з курсантами першокурсниками нашого інституту та ознайомлення з особливостями підготовки абітурієнтів до вступу на бюджетну форму навчання у Донецький юридичний інститут МВС України.

Своєю чергою, фахівці ДЮІ підготували в актовому залі виставочну експозицію зброї та спеціальних засобів. Представники курсантського самоврядування Валентина Балабан, Юрій Савірський приготували для перегляду відео-сюжети про перші кроки становлення майбутніх поліцейських – курсантів ДЮІ, які навчаються в м. Маріуполі.

На початку школярам була запропоновано переглянути умови побуту курсантів. Екскурсію поверхами де мешкають курсанти провела курсант Олександра Колєсова. Особливості несення служби в добових нарядах, розміщення курсантів, їхній побут стали наочним для учнів шкіл.

Детальніше...
 
Участь представників кафедри державно-правових дисциплін і міжнародного права ДЮІ у нараді Саксаганської районної у місті ради
Про інститут - Новини

26 жовтня 2017 року у виконкомі Саксаганської районної у місті ради вперше проведена спільна нарада керівників закладів освіти та батьківського комітету. Такий формат наради є актуальним сьогодні, в час коли відбуваються процеси децентралізації, коли набув чинності новий закон України «Про освіту», коли суспільство має багато очікувань та нових вимог щодо позитивних змін в освіті.

Під час наради заступник голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Скляр С.Л. відмітила, що роботу закладів освіти сьогодні неможливо уявити без активного діалогу з батьківською громадою, що системна взаємодія органів місцевого самоврядування, закладів освіти, батьків дозволить своєчасно вирішувати освітянські проблеми, конструктивний діалог дозволить уникнути конфліктних ситуацій, які виникають у більшості випадків від нерозуміння або непроінформованості.

Детальніше...
 
Підсумки І етапу конкурсу на краще наукове, навчальне та періодичне видання в системі МВС
Про інститут - Новини

2 листопада 2017 року у залі засідань інституту з метою підведення підсумків І етапу конкурсу на краще наукове, навчальне та періодичне видання в системі МВС відбулося засідання оргкомітету конкурсу, роботу якого очолив перший проректор інституту Назимко Єгор Сергійович.

17 видань, поданих кафедрами на конкурс, охопили 6 номінацій:

– наукові видання: 5 монографій;

– навчально-методичні видання: 4 видання;

– методичні рекомендації: 3 видання;

– мультимедійні дидактичні засоби: 3 продукти;

– навчально-періодичні видання: 1 збірник;

– профорієнтаційна продукція – зразки профорієнтаційної продукції, надані відділом кадрового забезпечення.

Детальніше...
 
Література від колег-освітян Запорізької державної інженерної академії
Про інститут - Новини

Запорізька державна інженерна академія заснована у 1959 році Міністерством вищої та середньої освіти СРСР як вечірній факультет Дніпропетровського металургійного інституту. Пройшовши сходинками перетворень: вечірній факультет – філія – індустріальний інститут – державна інженерна академія, навчальний заклад сьогодні займає гідне місце серед вишів України та являє собою потужний науково-дослідний комплекс.

Очолює академію ректор Банах Віктор Андрійович, доктор технічних наук, професор. З точки зору Віктора Андрійовича сучасний виш не може динамічно розвиватися без повноцінно функціонуючої бібліотеки. Бібліотека академії працює на основі новітніх інформаційних технологій. Фонд бібліотеки разом з традиційно друкованими документами поповнюється підручниками нового покоління з використанням мультимедійних технологій та електронними версіями підручників.

Керівництво академії спільно з директором бібліотеки Семенюк Тетяною Костянтинівною винайшли можливість передати до фонду бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України 169 примірників літератури різних галузей знань.

Детальніше...
 
4 листопада - День залізничника України
Про інститут - Новини

4 листопада - День залізничника України

Потяги у більшості людей асоціюються з відпусткою і відрядженням. А от для працівників залізничного транспорту робота кипить і в свята і в будні, без вихідних і перерв. Правда, є один день в році, коли всіх службовців залізниці будуть вітати з їх професійним днем.

4-го листопада своє професійне свято відзначають залізничники України. Ініціатором цієї дати в українських календарях виступила Львівська залізниця. 4-го листопада, в далекому 1861-му році, коли сучасний український Львів знаходився під протекцією Австро-Угорської імперії, на залізничний міський вокзал прибув перший пасажирський состав, що носив назву «Ярослав». За сучасними мірками це був справжній поїзд міжнародного сполучення, що відкрив сучасну історію української залізниці. Він курсував між Віднем і Львовом, перетинаючи місто Краків і Перемишль.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 5 з 74
Ми у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08
телефон/факс: (0564) 92 95 19

Приймальня
(0564) 92 94 92

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval