Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Статистика відвідувань


75.4%Ukraine Ukraine
5.2%Kuwait Kuwait
3.1%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 315
Вчора: 485
Цього тижня: 1312
Минулого тижня: 3200
Цього місяця: 9587
Минулого місяця: 12652
Всього: 1164548


Курсанти Донецького юридичного інституту МВС України прийняли участь в урочистому заході до Дня української писемності та мови, який проводився в Головному управлінні Національної поліції в Донецькій області
Про інститут - Новини

9 листопада поліція Донеччини, як і вся Україна долучилася до святкування Дня української писемності та мови. На захід, окрім практичних працівників поліції, були запрошені військовослужбовці, курсанти 1-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції нашого інституту, які навчаються на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» та учасники громадської організації «Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських». Слід зазначити, що за ініціативою ректора інституту, професора Віктора Бесчастного курсанти-першокурсники були не лише глядачами заходу, а й стали активними учасниками заходу. Окрім курсантів на заході були присутні і фахівці ДЮІ: Сергій Пекарський, Валерій Солейко, Ганна Буга та Володимир Буга.

Захід відкрив заступник начальника ГУНП Донецької області полковник поліції Василь Остапчук, який привітав всіх присутніх від імені очільника поліції Донеччини Миколи Семенишина та зазначив, що сьогодні Національна поліція Донеччини складає шану одному із національних символів держави – нашій рідній українській мові.

Отже метою цього заходу є необхідність привити любов та повагу до власної мови, яка входить до трійки найкрасивіших мов у світі. Спеціально для учасників заходу було проведено аудіо лекцію, яку вела голова Хмельницького міського товариства української мови імені Т.Г.Шевченка «Просвіта» Зоя Олександрівна Діденко. У ході цієї пізнавальної лекції підіймалися дуже важливі питання для сучасної української мови – слова ввічливості та мовний етикет, правильність наголосу, використання у нашій повсякденній мові слів іншомовного походження. Більш того, важливим питанням стало й використання росіянізмів та інших так званих «суржиків». Пізнавальна аудіо лекція супроводжувалася цитатами великих українських поетів та письменників, відео сюжетами та музичними паузами. Окрім того, було продемонстровано відеоролик про цікаві факти щодо нашої мови.

Детальніше...
 
У Міністерстві внутрішніх справ України пройшло засідання робочої групи з розробки стандарту професійної освіти поліцейських
Про інститут - Новини

Згідно зі Стратегією розвитку системи МВС до 2020 року, яка передбачає розвиток кадрового потенціалу, одним із необхідних кроків є розвиток відомчої системи освіти та підготовки кадрів, що відповідатиме запитам суспільства щодо професіоналізму працівників Нацполіції.

Детальніше...
 
10 листопада – Міжнародний день бухгалтерії
Про інститут - Новини

10 листопада – Міжнародний день бухгалтерії

Щороку, 10 листопада фахівці однієї з точних професій відзначають професійне свято — Міжнародний день бухгалтера.

Це свято часто називають Днем бухгалтера. Необхідність введення міжнародного свята обговорювалася неодноразово, не дивлячись на те, що в багатьох країнах встановлено національне свято бухгалтерів.

Бухгалтерія - одна з точних і найважливіших професій. Без бухгалтерів зараз не можливо уявити собі життя, адже бухгалтерія так чи інакше стосується кожної цивілізованої людини. Від блискучих знань і досвіду бухгалтерів залежить функціонування будь-якої економіки.

Детальніше...
 
Подарунок із рідної землі
Про інститут - Новини

Павло Кущ – український письменник, автор книжок гумору і сатири, а також повістей для дітей , які свого часу виходили у видавництвах Донецька, Луганська та Києва. До початку бойових дій на сході України жив і працював у місті Донецьку власним кореспондентом газет «Україна молода», «Голос України» та «Урядовий кур’єр». Пан Павло є Головою Донецької обласної організації Національної спілки письменників України. Неодноразовий лауреат премій імені Лесі Українки та імені Остапа Вишні, переможець багатьох загальноукраїнських та обласних творчих конкурсів.

На перший погляд дитяча книга «Чотири нявкісти і він», порушує зовсім недитячі питання. Складні, страшні, а подекуди й веселі випробування випали на долю головних героїв цієї повісті – чотирьох котів, які одного дня знайшли притулок у підбитому танку поблизу почорнілої «зеленки». Що було далі? А далі було обстріли, «озвіріння металу», страх, приголомшлива тиша, переживання…

Детальніше...
 
День відкритих дверей для старшокласників Волновахи та Нікольського провели курсанти-першокурсники у м. Маріуполі
Про інститут - Новини

3 листопада за сприяння управління кадрового забезпечення ГУНП в Донецькій області курсанти та фахівці ДЮІ на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» провели День відкритих дверей для випускників шкіл м. Волноваха та с.м.т. Нікольське Донецької області.

Вже традиційно під час іміджевого заходу для гостей – майбутніх абітурієнтів, в межах Дня відкритих дверей було проведено як профорієнтаційний так і правоосвітній захід. Слід зазначити, що серед курсантів навчаються і земляки наших гостей. Так, Максим Блєднов та Станіслав Борщак представяли м. Волноваху, а Валентина Балабан та Олександра Садовнича с.м.т. Нікольське.

Фахівці ДЮІ підготували в актовому залі виставочну експозицію зброї та спеціальних засобів, а курсантська громада першокурсників приготували для перегляду відео-сюжети про перші кроки становлення майбутніх поліцейських – курсантів ДЮІ, які навчаються в м. Маріуполі.

Захід розпочався в спортивній залі де курсанти-першокурсники Ангеліна Ткач та Валентин Дещенко презентували показові прийоми самозахисту. Окрім того, школярам була запропоновано переглянути умови побуту курсантів. Добовий наряд курсу плідно та старанно попрацював аби прийняти гостей гідним чином. Екскурсію поверхами, де мешкають курсанти провела курсант Олександра Колєсова та Олександра Садовнича. Особливості несення служби в добових нарядах, розміщення курсантів, їхній побут стали наочним для учнів шкіл.

Детальніше...
 
Кафедра адміністративно-правових дисциплін поповнила бібліотечний фонд навчально-методичним посібником «Цивільний захист»
Про інститут - Новини

Кафедра адміністративно-правових дисциплін передала до фонду загальної бібліотеки друковані примірники навчально-методичного посібника «Цивільний захист», укладач доцент кафедри Філіпенко А.С.

Розроблений навчально-методичний посібник складається зі вступу, методичних вказівок щодо підготовки до семінарських, практичних занять, виконання самостійної роботи, змісту навчальної дисципліни до кожної теми, практичної частини (тестові завдання та практичні задачі), схем та переліку рекомендованої літератури.

Структура та зміст навчально-методичного посібника буде сприяти якісній роботі студентів та слухачів денної та заочної форм навчання над визначеною дисципліною.

Розробником навчально-методичного посібника узагальнені й систематизовані теоретичні надбання у сфері цивільного захисту.

Навчально-методичний посібник «Цивільний захист» реалізує декілька завдань:

Детальніше...
 
Вітаємо ректора Донецького юридичного інституту МВС України, доктора наук з державного управління, Заслуженого юриста України, професора Віктора Миколайовича Бесчастного з Днем народження!
Про інститут - Новини

Старшокласники шкіл міст Бахмута та Констянтиновки завітали на  День відкритих дверей до курсантів ДЮІ, які навчаються базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» 1

Шановний Вікторе Миколайовичу!

Дозвольте від усього дружнього колективу Донецького юридичного інституту привітати Вас з Днем народження!

Детальніше...
 
Вітаємо начальника правового департаменту Національної поліції України, полковника поліції Володимира Вікторовича Жиденка з ЮВІЛЕЄМ!
Про інститут - Новини

Старшокласники шкіл міст Бахмута та Констянтиновки завітали на  День відкритих дверей до курсантів ДЮІ, які навчаються базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» 1

Шановний Володимире Вікторовичу!

Прийміть наші щирі вітання з нагоди Вашого Ювілею!

Детальніше...
 
День відкритих дверей для старшокласників загальноосвітньої школи № 53 м. Маріуполі провели курсанти-першокурсники на базі «Академії поліції»
Про інститут - Новини

4 листопада за сприяння управління кадрового забезпечення ГУНП в Донецькій області курсанти та фахівці ДЮІ на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» провели День відкритих дверей для випускників загальноосвітньої школи № 53 м. Маріуполі. На зустріч прийшли 45 старшокласників навчального закладу та їхні вчителі. Дана зустріч стала результатом спільної діяльності працівників Центрального відділу поліції та фахівців Маріупольської групи ДЮІ.

Детальніше...
 
Курсанти Донецького юридичного інституту у гостях у ЗОШ № 75 м. Кривого Рогу
Про інститут - Новини

Після закінчення школи перед усіма старшокласниками постає питання вибору майбутньої професії. На сьогодні,не зважаючи на різноманітність вищих юридичний навчальних закладів, Донецький юридичний інституту в системі МВС України є одним з пріоритетних навчальних закладів, в якому можна отримати якісну вищу юридичну освіту і здобути професію правоохоронця.

Детальніше...
 
Представники Донецького юридичного інституту прийняли участь у щорічному форумі юристконсультів
Про інститут - Новини

Професор кафедри адміністративно-правових дисциплін, доктор юридичних наук, доцент Макаренко Олександр Юрійович та доцент кафедри господарсько-правових дисциплін, кандидат юридичних наук Макаренко Наталія Анатоліївна прийняли участь у V щорічному форумі юрисконсультів «50 провідних юридичних департаментів України», що традиційно проходив в Premier Palace Hotel, організованому видавництвом «Юридична практика» та акредитованому Національною асоціацією адвокатів України.

Детальніше...
 
9 листопада – День українськоїписемності та мови
Про інститут - Новини

“Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – цейогомова,

отаживасхованкалюдського духу, йогобагатаскарбниця,

в яку народ складає і своєдавнєжиття, і своїсподіванки, розум, досвід, почування.”

ПанасМирний

Мова – найбільший скарб будь-якого народу. Тисячоліттями, віками, роками плекалаїї земля предків, передавала з покоління в покоління, вкладаючидедалібільшенародну душу і водночасформуючиїї. Досвідлюдстваупродовжтисячолітьпереконливо доводить, щозанепадмови – цезникненнянації. Якщо ж мовастаєнеобхідною і вживаєтьсянасампереднаціональноюелітою – сильною і високорозвиненоюстаєнація і держава.

Детальніше...
 
Старшокласники шкіл міст Бахмута та Констянтиновки завітали на День відкритих дверей до курсантів ДЮІ, які навчаються базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції»
Про інститут - Новини

2 листопада за сприяння управління кадрового забезпечення ГУНП в Донецькій області курсанти та фахівці ДЮІ на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» провели День відкритих дверей для випускників шкіл м. Бахмут та м. Костянтинівка Донецької області.

Безпосередньо за участі фахівців кадрового підрозділу поліції Донеччини для гостей – майбутніх абітурієнтів, в межах Дня відкритих дверей було проведено як профорієнтаційний так і правоосвітній захід.

Так фахівці ДЮІ підготували в актовому залі виставочну експозицію зброї та спеціальних засобів, а курсантська громада першокурсників приготували для перегляду відео-сюжети про перші кроки становлення майбутніх поліцейських – курсантів ДЮІ, які навчаються в м. Маріуполі.

На початку школярам була запропоновано переглянути умови побуту курсантів. Екскурсію поверхами де мешкають курсанти провела курсант Валентина Балабан. Особливості несення служби в добових нарядах, розміщення курсантів, їхній побут стали наочним для учнів шкіл.

У спортивній залі гостям заходу курсантами-першокурсниками Ангеліною Ткач та Валентином Дещенко були презентовані показові прийоми самозахисту. Своєю чергою в актовій залі було проведено загальну презентацію нашого навчального закладу, виставку зброї та спеціальних засобів. Так від представників інституту до гостей заходу звернулися фахівці інституту Сергій Пекарський, Валерій Солейко, Ольга Стрельник, Олена Волик, Віктор Гурський які довели переваги служби у підрозділах Національної поліції, державній та соціальній підтримці та отримання вищої юридичної освіти та професії правоохоронця. Окремо була зазначена необхідність дотримання норм права в особистому життя, навчанні та публічних містах та заходах.

Детальніше...
 
«Кубок Кривого Рогу 2017» третій тур
Про інститут - Новини

«Кубок Кривого Рогу 2017» третій тур

Нещодавно дівчата із Волейбольного клубу «Донецького юридичного інституту» в рамках третього туру провели зустріч із волейбольним клубом «КЕІ» (ДВНЗ «Криворізький економічний інститут»). Зустріч проходила на спортивному майданчику Криворізький економічний інститут. Опонент наших дівчат переможець минулорічного чемпіонату в першій лізі Кривого Рогу.

Команду ВК «ДЮІ», яка представлена курсантами другого курсу: Вікторією Бірюк (капітан), Анною Резніченко, Олександрою Заболотнею, та курсантками першого курсу: Дар’єю Щур, Анастасією Устиновою, Валентиною Уманець, палко підтримували вболівальники. Наша команда поступилася в двох партіях на тай-брейку.

Детальніше...
 
Участь курсантів факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції у турнірі з гирьового спорту
Про інститут - Новини

Значне місце в житті курсантів посідають регулярні заняття фізичною культурою, спрямовані на виховання здорового способу життя, формування фізичних і духовних цінностей особистості.

У Донецькому юридичному інституті створенні всі умови для активних занять спортом. А провідні спортсмени та збірні команди Інституту постійно беруть участь у змаганнях.

Так, 04 листопада на базі Криворізької загальноосвітньої школи №7 відбувся ІІІ-ій Відкритий турнір кубок ректора Донецького юридичного інституту МВС України з гирьового спорту серед правоохоронних органів, силових структур та Збройних сил України «Гвардійський ривок», у якому брали участь спортсмени з різних регіонів країни. Серед учасників були і курсанти факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України, які гідно представили навчальний заклад на змаганнях та зайняли призові місця.

Детальніше...
 
Вийшла друком монографія «Залишення в небезпеці: кримінально-правовий аспект»
Про інститут - Новини

Участь керівництва Донецького юридичного інституту в робочій зустрічі з головою Національної поліції України у м. Маріуполі 1

Становлення України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної та правової держави, неможливо без забезпечення закріплених Конституцією України прав і свобод, що є невід'ємними для усіх без винятку людей.

Серед таких прав особливе місце займає право людини на життя, відповідно до якого обов’язком держави є його всебічний захист, у тому числі, від посягань, що відповідно до чинного законодавства України є злочинними, оскільки саме злочини спричиняють найбільшої шкоди життю та здоров'ю людини.

Поміж злочинів проти життя та здоров'я людини окреме місце займають діяння, пов’язані із залишенням людини в небезпечному для життя стані, оскільки особи, що скоюють такі злочини посягають не тільки на життя та здоров'я особи, але й на безпеку його існування. У більшості випадків потерпілими від таких злочинів виступають особи, що позбавлені можливості вжити заходів до самозбереження через малолітство, старість, хворобу або внаслідок іншого безпорадного стану, оскільки такі особи не в змозі самостійно вжити потрібних заходів до самозбереження.

Детальніше...
 
Участь керівництва Донецького юридичного інституту в робочій зустрічі з головою Національної поліції України у м. Маріуполі
Про інститут - Новини

6 листопада, у м. Маріуполі під керівництвом голови Національної поліції України Сергій Князєв провели робочу зустріч з обговорення розвитку програми безпеки на території східного та південного регіонів. За приклад успішної реалізації системи безпеки був взятий впроваджений на Донеччині унікальний проект – Єдиний аналітичний сервісний центр, основою якого стало використання інтелектуальної системи відеоспостереження.

Участь в обговоренні взяли Голова Нацполції України Сергій Князєв, перший заступник Голови Національної поліції України – начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін, заступник командувача Національної гвардії України Микола Балан, голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, керівники Головних управлінь Нацполіції в Донецькій, Луганській, Херсонській, Харківській, Запорізькій, Дніпропетровській областях та голови крупних населених пунктів із цих областей. Їм показали дійсно комплексний спільний підхід та організацію роботи поліції з місцевими радами та обласною владою, спрямовані на забезпечення безпеки наших громадян.

Детальніше...
 
З метою залучення молоді до масових занять фізичною культурою і спортом ДЮІ провів відкритий турнір з гирьового спорту
Про інститут - Новини

4 листопада 2017 року Донецьким юридичним інститутом МВС України, за безпосередньої підтримки Союзу гирьового спорту України було проведено ІІІ-й Відкритий кубок ректора Донецького юридичного інституту МВС України з гирьового спорту серед правоохоронних органів, силових структур та Збройних сил України «Гвардійський ривок». У змаганнях взяло участь 106 спортсменів з семи регіонів країни: м. Києва, Київської, Полтавської, Харківської, Донецької, Кіровоградської та Дніпропетровської областей, серед яких були як представники правоохоронних органів (Національної гвардії, Національної поліції, Державної прикордонної служби, Державної фіскальної служби) Збройних сил України, так і всі бажаючі гирьовики. Дніпропетровщина була представлена спортсменами з м. Покров, м. Кам'янське, Новомосковського та Нікопольського районів. Дуже приємно, що до проведення змагань масово долучилися і представники Кривого Рогу: військова частина Національної гвардії України 3011, Криворізького ВП ГУНП в Дніпропетровській області, Управління патрульної поліції в м. Кривому Розі, студенти вищих навчальних закладів, вихованці Криворізького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, а також і учні Криворізької ЗОШ № 7.

Детальніше...
 
Вітаємо старшого інспектора відділення організації служби Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції Костянтина Олексійовича Пічка з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо старшого інспектора відділення організації служби Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції Костянтина Олексійовича Пічка з Днем народження!

Шановний Костянтине Олексійовичу!

Щиро вітаємо Вас з Днем народження!

Після закінчення нашого навчального закладу, Ви отримали неоцінений досвід в органах МВС. Ваша працелюбність, цілеспрямованість, відповідальність, порядність та практичний досвід, стали запорукою теперішніх та майбутніх життєвих перемог.

Детальніше...
 
В межах міського суботника курсанти провели парко-господарський день у навчальному корпусі для підготовки майбутніх офіцерів поліції та цивільних юристів, який знаходиться за адресою м. Маріуполь, вул. Луніна, 89
Про інститут - Новини

4 листопада в усіх районах міста Маріуполя жителі з самого ранку вийшли на вулицю з метою наведення чистоти на прибудинкових територіях, прибирали опале листя в скверах, площах, вулицях тощо. Таким чином, в місті був даний старт осіннім суботникам.

До загальноміського суботнику також долучилися і курсанти 1-го курсу 106-107 навчальних взводів, які навчаються на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» під керівництвом фахівця МЦППП «Академія поліції» інституту Костянтина Пичка. Курсантами був проведений парко-господарчий день у навчальному корпусі для підготовки майбутніх офіцерів поліції та цивільних юристів, який знаходиться за адресою м. Маріуполь, вул. Луніна, 89. Ця будівля була надана ДЮІ громадою м. Маріуполя 16 травня 2017 року. І вже сьогодні вона, після систематичного догляду та облаштування, готова зустрічати курсантів, слухачів та студентів, майбутніх поліцейських та юристів. А з вікон навчального корпусу відкривається мальовничий вид на місто.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 4 з 74
Ми у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08
телефон/факс: (0564) 92 95 19

Приймальня
(0564) 92 94 92

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval