Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.8%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.6%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 16
Вчора: 465
Цього тижня: 2658
Минулого тижня: 3356
Цього місяця: 10451
Минулого місяця: 14189
Всього: 1262648


25 грудня святкують Католицьке Різдво
Про інститут - Новини

Різдво - одне з найважливіших християнських свят, західні християни, які живуть за Григоріанським календарем, святкують 25 грудня. В цей день в місті Віфлеємі народився син Божий Ісус Христос.

Вперше про свято Різдва було згадано в першій половині IV століття. З священних писань Матвія і Луки випливає, що схід першої вечірньої зорі в ніч на 25 грудня знаменує собою народження Сина Божого.

Детальніше...
 
Прес-огляд урочистих заходів з нагоди випуску слухачів курсів первинної професійної підготовки патрульних поліцейських у м. Маріуполі
Про інститут - Новини

18 грудня 2017 року в Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України відбулися урочисті заходи з нагоди випуску слухачів курсів первинної професійної підготовки патрульних поліцейських та складання Присяги працівника Національної поліції України. На вірність українському народові присягнули 40 випускників, які вже з цього ж дня розпочали виконання службових обов’язків, забезпечуючи публічний порядок та публічну безпеку у м. Маріуполі.

Детальніше...
 
Католицьке Різдво в країнах Західної Європи та в США
Про інститут - Новини

Викладачі кафедри іноземних мов протягом року проводять країнознавчий цикл бесід для курсантів та студентів. Такі бесіди вже стали доброю традицією. Завідувач кафедри Баланаєва О.В. та доценти кафедри Мамонова О.І, Лопатинська І.С., Живіцька І.А. підготували та провели для студентів і курсантів першого курсу бесіди з теми «Католицьке Різдво в країнах Західної Європи та в США».

Детальніше...
 
Під час грудневого засідання Вченої ради інституту підведені підсумки діяльності вишу-переселенця у 2017 році та визначені перспективи на 2018 рік.
Про інститут - Новини

22 грудня 2017 року проведено чергове засідання Вченої ради вишу-переселенця.

Робота засідання розпочалася з розгляду питання «Про внесення змін до складу Вченої ради інституту». На виконання вимог Закону України «Про вищу освіту», Положення про Вчену раду інституту, з метою якісної організації діяльності колегіального органу навчального закладу та його якісного оновлення, до складу Вченої ради вишу-переселенця включено проректора інституту полковника поліції Миколу Панченко.

Детальніше...
 
Участь представників інституту у семінар-тренінгу « Зниження стигми та дискримінації для внутрішньо переміщених осіб».
Про інститут - Новини

22 грудня 2017 року, у конференц-залі готелю «Аврора», у рамках проекту «Сприяння інтеграції та забезпечення прав ВПО в громаді» в місті Кривий Ріг «Захист в дії»» відбувся семінар-тренінг за темою: «Зниження стигми та дискримінації для внутрішньо переміщених осіб».

Детальніше...
 
Конституційний брейн-ринг для курсантів Донецького юридичного інституту
Про інститут - Новини

На днях у Донецькому юридичному інституті МВС України відбувся брейн-ринг на тему: «Конституція у моєму житті». Захід спрямований на те, щоб заохотити молодь активніше читати Конституцію та цікавитися різними аспектами конституційного права. Адже обізнаність у цих питаннях дає можливість кожному громадянину захистити свої права. Реалізовувати свої права не порушуючи при цьому прав та інтересів інших - це своєрідне мистецтво. Досягати такого балансу можливо не тільки завдяки високій правовій свідомості і грамотності, а перш за все тоді, коли ти в своїх діях керуєшся совістю, порядністю, людяністю, добрими намірами, чесністю, повагою до оточуючих.

Навчальний захід проводився кафедрою загально-правових дисциплін при підтримці факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції.

Детальніше...
 
Активна участь представників Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» у Раді по розвитку цивільного суспільства з прав людини
Про інститут - Новини

21.12.2017 року в приміщенні Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України відбулося організаційне засідання Ради по розвитку цивільного суспільства з прав людини.

Створення Ради ініціюється Європейською поліцейською асоціацією України. Засідання проводилося під головуванням керівника Головного управління ЄПАУ в Донецькій області генерал-полковника ЄПАУ Любіна Георгія Андрійовича. Проводив засідання керівник прес-центру підполковник ЄПАУ Лєсогор Микола Васильович.

Детальніше...
 
Нові перемоги гирьовиків інституту на всеукраїнських змаганнях у м. Харкові
Про інститут - Новини

З 15 до 17 грудня 2017 року в місті Харкові відбувся ХІІ-й Всеукраїнський турнір з гирьового спорту пам’яті тричі Героя Радянського Союзу маршала авіації  Івана Микитовича Кожедуба.

У змаганнях взяли участь більше 100 спортсменів з усіх куточків нашої країни, серед них і члени збірної команди Донецького юридичного інституту, які показали добру фізичну підготовку та незламну волю до перемоги – Леонід Гаража та Владислав Хоменко.

Так, у ваговій категорії до 73 кг у запеклій боротьбі третє місце  виборов майстер спорту України з гирьового спорту курсант 104/17-го навчального взводу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України рядовий поліції Хоменко Владислав, який до того ж встановив особистий рекорд та показав кращий результат у своїй ваговій категорії у ривку гирі вагою 32 кг – 145 підйомів.

Детальніше...
 
«Фестиваль поліцейської та юридичної освіти» відбувся в стінах факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України (АНОНС)
Про інститут - Новини

У більшості абітурієнтів, навіть визначившись з майбутньою професією, постає ще одна, не менш важлива проблема - вибір вищого навчального закладу. Вірний вибір можна зробити лише на основі власних вражень, під час відвідування Дня відкритих дверей.

У суботу, 23 грудня 2017 року, в стінах факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Донецького юридичного інституту МВС України відбувся День відкритих дверей, в рамках «Фестивалю поліцейської та юридичної освіти».

Детальніше...
 
У Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» відбулося засідання педагогічної ради
Про інститут - Новини

20 грудня 2017 року в Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» відбулося засідання педагогічної ради. Відкрив та проводив засідання директор центру Кульчицький Вадим Вікторович.

Відповідно до порядку денного розглядалися питання про підсумки перевірки діяльності Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» комісією МВС України, результати анкетування слухачів та заходи щодо усунення недоліків, питання про схоронність майна центру під час проведення навчальних занять, кадровий резерв.

Детальніше...
 
Дозвілля курсантів вишу-переселенця
Про інститут - Новини

Від початку конфлікту на Донбасі, тікаючи від війни, люди залишили свої домівки та розселилися в різних куточках України і практично без допомоги держави починали нове життя «з нуля». Пройшло більше трьох років, проте ситуація з внутрішньо переміщеними особами так і залишається дуже складною. Але завдяки участі в долі переселенців волонтерського руху, чисельних громадських та благодійних організацій більшість сімей отримують реальну допомогу, відчувають людську підтримку.

Так, нещодавно в м. Кривому Розі біля «Центру дитячої та юнацької творчості» Довгинцівського району проводився святковий концерт на підтримку внутрішньо переміщених осіб, на який зібралося чимало люду. Це представники різних шкіл, навчальних закладів та інші мешканці міста, які залюбки слухали чаруючу музику у виконанні військового оркестру «Таврійська Січ».

Детальніше...
 
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє: Зустріч з учнями ліцею напередодні свята
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Зустріч з учнями ліцею напередодні свята

 

Детальніше...
 
Сьогодні, відбулося грудневе засідання Вченої ради вишу-переселенця
Про інститут - Новини

22 грудня 2017 року відбулося останнє у цьому році засідання Вченої ради Донецького юридичного інституту.

Перед початком засідання ректор інституту професор Віктор Бесчастний привітав з ювілеєм юрисконсульта інституту Андрія Рубцова та Днем народження начальника навчально-методичного відділу Ларису Лоц та побажав іменинникам міцного здоров’я, добра і злагоди. «Нехай здійсняться всі ваші творчі задуми й кожен день буде осяяний почуттям любові та взаєморозуміння, а добре здоров’я та гарний настрій стануть запорукою успішної праці в ім’я розквіту рідної України і благополуччя Ваших родин».

Голова Вченої ради зазначив, що активна діяльність працівників вишу-переселенця, отримала високу оцінку і повагу з боку держави.

Так, ректором інституту вручено почесну грамоту Донецької облдержадміністрації Донецької обласної військово-цивільної адміністрації проректору інституту Гуро Валерію Валентиновичу за високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки й освіти, підготовку висококваліфікованих фахівців для підрозділів Міністерства внутрішніх справ України, докладання значних зусиль щодо поновлення матеріальної бази і встановлення авторитету навчального закладу.

Детальніше...
 
Делегати Донецького юридичного інституту взяли участь у позачерговій конференції Громадської організації «Дніпропетровська обласна організація ФСТ «Динамо» України»
Про інститут - Новини

15 грудня 2017 року в м. Дніпрі на базі ГУНП в Дніпропетровській області відбулася позачергова конференція ГО «Дніпропетровська обласна організація ФСТ «Динамо» України».

У конференції разом з 15 представниками колективних членів товариства представників силових структур Дніпропетровської області взяли участь і представники Донецького юридичного інституту МВС України заступник начальника відділу кадрового забезпечення, майстер спорту України з гирьового спорту, майор поліції Гаража Леонід Федорович та викладач кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України майстер спорту України з боротьби самбо Білобров Володимир Миколайович.

На порядку денному стояли наступні питання:

Детальніше...
 
Новий мультимедійний тир повноцінно функціонує на базі Маріупольського центру первинної професійно підготовки «Академія поліції»
Про інститут - Новини

Матеріально-технічна база інституту - це сукупність навчальних об'єктів, матеріальних і технічних засобів, призначених для забезпечення умов успішного навчання. Вона є складовою частиною господарства інституту, має необхідну технічну оснащеність і відповідає завданням професійної підготовки студентів, курсантів та слухачів при високій інтенсивності навчального процесу.

У Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України, крім курсантів, навчаються слухачі первинної професійної підготовки, у яких основна увага у навчанні придіялється вогневій та тактичній підготовці.

З метою якісної підготовки фахівців Національної поліції, на базі «Академії поліції» почали повноцінно функціонувати два тири: пневматичний та бойовий.

Детальніше...
 
День Святого Миколая на факультеті підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ДЮІ
Про інститут - Новини

19 грудня православна церква згадує постать Святого Миколая Чудотворця, а всі чоловіки, що носять ім'я Микола, справляють свої іменини.

Донецький юридичний інститут МВС України не міг бути осторонь такого свята, і в цей святковий день, особовий склад факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції привітали кожного курсанта. Але найбільше пощастило володарям ім’я Миколай. На жаль, на першому курсі не виявилось таких «везунчиків», на відміну від другого. Бобок Миколай Олександрович єдиний серед 221 курсанта, що носить ім’я Микола. Та окрім курсанта, на факультеті знайшовся ще один Микола – проректор інституту, Панченко Миколай Анатолійович. На згадку про це чудове свято кожен Миколай отримав ікону з зображенням Святого Миколая Чудотворця. Полковник був приємно здивований, не очікувавши такої несподіванки, він як людина нова в колективі ще не один раз переконається в згуртованості та щирості наших курсантів.

Детальніше...
 
22 грудня – День працівників дипломатичної служби України
Про інститут - Новини

22 грудня – День працівників дипломатичної служби України

22 грудня в Україні щорічно відзначається День працівників дипломатичної служби, встановлений Указом Президента від 21.11.05 № 1639/2005. (Цього дня в 1917 році Урядом Української Народної Республіки був створений Генеральний секретаріат міжнародних справ).

Зовнішньополітична служба України має давні традиції, засновані, перш за все, на дипломатичному досвіді Київської Русі, яка підтримувала активні відносини з Візантією, Святим Престолом, Німецькою імперією, Польщею, Угорщиною, Францією, скандинавськими державами.

Особливо розгалуженими і динамічними зовнішні відносини стали в часи правління князя Ярослава Мудрого (1019-1054).

Після розпаду стародавньої держави просування української дипломатії стало особливо помітним в Козацький період.

У 1594 році Січ вперше за свою історію стає повноправним учасником міжнародної коаліції, уклавши договір зі «Священною лігою» про спільну боротьбу проти Османської імперії.

Детальніше...
 
22 грудня – День енергетики
Про інститут - Новини

22 грудня – День енергетики 1

Щороку 22 грудня в день зимового сонцестояння в Україні святкується День енергетика. Символічно, що свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків найбільш помітна.

Детальніше...
 
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє: У Маріуполі проведено «Фестиваль поліцейської та юридичної освіти»
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

У Маріуполі проведено «Фестиваль поліцейської та юридичної освіти»

 

Детальніше...
 
Вітаємо начальника навчально-методичного відділу інституту Ларису Борисівну Лоц з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо начальника навчально-методичного відділу інституту Ларису Борисівну Лоц з Днем народження!

Шановна Ларисо Борисівно!

Від щирого серця прийміть найтепліші вітання з Днем народження!

Пройшло 27 років з того часу, як Ви, в далекому 1990 році вступили до лав Донецького юридичного інституту МВС України. Ви були першою дівчиною, яка обрала такий нелегкий шлях – служити народу України! З тих пір Ваша життєва дорога тісно пов’язана з нашим навчальним закладом, який є для Вас не лише Альма Матер, а й місцем багаторічної та самовідданої служби на благо народу України! У важкі для вишу часи, Ви залишаєтеся патріотом свого навчального закладу, самовіддано працюєте на розвиток інституту за новим місцем його дислокації.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 2 з 83
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval