Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.8%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.6%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 14
Вчора: 465
Цього тижня: 2656
Минулого тижня: 3356
Цього місяця: 10449
Минулого місяця: 14189
Всього: 1262646


Заходи з нагоди дня пам’яті жертв Голодомору
Про інститут - Новини

Щороку у четверту суботу листопада Україна відзначає меморіальними заходами День пам’яті жертв голодомору, встановлений указом Президента України Л. Кучми у 1998 році.

Голодомор 1932-1933 років – одна й найтрагічніших сторінок нашої новітньої історії, на законодавчому рівні визнана в Україні та ще 16 державах світу як акт геноциду.

Починаючи з 2005 року, події Голодомору стали важливим елементом державної політики національної пам’яті. Це, з одного боку, значно актуалізувало увагу науковців до дослідження характеру та перебігу тих подій, однак у той самий час перетворило трагедію на об’єкт численних політичних маніпуляцій всередині українського політикуму та на міжнародній арені.

З погляду на це, надзвичайно важливим є формування у студентів – майбутніх юристів об’єктивного підходу у ставленні до Голодомору, раціоналізації цього колективного травматичного спогаду для розуміння його причин та наслідків.

Детальніше...
 
Голодомор — помста за свободу, помста за революцію
Про інститут - Новини

Голодомор — помста за свободу, помста за революцію

Цей День щорічно відзначається в Україні в четверту суботу листопада.

Президент України, підтримавши ініціативу громадських організацій, міністерства культури і мистецтв, Державного комітету у справах релігій, Державного комітету телебачення і радіомовлення, ухвалив встановити в країні День пам’яті жертв голодомору.

Детальніше...
 
Представники Донецького юридичного інституту особисто привітали Криворізький металургійний інститут Національної металургійної академії України з 55-річним Ювілеєм
Про інститут - Новини

24 листопада 2017 року, свій 55-річний ювілей відзначає Криворізький металургійний інститут Національної металургійної академії України.

Це єдиний металургійний вищий навчальний заклад освіти міста Кривий Ріг, в якому продовжується та удосконалюється піввіковий досвід підготовки фахівців. Металургія становить основу сучасної промисловості, з нею тісно пов'язані майже всі галузі знань технологічного, природничого, комп'ютерного, економічного та управлінського напрямів.

Криворізький металургійний інститут був створений з ініціативи міської влади та Криворізького металургійного заводу у 1962 році як регіональне відділення Дніпропетровського металургійного інституту (сучасна назва – Національна металургійна академія України) для забезпечення кадрами металургійного профілю зростаючих потреб заводу, а також агломераційних фабрик, цехів з виробництва окатишів гірничо-збагачувальних комбінатів та ремонтних підприємств, які їх обслуговують.

Детальніше...
 
Підвищення професійної майстерності – пріоритетний напрямок розвитку викладачів Донецького юридичного інституту МВС України
Про інститут - Новини

З 13 по 18 листопада 2017 року у м. Києві на базі Міжнародного центру ізраїльського воєнізованого спорту відбулися навчання з курсу професійно-спортивної підготовки за базовим класом F, F+ під керівництвом інструкторів ICIPS.

За підтримкою ректора інституту та керівництва ICIPS була надана можливість прийняти участь в проходженні курсу викладачу кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання, майору поліції Цуркану Олексію Петровичу.

Детальніше...
 
ПРЕС-ОГЛЯД ХІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти»
Про інститут - Новини

З метою привернення уваги суспільства до проблеми травматизму та смертності на дорогах, а також з метою пошуку шляхів вирішення цієї проблеми, у рамках Десятиліття дії з забезпечення безпеки дорожнього руху 2011-2020 в усьому світі проводяться Тижні безпеки дорожнього руху.

Починаючи з 2006 року Донецьким юридичним інститутом МВС України щорічно проводяться Міжнародні науково-практичні конференції, які приурочуються до Всесвітнього Дня пам’яті жертв дорожньо-транспортних пригод, що відзначається у третю неділю листопада. З цієї нагоди, 17 листопада відбулася ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти».

З кожним роком палкі дискусії під час наукових заходів набувають все більшої актуальності та значущості. Адже, питання, пов’язані із забезпеченням безпеки дорожнього руху, не зважаючи на заходи, що вживаються державними органами та громадськістю, залишаються до кінця не вирішеними.

Пропонуємо Вашій увазі ПРЕС-ОГЛЯД ХІІ Міжнародної науково-практичної конференція «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти»:

Детальніше...
 
ДЯКУЮ – ДІД! (матеріал професора О.В.Одерія з нагоди 100-річчя професора М.В.Салтевського)
Про інститут - Новини

 

8 листопада 2017 року виповнилося 100 років від дня народження доктора юридичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, провідного фахівця у галузі судової експертизи і криміналістики Михайла Васильовича Салтевського, учасника Великої Вітчизняної війни, нагородженого 14 орденами та медалями. Цієї події було присвячено три наукових форуми.

Так, 30 жовтня 2017 року силами Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В.В.Сташиса Національної Академії правових наук України було проведено круглий стіл. У свою чергу, 7 листопада 2017 року Харківським науково-дослідним інститутом судових експертиз ім. Засл. проф. М.С.Бокаріуса проведено міжнародну науково-практичну конференцію «Актуальні питання судової експертизи і криміналістики». Безпосередньо у день 100-річчя від дня народження М. В. Салтевського Харківським національним університетом внутрішніх справ було проведено міжнародну науково-практичну конференцію «Сучасні тенденції  розвитку  криміналістики  та кримінального процесу».

Детальніше...
 
У м. Волноваха Донецької області проведено «Фестиваль поліцейської та юридичної освіти»
Про інститут - Новини

Концепція реформування освіти в МВС України, яка затверджена наказом МВС України від 25.11.2016 № 1252 зазначає, що сучасні потреби щодо поліцейських послуг та заходів забезпечуються формуванням відповідних компетенцій на основі якісного добору кандидатів до служби у різних підрозділах поліції, їх фахової підготовки та підвищення кваліфікації у навчальних закладах системи МВС України. Саме тому питання проведення профорієнтаційної роботи щодо якісного відбору кандидатів на службу в підрозділи Національної поліції України, їх фахової підготовки в Донецькому юридичному інституті МВС України постійно знаходиться на контролі керівництва вищу.

Уже сьогодні ДЮІ разом із поліцією Донеччини активно проводить роботу щодо набору абітурієнтів 2018 року. Розроблені профорієнтаційні матеріали, визначені організаційні напрями співпраці на території міст і селищ Донецької області, підконтрольних українській владі, згідно з якими представники ДЮІ спільно з правоохоронцями Головного управління Національної поліції Донеччини, більшість з яких є нашими випускниками, презентують старшокласникам переваги отриманням професії правоохоронця чи цивільного юриста саме у ДЮІ. Активну допомогу у проведенні іміджевих заходів працівникам інституту надають освітяни міст та районів Донеччини.

Ідейними організаторами спільних профорієнтаційних заходів стали ректор інституту, професор Віктор Миколайович Бесчастний та начальник ГУНП в Донецької області генерал поліції третього рангу Микола Олександрович Семенишин. Зусилля особового складу ДЮІ МВС України, ГУНП в Донецькій області, місцевого самоврядування та освітян Донецької області задля якісної профорієнтаційної роботи серед школярів та молоді міста, відображаються у проведенні Фестивалів поліцейської та юридичної освіти.

Детальніше...
 
Вітаємо начальника Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Вадима Вікторовича Кульчицького з ЮВІЛЕЄМ!
Про інститут - Новини

Вітаємо начальника Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Вадима Вікторовича Кульчицького з ЮВІЛЕЄМ!

Шановний Вадиме Вікторовичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Ювілеєм!

Детальніше...
 
До курсантів ДЮІ завітали поліцейські Слов’янського відділу поліції ГУНП в Донецькій області
Про інститут - Новини

З метою якісного надання освітніх послуг майбутнім правоохоронцям – курсантам першого курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ДЮІ, які проходять навчання на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» фахівцями ДЮІ залучаються до освітньої діяльності і діючі працівники поліції.

Особливості організації освітнього процесу передбачають проведення заходів з мотивації курсантів до майбутньої професії. Саме тому фахівцями ДЮІ, які працюють в м. Маріуполі постійно залучаються практичні працівники поліції Донеччини до освітньо-виховного процесу з курсантами. Цього разу 15 листопада відбулася зустріч з представниками Слов’янського відділу поліції ГУНП в Донецькій області. Приємно, що серед курсантів-першокурсників ДЮІ є і вихідці з м. Слов’янська. Під час зустрічі відбулося обговорення питання про особливості діяльності працівників карного розшуку, органів досудового розслідування, дільничних офіцерів поліції, патрульної поліції у запобіганні, виявленні та розслідуванні злочинів, проведенні превентивної діяльності з різними верствами населення.

Детальніше...
 
Вони пройшли крізь вогонь і зброю (зустріч з учасниками антитерористичної операції)
Про інститут - Новини

Четвертий рік поспіль 21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи, що об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року. Свято встановлено Указом Президента України Петра Порошенка від 13 листопада 2014 року.

З нагоди донесення об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору на факультеті підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України Донецького юридичного інституту МВС України провели зустріч особового складу факультету з учасниками бойових дій антитерористичної операції. До стін вишу-переселенця запросили майора Дорошова Сергія Петровича та старшого лейтенанта Еломіна Дмитра Олександровича, які поділилися своїми спогадами. Життєвий шлях наших захисників не є легким, адже це велика відповідальність бути на захисті інтересів країни та народу, які іноді потребують кардинально змінювати своє життя та забувати про свої бажання.

Детальніше...
 
Заходи кафедри соціально-гуманітраних дисциплін щодо відзначення дня гідності та свободи
Про інститут - Новини

21 листопада українці відзначають День гідності та свободи, встановлений указом Президента України Петра Порошенка у 2015 році до річниці початку двох наймасовіших акцій протесту в новітній історії нашої країни – «Помаранчевої революції» 2004 року та «Євромайдану» 2013 року.

У зв’язку з цим, викладачами кафедри соціально-гуманітарних дисциплін 20 листопада 2017 року було організовано тематичну лекцію до Дня гідності та свободи для курсантів І курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України Донецького юридичного інституту.

Доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін В.Є. Сусликов розповів курсантам складну історію відзначення Дня свободи, який було впроваджено у 2005 році, скасовано у 2011 та відновлено під сучасною назвою у 2015 році, нагадав про причини, хід та наслідки подій «Помаранчевої революції» та «Революції гідності», розкрив їх значення у новітній історії нашої держави. Водночас було підкреслено, що у цей день ми також згадуємо і про загиблих під час силового протистояння у Києві 22 січня – 21 лютого 2014 року – а це 98 цивільних осіб та 16 правоохоронців.

Детальніше...
 
Курсантами-першокурсниками ДЮІ в Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» проведені заходи до Дня Гідності та Свободи
Про інститут - Новини

21 листопада у День Гідності та Свободи навчання для курсантів першого курсу Донецького юридичного інституту МВС України та слухачів курсів первинної професійної підготовки, які навчаються на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» розпочалися з хвилини навчання. Курсанти, слухачі та їхні викладачі вшанували пам'ять тих, хто віддав свої життя, захищаючи інтереси громадян України.

У цей же день в актовій залі Академії поліції було проведено урочисті заходи. Безпосередньо курсанти-першокурсники підготували фото експозицію, пов’язану з подіями двох революцій. Перша революція відбулася в 2004 році і називається «Помаранчевою». Друга революція сталася взимку 2013-2014 року і отримала назву «Революція Гідності», також її називають «Євромайданом». На урочистому заході приймали участь курсанти, слухачів, викладачі тощо. Від імені курсантів усіх присутніх зі святом єдності привітав Анатолій Дзедзицький, який надав інформацію про це свято та наголосив на його важливості для усіх майбутніх поколінь.

Про традицію свята Дня Гідності та Свободи розповів доцент кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права інституту Сергій Петрович Пекарський. Доленосні події в Україні початку XXI століття, патріотизм і мужність громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…

Детальніше...
 
Вітаємо фахівця факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України, капітана поліції Дмитра Володимировича Владова з ЮВІЛЕЄМ!
Про інститут - Новини

Вітаємо фахівця факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України, капітана поліції Дмитра Володимировича Владова з ЮВІЛЕЄМ!

Шановний Дмитро Володимировичу!

Прийміть найтепліші вітання з нагоди Вашого Ювілею!

За час навчання та проходження служби в Донецькому юридичному інституті Ви зарекомендували себе як позитивний та дисциплінований курсант.

Детальніше...
 
Танцювальний батл проведено курсантами, або як у Маріуполі святкували Міжнародний день студента
Про інститут - Новини

17 листопада весь світ святкує свято молодих людей, які навчаються у вищих навчальних закладах – Міжнародний день студента. Саме у ці дні виповнилося три місяці як вчорашні старшокласники успішно пройшли вступну компанію та стали курсантами першого курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Донецького юридичного інституту МВС України. Наполегливе навчання, презентація навчального закладу у м. Маріуполі згуртувало курсантський колектив, який впевнено влився у студентську громаду м. Маріуполя.

Курсанти-першокурсники Донецького юридичного інституту, які навчаються на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» також не залишаються осторонь і залучаються до проведення культурно-масових заходів, активно готуючись о кожного з них. Ось і цього разу курсанти на чолі з керівниками культурно-масового відділу Ради курсантського самоврядування Ангеліною Ткач та Анатолієм Дзедзицьким вирішили влаштувати свято студентів. Більш того, загальними зборами курсу напередодні було вирішено провести танцювальний батл серед хлопців та дівчат, які попередньо сформувалися у команди аби показати себе та проявити свої танцювальні здібності.

Детальніше...
 
Донецький юридичний інститут активно долучився до проведення загальнонаціонального Тиждень безпеки дорожнього руху
Про інститут - Новини

У світі в дорожньо-транспортних пригодах щорічно гине понад 1,25 млн. осіб та біля 50 млн. осіб отримують травми. Рівень дорожньо-транспортних пригод та їх наслідків в Україні найгірший серед країн Європи, що наносить непоправних людських та економічних втрат країні.

Щороку на автошляхах України гине понад 4000 осіб та більш ніж 30000 людей отримують травми, ДТП є першою за поширеністю причиною смерті молоді у віці від 15 до 24 років та другою серед дітей у віці від 5 до 14 років. Щорічні економічні втрати України від ДТП, за оцінками Всесвітнього банку, оцінюються в 4,5 млрд. дол. США або приблизно 3,4% ВВП країни.

У рамках Десятиліття дії з забезпечення безпеки дорожнього руху 2011-2020 в усьому світі проводяться Тижні безпеки дорожнього руху, метою яких є привернення уваги суспільства до проблеми травматизму та смертності на дорогах, а найголовніше, пошук шляхів вирішення цієї проблеми.

Напередодні Всесвітнього дня пам’яті жертв дорожньо-транспортних пригод, що згідно Резолюції Генеральної Асамблеї ООН відзначається в третю неділю листопада, з 13 по 19 листопада 2017 року в Україні проводився загальнонаціональний Тиждень безпеки дорожнього руху.

Детальніше...
 
ПРЕС-ОГЛЯД урочистого нагородження переможців загальноміського конкурсу дитячих малюнків «Мій кращий друг – безпечний рух»
Про інститут - Новини

Напередодні Всесвітнього дня пам’яті жертв дорожньо-транспортних пригод, що згідно Резолюції Генеральної Асамблеї ООН відзначається в третю неділю листопада, з 13 по 19 листопада 2017 року в Україні проводився загальнонаціональний Тиждень безпеки дорожнього руху. В рамках тижня безпеки дорожнього руху Донецький юридичний інститут МВС України спільно з Департаментом освіти Маріупольської міської ради, Криворізької міської ради, Управлінням патрульної поліції м. Маріуполя та м. Кривого Рогу в період з 02 жовтня до 01 листопада 2017 року серед учнів 1-4 та 5-7 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Маріуполя та Кривого Рогу проводили конкурс дитячих малюнків «Мій кращий друг – безпечний рух». У зв’язку з цим 16 листопада 2017 року в Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України та 17 листопада 2017 року у залі засідань виконкому Криворізької міської ради, на ХІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти» відбулося урочисте нагородження переможців зазначеного конкурсу.

Пропонуємо Вашій увазі прес-огляд заходу:

Детальніше...
 
Курсанти Донецького юридичного інституту в гостях у студентів Приазовського державного технічного університету
Про інститут - Новини

17 листопада, щорічно відмічається Міжнародний день студента. З нагоди даного свята студенти вищих навчальних закладів готують святкові заходи, концертні програми. Цьогоріч, на запрошення ректора Приазовського державного технічного університету, доктора технічних наук, професора В’ячеслава Степановича Волошина, курсанти першого курсу нашого інституту стали свідками гала-концерту конкурсу-фестивалю «Дебют першокурсника», який проводився у м. Маріуполі в будинку культури «Молодіжний». Представники різних факультетів університету показали свої кращі номери – танці, пісні, композиції, театральні вистави тощо.

Для курсантів ДЮІ це стало нагодою познайомитися зі студентськими традиціями м. Маріуполя, адже ж у Приазовському державному технічному університеті «Дебют першокурсника» проводиться вже понад сорок років. Саме студенти перших курсів університету приймають участь в Дебюті. Для наших курсантів це можливість також якісно провести свій «Дебют першокурсника».

Детальніше...
 
Вшановування сучасних героїв-захисників України та пам’ять загиблих за свободу, єдність та незалежність Українського народу
Про інститут - Новини

День Гідності та Свободи – це день, коли ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та усіх українських воїнів, хто пожертвував своїм життям заради права українського народу жити у вільній, суверенній та демократичній державі.

Сьогодні, 21 листопада, в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Кривий Ріг також приєднався до відзначення Дня початку в цей день двох революцій в українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року, покладанням квітів до Меморіалу Слави та пам'ятного знаку Небесній сотні та Героям АТО.

Детальніше...
 
21 листопада – День Гідності та Свободи
Про інститут - Новини

Представниками вишу проведено профілактичну роботу на Херсонщині 1

Україна, 2014-й: «Україна - це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції - наш Майдан 2004-го року, який був Святом Свободи, і Революція 2013-го року, Революція Гідності. Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи», - зазначив глава держави, Петро Порошенко.

Раніше Указом від 19 листопада 2005 року № 1619/2005, Президент України Віктор Ющенко встановив свято - День Свободи. Було запропоновано святкувати це свято щорічно, 22 листопада, з метою затвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, виховання почуттів національної гідності. День Свободи в Україні був затверджений Президентом України Віктором Ющенко, враховуючи історичне значення революційних настроїв.

22 листопада 2004 дата початку «помаранчевої» революції в Україні, компанії загальнонаціональних протестів, мітингів, пікетів, страйків і інших акцій громадянської непокори проти свавілля влади. Події були організовані та проведені прихильниками Віктора Ющенка, основного кандидата від опозиції на президентських виборах у листопаді - грудні 2004 року.

Детальніше...
 
Зі Львову з теплими почуттями та подарунками
Про інститут - Новини

Нещодавно, по дорозі від буремного Донбасу до Львову, наш рідний Кривий Ріг відвідав український письменник, історик, дослідник Кубані, бандурист, осавул Азовського козацького війська (2001), майор міліції у відставці, доктор історичних наук, який довгий час викладав у Донецькому юридичному інституті МВС України – Дмитро Білий.

Дмитро Дмитрович Білий – непересічна багатогранна особистість: український письменник, історик, дослідник Кубані, бандурист, осавул Азовського козацького війська, майор міліції у відставці, доктор історичних наук. У недалекому минулому Дмитро Дмитрович працював у Донецькому юридичному інституті МВС України. Є автором понад 60 наукових праць з історії України та Кубані. Роман «Басаврюк ХХ», присвячений подіям ХХ століття з його виразною гоголівською алюзією, є, на думку рецензентів, однією з найвдаліших спроб авантюрно-містичного характеру в сучасній українській літературі.

З 2014 року Дмитро Дмитрович працює у Львівському державному університеті фізичної культури.

У Львові під час Форуму видавців презентували Антологію українських письменників Донбасу «Порода», яка спростовує міфи про те, що Донбас не є частиною України. Книга вийшла друком у видавництві «Легенда» за підтримки МФ «Відродження».

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 10 з 83
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval