Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Статистика відвідувань


75.5%Ukraine Ukraine
5.3%Kuwait Kuwait
3%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 160
Вчора: 406
Цього тижня: 566
Минулого тижня: 2636
Цього місяця: 11286
Минулого місяця: 14572
Всього: 1140172


Крок до мрії
Про інститут - Новини

16 серпня для курсантів 2017 року набору факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України запам’ятається на все їхнє життя та подальшу професійну діяльність в якості правоохоронців. Для нашого інституту це ще і день, коли безпосередньо сини і дочки Донеччини у складний для нашої країни час зробили перший крок до своєї мрії і прибули на табірний збір «курс молодого бійця» до Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України. Пройшовши складний етап зовнішнього незалежного оцінювання, перевірки рівня фізичної підготовки, збору необхідних документів та конкурсного відбору з сьогоднішнього дня вони стали до лав курсантів ‑ майбутніх працівників органів досудового розслідування та кримінальної поліції ГУНП в Донецькій області.

Спільними зусиллями колектив інституту на чолі з ректором, професором Віктором Миколайовичем Бесчастним за сприяння та підтримки ГУНП в Донецькій області, військово-цивільної адміністрації Донецької області та мерії м. Маріуполя зумів відносити свою діяльність у себе дома ‑ на території Донецької області.

Детальніше...
 
Реконструкція навчально-виховного комплексу ДЮІ МВС України за сприяння Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ
Про інститут - Новини

Донецький юридичний інститут є вагомим осередком відомчої юридичної освіти, який забезпечує підготовку фахівців для підрозділів Національної поліції України. Через напружену суспільно-політичну ситуацію, що склалася на Сході країни у жовтні 2014 року за наказом МВС України навчальний заклад передислоковано до м. Кривого Рогу Дніпропетровської області та розміщено на базі Криворізького факультету Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Для забезпечення можливості підготовки фахівців підрозділів Національної поліції України у лютому 2016 року Криворізькою міською радою було передано в оренду Міністерству внутрішніх справ України будівлю колишньої загально освітньої школи № 11 загальною площею 7 580 м2, яка розташована на земельній ділянці площею 5га за адресою вул. Співдружності, 92А, для використання як навчальної бази Донецького юридичного інституту МВС України.

Детальніше...
 
У Маріупольсьскому Центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України запрацював повноцінний лікарський медичний пункт
Про інститут - Новини

У Маріупольсьскому Центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту розпочав роботу оновлений медичний пункт, у якому укомплектовано посади лікаря-терапевта та медичних сестер. Сьогодні курсанти, слухачі та працівники вишу мають можливість отримати фахову медичну консультацію та допомогу.

Детальніше...
 
Вітаємо завідувача кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права доктора наук з державного управління, професора Тетяну Вячеславівну Філіпенко з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо завідувача кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права доктора наук з державного управління, професора Тетяну Вячеславівну Філіпенко з Днем народження!

Шановна Тетяно Вячеславівно!

Прийміть щиросердечні вітання з днем народження!

Ви пройшли довгий шлях від звичайного бухгалтера до начальника кафедри економіко-правових дисциплін, а згодом, отримавши науковий ступінь доктора наук з державного управління і натепер перебуваєте на посаді завідувача кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права і зміцнюєте науковий потенціал Донецького юридичного інституту.

Детальніше...
 
Наукове товариство ДЮІ МВС України долучається до реалізації Плану Координаційної ради молодих юристів при Міністерстві юстиції України
Про інститут - Новини

В межах плідної та тривалої наукової співпраці між Науковим товариством студентів, курсантів, слухачів, аспірантів та ад’юнктів ДЮІ МВС України в особі його Голови к.ю.н. Піддубної Дар’ї Сергіївни та Інститутом політико-правових та релігійних досліджень в особі – Герасименка Олександра Олександровича, для реалізації наукових заходів Координаційної ради молодих юристів при Міністерстві юстиції України та Інституту політико-правових та релігійних досліджень запрошено студентів і молодих науковців інституту-переселенця долучитися безпосередньо та спробувати власні сили.

Проведення заходу заплановано на осінь 2017 року у вигляді Національного конкурсу наукових робіт «Громадянське суспільство: світові традиції та вітчизняні реалії» та проходить за підтримки Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Міністерства юстиції України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України та інших.

Детальніше...
 
В Донецькому юридичному інституті проходить підготовка до проведення табірних зборів курсантів
Про інститут - Новини

В Донецькому юридичному інституті МВС України 16 серпня 2017 року відбудеться початок табірних зборів курсантів 2017 року набору, які в майбутньому стануть офіцерами поліції.

Табірні збори, або так званий «курс молодого бійця», призваний дати курсантам початкові знання про діяльність правоохоронних органів, розвинути уміння та навички зі спеціальної, загальновійськової та фізичної підготовки, патріотичне виховання, сформувати професійні, світоглядні і громадянські якості, морально-етичні цінності, відданість службі, забезпечити психологічну стійкість та готовність виконувати службові завдання з охорони громадського порядку і боротьби зі злочинністю в складних умовах.

На теперішній час вишем-переселенцем зараховано на навчання 175 курсантів, з яких 125 осіб виявили бажання проходити службу на базі інституту в м. Кривому Розі, а 50 осіб – на теренах Донеччини в м. Маріуполі.

Наразі керівний склад інституту та факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України прикладає максимум зусиль, щоб новобранцям було максимально комфортно освоювати ази правоохоронної діяльності.

Детальніше...
 
Вітаємо екс-заступника керуючого справами Фонду Ганса Зайделя доктора Райнера Гепперта з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо екс-заступника керуючого справами Фонду Ганса Зайделя доктора Райнера Гепперта з Днем народження!

Дорогий друже Райнер!

Прийми мої найщиріші вітання з Днем народження!

Бажаю тобі міцного здоров’я, щастя, благополуччя, життєвих сил і любові. Я дуже радий нашим відносинам.

Детальніше...
 
УЦОЯО запровадить дворівневе ЗНО з іноземної
Про інститут - Новини

УЦОЯО запровадить дворівневе ЗНО з іноземної

Починаючи з 2018 року Українським центром оцінювання якості освіти буде впроваджено ЗНО з іноземних мов із використанням дворівневих предметних тестів В1 і В2. Тест з іноземної також міститиме новий формат завдань - аудіювання. Про це, під час прес-конференції, повідомив заступник директора УЦОЯО Валерій Бойко.

За його словами, предметні тести рівня В1 складатимуть випускники, які вивчали іноземну мову на рівні стандарту або академічному рівні, тести рівня В2 – випускники, які вивчали іноземну мову на профільному рівні.

Він також нагадав, що підготовка до впровадження інновації тривала 2 роки. За цей час було проведено два етапи апробації тестів. За результатами апробації завдання будуть систематизовані за складністю, визначиться їх розподільна здатність та обчислиться надійність тесту.

 

за матеріалами освiта.ua

 
Вітаємо викладач циклу спеціальних дисциплін Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Брильова Вадима Анатолійовича з ЮВІЛЕЄМ!
Про інститут - Новини

Вітаємо викладач циклу спеціальних дисциплін Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Брильова Вадима Анатолійовича з ЮВІЛЕЄМ!

Шановний Вадиме Анатолійовичу!

Щиросердечно вітаємо Вас з ювілеем! Колектив вишу гордиться Вами як гідним найкращої похвали випускником нашого навчального закладу 2004 року.

Детальніше...
 
Співробітники науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності взяли участь у роботі круглого столу «Підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні»
Про інститут - Новини

Співробітники науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності взяли участь у роботі круглого столу «Підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні»

Рівень смертності та травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод в Україні є одним з найвищих серед європейських країн, а стан організації безпеки дорожнього руху залишається вкрай низьким, про що у своїх звітах неодноразово наголошували експерти Всесвітньої організації охорони здоров’я, Світового банку та інших міжнародних інституцій.

За питомими показниками аварійності та наслідків дорожньо-транспортних пригод Україна також є одним з лідерів серед європейських країн. Так, у середньому в країнах - членах ЄС (за даними 2015 року) на 100 тис. жителів припадає 5,1 відсотка загиблих у дорожньо-транспортних пригодах, на 100 тис. транспортних засобів - вісім загиблих, тоді як в Україні такі показники становлять (за даними 2016 року) відповідно 8 і 22,1 відсотка осіб. Важливо також врахувати, що за відсутності якісного збору даних щодо травмованих і загиблих унаслідок дорожньо-транспортних пригод зазначені показники можуть не відображати реальні цифри.

З метою стабілізації становища на дорогах країни, зниження рівня смертності внаслідок дорожньо-транспортних пригод щонайменше на 30 відсотків до 2020 року, ступеня тяжкості наслідків дорожньо-транспортних пригод для учасників дорожнього руху та зменшення соціально-економічних втрат від дорожньо-транспортного травматизму, а також запровадження ефективної системи управління безпекою дорожнього руху для забезпечення захисту життя та здоров’я населення, Кабінетом Міністрів України схвалено Стратегію підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року.

Детальніше...
 
Вітаємо провідного фахівця відділення організації служби Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» капітана поліції Василенко Олександра Юрійовича з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо професора кафедри загально-правових дисциплін Донецького юридичного інституту, доктора юридичних наук, доцента Куракіна Олександра Миколайовича з Днем народження!

Шановний Олександре Юрійовичу!

У цей радісний сонячний день прийміть теплі вітання з нагоди Вашого свята – Дня народження!

Ви обрали не легку, але таку почесну місію – стати на шлях служіння українському народові, поповнивши лави тих, для кого забезпечення прав і свобод людини є справжнім покликанням долі. Багато років Ви віддали нелегкій інспекторскої роботі і ось тепер передаєте свій безцінний досвід молодим колегам.

Детальніше...
 
Вітаємо професора кафедри загально-правових дисциплін Донецького юридичного інституту, доктора юридичних наук, доцента Куракіна Олександра Миколайовича з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо професора кафедри загально-правових дисциплін Донецького юридичного інституту, доктора юридичних наук, доцента Куракіна Олександра Миколайовича з Днем народження!

Від імені Вченої ради, ректорату, науково-педагогічного складу, працівників, курсантів, студентів, слухачів, аспірантів та себе особисто, щиро й сердечно вітаємо Вас, шановний Олександре Миколайовичу, з Днем народження!

Детальніше...
 
14 серпня – свято Маковія або медово-маковий Спас
Про інститут - Новини

14 серпня – свято Маковія або медово-маковий Спас 1

14 серпня за новим стилем в народі святкують свято Маковея, яке в церковному календарі називається днем семи мучеників Маковеїв. З цього дня розпочинається «Спасівка» - піст, який триває два тижні. В цей день у церквах святять воду, квіти і мак. У народі його ще називають Першим Спасом або Спасом на воді. За давніми переказами, князь Володимир саме цього дня прийняв хрещення, тому у стародавньому Києві 14 серпня освячували воду в Дніпрі і називали цей Спас «Спасом на воді».

У цей день досхочу їдять мед, не дарма ж Спас Медовий, а також чистять та впорядковують криниці й джерела. За давнім звичаєм на Медовий Спас віруючі приносять у храми мед для освячення. Традиція ця пов’язана зі стародавньою настановою – перший урожай приносити Богові і лише після цього споживати самим. Цього дня у храмах також освячують букети з трав та квітів – «маковійчики». Здавна вважається: якщо не освятити квіти на Маковія, то не буде квітнути господарство. Серед українців свято Маковія одне з найпоетичніших і найшановніших. У дохристиянські часи цього дня вшановували Богів Спасів і освячували квіти, городину та криниці. Зрештою, прийнявши християнізовану назву, люди зберегли давні традиції і дотримуються їх до сьогодні.

Серед квітів у букеті обов’язково присутні великі достиглі голівки маку. Такий букет називається «маковійчик», або «маковейка». До нього кладуть і чорнобривці, і жоржини, і айстри, і гвоздики, і барвінок, а також різні трави (які в народі називають зіллям, зіллячком): васильки, м'яту, чебрець, любисток, петрові батоги, полин, деревій, будяк-пристрітник. На житомирському Поліссі до маковійнового букета додають морквинку, невеликі качани кукурудзи, горох, квасолю, кріп. На Черкащині колись вважали, що на Маковея треба обов'язково посвятити квіти, бо «від цього квітне господарство». Святити несли також вінок із квітів і колосків, посередині якого ставили свічечку.

Детальніше...
 
Вітаємо начальника відділу організації служби Донецького юридичного інституту МВС України, майора поліції Руслана Володимировича Врадія з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо начальника відділу організації служби Донецького юридичного інституту МВС України, майора поліції Руслана Володимировича Врадія з Днем народження!

Шановний Руслане Володимировичу!

Щиросердечно вітаємо Вас з Днем народження! Колектив вишу гордиться Вами як гідним найкращої похвали випускником нашого навчального закладу 2001 року, який, попрацювавши тривалий час слідчим слідчого відділення лінійного відділу на Донецькій залізниці, повернувся у стіни рідної Alma Mater.

Детальніше...
 
Вітаємо завідуючу кафедрою іноземних мов, кандидата філологічних наук Оксану Василівну Баланаєву з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо завідуючу кафедрою іноземних мов, кандидата філологічних наук Оксану Василівну Баланаєву з Днем народження!

Шановна Оксано Василівно!

У цей радісний сонячний день прийміть теплі вітання з нагоди Вашого свята – Дня народження!

Ви вже протягом тривалого часу є невід’ємною частиною нашої великої і дружньої родини Донецького юридичного інституту, перегортаючи разом з нами і сторінки перемог, і тяжких випробувань, які випадали на долю рідного вишу.

Детальніше...
 
Кафедра кримінально-правових дисциплін та судових експертиз продовжує поповнювати електронну бібліотеку виданнями Могильовського інституту МВС Республіки Білорусь
Про інститут - Новини

Сучасне світове співтовариство прямує до відкритого інформаційного простору, що передбачає відсутність будь-яких перешкод в отриманні інформації. Цей процес супроводжується змінами в усіх сферах людської діяльності, і бібліотечна справа – не виняток. Бібліотеки переосмислюють свою роль у сьогоднішньому суспільстві, виконуючи водночас свої традиційні функції.

Модернізація бібліотек вищих навчальних закладів, відповідно до напрямів модернізації системи вищої освіти, стає закономірною. Саме тому бібліотекам належить значна роль у формуванні електронних масивів наукових знань та організації доступу до них. Діяльність бібліотек стає важливим чинником розвитку суспільства. Вони переробляють, вилучають та надають доступ до цілком реального об’єкта – знань у вигляді інформаційного ресурсу.

Електронна бібліотека Донецького юридичного інституту МВС України широко використовується курсантами, студентами та слухачами на різних формах навчання. Електронна бібліотека інституту містить не тільки навчально-методичні матеріали та лекції з навчальних дисциплін. Також невід’ємною складовою є електронні версії підручників, навчально-методичних видань, навчальних посібників та іншої літератури як вітчизняних, так і зарубіжних вчених.

Детальніше...
 
Майбутніх науковців рекомендовано до зарахування в аспірантуру (ад’юнктуру) інституту
Про інститут - Новини

Донецький юридичний інститут МВС України, як і будь-який інший вищий навчальний заклад, зацікавлений у розвитку власних наукових досліджень, проведення яких є одним із пріоритетних видів діяльності навчального закладу. Тому інститут приділяє значну увагу підготовці основних суб’єктів наукової діяльності нашого інституту – дослідників. Однією з традиційних форм підготовки та навчання науковців, апробованою у вітчизняній науці, виступає аспірантура, де здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти на третьому освітньо-науковому рівні з метою здобуття ступеня доктора філософії права.

У цьому році ті, хто виявив бажання здобувати вищу освіту на освітньо-науковому рівні в аспірантурі Донецького юридичного інституту, мали змогу взяти участь у конкурсному відборі на денну та заочну форми навчання як за державним замовленням, так і за кошти фізичних та юридичних осіб.

Детальніше...
 
13 серпня Україна святкує День Будівельника
Про інститут - Новини

13 серпня Україна святкує День Будівельника

Щороку у серпні майже в усьому світі відзначається День будівельника. Це свято дуже важливе не лише для самих будівельників, але і для всього людства.

Свято День будівельника у Радянському Союзі вперше встановлене за Хрущова 6 вересня 1955. Є традиційним у календарі працівників будівельних галузей. Популярні святкові заходи мають щорічний характер.

Детальніше...
 
Участь колективу Донецького юридичного інституту у Божественній літургії в свято мученика Іоанна Воїна
Про інститут - Новини

12 серпня парафіяни Храму Іоанна Воїна урочисто відзначають храмове свято – місцеве свято на вшанування святого мученика Іоанна Воїна на пошану якого названо Храм.

Святого мученика Іоанна Воїна шанують у багатьох країнах християнського світу. Іоанн Воїн служив в імператорському війську Юліана Відступника. Разом з іншими вояками він був посланий переслідувати християн. Залишаючись за зовнішнім виглядом ніби гонителем, святий Іоанн насправді надавав гнаним християнам велику допомогу: тих, що були схоплені - звільняв, інших попереджав про небезпеку, сприяв їх втечі з неволі. Святий Іоанн чинив милосердя не лише християнам, а усім бідним і потребуючим допомоги: відвідував хворих, заспокоював стражденних. Коли Юліан Відступник довідався про дії святого, заточив його в темницю. У 363 році гонитель був убитий на війні з персами. Святий Іоанн вийшов на свободу і присвятив своє життя служінню ближнім, жив у святості і чистоті. Помер він у глибокій старості.

Детальніше...
 
12 серпня - день пам'яті святого мученика Іоанна Воїна
Про інститут - Новини

12 серпня - день пам'яті святого мученика Іоанна Воїна

Святий мученик Іоанн Воїн шанується як захисник і заступник воїнів. За допомогою молитв Святого також викриваються злодії й знаходяться викрадені речі

На Україні з давніх давен височіють храми на честь святого мученика Іоанна Воїна.

Він є покровителем і захисником воїнів, а отже міліціонерів та військових. Сьогодні, в ці складні часи, вони як ніколи потребують його святого заступництва. Працівники міліції, громадськість, меценати з щирим серцем долучаються до побудови храмів на честь святого мученика Іоанна Воїна.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 10 з 60
Ми у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08
телефон/факс: (0564) 92 95 19

Приймальня
(0564) 92 94 92

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval