Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Статистика відвідувань


75.4%Ukraine Ukraine
5.2%Kuwait Kuwait
3.1%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 315
Вчора: 485
Цього тижня: 1312
Минулого тижня: 3200
Цього місяця: 9587
Минулого місяця: 12652
Всього: 1164548


Участь представників Донецького юридичного інституту в урочистих заходах до Дня захисника України
Про інститут - Новини

14 жовтня в Україні відзначають День захисника України, встановлене 2014 року указом Президента України Петром Порошенком з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України; самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу;  збереження та розвитку національних військових традицій і звитяг; сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві; посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної країни.

Недаремно у м. Кривому Розі, традиційне покладання квітів з нагоди Дня захисника України відбувається біля меморіального комплексу воїнів, загиблих в АТО, адже вперше День захисника України, у 2015 році відсвяткували під гаслом "Сила нескорених", адже саме силу нескорених продемонстрували українські воїни, які відстоюють незалежність та суверенітет України.

Детальніше...
 
У м. Маріуполі відбулися урочисті заходи з нагоди складання курсантами Донецького юридичного інституту МВС України набору 2017 року Присяги працівника Національної поліції України
Про інститут - Новини

14 жовтня наш народ відзначає свята – Покрова Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України. Всі ці свята пов’язані з історією розвитку української державності. Покрова Пресвятої Богородиці є одним із шанованих свят в Україні. Це свято шанували і українські козаки, і саме тому це свято ще називають Козацькою Покровою. Своєю чергою українські козаки завжди виступали поборниками і захисниками свого народу. Відповідно до історичних традицій нашого народу у цей день шануємо і захисників України. Поєднання віри, православних традицій, боротьби за незалежність, звитяги воїнів України об’єднує всі ці свята.

Саме тому, 12 жовтня у м. Маріуполі біля будинку культури «Металург», напередодні святкування Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня захисника України відбулися урочисті заходи з нагоди складання курсантами Донецького юридичного інституту МВС України набору 2017 року Присяги працівника Національної поліції України. Під час проведення міських заходів з нагоди відзначення Дня Захисника України, Дня Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці, Присягу складали 50 першокурсників Донецького юридичного інституту МВС України набору 2017 року, які, приймаючи рішення про вступ до інституту, мали на меті працювати саме в підрозділах Національної поліції. Приємно зазначити, що складання курсантами-першокурсниками нашого інституту Присяги працівника Національної поліції України відбулося спільно з шануванням та відправкою призовників Донецької області до лав збройних сил України та інших військових підрозділів.

В урочистих заходах прийняли участь Маріупольський міський голова Вадим Бойченко, директор Департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької обласної державної адміністрації Валерій Кобижча, настоятель храму Святого Петра Могили, Протоієрей Української православної церкви Київського патріархату о. Уар, заступник начальника ГУНП в Донецькій області, начальник слідчого управління, полковник поліції Сергій Беседа, заступник командира оперативно-тактичного управління «Маріуполь» Григорій Токар, військовий комісар Донецького обласного військового комісаріату полковник Олександр Сергєєв, представники Маріупольської міської ради, керівництво ГУНП в Донецькій області, представники правоохоронних органів, керівники підприємств м. Маріуполя, представники загальноосвітніх закладів, батьки курсантів та призовників та представники ЗМІ.

Детальніше...
 
Вітаємо фахівця відділу організації служби, капітана поліції Станіслава Олександровича Мащенка з ЮВІЛЕЄМ!
Про інститут - Новини

Вітаємо фахівця відділу організації служби, капітана поліції Станіслава Олександровича Мащенка з ЮВІЛЕЄМ!

Шановний Станіславе Олександровичу!

Прийміть найтепліші вітання з нагоди Вашого Ювілею!

За час навчання та проходження служби в Донецькому юридичному інституті Ви зарекомендували себе як позитивний, ініціативний та дисциплінований співробітник і доброзичливий колега, який сумлінно виконує свої трудові обов’язки, забезпечуючи безпеку всього колективу нашого інституту.

Детальніше...
 
Профілактика емоційного вигорання педагогів
Про інститут - Новини

Останнім часом у суспільстві бурхливо відбуваються освітні реформи, які повинні нести в собі не тільки виховний і навчальний потенціал, а й повинні зберігати здоров’я всіх учасників освітнього процесу. Це можливо, якщо педагог професійно компетентний, фізично і психологічно здоровий, а також стійкий до розвитку негативних професійно-обумовлених явищ.

З метою ознайомлення науково-педагогічного складу Донецького юридичного інституту з поняттям «синдром емоційного вигорання», його основними причинами, симптомами, а також умовами збереження емоційного здоров’я було проведено тренінг «Профілактика емоційного вигорання викладачів ВНЗ». У заході активну участь взяли викладачі кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, іноземних мов, а також долучилися працівники навчально-методичного відділу та бібліотеки.

Доценти кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Мухіна Г.В. та Новікова О.О. запропонували викладачам міні-лекцію «Синдром емоційного вигорання, а також  багато цікавих вправ для емоційного розвантаження, зокрема це вправа-самодіагностика «Асоціація зі словом робота», вправа з арт-терапії «Дерево-робота-дерево», вправа-звільнення від негативних емоцій «Кошик сміття» тощо.

Детальніше...
 
VIII Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка відкрито в Донецькому юридичному інституті МВС України
Про інститут - Новини

«Він був сином мужика ‒ і став володарем в царстві Духа. Він був кріпаком ‒ і став велетнем у царстві людської культури»

Іван Франко

 

10 жовтня 2017 року в усій Україні стартував VIII Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Цей конкурс був започаткований у вересні 2010 року Указом Президента України. Його мета – піднесення престижу української мови і літератури у молодого покоління, заохочення учнів та студентів до вивчення рідної мови, підвищення рівня загальної мовної культури і вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка.

Урочисте відкриття конкурсу в Донецькому юридичному інституті МВС України відбулося 10.10.2017 о 9.00 у читальній залі загальної бібліотеки. Захід провели доценти кафедри соціально-гуманітарних дисциплін О.О. Новікова, К.В. Пономаренко, Т.М. Сабельникова разом з працівниками бібліотеки Н.В. Малюгіною та Н.В. Поповою. У ньому взяли участь студенти першого і другого курсу юридичного факультету. Учасники згадали етапи життя Кобзаря, основні ідеї творчості, пролунали безсмертні шевченкові слова:

Детальніше...
 
Успіхи гирьовиків Донецького юридичного інституту на чемпіонаті України з гирьового спорту в м. Полтава
Про інститут - Новини

З 06 до 08 жовтня 2017 року в м. Полтава проходив чемпіонат України з гирьового спорту серед чоловіків в якому взяло участь понад 200 спортсменів з 22 регіонів нашої країни. У складі збірної команди Донецької області на найпрестижнішому національному гирьовому форумі взяли участь і  представники Донецького юридичного інституту Владислав Хоменко, Анастасія Устінова та Євген Душкевич.

Спортсмени-чоловіки змагалися в гирьовому двоборстві, поштовху довгим циклом та гирьовій естафеті з гирями вагою 32 кг, а жінки у ривку з гирями вагою 24 кг.

В перший змагальний день в гирьовому двоборстві у ваговій категорії до 73 кг, у напруженій боротьбі з дуже сильними опонентами курсант 104/17-го навчального взводу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України майстер спорту України з гирьового спорту рядовий поліції Владислав Хоменко завдяки проявленій високій майстерності та волі до перемоги встановив особисті рекорди в поштовху 72 підйоми, ривку – 134 підйоми та сумі двоборства 139 балів, ввійшов до п’ятірки кращих.

Детальніше...
 
12 жовтня - День кадрового працівника України
Про інститут - Новини

12 жовтня - День кадрового працівника України

Вперше традиція відзначати професійне свято - День кадрового працівника - з'явилася саме у кадрових службах органів внутрішніх справ. Поступово воно відзначалося на інших підприємствах разом із перехідними на них працівниками кадрових служб органів внутрішніх справ.

Однак професійне свято працівників такої важливої для економіки країни служби досі офіційно не встановлене на державному рівні!

На жаль, питання залишається невирішеним. Проте ніхто не заважає відзначати його неофіційно! Тим більше, що вже з 2007 року кадровики України так і роблять, і деякі святкують День кадрового працівника 12 жовтня, адже у цей день у 1918 році рішенням Народного комісаріату юстиції була прийнята «Інструкція про організацію радянської робітничо-селянської міліції» і створені перші кадрові апарати органів внутрішніх справ.

Кадрова служба є на кожному підприємстві чи в установі України. Працівник кадрової служби мусить добре знатися на людях, розуміти їхні характери, бачити психологічний стан, ефективно організовувати і координувати їхню роботу. Він повинен вміти створювати у кожного працівника відчуття причетності до розв’язання спільних завдань, що виникають у процесі роботи.

Сучасне виробництво вимагає від кадровиків таких якостей, як висока професійна майстерність, здатність приймати самостійні рішення.

Для того щоб трикутник «держава — роботодавець — працівник» ефективно працював, кадровик має виконувати ключову роль. Можна сказати, що від діяльності цих співробітників може залежати майбутнє цілої компанії.

Детальніше...
 
Першокурсники Донецького юридичного інституту склали Присягу працівника Національної поліції України (АНОНС)
Про інститут - Новини

Донецький юридичний інститут – провідний, потужний вищий навчальний заклад системи МВС, який з урахуванням багаторічного досвіду та впровадженню інноваційних форм і методів, здійснює підготовку висококваліфікованих захисників права і законності. Через суспільно-політичну ситуацію в країні, виш змушений був покинути рідне місто та передислокуватися до Кривого Рогу, але, за підтримки Міністерства МВС України, мерії міста та громадської організації «GIZ» інститут створив потужну матеріально-технічну базу та відновив освітню підготовку майбутніх офіцерів для всієї України.

11 жовтня 2017 року, у місті Кривий Ріг біля пам’ятника Тарасу Шевченку, що знаходиться на проспекті Поштовий, 125 курсантів Донецького юридичного інституту, з різних областей України, в тому числі – 8 з Донеччини, 3 з Луганщини та 86 курсантів з Дніпропетровщини, в урочистій обстановці склали Присягу працівника Національної поліції України. Це воістину знакова подія у їхньому житті: саме з цього дня – розпочинається служба в лавах Національної поліції України, а з нею святий обов’язок – дотримуватися Конституції та Законів України, втілювати їх у життя, поважати та охороняти права і свободи людини, честь держави, з гідністю нести високе звання поліцейського та сумлінно виконувати свої службові обов’язки.

Детальніше...
 
Вітаємо коректора відділення документального забезпечення Катерину Олександрівну Голяк з ЮВІЛЕЄМ!
Про інститут - Новини

Вітаємо коректора відділення документального забезпечення Катерину Олександрівну Голяк з ЮВІЛЕЄМ!

Шановна Катерино Олександрівно!

Дозвольте від усього колективу Донецького юридичного інституту привітати Вас з Ювілеєм!

Детальніше...
 
Досвід професіоналів для нових поколінь
Про інститут - Новини

Кожен викладач має місію збереження та примноження знань для передачі їх наступним поколінням. Саме в таких традиціях працюють викладачі Донецького юридичного інституту МВС України.

Взірцем для молодих викладачів є доцент кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз Коміссарова Наталя Олександрівна. Вона використовує усю свою педагогічну майстерність для підготовки високоефективних і умілих поліцейських.

Надважливою навичкою поліцейського є спроможність надання ефективної домедичної допомоги потерпілим, колегам чи пересічним громадянам. Ці навички курсанти отримують під час вивчення навчальної дисципліни «Домедична допомога», яку викладає Коміссарова Наталя Олександрівна. Навчальний процес організовано так, що кожен курсант, через відпрацювання змодельованої ситуації з реального життя, формує уміння швидко та результативно надавати домедичну допомогу з урахуванням характеру наявних ушкоджень потерпілого. Для цього підготовлено відповідне обладнання, відео та графічна інформація, макет потерпілого.

Детальніше...
 
Привітання Міністра внутрішніх справ України з урочистим складанням Присяги працівника поліції!
Про інститут - Новини

Шановні першокурсники!

 Привітання курсантів ДЮІ від Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова зі складанням Присяги на вірність Українському народові 1

Від імені колегії Міністерства внутрішніх справ України і себе особисто щиро вітаю вас з урочистою подією – складанням Присяги працівника поліції!

Ви свідомо обрали собі нелегку, але почесну професію захисника правопорядку та спокою в державі. Наша мета - забезпечити діяльність правоохоронної системи, що дійсно Служить суспільству та Захищає кожного громадянина.

Я радий вашому вибору в житті. Нам потрібні енергійні, чесні, відверті та відкриті для громади поліцейські. Це є запорукою партнерських відносин і суспільної довіри.

Будьте завжди наполегливими та рішучими в досягненні поставлених цілей, особливо на ниві здобуття поліцейської освіти. Відповідайте новим вимогам та викликам часу!

Я щиро переконаний, що в будь-яких обставинах ви залишитеся відданими Присязі, спрямуєте всі свої сили й здобуту професійну майстерність на підтримання миру та спокою.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, міцності духу. Нехай любов до України й людська шана надихають вас на нові звершення в благородній справі служіння Українському народові!

 

З повагою

Міністр А.Б. Аваков

 
Вітаємо начальника Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, полковника поліції Едуарда Володимировича Альохіна з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо начальника Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, полковника поліції Едуарда Володимировича Альохіна з Днем народження!

Шановний Едуарде Володимировичу!

Прийміть найтепліші привітання з нагоди Вашого Дня народження!

Ви дуже талановитий керівник, до того ж чудова людина і порадник. Відрадно, що ваш багатий професійний досвід, який Ви розпочали ще в далекому 1992 році з посади оперуповноваженого карного розшуку лінійного відділу внутрішніх справ на станції «Чернігів», почуття відповідальності, вірність обраній справі, високий професіоналізм, чудові організаторські здібності стали запорукою Ваших значних успіхів.

Детальніше...
 
Форум молодих юристів України та оголошення результатів Всеукраїнського конкурсу «Молодий правник року 2016 року» відбулося у Міністерстві юстиції України
Про інститут - Новини

Тісна співпраця Наукового товариства студентів, курсантів, слухачів, аспірантів, ад’юнктів та молодих вчених ДЮІ МВС України та Інституту політико-правових та релігійних досліджень зумовило отримання вишем інформаційного листа щодо проведення Форуму молодих юристів України 29 вересня 2017 року за адресою: пров. Рильського 10, м. Київ, Міністерство юстиції України та щодо проведення Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України Всеукраїнського конкурсу «Молодий правник року – 2016».

До участі у Форумі молодих юристів та до участі у конкурсі «Молодий правник року – 2016» у номінації «молодий науковець» долучилась і представник Донецького юридичного інституту МВС України, завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін юридичного факультету, Голова Наукового товариства ДЮІ, кандидат юридичних наук Піддубна Дар’я Сергіївна.

Безпосередньо щодо Форуму: 29 вересня 2017 року, в Міністерстві юстиції України, за ініціативи Координаційної Ради молодих юристів при Міністерстві юстиції України відбувся VIIІ Форум молодих юристів України, приурочений до 10-ої річниці створення Координаційної ради молодих юристів України.

Форум започаткований в 2009 році Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України, як унікальний простір для обговорення проблемних питань застосування законодавства між органами державної влади, сектором бізнесу та громадськістю. Форум відбувається за всебічної підтримки Міністерства юстиції України.

В рамках відкриття Форуму молоді праники мали нагоду поспілкуватися з заступником Міністра юстиції України Гією Гецадзе, головою Координаційної ради молодих юристів України Андрієм Бутенко, національним менеджером програми у сфері верховенства права і прав людини Координатора проектів ОБСЄ в Україні Наталією Бецою, керуючим партнером АО «Profecto» Назаром Марківом, в.о. ректора ТОВ «Академія адвокатури України» Тетяною Варфоломеєвою та координатором Форуму, заступником голови Координаційної ради молодих юристів України Євгеном Которобаєм.

Детальніше...
 
Тренінг з розвитку стресостійкості для курсантів ДЮІ МВС України
Про інститут - Новини

Стрес в житті людини відіграє різне значення: може сприяти подальшому розвитку, а може загальмувати його. Дистрес спричиняє три типи розладів: розлад адаптації, гострий стресовий розлад, посттравматичний стресовий розлад. Тільки 30 % людей, які пережили стрес будуть мати симптоми ПТСР. Лімбічна частина головного мозку реагує на загрозу: «біжи або захищайся», але не відрізняє реалістичні події від уявних. Гіпокамп зберігає інформацію про ті чи інші події, але може втратити час їхнього протікання, і ті події, які відбулися в минулому переживаються в теперішньому часі при будь-якому зовнішньому подразнику (тригері), що нагадує травматичну ситуацію. Часто людина невзмозі самотужки вирішити такі проблеми, тому на допомогу приходять психотерапевти та психологи.

4 жовтня 2017 року із курсантами 201 та 203 взводів було проведено тренінг-семінар на тему: «Розвиток стресостійкості».  Когут Олександра ознайомила курсантів із базовими поняттями та навчила застосовувати широкі ресурси власної уяви з метою зняття стресової симптоматики. Курсанти дізналися про можливість самодіагностики стресових реакцій високих рівней розвитку, які призводять до невротичних станів.

Детальніше...
 
Осіння прогулянка Криворізьким ботанічним садом
Про інститут - Новини

Курсанти першого курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Донецького юридичного інституту, у супроводі офіцера Хільченка Є.О., 08.10.2017 року, у свій вихідний день, відвідали Криворізький ботанічний сад НАН України, який зараз є об'єктом природно-заповідного фонду України загальнодержавного значення.

Завітавши до ботанічного саду, курсанти були вражені великими розмірами території та різними видами рослин, які не завжди зустрінеш в місті. Адже, незважаючи на свій порівняно молодий вік, Криворізький ботсад має надзвичайну колекцію рідкісних рослин, серед яких близько 200 видів лікарських і майже тисяча квітково-декоративних зразків. Тут більше 600 видів деревних і чагарникових видів рослин, серед яких можна знайти 120 різних сортів, а також понад 60 видів рослин, занесених до Червоної книги України, і близько 40 зразків, які знаходяться під охороною Всесвітнього та Європейського червоних списків.

Детальніше...
 
Вітаємо директора Азовського морського інституту Одеської державної морської академії, кандидата економічних наук, професора, член-кореспондента ТАУ, академік МКАУ Олександра Пилиповича Лисого з Днем народження
Про інститут - Новини

Вітаємо директора Азовського морського інституту Одеської державної морської академії, кандидата економічних наук, професора, член-кореспондента ТАУ, академік МКАУ Олександра Пилиповича Лисого з Днем народження

Шановний Олександре Пилиповичу!

Прийміть найтепліші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Ви гідно очолюєте заклад провідної вищої морської освіти, випускники якого – це майбутні капітани, старші механіки суден і менеджери берегових підприємств, організацій та установ. Завдяки Вашим випускникам Україна сьогодні входить до п’ятірки лідерів за кількістю офіцерів на суднах світового торгівельного флоту. Про Ваш професіоналізм талановитого керівника відомо далеко за межами нашої держави, адже Ви є членом Клубу ректорів Європи.

Детальніше...
 
Представник навчального закладу взяв участь у роботі установчого зʼїзду Всеукраїнсьської професійної спілки МВС України
Про інститут - Новини

Шостого жовтня 2017 року у м. Києві відбувся установчий зʼїзд Всеукраїнської професійної спілки Міністерства внутрішніх справ України. Ініціаторами установчого зʼїзду стали професійна спілка апарату МВС України, професійни осередки териториальних медичнимх обʼєднань МВС України, НДЕКЦ областей та вищих навчальних закладів системи МВС України. Проведення цього зʼїзду зумовлено необхідністю обʼєднання зусиль професійних організацій для поліпшення системи соціального захисту працівників системи МВС України.

Детальніше...
 
Кафедра кримінально-правових дисциплін та судових експертиз ДЮІ стала лауреатом конкурсу «Краща кафедра в галузі права»
Про інститут - Новини

З метою комплексного оцінювання діяльності кафедр в галузі права та розповсюдженні заходів, спрямованих на підвищення якості та конкурентоспроможності правової освіти та науки, до Дня юриста України, за ініціативою Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Союзу юристів України в Дніпропетровській області проводився конкурс «Краща кафедра в галузі права серед вищих навчальних закладів Дніпропетровської області».

Донецький юридичний інститут МВС України представляла кафедра кримінально-правових дисциплін та судових експертиз, завідувач – кандидат юридичних наук, доцент, полковник поліції Волобуєва Олена Олексіївна.

Детальніше...
 
Зустрічаймо ювілейне видання!
Про інститут - Новини

Ми з нетерпінням чекали на черговий номер збірника наукових праць «Правовий часопис Донбасу». І на те є декілька причин:

- по-перше, це ювілейне видання, адже уже 20 років поспіль, починаючи з 1997 року, виходить у світ збірник наукових праць Донецького юридичного інституту;

- наше фахове видання, відповідно до наказу Міністерства юстиції України, було перереєстровано у зв’язку зі зміною назви на «Правовий часопис Донбасу»;

- фахове видання отримало нову, сучасну, патріотичну обкладинку, яка є не лише красивою даниною моді, не лише наразі актуальною, а й виражає громадську позицію патріотично налаштованого колективу вишу.

До другого номера оновленого ювілейного збірника подали 24 статті 30 авторів, серед яких: 5 докторів наук, 18 кандидатів наук, 3 аспіранти, 1 магістр, 1 здобувач, 2 наукові співробітники.

Детальніше...
 
Участь Донецького юридичного інституту в ярмарці вакансій «Місто професій» (ФОТОЗВІТ)
Про інститут - Новини

У неділю, 8-го жовтня, у парку Героїв, що неподалік від мерії Кривого Рогу, відбувся загальноміський захід «Місто професій». Цей національний проект організований для того, щоб надати можливість дітям спробувати себе у різних професіях і дізнатись про їхні тонкощі. Три години, з 12.00 до 15.00, діти мали змогу ознайомитися з азами різноманітних видів діяльності, адже щоб зробити вірний вибір, треба все спробувати на собі.

У заході серед понад 50 роботодавців приймали участь і представники Донецького юридичного інституту МВС України. Метою участі фахівців інституту в ярмарці вакансій була презентація професії правоохоронця. Маленькі допитливці мали змогу спробувати самостійно розібрати та зібрати зброю, спорядити магазин, надати першу медичну допомогу (зробити штучний масаж серця та штучне дихання), а також зробити власні відбитки пальців на професійному обладнанні разом з викладачами вишу. Кожен бажаючий мав змогу сфотографуватися на згадку в спорядженні поліцейського.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 10 з 74
Ми у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08
телефон/факс: (0564) 92 95 19

Приймальня
(0564) 92 94 92

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval