Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Статистика відвідувань


75.5%Ukraine Ukraine
5.3%Kuwait Kuwait
3%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 160
Вчора: 406
Цього тижня: 566
Минулого тижня: 2636
Цього місяця: 11286
Минулого місяця: 14572
Всього: 1140172


Привітання від голови та колективу Криворізького районного суду Дніпропетровської області з Днем Незалежності України
Про інститут - Новини

Привітання від голови та колективу Криворізького районного суду Дніпропетровської області з Днем Незалежності України

 
Привітання від начальника ГУНП у Львівській області
Про інститут - Новини

Привітання від начальника ГУНП у Львівській області 1

Привітання від начальника ГУНП у Львівській області 2

 
Привітання від ректору Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого
Про інститут - Новини

Привітання від ректору Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого 1

Привітання від ректору Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого 2

 
Студентсько-курсантське самоврядування перший крок до формування проведено для курсантів 1-го курсу на базі Маріупольського центру професійної підготовки «Академія поліція» ДЮІ МВС України
Про інститут - Новини

21 серпня керівництвом табірних зборів інституту на базі Маріупольського центру професійної підготовки «Академія поліція» ДЮІ МВС України було проведено зустріч курсантів 2017 року набору з в.о. голови студентсько-курсантського самоврядування інституту Бібою Анною, яка у цьому році закінчила другий курс юридичного факультету.

Під зустрічі з курсантами Біба Анна надала інформацію про основні напрями діяльності студентсько-курсантського самоврядування інституту. Розповідь Анни супроводжувалася звітними фото матеріалами. Зокрема студентсько-курсантське самоврядування визначається в інституті як самостійна громадська діяльність студентів, курсантів, слухачів із реалізації функцій управління інституту, яка визначається ними і здійснюється у відповідності до мети та завдань, що стоять перед перемінним складом інституту.

Детальніше...
 
НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ – НАЙДОРОЖЧИЙ СКАРБ УКРАЇНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА
Про інститут - Новини

НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ – НАЙДОРОЖЧИЙ СКАРБ УКРАЇНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА 1

З доленосного моменту для українського суспільства, маємо на увазі Акта проголошення незалежності України, пройшло двадцять шість років. В нашій країні відбулося багато різноманітних подій, ми створили і продовжуємо створювати нову історію молодої, амбітної та неповторної європейської країни.

Багато молодих і прогресивних українців народилися вже за часів незалежної України. Для сьогоднішніх молодих українців, момент розпаду Радянського Союзу далекий і невідомий.

Історія нашої країни, з часів формування української нації і до наших днів, українське суспільство неодноразово прагнуло стати незалежним. Вперше День незалежності України відзначили 16 липня 1991 року - в річницю прийняття Декларації про державний суверенітет України Верховною Радою УРСР. У постанові Про День проголошення незалежності України було написано таке: «З огляду на волю українського народу та його одвічне прагнення до незалежності, підтверджуючи історичну вагомість прийняття Декларації про державний суверенітет України 16 липня 1990 року, Верховна Рада Української Радянської Соціалістичної Республіки постановляє: Вважати 16 липня Днем проголошення незалежності України і щорічно відзначати його як державне загальнонародне свято України».

Однак пізніше цю дату перенесли на 24 серпня. Саме 24 серпня 1991 Верховна Рада УРСР прийняла Акт проголошення незалежності України. Остаточно День незалежності України був підтверджений на всеукраїнському референдумі 1 грудня 1991 року. З цього дня історія України змінилася назавжди. Ухвалюючи доленосний документ тодішнім парламентарям слід було прийняти виважену, помірковану політику. Адже будь-який чинник мав величезне і наслідки могли бути непередбачуваними.

Детальніше...
 
Курсанти інституту прийняли участь у святковому концерті з нагоди державних свят у ГУНП в Донецькій області
Про інститут - Новини

23 серпня 2017 року за ініціативі керівництва Головного управління Національної поліції в Донецькій області відбувся святковий концерт з нагоди державних свят – Дня Державного Прапору та Дня незалежності України. Курсанти інституту, які проходять табірний збір на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки прийняли активну участь у святкових заходах. На заході курсантів супроводжували фахівці інституту – Сергій Петрович Пекарський та Валерій Анатолійович Солейко.

На початку святкового концерту начальник ГУНП в Донецькій області Віталій Вікторович Невгад привітав всіх присутніх поліцейських та курсантів Донецького юридичного інституту з Днем Державного Прапора та Днем незалежності України. Концертну програму склали виступи поліцейського оркестру, хореографічні композиції дитячого танцювального ансамблю, виступи зразкового народного театру танцю «Світанок» міського Палацу культури та народного ансамблю бального танцю «Вернісаж». Святкову програму відкрив поліцейський оркестр піснею «День незалежності». Присутні з захопленням приймали всі номери виступаючих. Вокальні виступи, музикально-танцювали композиції не залишили байдужими глядачів святкового концерту.  Так танцювальний виступ дітей у національному вбранні, номер «Схід – Захід назавжди» і особливо номер «Повертайся живим» зачепив за живе усіх присутніх в залі.

Детальніше...
 
У Донецькому юридичному інституті проходять спортивні змагання на Кубок табірного збору
Про інститут - Новини

У Донецькому юридичному інституті, на факультеті підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України продовжуються табірні збори, на яких 125 першокурсників – майбутніх офіцерів Національної поліції України 16 серпня 2017 року розпочали освоєння відповідальної та почесної професії правоохоронця.

Метою табірних зборів є надання курсантам початкових знань, розвиток умінь та навичок зі спеціальної, загальновійськової та фізичної підготовки, патріотичне виховання, формування професійних, світоглядних і громадянських якостей, морально-етичних цінностей, відданості службі, забезпечення психологічної стійкості та готовності виконувати в складних умовах службові завдання по охороні громадського порядку і боротьби зі злочинністю.

Детальніше...
 
День Державного Прапора в Кривому Розі
Про інститут - Новини

23 серпня в Кривому Розі відбулися міські та районні  заходи, присвячені Дню Державного Прапора України, в яких активну участь взяли і представники Донецького юридичного інституту – курсанти, студенти, ад’юнкти,  представники професорко-викладацького складу, керівництва вишу.

Центром урочистостей стала площа перед будівлею виконкому міської ради. Рівно о 9 годині тут було розпочато церемонію підняття Державного прапору, в якій взяли участь в.о. Криворізького міського голови – секретар міської ради С.В. Маляренко, депутати міської і районних рад, Почесні громадяни міста, представники громадськості. У президії був і проректор ДЮІ В.В. Гуро.

У своєму привітанні на початку церемонії С.В. Маляренко висвітлив історію Державного прапору України, наголосив на значенні державної символіки, яка виконує важливу інтегруючу і солідаризуючу функцію, особливо актуальну в часи глибоких політичних та соціальних змін. Жваву реакцію присутніх викликали слова представника міської влади про те, що «…День Державного Прапора є свято суспільної злагоди і миру, єднання людей в ім’я процвітання рідної країни…».

Детальніше...
 
У Донецькому юридичному інституті на урочистих зборах колективу відзначили День Державного Прапора України та 26-ї річниці Незалежності України
Про інститут - Новини

Сьогодні у День Державного Прапора України та напередодні 26-ї річниці Незалежності України в святково оформленій бібліотеці головного корпусу Донецького юридичного інституту МВС України (розташований за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Степана Тільги, 21) відбулися урочисті збори науково-педагогічного та адміністративно-командного складу нашого навчального закладу.

Захід відкрив патріотичною вступною промовою перший проректор інституту, доктор юридичних наук, старший науковий співробітник капітан поліції Єгор Сергійович Назимко: «Сьогодні 23 серпня в Україні відзначається День Державного Прапора.

День Державного Прапора - це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Церемонія підняття прапора в кожного українця викликає найкращі патріотичні почуття та гордість за свою Батьківщину.
Прапор - символ слави багатьох поколінь українців, він пов'язує воєдино трудові подвиги і бойові перемоги, наукові відкриття та культурні досягнення.


24 серпня народ України відзначає 26 річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків – бути господарями на своїй багатій і прекрасній українській землі. Цей день є визначним для кожного з нас, адже синьо-жовтий прапор об’єднав нас, українців, в бажанні створити власну державу.

Історичного серпневого дня 1991 року Верховна Рада України першого скликання, здійснюючи Декларацію про державний суверенітет України, виходячи з права на самовизначення, передбаченого Статутом ООН, продовжуючи тисячолітні традиції вітчизняного державотворення, урочисто проголосила незалежність України та створення самостійної Української держави.

Детальніше...
 
Курсанти Донецького юридичного інституту МВС України прийняли участь в урочистостях до Дня Державного Прапора в ГУНП в Донецькій області
Про інститут - Новини

Сьогодні, 23 серпня, в Україні відзначили День Державного Прапора. З нагоди державного свята у всіх структурних підрозділах Національної поліції відбулися урочисті підняття Державного Прапора. Саме тому курсанти Донецького юридичного інституту МВС України 2017 року набору, які проходять табірний збір на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» прийняли участь на святковому заході у Головному управлінні Національної поліції в Донецькій області. Під звуки гімну підняли у небо державний прапор боєць спецпідрозділу КОРД та учасниця молодіжної громадської організації «Ліга майбутніх поліцейських», адже молодь повірила поліції та стала її повноправним партнером. Підтвердженням цього є цьогорічний набір курсантів до нашого інституту до числа яких поступили і активні учасники молодіжної громадської організації «Ліга майбутніх поліцейських». Отже курсанти в єдиному строю з правоохоронцями Донеччини, які охороняють публічну і особисту безпеку у прифронтовому місті з із захопленням спостерігали за Державним Прапором України, який майорить над будівлею ГУНП в Донецькій області.

Детальніше...
 
Свято, що народжує дух патріотизму, любові до Батьківщини, почуття національного єднання в наших серцях!!!
Про інститут - Новини

Символіка кожного народу є втіленням його боротьби за самовизначення. Ця боротьба реалізується в тих або інших формах національної державності, зовнішньою атрибутикою якої є символіка. З роками українська символіка державності видозмінювалася, проходила певні етапи розвитку залежно від суспільно-державного устрою країни. Українська державна символіка є історичним надбанням нашого народу, часткою його етнокультури.

Сьогодні, 23 серпня, по всій країні вшановується один з символів української держави – Державний Прапор України, який уособлює синє небо над жовтим полем пшениці. Ця визначна дата навіки увійшла в історію нашої молодої держави. День Державного Прапору України – це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Під кольорами прапору український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність.

В цей день урочистості з нагоди святкування Дня Державного Прапору України відбулися і на факультеті підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Донецького юридичного інституту МВС України. Від імені керівництва інституту та себе особисто декан факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції полковник поліції Михайлов Руслан Іванович привітав особовий склад з цим патріотичним державним святом. Звертаючись до присутніх, він зазначив: «Сьогодні в нашій державі відзначають національне  свято – День Державного Прапору України.

Детальніше...
 
Участь курсантів ДЮІ в урочистих заходах, присвячених Дню Державного Прапора та 26-ій річниці Незалежності України в обласному главку поліції Донеччини (ФОТОЗВІТ)
Про інститут - Новини

Участь курсантів ДЮІ в урочистих заходах,  присвячених Дню державного прапора та 26-ій річниці незалежності України в обласному главку поліції Донеччини (ФОТОЗВІТ) 1

Участь курсантів ДЮІ в урочистих заходах,  присвячених Дню державного прапора та 26-ій річниці незалежності України в обласному главку поліції Донеччини (ФОТОЗВІТ) 2

Участь курсантів ДЮІ в урочистих заходах,  присвячених Дню державного прапора та 26-ій річниці незалежності України в обласному главку поліції Донеччини (ФОТОЗВІТ) 3

Участь курсантів ДЮІ в урочистих заходах,  присвячених Дню державного прапора та 26-ій річниці незалежності України в обласному главку поліції Донеччини (ФОТОЗВІТ) 4

Участь курсантів ДЮІ в урочистих заходах,  присвячених Дню державного прапора та 26-ій річниці незалежності України в обласному главку поліції Донеччини (ФОТОЗВІТ) 5

Участь курсантів ДЮІ в урочистих заходах,  присвячених Дню державного прапора та 26-ій річниці незалежності України в обласному главку поліції Донеччини (ФОТОЗВІТ) 6

Участь курсантів ДЮІ в урочистих заходах,  присвячених Дню державного прапора та 26-ій річниці незалежності України в обласному главку поліції Донеччини (ФОТОЗВІТ) 7

Участь курсантів ДЮІ в урочистих заходах,  присвячених Дню державного прапора та 26-ій річниці незалежності України в обласному главку поліції Донеччини (ФОТОЗВІТ) 8

 
Участь представників Донецького юридичного інституту у заходах з нагоди Дня Державного Прапора України у Металургійному районі м. Кривого Рігу
Про інститут - Новини

23 серпня 2004 року на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України Указом Президента України було започатковано щорічне святкування Дня Державного Прапора України.

Сьогодні 23 серпня 2017 року з нагоди державного свята у всіх районах міста Кривого Рогу відбулися урочисті підняття Державного Прапора за участю керівників і службовців органів місцевого самоврядування, депутатів районної ради, почесних громадян району та громадськості. Представники Донецького юридичного інституту МВС України були запрошені на святкові заходи у Металургійному районі міста.

Під час урочистостей виступали найкращі колективи району, які підготували патріотичну концертну програму.

Детальніше...
 
День Державного Прапора України
Про інститут - Новини

День Державного Прапора України 1

23 серпня наша країна святкує День Державного Прапора України як одного з символів держави і суверенітету.

Державний Прапор України – це стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольору зі співвідношенням ширини прапора до його довжини 2:3. Це офіційно. Неофіційно ж – набагато більше. Це символ прагнення до процвітання незалежної Батьківщини, це незмінний атрибут боротьби за краще життя українців багатьох поколінь, це маніфест українськості і тест на неї, це і кров, і піт, і сльози, і любов.

Значення синього та жовтого кольорів на прапорі традиційно трактують як поєднання чистого мирного неба, що простягнулося над жовтим стиглим зерном хлібного лану – символу мирної праці й добробуту.

Національний синьо-жовтий прапор уперше офіційно замайорів на ратуші міста Стрий 14 березня 1990 року.

У Києві прапор було піднято над міською мерією пізніше – 24 липня 1990 року.

Детальніше...
 
На початку навчального року в Україні пройдуть профілактичні заходи «Увага! Діти на дорозі!»
Про інститут - Новини

На початку навчального року в Україні пройдуть  профілактичні заходи «Увага! Діти на дорозі!» 1

Одним з пріоритетних напрямів забезпечення безпеки дорожнього руху в Україні є зменшення дитячого дорожньо-транспортного травматизму, адже щороку під колесами автомобілів гинуть сотні та отримують ушкодження різного ступеня тяжкості тисячі наймолодших та найнезахищених учасників дорожнього руху – дітей.

Тільки за 7 місяців 2017 року в Україні від ДТП загинули 90 та травмовані 2473 дитини, що майже на 10 % перевищує минулорічний показник.

У зв’язку з цим, з 20 серпня до 20 вересня за ініціативи МВС України і спеціально уповноваженого органу виконавчої влади з питань освіти і науки проводяться профілактичні заходи «Увага! Діти на дорозі!».

Детальніше...
 
Настоятель Храму Святого Мученика Івана Воїна протоієрей отець Валентин разом із працівниками й курсантами Донецького юридичного інституту провели панахиду в пам'ять працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків
Про інститут - Новини

У 1997 році Указом Президента України та рішенням колегії Міністерства внутрішніх справ України 22 серпня визнано офіційним Днем пам’яті працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків.

Перебуваючи далеко від рідного Донецька, колектив Донецького юридичного інституту МВС України зберігає традиції вишу та пам’ять про своїх героїв – випускників навчального закладу, які загинули під час виконання службових обов’язків.

Детальніше...
 
У Маріупольському центрі професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України проведені заходи з вшанування пам’яті співробітників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків
Про інститут - Новини

Сьогодні, 22 серпня в Україні вшановують пам’ять працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов’язків. Саме тому у Маріупольському центрі професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України проведені заходи з вшанування пам’яті співробітників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків. В заходах приймали участь курсанти Донецького юридичного інституту та слухачі курсів первинної підготовки Академії поліції. Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять загиблих правоохоронців. А отець Олександр провів молебен за упокій загиблих правоохоронців.

Детальніше...
 
Курсанти 1-го курсу 2017 року набору зустрілись з настоятелем Храму святого мученика Іоана Воїна отцем Валентином
Про інститут - Новини

21 серпня 2017 року, відбулась зустріч між курсантами першого курсу Донецького юридичного інституту МВС України та настоятелем Храму святого мученика Іоана Воїна доктором богослов'я протоієрем отцем Валентином Очковським.

Отець Валентин провів вступну бесіду з курсантами щодо служіння народові України, побажав їм благословення та благодаті. Він говорив про те, що професія поліцейського вимагає чесності та неупередженості, поваги до законів нашої держави, які захищають людей нашої держави. Він згадав також 10 заповідей Божих та закликав усіх до терпіння та взаємоповаги. Виступ священика пройняв усіх присутніх щирою теплотою та натхненням.

Детальніше...
 
Вітаємо завідувача відділення комплектування та проходження служби постійним складом відділу кадрового забезпечення ДЮІ Доманова Олега Миколайовича з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо начальника відділення комплектування та проходження служби постійним складом видділу кадрового забезпечення ДЮІ Доманова Олега Миколайовича з Днем народження!

Шановний Олегу Миколайовичу!

Прийміть найтепліші вітання з нагоди Вашого свята – Дня народження!

Детальніше...
 
Вітаємо випускника нашого навчального закладу, доцента кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права ДЮІ МВС України кандидата юридичних наук, доцента Миколу Леонідовича Коміссарова з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо випускника нашого навчального закладу, доцента кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права ДЮІ МВС України кандидата юридичних наук, доцента Миколу Леонідовича Коміссарова з Днем народження!

Шановний Миколо Леонідовичу!

Прийміть найтепліші вітання з нагоди Вашого свята – Дня народження!

Колектив Донецького юридичного інституту щиро пишається Вами як випускником нашого навчального закладу, який отримавши глибокі знання під час навчання у виші та неоціненний досвід практичної роботи експертом натепер слугують Вам у науковій та викладацькій діяльності, адже Ви – справжній педагог та наставник, який може пишатися поколінням випускників, учнів та послідовників.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 8 з 60
Ми у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08
телефон/факс: (0564) 92 95 19

Приймальня
(0564) 92 94 92

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval