Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Статистика відвідувань


75.4%Ukraine Ukraine
5.2%Kuwait Kuwait
3.1%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 315
Вчора: 485
Цього тижня: 1312
Минулого тижня: 3200
Цього місяця: 9587
Минулого місяця: 12652
Всього: 1164548


В межах діяльності Університету культури у Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України проведено поетичний захід «Віршоване слово»
Про інститут - Новини

21 жовтня курсанти першого курсу, які навчаються на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України прийняли участь в поетичному заході «Віршоване слово». Відкрив захід доцент кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права інституту Сергій Пекарський, який зазначив, що формування особистості правоохоронця  пов’язано не лише з вивченням практичних дисциплін. Вимоги сьогодення вимагають щоб кожен правоохоронець був високоморальною, освіченою та культурною особистістю. Саме тому за ініціативи ректора інституту, професора Віктора Миколайовича Бесчастного традиційним для освітньо-виховного процесу інституту є проведення заходів в межах діяльності Університету культури.

Як зазначив Сергій Петрович Пекарський сьогодні за участю курсантів проводиться поетичний захід «Віршоване слово». Гостем заходу став громадський та культурний діяч, член «Спілки журналістів України», поет Анатолій Федорович Бутенко.

Творча зустріч проходила у теплій атмосфері та була направлена на розвинення морально-етичних та патріотичних якостей курсантів. Спочатку поет розповів про свою діяльність, з чого розпочалася його творчість та довів до курсантів основну ідею написаних ним поезій – любов до своєї рідної землі, шанування предків, боротьба за волю українського народу.

Детальніше...
 
Вітаємо доцента кафедри спеціальних дисциплін і фізичного виховання Володимира Анатолійовича Голика з ЮВІЛЕЄМ!
Про інститут - Новини

Вітаємо доцента кафедри спеціальних дисциплін та адміністративної діяльності Володимира Анатолійовича Голика з ЮВІЛЕЄМ!

Шановний Володимире Анатолійовичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з ЮВІЛЕЄМ!

Ваш багатий життєвий і професійний досвід, який Ви розпочали в патрульно-постовій службі, а також почуття відповідальності стали запорукою успішної діяльності в Донецькому юридичному інституті.

Детальніше...
 
В рамках профорієнтаційної роботи представники інституту провели низку робочих зустрічей у м. Кропивницький
Про інститут - Новини

Ефективне залучення до лав інституту здобувачів вищої освіти можливе за умови здійснення належної профорієнтаційної роботи. Систематичне здійснення профорієнтаційних заходів серед різних верств населення дозволяє наголосити, що на сучасному етапі розвитку нашої країни – в умовах побудови правової держави та докорінних змін у суспільстві потреба у високопрофесійних юристах як ніколи на часі. Основа профорієнтаційної роботи – проведення зустрічей із учнями випускних класів на днях відкритих дверей, фестивалях «День поліцейської та юридичної освіти», на яких розповідається про переваги роботи юристом, правоохоронцем та про історію нашого навчального закладу, умови вступу та навчання, матеріально-технічну базу інституту. Не менш важливою є профорієнтаційна робота серед працівників державних та недержавних підприємств, установ, організацій та правоохоронних органів.

Зазначені заходи спрямовано на популяризацію серед населення отримання вищої юридичної освіти та професії поліцейського саме у Донецькому юридичному інституті МВС України, а також на доведення до відома громадян правил та умов вступу до інституту в 2018 році на всі форми навчання.

Так, в рамках профорієнтаційної роботи, для забезпечення набору на заочну форму навчання інституту у 2018 році, 06 жовтня 2017 року деканом факультету заочного та дистанційного навчання працівників Національної поліції України Єпринцевим П.С. та фахівцем факультету капітаном поліції Бардачовим В.В. був здійснений виїзд до Кіровоградської області.

Детальніше...
 
Участь представників Донецького юридичного інституту у благодійних заходах
Про інститут - Новини

Благодійність – це така людська риса, що належить до найбільших проявів гуманності. Це такий специфічний стан душі людини, котрий є близьким до самопожертви. Однак, благодійність все ж є вершинним виявом гуманності. По-перше, благодійність є реальною справою – матеріальна чи фінансова допомога, організаційна підтримка, зрештою – моральна підтримка абсолютно чужим людям.

Дуже не просто жертвувати своїми інтересами та проблемами, співчувати комусь, підтримувати, любити та поспішати на допомогу. Це і є виявом людяності, на який в наш час, нажаль, здатен не кожен. Напевно саме через це благодійність завжди поважалася і вважалася найвищою людською чеснотою.

Донецький юридичний інститут є вишем-переселенцем, тому представники інституту як ніхто розуміють необхідність проведення благодійних заходів, в яких постійно приймають активну участь.

Детальніше...
 
В газеті «Червоний Гірник» вийшла друком стаття з нагоди складання першокурсниками Присяги працівника Національної поліції України
Про інститут - Новини

Нещодавно, 11 жовтня, в Кривому Розі відбувся урочистий захід з нагоди складання першокурсниками Донецького юридичного інституту Присяги працівника Національної поліції України. Кожен із учасників – представників місцевих друкованих, телевізійних та електронних ЗМІ, які за час діяльність навчального закладу на теренах Криворіжжя стали добрими друзями та медіа-партнерами ДЮІ, висвітлили цю подію на своїх шпальтах та телеефірах.

Неоціненну підтримку надають місцеві ЗМІ, серед яких комунальна газета Кривого Рогу «Червоний гірник», яка уже близько 90 років публікує статті з різних галузей діяльності міста.

Пропонуємо до Вашої уваги ознайомитися з текстом статті:

Детальніше...
 
Вітаємо екс-голову Правління Фонду Ганса Зайделя, Державного міністра у відставці, почесного сенатора, професора Доктора Ганса Цейєтмайра
Про інститут - Новини

Вітаємо екс-голову Правління Фонду Ганса Зайделя, Державного міністра у відставці, почесного сенатора, професора Доктора Ганса Цейєтмайраа юридичних наук, професора, Заслуженого юриста України Сергія Миколайовича Алфьорова з Днем народження! 1

Детальніше...
 
Вітаємо провідного фахівця відділення забезпечення діяльності Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції», капітана поліції Ганну Олександрівну Єрохіну з ЮВІЛЕЄМ!
Про інститут - Новини

Вітаємо провідного фахівця відділення забезпечення діяльності Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції», капітана поліції Ганну Олександрівну Єрохіну з ЮВІЛЕЄМ!

Шановна Ганно Олександрівно!

Прийміть теплі слова вітання з нагоди Вашого сьогоднішнього свята – ювілейного Дня народження!

Отримавши неоціненний досвід роботи на посадах Управління Міністерства внутрішніх справ України, повертаєтесь працювати на благо і процвітання рідної AlmaMaterу у місті Маріуполі, де проявляєте неабиякий професіоналізм, цілеспрямованість і відповідальність. Ви залишаєтеся патріотом свого навчального закладу, вірним Присязі та самовіддано працюєте на розвиток рідного вишу.

Детальніше...
 
Фахівці ДЮІ залучаються до участі в «Факультативі з поліцейським» у м. Маріуполі
Про інститут - Новини

Донецький юридичний інститут МВС України і Головне управління Національної поліції в Донецькій області постійно взаємодіють на території рідної області у різних сферах - це підготовка майбутніх правоохоронців, підвищення кваліфікації діючих працівників поліції, спільна участь у культурно-масових і спортивних заходах громадському житті. Також, одним із напрямів спільної діяльності є проведення профорієнтаційних та правоосвітніх заходів серед дітей та молоді різних міст та районів Донеччини. Практичні працівники поліції проводять у школах області «Факультативи з поліцейським», а фахівці ДЮІ - Фестивалі поліцейської та юридичної освіти. Початок 2017/2018 навчального року активізував проведення спільних заходів між практичними працівниками поліцейських підрозділів Донеччини та фахівцями ДЮІ, які забезпечують освітньо-виховний процес у м. Маріуполі.

Так 20 жовтня, фахівці управління кадрового забезпечення обласного главку поліції Донеччини та представники Донецького юридичного інституту зустрілися з учнями 7-11 класів навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа № 48» м. Маріуполя. Правоохоронці та освітяни познайомили молодь з професією поліцейського та запропонували поповнити лави поліції Донеччини.

Детальніше...
 
НДЛ ПППД ДЮІ МВС України експериментує нові методи кататимно-імагінативної психотерапії з метою зняття стресу та розширення можливостей перебувати в стані рівноваги
Про інститут - Новини

17 жовтня курсанти 204 взводу стали учасниками тренінгу з розвитку стресостійкості розробленим в НДЛ ПППД ДЮІ МВС України. Другокурсники вже адаптувалися до умов системи МВС на факультеті підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції, але навчально-виховне навантаження, психологічні особливості юнацького віку по-своєму здійснюють вплив на порушення балансу їхньої життєдіяльності.

Відомо, що правопівкульне мислення відповідає за асоціації та емоційні реакції на стресову ситуацію. Асоціаціями стресу, на думку курсантів, є такі поняття, як знервованість, біда, стурбованість, напруження, неврівноваженість, схвильованість, тривожність, страх, втома, біль, страждання, гнів, поганий настрій, спустошення, злість, агресія, розчарування, неприємні почуття, проблеми, кохання, безвихідь, смерть. Лівопівкульне мислення відповідає за логіку та впорядкованість асоціацій. Курсанти визначили стрес як неприємні переживання, які порушують звичні комфортні умови життєдіяльності.

Детальніше...
 
Добірка наукової та навчальної літератури від провідних науковців Харківського національного університету внутрішніх справ
Про інститут - Новини

У Харкові відбувся семінар-нарада «Актуальні питання реалізації Концепції реформування освіти в Міністерстві внутрішніх справ України», де керівництво вишу-переселенця представляли перший проректор Назимко Єгор Сергійович та проректор інституту Гуро Валерій Валентинович.

Цінний подарунок передали до фонду загальної бібліотеки провідні науковці Харківського національного університету внутрішніх справ – прекрасну добірку навчальної та наукової літератури, що збагатила юридичний розділ книжкового фонду бібліотеки вишу-переселенця.

Детальніше...
 
Вітаємо професора кафедри спеціальних дисциплін та адміністративної діяльності ДЮІ МВС України, доктора юридичних наук, професора, Заслуженого юриста України Сергія Миколайовича Алфьорова з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо професора кафедри спеціальних дисциплін та адміністративної діяльності ДЮІ МВС України, доктора юридичних наук, професора, Заслуженого юриста України Сергія Миколайовича Алфьорова з Днем народження!

Шановний Сергію Миколайовичу!

У цей святковий день прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Починаючи свою трудову діяльність з дільничного інспектора міліції, Ви, завдяки наполегливій праці, чудовим організаторським здібностям та майстерності керівника дослужилися до начальника УМВС України в Запорізькій області, де зуміли за короткий час досягти помітних позитивних зрушень в оперативно-службовій діяльності та мали поважне та авторитетне ставлення серед підлеглих та колег. За період роботи в органах МВС України та завдяки Вашому професіоналізму більше ніж на половину зменшилась кількість злочинів, скоєних у громадських місцях, значно зріс авторитет органів внутрішніх справ в області, підвищилась довіра до них з боку населення.

Детальніше...
 
Монографія старшого партнера Правової корпорації «Татаров, Фаринник, Головко» надійшла до фонду загальної бібліотеки інституту
Про інститут - Новини

Кримінальний процесуальний кодекс України на практиці показує, що відсутність роз’яснень особливостей реалізації відповідних положень кримінального процесуального законодавства на стадії досудового розслідування та судового розгляду нерідко призводить до застосування неналежних процедур і порушень. З метою вирішення та наукового опрацювання вказаних проблемних питань кандидатом юридичних наук, Заслуженим юристом України, адвокатом, членом експертної ради Національної Асоціації Адвокатів, старшим партнером правової корпорації «Татаров, Фаринник, Головко» Фаринником Василем Івановичем підготовлено монографію «Застосування заходів забезпечення кримінального провадження: теорія та практика».

Детальніше...
 
ПРЕС-ОГЛЯД урочистих заходів з нагоди складання першокурсниками Донецького юридичного інституту Присяги працівника Національної поліції у м. Маріуполі
Про інститут - Новини

12 жовтня у м. Маріуполі біля будинку культури «Металург», напередодні святкування Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня захисника України відбулися урочисті заходи з нагоди складання курсантами Донецького юридичного інституту МВС України набору 2017 року Присяги працівника Національної поліції України.

Представники засобів масової інформації м. Маріуполя постійно беруть участь в урочистих заходах, які проводить Донецький юридичний інститут МВС України, висвітлюють знакові події та здобутки вищого навчального закладу. Вище зазначений захід не став виключенням. Отже, пропонуємо Вашій увазі прес-огляд урочистого заходу.

Детальніше...
 
Співпраця структурних підрозділів інституту на Ярмарку професій у м. Покровськ Донецької області
Про інститут - Новини

19 жовтня у м. Покровськ Донецької області за сприяння міського центру зайнятості та міського управління освіти відбувся Ярмарок професій для учнів випускних класів. Гостями заходу були представники різних навчальних закладів, в тому числі і вищі. Саме тому, за сприяння ректора нашого інституту, професора Віктора Миколайовича Бесчастного делегація Донецького юридичного інституту МВС України прийняла активну участь у Ярмарку професій, на якому провела іміджеві заходи щодо популяризації вищої юридичної освіти та професії правоохоронця. До складу делегації інституту увійшли представники різних структурних підрозділів інституту, зокрема: проректор інституту, капітан поліції Денис Нестеров, доцент кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права Сергій Пекарський, доцент кафедри господарсько-правових дисциплін Валерія Родіна та курсанти першого курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України рядова поліції Олександра Колєсова та рядовий поліції Віктор Відерник.

Протягом Ярмарку професій доцент кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права інституту Сергій Пекарський довів до відома присутніх переваги професії поліцейського та особливості вступу на бюджетну форму навчання. В свою чергу, доцент кафедри господарсько-правових дисциплін інституту Валерія Родіна розповіла про важливість у нашому суспільстві цивільних юристів та особливості вступу на юридичний факультет інституту. Окрім того, курсанти першого курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України рядова поліції Олександра Колєсова та рядовий поліції Віктор Відерник, спільно з фахівцями інституту, розповсюдили серед учасників Ярмарку іміджеву продукцію інституту.

Детальніше...
 
Спецпризначенці підрозділу КОРД поділилися своїми практичними уміннями з курсантами ДЮІ
Про інститут - Новини

Вміти надати допомогу, зорієнтуватись у екстремальній ситуації, врятувати життя собі, товаришу чи просто перехожому – азами цих дійств з курсантами в м. Маріуполі ділилися представники елітного спецпідрозділу поліції Донеччини – КОРДу.

За ініціативою та особистим запрошенням Ольги Ковальової, бійці, які пройшли жорсткий відбір, курс виживання, спецпідготовку за міжнародними стандартами у Києві та отримали сертифікати КОРДу, поділились з курсантами алгоритмами надання домедичної допомоги в бою.

Першокурсники слухали та спостерігали, затамувавши подих.

КОРДівці наочно продемонстрували надання долікарської допомоги за алгоритмами M-A-R-C-H  та С-А-В-С. Принесли та показали сучасні індивідуальні аптечки, їх склад.

Курсанти особисто мали змогу потренуватись накладати сучасний турнікет, відпрацювати пози, які потрібно надавати постраждалим.

Оскільки тема практичного заняття включала надання долікарської допомоги при пневмотораксі бійці приділили значну увагу та показали процес накладання окклюзионної пов’язки для поранень в області грудей та застосування декомпресійної голки для вирішення проблеми напруженого пневмоторакса.

Детальніше...
 
Інтернет як виклик праву інтелектуальної власності
Про інститут - Новини

19 жовтня в приміщенні бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України, за підтримки Посольства США в Україні, у рамках проекту "У продовження фулбрайтівського досвіду: академічні і культурні обміни між університетами України", присвяченого святкуванню 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та США і 25-річчя діяльності Програми академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні відбулася лекція на тему: "Інтернет-виклик праву інтелектуальної власності". Лекцію читав випускник фулбратівської програми, доцент кафедри інтелектуальної власності юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат юридичних наук, доцент Носік Юрій Володимирович, який є автором понад 50 наукових праць, в т.ч. монографій, наукових статей, підручників, науково-практичних коментарів до кодексів та законів України. У 2008-2009 роках Юрій Володимирович проводив дослідження у Міжнародному науковому центрі імені Вудро Вільсона (м. Вашингтон, США) і прочитав лекції у дев’яти університетах Сполучених Штатів та Канади.

Перед початком лекції була проведена презентація можливостей Програми імені Фулбрайта в Україні, консультаційних центрів EducationUSA і Посольства США, в якій можуть брати участь викладачі ВНЗ та дослідники віком до 40 років, які ще не мають наукового ступеня, та молоді кандидати наук.

У ході самої лекції слухачі ознайомились з правовою основою захисту прав інтелектуальної власності в Україні в цілому, а також з колізіями чинного законодавства у цій сфері.

Детальніше...
 
Волейбольний клуб «Донецького юридичного інституту» розпочав боротьбу за «Кубок Кривого Рогу 2017»
Про інститут - Новини

Волейбольний клуб «Донецького юридичного інституту» розпочав боротьбу за «Кубок Кривого Рогу 2017»

На минулому тижні дівчата Волейбольного клубу «Донецького юридичного інституту» розпочали ігри в груповому турнірі. У цьогорічному турнірі беруть участь 12 команд. Серед команд є три представники навчальних закладів Криворіжжя, а саме: Криворізький економічний інститут, Криворізький національний університет та нашого вишу. Окрім навчальних закладів беруть участь і спортивні колективи та спеціалізовані спортивні школи. На турнірі команда ВК «ДЮІ» має провести п’ять ігор. Турнір завершиться в середині грудня.

Команда ВК «ДЮІ» представлена курсантами другого курсу: Вікторією Котенко (капітан), Анною Резніченко, Олександрою Заболотнею, Вікторією Бірюк, Наталією Тян та курсантками першого курсу: Дар’єю Щур, Анастасією Устиновою, Валентиною Уманець та Сніжаною Курінною - представницею юридичного факультету. Наша команда продовжує розвиватися та формуватися.

Детальніше...
 
ПРЕС-ОГЛЯД урочистих заходів з нагоди складання першокурсниками Донецького юридичного інституту Присяги працівника Національної поліції у м. Кривому Розі
Про інститут - Новини

11 жовтня 2017 року, у місті Кривий Ріг біля пам’ятника Тарасу Шевченку, що знаходиться в центрі міста, на проспекті Поштовий, першокурсники Донецького юридичного інституту, в урочистій обстановці склали Присягу працівника Національної поліції України. Це воістину знакова подія у їхньому житті, яка не залишися без уваги як керівництва міста, так і засобів масової інформації. З цього дня, після жорсткого відбору і попередньої табірної підготовки, курсанти розпочинають службу в лавах Національної поліції України, а з нею святий обов’язок – дотримуватися Конституції та Законів України, втілювати їх у життя, поважати та охороняти права і свободи людини, честь держави, з гідністю нести високе звання поліцейського та сумлінно виконувати свої службові обов’язки.

Особливо приємно, що представники засобів масової інформації постійно беруть участь в урочистостях Донецького юридичного інституту МВС України, висвітлюють заходи, знакові події та здобутки навчального закладу, що, без сумніву, є його популяризацією на теренах Дніпропетровщини та Криворіжжя.

Пропонуємо Вашій увазі прес-огляд урочистого заходу.

Детальніше...
 
На сайті ГУ НП в Донецькій області опубліковано статтю про Присягу курсантів Донецького юридичного інституту МВС України у м. Маріуполі
Про інститут - Новини

Співпраця та дружні стосунки з практичними підрозділами Національної поліції завжди знаходили місце у Донецькому юридичному інституті МВС України, адже ні продуктивні будні, ні знакові події та урочисті заходи нашого вишу не проходять без їхньої уваги.

У м. Маріуполі, напередодні Дня захисника України, першокурсники Донецького юридичного інституту, в урочистій обстановці склали Присягу працівника Національної поліції України.

В урочистостях прийняли участь Маріупольський міський голова Вадим Бойченко, директор Департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької обласної державної адміністрації Валерій Кобижча, настоятель храму Святого Петра Могили, Протоієрей Української православної церкви Київського патріархату о. Уар, заступник начальника ГУНП в Донецькій області, начальник слідчого управління, полковник поліції Сергій Беседа, заступник командира оперативно-тактичного управління «Маріуполь» Григорій Токар, військовий комісар Донецького обласного військового комісаріату полковник Олександр Сергєєв, представники Маріупольської міської ради, керівництво ГУНП в Донецькій області, представники правоохоронних органів, керівники підприємств м. Маріуполя, представники загальноосвітніх закладів, батьки курсантів та призовників та представники ЗМІ.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

З метою проведення профорієнтаційних заходів курсанти ДЮІ відвідали школи міста Кривого Рогу

 

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 8 з 74
Ми у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08
телефон/факс: (0564) 92 95 19

Приймальня
(0564) 92 94 92

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval