Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.8%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.6%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 14
Вчора: 465
Цього тижня: 2656
Минулого тижня: 3356
Цього місяця: 10449
Минулого місяця: 14189
Всього: 1262646


Вітаємо начальника Головного управління Національної поліції в Житомирській області, полковника поліції В’ячеслава Петровича Печененка з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо начальника Головного управління Національної поліції в Житомирській області, полковника поліції В’ячеслава Петровича Печененка з Днем народження!

Шановний В’ячеславе Петровичу!

Прийміть найщиріші вітання з Днем народження!

Ваш величезний життєвий та практичний досвід Ви розпочали з командира взводу, а згодом були назначені начальником штабу дивізіону Національної гвардії України.

Вірність присязі Ви довели не словом, а ділом, адже з травня 2014 Ви стали на захист цілісності і незалежності України в рядах першого добровольчого формування особливого призначення в структурі МВС України - полку патрульної служби поліції особливого призначення «Дніпро-1» Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області, де були заступником командира, а потім очолили полк. Ваша турбота про бійців, людяність і вимогливість допомогли 64 воякам з різних підрозділів вийти з Іловайського оточення.

Детальніше...
 
Вітаємо доцента кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права, кандидата юридичних наук Сергія Петровича Пекарського з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо доцента кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права, кандидата юридичних наук Сергія Петровича Пекарського з Днем народження!

Шановний Сергію Петровичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Ювілеєм!

Ви – талановитий педагог, який, керуючись у своїй роботі моральними рисами і глибокими теоретичними знаннями, виростив не одне покоління випускників, що є справжніми професіоналами своєї справи. Впродовж багатьох років Ви на високому рівні здійснюєте підготовку правоохоронців рідної держави, передаючи свій безцінний практичний досвід. Особливо приємним є те, що у скрутний для нашого вишу час Ви продовжуєте самовіддано працювати в стінах Донецького юридичного інституту, підвищуючи його навчальний та науковий потенціал.

Детальніше...
 
У Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України відбулася зустріч курсантів-першокурсників з очільником поліції Донеччини Миколою Олександровичем Семенишиним
Про інститут - Новини

1 грудня на базі Маріупольського центру первинної підготовки «Академія поліції» для курсантів 1-го курсу Донецького юридичного інституту ректором інституту, професором Віктором Миколайовичем Бесчастним була організована зустріч з начальником Головного управління Національної поліції в Донецькій області, генералом поліції 3-го рангу Миколою Олександровичем Семенишиним.

У ході зустрічі ректор інституту Віктор Миколайович наголосив на тому, що дуже пишається тим, що Донецький юридичний інститут знову відновив свою діяльність на рідній землі, що саме 50 курсантів, які наразі навчаються у м. Маріуполі є Новою поліцією України, тими, хто створює нову історію. Окрім того, ректором інституту було зазначено на перспективи роботи у поліції, а також наголошено на те, що ще у 2000-х роках у поліції працювало лише 5% жінок, тоді як зараз цей відсоток виріс до 40%.

У свою чергу курсанти поспілкуватися з очільником поліції Донеччини Миколою Олександровичем Семенишиним, який поділився з молоддю своїм досвідом роботи у тодішній міліції, а зараз у поліції. Нині ж у поліції активно проводяться реформи, і курсанти є частиною цих реформ.

Більш того, курсанти 1-го курсу Донецького юридичного інституту привітали Миколу Олександровича Семенишина з минулим Днем Народження та подарували фото-коллаж зі спільними фото з генералом, а також представили привітання від колективу інституту з призначенням на посаду начальника Головного управління Національної поліції в Донецькій області.

Детальніше...
 
В «Академії поліції» завершилися останні у цьому році курси підвищення кваліфікації для дільничних офіцерів поліції
Про інститут - Новини

В період з 15 листопада по 28 листопада 2017 року на виконання вимог наказу Національної поліції України від 20.02.2017 № 137 «Про організацію підвищення кваліфікації та спеціалізації поліцейських у 2017 році» та наказу МВС України від 24.12.2015 № 1625 «Про затвердження Положення «Про організацію післядипломної освіти працівника Національної поліції» в Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України проходили курси підвищення кваліфікації 25 дільничних офіцерів поліції територіальних підрозділів Головного управління Національної поліції в Донецької області. Це дев’ятий та останній у цьому році заїзд поліцейських на курси підвищення кваліфікації.

Детальніше...
 
Під час чергового засідання Вченої ради вишу-переселенця обговорено найбільш актуальні питання життєдіяльності навчального закладу
Про інститут - Новини

29 листопада 2017 року проведено чергове засідання Вченої ради вишу-переселенця.

Робота засідання розпочалася з розгляду питання «Про внесення змін до складу Вченої ради інституту». На виконання вимог ч.3. ст. 36 Закону України «Про вищу освіту», Положення про Вчену раду інституту, з метою якісної організації діяльності колегіального органу навчального закладу та його якісного оновлення, до складу Вченої ради інституту включено начальника відділу організації наукової роботи, кандидата юридичних наук майора поліції Сергія Лосича та аспіранта першого курсу денної форми навчання Римму Юрченко.

Про організацію діяльності Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України за всіма напрямами роботи та заходи щодо її поліпшення доповів директор академії поліції Вадим Кульчицький.

Детальніше...
 
Вийшла друком монографія «Нариси з міжнародного та зарубіжного трудового права та права соціального забезпечення»
Про інститут - Новини

У грудні 2017 року у загальновідомому юридичному видавництві «Право» вийшла друком монографія «Нариси з міжнародного та зарубіжного трудового права та права соціального забезпечення», авторами якої є: Бесчастний В.М – ректор Донецького юридичного інституту МВС України, доктор наук з державного управління, професор; Клемпарський М.М. – професор кафедри загально-правових дисциплін Донецького юридичного інституту МВС України,  доктор юридичних наук, доцент; Назимко О.В. – доцент кафедри загально-правових дисциплін Донецького юридичного інституту МВС України,  кандидат юридичних наук.

Детальніше...
 
ІІІ Всеукраїнська наукова конференція молодих вчених: «Актуальні питання адміністративного права та процесу»
Про інститут - Новини

О 10 годині в залі Вченої ради головного корпусу Донецького юридичного інституту МВС України розпочала свою роботу ІІІ Всеукраїнська наукова конференція молодих вчених «Актуальні питання адміністративного права та процесу».

Вже третій рік поспіль кафедра адміністративно-правових дисциплін факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України Донецького юридичного інституту МВС України проводить науковий захід для молоді, що здійснює науковий пошук. В цьому році розширилась «географія» учасників, а також вперше до участі в конференції залучено школярів загальноосвітніх шкіл міста Кривий Ріг.

Детальніше...
 
Вітаємо член-кореспондента Національної академії правових наук України, доктора юридичних наук, колишнього першого проректора НАВС Василя Івановича Шакуна з ЮВІЛЕЄМ!
Про інститут - Новини

Вітаємо член-кореспондента Національної академії правових наук України, доктора юридичних наук, колишнього першого проректора НАВС Василя Івановича Шакуна з ЮВІЛЕЄМ!

Шановний Василе Івановичу!

Дозвольте від щирого серця привітати Вас з Ювілеєм!

Ваша кар’єра на теренах юриспруденції стрімко зросла, коли Ви у 1971 році розпочали службу в органах внутрішніх справ у Південно-західному управлінні транспортної міліції спочатку інспектором, а потім старшим інспектором. Завдяки наполегливій праці та чудовим організаторським здібностям вже починаючи з 1984 р. Ви активно працюєте в Національній академії внутрішніх справ, де успішно обіймали посаду першого проректора.

Детальніше...
 
Привітання ректора Донецького юридичного інституту МВС України професора Віктора Бесчастного з Днем працівника прокуратури
Про інститут - Новини

ректор Донецького юридичного інституту МВС України Віктор Бесчастний

Шановні працівники прокуратури України!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята!

У непростий соціально-економічний та суспільно-політичний час ви пильно охороняєте життєво важливі інтереси держави в цілому і кожного конкретного громадянина зокрема. Завдяки професіоналам своєї справи прокуратура сьогодні є міцним щитом у боротьбі зі злочинністю та корупцією, забезпечуючи правову стабільність на теренах незалежної України.

Ваша служба – велика честь і надзвичайна відповідальність, адже сумлінна повсякденна робота, спрямована на зміцнення правопорядку, захисту прав і свобод людини та громадянина, створює умови щодо збереження в нашій державі політичної стабільності, громадянського миру і спокою.

Детальніше...
 
1 грудня – День працівників прокуратури
Про інститут - Новини

1 грудня – День працівників прокуратури

Діяльність прокуратури відіграє дедалі важливішу роль в утвердженні принципу верховенства права та розвитку України як демократичної, правової держави.

Враховуючи роль органів прокуратури у зміцненні законності та захисту прав людини, Указом Президента України від 02.11.2000 року встановлено професійне свято — День прокуратури.

Детальніше...
 
Ректор Донецького юридичного інституту МВС України на загальних зборах (конференції) трудового колективу відзвітував про діяльність вишу-переселенця у 2016/17 навчальному році
Про інститут - Новини

Ректор Донецького юридичного інституту МВС України на загальних зборах (конференції) трудового колективу відзвітував про діяльність вишу-переселенця у 2016/17 навчальному році 31

Відповідно до вимогу Закону України «Про вищу освіту» 28 листопада 2017 року в сесійній залі виконкому Металургійної районної у місті Кривому Розі ради відбулися загальні збори (конференція) трудового колективу, на якому було розглянуто звіт ректора інституту Бесчастного Віктора Миколайовича «Про підсумки діяльності вишу-переселенця у 2016/17 навчальному році та завдання колективу на 2017/18 навчальний рік».

Зі вступної промови та обрання голови і членів президії відкрив роботу загальних зборів (конференції) трудового колективу перший проректор інституту Назимко Єгор Сергійович. До президії увійшли: Голова профспілкової організації Донецького юридичного інституту МВС України Миронов Юрій Олексійович, доцент кафедри кримінального права та судових експертиз Лоскутов Тимур Олександрович, завідуюча кафедри цивільно-правових дисциплін, к.ю.н. Піддубна Дар’я Сергіївна та архіваріус інституту Вялих Галина Ренатівна.

Роботу розпочато. Голова зборів Миронов Юрій Олексійович оголосив план роботи зборів та запросив ректора інституту до трибуни для звіту перед трудовим колективом про діяльність вишу. Але перш ніж розпочати звіт, ректор вишу-переселенця, Віктор Миколайович Бесчастний вручив нагрудний знак «Кращий працівник МВС України» першому проректору інституту, капітану поліції Назимку Єгору Сергійовичу та відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції» та грамоти до них:

Детальніше...
 
Увага! Ожеледиця!
Про інститут - Новини

Увага! Ожеледиця!

За даними Українського гідрометеорологічного центру найближчими днями на автомобільних шляхах нашої країни прогнозується ожеледиця, місцями туман, видимість 200-500 м. Саме різка зміна дорожніх умов провокує сплеск дорожньо-транспортних пригод та виникнення аварійних ситуацій.

Існує кілька простих правил, які здатні вберегти водія від нещасних випадків на слизькій дорозі.

По-перше, слід підготувати автомобіль до екстремальних мов експлуатації. Зокрема, це стосується встановлення зимових шин. Для ожеледиці краще підходять шини з дрібно розчленованим малюнком протектора та оснащені металевими шипами. Також необхідно перевірити справність гальмівної системи, обігріву скла, замінити технологічні рідини.

Найбільше ж безпека на дорозі залежить від водія. Головне правило для нього – це безпечна швидкість і дистанція. А найважливішим контраварійним прийомом в умовах слизької дороги є зниження звичної швидкості на 5-10 км (наприклад, з 60 до 45-50 км/год) і збільшення дистанції до транспортного засобу, що рухається попереду  до 3-4 корпусів – цим можна виграти золоті частки секунди на прийняття правильного рішення в разі раптової зміни дорожньої обстановки.

Детальніше...
 
На Донеччині пройшла Х Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської та студентської молоді з міжнародною участю «Південно-Східна Україна: зі стародавності у ХХІ століття»
Про інститут - Новини

23 – 26 листопада цього року в  м. Святогірську відбулася Х Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської та студентської молоді з міжнародною участю «Південно-Східна Україна: зі стародавності у ХХІ століття».

Традицію проведення цих конференцій Донецьким обласним центром туризму та краєзнавства учнівської молоді за сприяння Департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації та Всеукраїнського центру туризму та краєзнавства учнівської молоді (м. Київ) було започатковано на Донеччині ще в 2004 році. Саме Донецька область стала першим регіоном в Україні, де почали проводитися Всеукраїнські краєзнавчі конференції учнівської молоді. Завдяки цій ініціативі в освітньому просторі України відбуваються районні, міські, обласні краєзнавчі конференції, а чотири з них мають статус Всеукраїнських.

Популярність цього заходу рік від року росте. В Десятій – ювілейній – конференції взяли участь майже двісті учнів та студентів - представники 13 областей України. Свідченням зростання авторитету конференції став той факт, що цього року  в ній вперше у вітчизняному учнівсько-студентському краєзнавстві  взяли участь і іноземні учасники – 17 молодих науковців з 5 держав.

Детальніше...
 
1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. До цієї дати в інституті проведено низку інформаційно-просвітніх заходів
Про інститут - Новини

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. До цієї дати в інституті проведено низку інформаційно-просвітніх заходів

1 грудня у світі відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом, який започаткували 01 грудня 1988 року, за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості та розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД. З того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом – звернути увагу суспільства на цю проблему.

Синдром набутого імунодефіциту вперше було зафіксовано в США у 1983 році. Впродовж двох місяців хворий на СНІД помер. Сьогодні за добу у світі чотириста тисяч осіб інфікуються вірусом імунодефіциту людини. Сам по собі СНІД не є смертельною хворобою, але функціонування його вірусу в організмі впливає на імунну систему людини так, що будь-яка інфекція може призвести до смерті.

Детальніше...
 
Відбулося чергове засідання Наукової ради інституту
Про інститут - Новини

29 листопада 2017 року відбулося чергове засідання Наукової ради Донецького юридичного інституту МВС України.

Відповідно до Положення про Наукову раду Донецького юридичного інституту МВС України, серед її основних завдань є розгляд тем дисертаційних досліджень, які виносяться на затвердження Вченої ради інституту, розроблення рекомендацій Вченій раді інституту щодо обрання наукових керівників (консультантів) для роботи над дисертаційними дослідженнями.

Крім того, Донецький юридичний інститут МВС України здійснює активну співпрацю з іншими вищими навчальними закладами за напрямом надання освітніх і наукових послуг по затвердженню тем дисертаційних досліджень. Відтак, на засідання Наукової ради було винесено низку питаь, повʼязаних з розглядом тем дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук, уточнення тем дисертаційних досліджень аспірантів аспірантури інституту.

Детальніше...
 
Вітаємо першого заступника міського голови міста Маріуполя Олександра Валерійовича Голтвенка з ЮВІЛЕЄМ!
Про інститут - Новини

Вітаємо першого заступника міського голови міста Маріуполя Олександра Валерійовича Голтвенка з ЮВІЛЕЄМ!

Шановний Олександре Валерійовичу!

Дозвольте від щирого серця привітати Вас з Ювілеєм!

На Вас лежить велика відповідальність перед містом, адже завдяки Вам вирішуються питання пов’язані з архітектурою, містобудуванням і благоустроєм міста, транспортом і зв'язком, земельними відносинами, охороною праці, довкіллям та екологією, аграрно-промисловим комплексом. Народна повага та довіра громадян надихає Вас на нові звершення у служінні рідному місту.

Детальніше...
 
Вітаємо заступника директора центру – завідувача відділення навчально-методичної роботи Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Олексія Васильовича Холіна з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо заступника директора центру – завідувача відділення навчально-методичної роботи Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Олексія Васильовича Холіна з Днем народження!

Шановний Олексіє Васильовичу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Ваш попередній досвід роботи в органах МВС України, починаючи з посади слідчого з особливо важливих справ групи по розслідуванню злочинів у сфері економіки, Ваше самовіддане бажання виробити у правоохоронців фахові знання, критичне мислення й вміння раціонально прогнозувати своє життя, роблячи його моральним і відповідальним принесли заслужений авторитет серед колег та слухачів Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції».

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Представники Донецького юридичного інституту провели зустріч з випускниками шкіл Кальміуського району м. Маріуполя

 

Детальніше...
 
Студентська науково-дослідна робота на базі кафедри господарсько-правових дисциплін
Про інститут - Новини

Для організації наукової роботи студентів за напрямом підготовки «Право», з метою залучення обдарованої студентської молоді до науково-дослідної роботи у галузі правових наук, на кафедрі господарсько-правових дисциплін юридичного факультету, під керівництвом кандидата економічних наук, доцента кафедри Шостаковської Антоніни Віталіївни функціонує науково-дослідний гурток. Основні завдання гуртка – це дослідження актуальних правових питань діяльності підприємств, установ та організацій, сприяння участі студентами у наукових конференціях, публікації тез доповідей та наукових статей, розвиток особистості студентів як дослідників шляхом підвищення їх наукової активності. На сьогоднішній день учасниками наукового гуртка на постійній основі є студенти денної форми навчання: другого, третього та четвертого курсів, а також магістри першого та другого курсів. Крім того, засідання гуртка відвідують викладачі кафедри та всі бажаючі.

Чергове засідання науково-дослідного гуртка відбулось 23 листопада 2017 року, на якому були присутні студенти та магістранти юридичного факультету, а також приєднались завідувач кафедри Кадала Віталій Віталійович, доценти кафедри Громенко Юлія Олександрівна та Родіна Валерія Вікторівна.

Детальніше...
 
Як попередити грип та ГРВІ
Про інститут - Новини

З настанням холодної пори року різко зростає кількість гострих респіраторних вірусних інфекцій, які в структурі інфекційних захворювань посідають перше місце. При цьому на грип припадає 12-15%. В епідемічний сезон за короткий період часу (4-6 тижнів) ці недуги підхоплюють 70-85% населення. Близько половини з них – діти.

При появі нового штаму все населення виявляється неімунним. Захворювання поширюється лавиноподібно, виникає велика кількість важких форм захворювання і летальних випадків. Джерелом інфекції є хвора людина. Механізми передачі інфекції – повітряно-крапельний та контактний. Масовому поширенню грипу сприяють хворі на легкі форми, особливо ті, хто недбало ставиться до свого здоров’я і до небезпеки зараження оточуючих. З краплинами слизу із дихальних шляхів під час кашлю, чхання, розмови вірус може розсіюватися на кілька метрів від хворого. Неабияке значення в механізмі передачі інфекції має контакт брудних інфікованих рук зі слизовими оболонками очей або роту.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 8 з 83
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval