Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.8%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.6%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 16
Вчора: 465
Цього тижня: 2658
Минулого тижня: 3356
Цього місяця: 10451
Минулого місяця: 14189
Всього: 1262648


6 грудня – День Збройних Сил України
Про інститут - Новини

День збройних сил України – одне з найважливіших свят в нашій країні, особливо в цей час. Воно з'явилося ще в 1993 році, майже відразу після прийняття Україною незалежності. І з того дня, День збройних сил України щорічно відзначають 6 грудня.

Детальніше...
 
Онлайн-курс «Європейський механізм захисту прав людини» опанував представник кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз
Про інститут - Новини

З кожним днем онлайн-навчання стає все більше популярним не лише у світі, але й в Україні. Адже завдяки різноманітним проектам всі охочі можуть стати «студентами». Головне, що вимагається від «студента» – це бажання вчитись та доступ до Інтернету.

В Україні існує багато громадських проектів, в рамках яких відбувається дистанційна освіта в форматі масових відкритих онлайн-курсів. Одним із таких є EdEra – освітній проект з соціальною місією: зробити освіту якісною та доступною.

Детальніше...
 
Участь фахівців ДЮІ у «Факультативі з поліцейським», який проводився у загальноосвітній школі № 7
Про інститут - Новини

1 грудня 2017 року в рамках проведення «Факультативу з поліцейським», доцент кафедри цивільно-правових дисциплін інституту Володимир Буга долучився до іміджевого заходу управління кадрового забезпечення ГУНП в Донецькій області, який проводився у загальноосвітній школі № 7.

За задумом управління кадрового забезпечення ГУНП в Донецькій області, спеціально для того, аби охопити максимальну кількість учнів, захід проводився паралельно одразу в кількох локаціях.

Фахівці тренінгового центру В’ячеслав Макарець та Євген Гаргай продемонстрували 10-класникам прийоми самозахисту при раптовому нападі правопорушника у транспорті, у громадському місці, а також за умови наявності великого скупчення людей.

З 9-класниками працювала психолог Лілія Капкіна, яка у доступній ігровій формі та за допомогою наочних засобів розповіла, як виявити підлітків з так званою девіантною поведінкою, тобто з поведінкою, яка є відхиленням від норми.

Детальніше...
 
Всеукраїнський тиждень права - 2017
Про інститут - Новини

Всеукраїнський тиждень права - 2017

З 4 по 10 грудня 2017 року в Україні проходить Всеукраїнський тиждень права, який запроваджено Указом Президента України від 08 грудня 2008 р. №1149/2008 з нагоди 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини.

Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку у тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини. Адже саме цього дня у 1948 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй прийнято Загальну декларацію прав людини.

Проведення тижня права має на меті підвищити рівень правової культури населення, а також поінформованість громадян щодо їхніх конституційних прав та обов'язків, можливостей їх реалізації та захисту.

 

Група зв’язків з громадськістю ДЮІ
(за матеріалами електронних ЗМІ)

 
В газеті «Червоний Гірник» вийшла друком стаття «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти»
Про інститут - Новини

Починаючи з 2006 року Донецьким юридичним інститутом МВС України щорічно проводяться Міжнародні науково-практичні конференції, які приурочуються до Всесвітнього Дня пам’яті жертв дорожньо-транспортних пригод, що відзначається у третю неділю листопада. З цієї нагоди, 17 листопада відбулася ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти».

Цьогоріч до організації конференції долучились виконком Криворізької міської ради на чолі з міським головою Юрієм Григоровичем Вілкулом та приватне автотранспортне підприємство «Одіум-престиж» під керівництвом Джаная Магомедовича Омарова.

Представники місцевих телевізійних, електронних та друкованих ЗМІ висвітлили цю подію на своїх сторінках та телеефірах. Крім того, неоціненну підтримку у висвітленні подій вишу-переселенця надає комунальна газета Кривого Рогу «Червоний гірник», яка в одному із видань опублікувала статтю «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти».

Пропонуємо до Вашої уваги ознайомитися з текстом статті:

Детальніше...
 
Суботник на новій навчальній базі ДЮІ проведено у м. Маріуполі
Про інститут - Новини

2 грудня курсанти Донецького юридичного інституту МВС України, які навчаються на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» долучилися до проведення суботника на новій навчальній базі Донецького юридичного інституту, яка знаходиться за адресою м. Маріуполь, проспект Луніна, 89.

Під керівництвом проректора інституту, капітана поліції Дениса Ігоровича Нестерова та заступника керівника курсантського підрозділу старшого лейтенанта поліції Станіслава Ігоровича Клименка курсанти прибрали територію навколо навчального корпусу, а саме: опале листя, гілля та сміття.

Детальніше...
 
Викладачі кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання приймають іспити з фізичної підготовки
Про інститут - Новини

І знову іспити... Вже другий рік до прийому екзамену на оцінку рівня фізичної підготовки кандидатів до патрульної поліції запрошують викладачів кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання ДЮІ МВС України.

Сьогодні, 29.11.2017 року на стадіоні «Спартак», колектив кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання Донецького юридичного інституту МВС України приймав участь в оцінці рівня фізичної підготовки кандидатів до патрульної поліції м. Кривого Рогу. Охочих поповнити ряди поліцейських було достатньо, як й попередні рази, на сьогодні їх було 67. Розподіливши присутніх на однорідні групи (юнаків – дві групи по 25 чоловік, дівчат – одна група з 17 осіб), приступили до роботи.

Детальніше...
 
На шляху гендерної рівності
Про інститут - Новини

Рівноправність жінок і чоловіків є одним із питань прав людини та

однією з умов забезпечення соціальної справедливості, а також

необхідною й основною передумовою досягнення рівності, розвитку та миру.

Перебудова партнерських відносин на основі рівноправності жінок і чоловіків – одна з умов

стійкого розвитку, стрижнем якого є інтереси людини”.

Платформа дій. Прийнята на

четвертій Всесвітній конференції зі

становища жінок у Пекіні

15 вересня 1995 року.

 

Працівники кафедри загально-правових дисциплін постійно проводять профорієнтаційні заходи у закріплених загальноосвітніх закладах м. Кривого Рогу. Нещодавно, співробітники кафедри разом із курсантами 2-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції завітали до КЗШ № 35. Директор школи Лисенко Раїса Степанівна була рада зустрічі із делегацією Донецького юридичного інституту, адже вдячні випускники школи, а сьогодні студенти та курсанти Донецького юридичного інститут висловлюють теплі відгуки про навчальний заклад.

Детальніше...
 
Вітаємо настоятеля Храму Святого мученика Іоанна Воїна протоієрея отця Валентина з Ювілеєм!
Про інститут - Новини

Вітаємо настоятеля Храму Святого мученика Іоанна Воїна протоієрея отця Валентина з Ювілеєм! 1

Вельмишановний отцю Валентине!

Дякуємо Богу за дар Вашого життя, за Ваше служіння, за зерна любові, милосердя, віри і надії, що засіваєте у наших серцях.

Дуже вдячні долі, що вона в листопаді 2014 року, у важкий для нашого колективу час, подарувала нам зустріч з Вами. Протягом всього часу Ви є нашим духовним наставником. Своєю глибокою вірою, працьовитістю і жертовністю, посланими Вам Господом, допомагаєте нам подолати біль та смуток, разом пережити радість та печаль, вкладаючи надію та віру в серце кожної людини.

Схиляємо голови з визнанням і подякою за Ваші труди, молитви за наше майбутнє.

Детальніше...
 
Фахівці інституту отримали сертифікати про участь у тренінгу для тренерів з виявлення, попередження та розслідування злочинів торгівлі людьми, вчинених із застосуванням інформаційних технологій
Про інститут - Новини

З метою якісною підготовки викладачів-тренерів з актуальних питань виявлення, попередження та розслідування злочинів торгівлі людьми, вчинених із застосуванням інформаційних технологій у Харківському національному університеті внутрішніх справ у рамках проекту «Посилення кримінального переслідування торгівлі людьми з використанням інформаційних технологій в Україні» у період з 27 листопада до 1 грудня проходив п’ятиденний тренінг.

Даний тренінг проводився за участі Міністерства внутрішніх справ України, Місії ОБСЄ, Уряду Канади, Посольства Британії в Україні. У роботі тренінгу для тренерів з викладання тематики розслідування злочинів торгівлі людьми взяли представники Канадської поліції, Канадської поліцейської місії у Києві, ОБСЄ, Національний спеціаліст проектів Координатора проектів ОБСЄ в Україні представники вищих навчальних закладів МВС України, Академії поліції. Від Донецького юридичного інституту у тренінгу прийняли участь заступник декана факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Артем Шапарь, доцент кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права Сергій Пекарський та викладач циклу спеціальних дисциплін Маріупольського центру ППП «Академія поліції» інституту Вадим Брильов.

Протягом тренінгу відбулося як теоретичне обговорення проблеми так і проведення практичних занять щодо виявлення, фіксації та використання в кримінальному провадженні фактичних даних про факти торгівлі людьми, вчинені із застосуванням інформаційних технологій. Окрім того 30 листопада 2017 відбулась зустріч учасників тренінгу, в тому числі й представників Донецького юридичного інституту, із представниками Інтерполу. У ході зустрічі обговорювались питання використання інформаційних баз Інтерполу у протидії злочинності.

Детальніше...
 
Залучення практичних працівників до проведення занять з дисципліни «Долікарська допомога»: поєднання теорії з практикою
Про інститут - Новини

Відомо, що своєчасно надана та правильно проведена перша долікарська допомога не лише рятує життя потерпілому, а й забезпечує подальше успішне лікування, запобігає розвиткові важких ускладнень, зменшує втрату працездатності або ступінь каліцтва.

Тому, курсанти Донецького юридичного інституту старанно та відповідально вивчають долікарську допомогу не лише за теоретичним матеріалом, але й практично, відпрацьовуючи кожен крок.

Так, за ініціативою та особистим запрошенням старшого викладача кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз кандидата юридичних наук Ковальової Ольги на практичне заняття з теми «Поранення та кровотечі» завітала медична сестра відділення нейрореанімації КЗ ОЗ обласної лікарні Ганна Котберг.

Детальніше...
 
4 грудня православні та греко-католики відзначають введення в храм Пресвятої Богородиці
Про інститут - Новини

Свята в честь Пресвятої Богородиці в нашому церковному календарі займають перше місце після свят Господніх. Головне завдання Богородичних свят – це показати нам велич, гідність і святість Пречистої Діви Марії, її роль у відкупленні людського роду та заохотити нас до її вшанування і наслідування. Найбільші Богородичні Свята, такі як Різдво й Успіння, говорять нам про перші та останні хвилини її життя на землі. Одиноке свято, яке нам висвітлює дитинство Пресвятої Богоматері – це свято Введення в храм, яке святкуємо 4 грудня. В багатьох Богослужіннях воно має назву: «Вхід у храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії». Свято Введення відкриває деякі таємниці з дитячих років Пречистої Діви Марії, її виховання у святині та її приготування до найвищої гідності – бути Матір’ю Божого Сина.

Детальніше...
 
Донецький юридичний інститут МВС України приєднався до акції «16 днів проти насильства»
Про інститут - Новини

Міжнародна спільнота щорічно підтримує акцію «16 днів проти насильства». Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні або окремій державі соціальний простір, вільний від насильства.

Щорічна акція “16 днів проти насильства” (25 листопада – 10 грудня) ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства 1991 року. Власне тоді визначився зв’язок між насильством стосовно жінок та правами людей. Дати акції символічно наголошують на цьому зв’язку:

25 листопада – Міжнародний день проти насильства щодо жінок, 10 грудня – Міжнародний день прав людини.

Детальніше...
 
Вітаємо професора кафедри адміністративного права НУ «Юридична академія України ім. Я. Мудрого», доктора юридичних наук, професора, член-кореспондента Національної академії правових наук України Володимира Миколайовича Гаращука з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо професора кафедри адміністративного права НУ «Юридична академія України ім. Я. Мудрого», доктора юридичних наук, професора, член-кореспондента Національної академії правових наук України Володимира Миколайовича Гаращука з Днем народження!

Шановний Володимире Миколайовичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Ваша принциповість, виваженість, добропорядність, працелюбність, гострий розум, вміння тримати удари долі забезпечили Вам блискучу кар’єру в рідному Національному університеті «Юридична академія України ім. Я. Мудрого», який Ви успішно закінчили у 1984 році.

Детальніше...
 
Вітаємо ветерана ОВС, екс-першого заступника Міністра внутрішніх справ України, генерал-лейтенанта міліції у відставці Олександра Михайловича Іщенка з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо ветерана ОВС, екс-першого заступника Міністра внутрішніх справ України, генерал-лейтенанта міліції у відставці Олександра Михайловича Іщенка з Днем народження!

Шановний Олександре Михайловичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

За час служби в органах внутрішніх справ Ви пройшли всі сходинки: від звичайного слідчого до начальника Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України.

Зайнявши керівну посаду у ГУБОЗ МВС України, Ви одразу розпочали системну роботу над правовою платформою діяльності спецпідрозділів та законодавчим закріпленням їх статусу, у результаті чого, Верховною Радою України було прийнято один із найважливіших для України нормативно-правових актів – Закон України «Про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю», який діє ще й досі.

Детальніше...
 
У Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України проведено інформаційно-просвітницький захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом
Про інститут - Новини

30 листопада на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» для курсантів та слухачів ДЮІ МВС України відбулися інформаційно-просвітницькі заходи, присвячені Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом - звернути увагу суспільства на цю проблему.

Детальніше...
 
Участь курсантів Донецького юридичного інституту у благодійному концерті
Про інститут - Новини

1 грудня у світі відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом, який започаткували 01 грудня 1988 року, за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості та розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД. З того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом – звернути увагу суспільства на цю проблему.

Так, з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, у Палаці культури Металургів БО «БТ «Мережа» організувала благодійний аукціон та концерт. Таке дійство проходить в нашому місті вже шостий рік поспіль. Свої таланти демонстрували студенти міста Кривого Рогу.

Детальніше...
 
Молоді вчені обговорили актуальні питання адміністративного права та процесу
Про інститут - Новини

01 грудня 2017 року на базі Донецького юридичного інституту МВС України пройшла ІІІ Всеукраїнська наукова конференція молодих вчених «Актуальні питання адміністративного права та процесу», організована за підтримки керівництва інституту кафедрою адміністративно-правових дисциплін факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України.

Метою проведення конференції було залучення до обговорення актуальних проблем адміністративного права та процесу; узагальнення результатів теоретичних досліджень і набутого практичного досвіду щодо їх вирішення.

Проректор інституту доктор юридичних наук, старший науковий співробітник Назимко Єгор Сергійович у вступному слові зазначив, що в умовах чисельних реформ, що відбуваються в нашій країні, дослідження в галузі адміністративного права та процесу набувають особливої актуальності. На розвиток сучасної доктрини адміністративного права і процесу суттєво впливають зміни у національному законодавстві, соціально-економічні і політичні реформи в країні, а також різного роду структурні перебудови апарату державного управління. Єгор Сергійович підкреслив, що дослідження «молодих вчених» мають велике значення для розвитку сучасної юридичної освіти і науки, через сміливість, креативність та незаангажованість їх наукових поглядів.

Він наголосив на тому, що цьогоріч вперше, організаторами конференції започатковано роботу секції «Трибуна школяра», до роботи якої активно долучилися учні не тільки загальноосвітніх шкіл міста Кривий Ріг, а й школярі Харкова.

Детальніше...
 
«Кубок Кривого Рогу 2017» - п’ятий тур
Про інститут - Новини

«Кубок Кривого Рогу 2017» - п’ятий тур

На минулому тижні дівчата Волейбольного клубу «Донецького юридичного інституту» зіграли в п’ятому турі. Суперником була команда ВК «Темп». В рамках першого туру наші дівчата вже зустрічалися. Після прикрої поразки наші дівчата продемонстрували зовсім іншу гру. Впевнені дії лідерів команди Вікторії Котенко та Дар’ї Щур дозволили змінити гру. Гра проти команди ВК «Темп», була непростою. Незважаючи на перемогу із рахунком 3:0, нашій команді і надалі слід напрацьовувати оптимальний склад та шукати тактичні варіанти в продовженні атаки. Адже, вже минулого тижня наші дівчата беруть участь в традиційному турнірі, який буде проходити в Міжрегіональному центрі підготовки і перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців (Цетрально-Міський район Кривого Рогу, вул. Ушакова, 4). До спортивної зали Міжрегіонального центру прийдуть команди із чотирьох областей: Кіровоградської, Запорізької, Херсонської та дві команди із Дніпропетровської області.

Детальніше...
 
Вітаємо керівника Секретаріату Конституційного Суду України Ярослава Івановича Василькевича з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо керівника Секретаріату Конституційного Суду України Ярослава Івановича Василькевича з Днем народження!

Шановний Ярославе Івановичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Отримавши багатий досвід на службі в органах внутрішніх справ та податкової міліції ДПА України, Ви стали заступником завідувача секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з корупцією і організованою злочинністю.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 7 з 83
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval