Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Статистика відвідувань


75.4%Ukraine Ukraine
5.2%Kuwait Kuwait
3.1%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 315
Вчора: 485
Цього тижня: 1312
Минулого тижня: 3200
Цього місяця: 9587
Минулого місяця: 12652
Всього: 1164548


Слухачі факультету заочного та дистанційного навчання працівників національної поліції України взяли участь у тренінгу з розвитку стресостійкості науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності ДЮІ МВС України
Про інститут - Новини

Що таке стрес? Якими є наслідки стресу? Як ми реагуємо в стресовій ситуації? Саме на такі запитання шукали відповіді працівники підрозділів Національної поліції. 26 жовтня разом із Когут Олександрою вони мали можливість стати учасником нового «Психологічного проекту».

Учасники тренінгу пройшли частину першого модуля з розвитку стресостійкості розробленого в науково-дослідній лабораторії «Ресурси подолання стресу». Актуалізували стресову тематику, пригадали ключові поняття, за якими є можливою краща адаптація особистості у кризовому суспільстві. Що таке психіка? Навіщо вона людині? Що є нормою психічного здоров’я?  Якою є структура психіки? Що таке внутрішній конфлікт? Якою є структура особистості? Чи є структура підсвідомого? Яку роль підсвідомість відіграє в житті людини?

В епоху античності вчителям мудрості учні відповідали за навчання такими словами: «Дякуємо Вам вчителю, що ви нам нагадали те, що ми колись знали, але забули». Навчання було процесом самопізнання та пригадування – анамнезис, в результаті чого народжувалась самосвідомість особистості. Що таке самосвідомість? Які центри розвитку самосвідомості може розвинути людина?

Детальніше...
 
Вітаємо ректора Харківського національного університету внутрішніх справ, доктора юридичних наук, доцента, генерала поліції третього рангу Сокуренка Валерія Васильовича з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо ректора Харківського національного університету внутрішніх справ, доктора юридичних наук, доцента, генерала поліції третього рангу Сокуренка Валерія Васильовича з Днем народження!

Шановний Валерію Васильовичу!

Прийміть найтепліші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Наполеглива праця, чудові організаторські здібності та майстерність керівника сприяли блискучій кар’єрі. Починаючи свій трудовий шлях від заступника начальника курсу та завдяки притаманним Вам почуттям нового, принциповості, наполегливості у досягненні поставленої мети з 2015 року успішно очолюєте Харківський національний університет внутрішніх справ.

Детальніше...
 
Вітаємо завідувача кафедри тактико-спеціальної підготовки, доктора юридичних наук, професора Дніпропетровського державного університета внутрішніх справ, підполковника поліції Андрія Олексійовича Собакаря з ЮВІЛЕЄМ!
Про інститут - Новини

Вітаємо завідувача кафедри тактико-спеціальної підготовки, доктора юридичних наук, професора Дніпропетровського державного університета внутрішніх справ, підполковника поліції Андрія Олексійовича Собаракя з ЮВІЛЕЄМ!

Шановний Андрію Олексійовичу!

Прийміть наші щирі вітання з нагоди Вашого Ювілея!

Детальніше...
 
29 жовтня – Україна святкує День автомобіліста і дорожника. Вітаємо всіх причетних!
Про інститут - Новини

30 жовтня – Україна святкує День автомобіліста і дорожника. Вітаємо всіх причетних!

День автомобіліста і дорожника – національне професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства, який відзначається в Україні щорічно в останню неділю жовтня.

Враховуючи масовість цієї цікавої професії, її популярність і привабливість, в віддаляючемся від нас 1980-му році, а саме - 1-го жовтня Президія Верховної Ради СРСР видала Указ «Про святкові і пам’ятні дні» № 3018-Х, в якому окрім іншого засновувалося і професійне свято «День автомобіліста», більш відоме в народі, як «День водія».

Детальніше...
 
Участь представників Донецького юридичного інституту у Міжнародній науковій конференції «Шістнадцяті осінні юридичні читання»
Про інститут - Новини

У Хмельницькому університеті управління та права 20–21 жовтня 2017 року пройшла Міжнародна наукова конференція «Шістнадцяті осінні юридичні читання». Конференція вже стала традиційною і проводиться університетом щорічно. На науковому заході прийняли участь більше 200 кращих представників провідних вищих навчальних закладів України, країн СНД та дальнього зарубіжжя.

Програма конференції включала проведення пленарного засідання та роботу у секціях. Зі вступним вітальним словом до учасників конференції звернувся ректор університету О.М. Омельчук. Від імені ректорату і колективу він привітав учасників заходу та зазначив, що постійне поглиблення і розширення співробітництва, у тому числі міжнародного в галузі права, вимагає від юристів-науковців постійного обміну знаннями та думками. Ознайомлення з актуальними проблемами права, міжнародний обмін досягненнями сучасної світової юридичної науки є необхідною умовою для успішного і прогресивного розвитку національних правових систем.

Донецький юридичний інститут МВД був представлений, докторами юридичних наук, професорами Ніколенко Л.М. та Деревянко Б.В. Професори у своїх докладах торкнулися найактуальніших питань. В умовах реформування судоустрою та удосконалення процесуального законодавства Л. М. Ніколенко була представлена доповідь на тему: «Застосування оціночних понять у господарському процесуальному законодавстві». Деревянко Б. В. надав своє бачення теми: «Ризики обігу криптовалюти та перспективи її легітимації (на прикладі біткойну)».

Детальніше...
 
Студенти юридичного факультету групи 206/16 К стали учасниками тренінгу-семінару з розвитку стресостійкості розробленого науковцями НДЛ ПППД ДЮІ МВС України
Про інститут - Новини

Сучасні психологи вбачають норму психічного здоров’я особистості в її успішній адаптованості до світу. Аналіз наукової літератури свідчить, що результатом неадаптованої до сучасного суспільства особистості в психологічному вимірі можуть бути різні форми прояву неврозів. За В.Н. М'ясищевим, основні форми неврозів (неврастенія, істерія та невроз нав'язливих станів) можуть трактуватися як зафіксовані особливості окремих механізмів хворобливого сприйняття і переробки життєвих труднощів, які переживає особистість. Що дозволяє нам зрозуміти співвідношення основних форм неврозів з психологічними конфліктами. Дезорганізація особистості має зв'язок із порушеними відношеннями особистості з іншими, що відображено в «теорії стосунків» В.Н. Мясищева, в «теорії конструктивних неврозів» К. Хорні, в «міжособистісній теорії психіатрії» Г.С. Салівана, в «теорії поля» К. Левіна та ін.

Студенти юридичного факультету групи 206/16 К разом із психологом Когут Олександрою розібрали базові поняття з теми «Розвиток стресостійкості», пройшли діагностику власної поведінки в стресі, визначили поняття «стрес», обговорили можливість розвитку стресової ситуації для людини, визначили варіанти реакцій організму на стрес, що таке розвиток, які центри самосвідомості необхідно розвивати, які психічні новоутворення в юнацькому віці необхідно розв’язати. Студенти активно відповідали на запитання та виявили бажання подальших зустрічей в такому форматі.

Детальніше...
 
28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників
Про інститут - Новини

28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників

Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі. Є суд історії. Вже майже досконально вивчені всі масштаби цієї згубної війни. Її причини, її наслідки. Перемога. Це була перемога зі сльозами на очах. Це були сльози радості і одночасно сльози горя. Це не можна описати простими словами. Складні формулювання так само не підійдуть. Не можна висловити те, що відчували наші батьки і діди, матері і бабусі, на очах яких відбувався весь жах однієї з найкривавіших воєн на нашій планеті. Не можна висловити, але ми і не маємо права забути те, що розповідали нам свідки, які так чи інакше брали участь в цьому. Інакше це може повторитися. І ми говоримо: «Ніхто не забутий!», «Ніщо не забуто!». Будемо пам’ятати і навчимо своїх нащадків!

У нашому календарі є не мало дат, які нагадують нам про ті далекі роки. Кожне наше місто чи містечко, регіон мають пам’ять про цю страшну війну. День визволення України від фашистських загарбників відзначається 28-го жовтня. Це був кульмінаційний результат ряду наступальних операцій, найбільш значимі з яких: Донбаська - з 13-го серпня по 22-е вересня 1943-го року, Корсунь-Шевченківська операція - з 24-го грудня 1943-го по 17-е лютого 1944 - го року, Львівсько-Сандомирська - з 13-го липня по 29-е серпня 1944-го року і заключна Східно-Карпатська операція, яка була розпочата військами і з’єднаннями радянської армії з 8-го вересня 1944-го року і призвела до остаточного звільнення та вигнання останніх гітлерівських загарбників з території України 28-го жовтня 1944-го року.

Детальніше...
 
Донецький юридичний інститут МВС України відкриє новий навчальний комплекс для курсантів у м. Маріуполі
Про інститут - Новини

Донецький юридичний інститут МВС України, будучи вишем-переселенцем з 2016 року розпочав свою бурхливу професійну діяльність у м. Маріуполі. Так, за ініціативою громади м. Маріуполь та особисто мера міста Вадима Бойченка, 18 жовтня 2016 року відбулося підписання меморандуму між навчальними закладами Донеччини, Маріупольською міською радою та ГО «Фонд розвитку Маріуполя» про необхідність освітнього та наукового збагачення міста, особливе місце в якому відведено відновленню діяльності Донецького юридичного інституту МВС України в Донецькому регіоні, як спеціалізованого вищого навчального закладу, який здійснює підготовку фахівців-юристів для всіх сфер суспільного життя.

Вагомим зрушенням у вирішенні цього питання стало формування фонду навчальних приміщень. Так, Маріупольська міська влада 16 травня 2017 року передала Донецькому юридичному інституту будівлі, які розташовані за адресою: м. Маріуполь, вул. Луніна, 89 , 89 а, призначення яких – стати навчальними корпусами для підготовки майбутніх офіцерів поліції та цивільних юристів. Будівлі мали значний потенціал, але потребували облаштування та систематичного догляду.

Детальніше...
 
Під час чергового засідання Вченої ради вишу-переселенця обговорено найбільш актуальні питання життєдіяльності навчального закладу
Про інститут - Новини

25 жовтня 2017 року проведено чергове засідання Вченої ради вишу-переселенця.

Робота засідання розпочалася зі звіту приймальної комісії про підсумки вступної кампанії 2017 року і завдання з організації та забезпечення прийому в 2018 році.

Відповідальний секретар приймальної комісії-начальник навчально-методичного відділу Лариса Лоц звернула увагу присутніх на те, що з метою якісної підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання вступниками інституту, протягом 2016/17 навчального року вишем-переселенцем організовано роботу шестимісячних курсів довузівської підготовки з предметів, які винесено на ЗНО: українська мова та література, історія України. Крім того, фахівцями інституту, відповідно до рекомендованого переліку питань та ситуаційних завдань для проведення творчого конкурсу при вступі до вищих навчальних закладів із специфічними умовами навчання для спеціальностей 081 «Право», 262 «Правоохоронна діяльність» підготовлені та оприлюднені на сайті інституту Методичні рекомендації та відповіді до розділів «Майбутня професія - поліцейський», «Основи права», «Ситуаційні завдання». Також, вступникам освітнього ступеня «Магістр» спеціальності «Право», які зареєструвалися на складання зовнішнього незалежного оцінювання з використанням інформаційно-технологічних процесів ЗНО, у вихідні дні, було організовано та проведено курс навчальних лекцій та практичних занять відповідно до вимог програми ЗНО за освітнім ступенем «магістр».

Доповідач зазначила, що важливим є той факт, що прийом документів та окремі вступні випробування здійснювалися, як у м. Кривому Розі Дніпропетровської області, так і в м. Маріуполі Донецької області.

Детальніше...
 
ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання досудового розслідування»: наукові традиції вишу-переселенця, перевірені часом
Про інститут - Новини

Підготовка висококваліфікованих фахівців для Національної поліції України та юристів-правознавців – кропітка праця, яка вже 55 років є пріоритетом Донецького юридичного інституту МВС України. Історія, традиції, наукові та освітянські досягнення вишу свідчать про те, що навчальний заклад є вагомим осередком юридичної світи та науки в Україні.

З 2015 року – у славетному та гостинному місті Кривий Ріг – кафедра кримінально-правових дисциплін та судових експертиз факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України Донецького юридичного інституту МВС України започаткувала (а точніше – відновила) наукову традицію – проведення наукових заходів, присвячених актуальним проблемно-дискусійним питанням кримінального права та процесу, оперативно-розшукової діяльності, криміналістики та судової експертизи.

За словами ректора інституту, професора Бесчастного Віктора Миколайовича системність за усіма напрямами діяльності й невичерпний науковий потенціал вишу – це найголовніші чинники, що і сьогодні сприяють нестримному та ефективному руху вишу освітянськими та науковими теренами України. Науковці Донецького юридичного інституту вже посіли своє чинне місце у державній науковій спільності за багатьма науковими спеціальностями та напрямами, але ми не зупиняємося на досягнутому та продовжуємо славетні традиції  відомчої юридичної освіти та науки.

27 жовтня 2017 року на базі головного корпусу Донецького юридичного інституту МВС України розпочала свою роботу ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання досудового розслідування».

Детальніше...
 
Відбулося чергове засідання Наукової ради інституту
Про інститут - Новини

25 жовтня 2017 року відбулося чергове засідання Наукової ради Донецького юридичного інституту МВС України.

Відповідно до Положення про Наукову раду Донецького юридичного інституту МВС України серед її основних завдань є розроблення рекомендацій Вченій раді інституту щодо обрання наукових керівників (консультантів) для роботи над дисертаційними дослідженнями, розгляд тем дисертаційних досліджень, які виносяться на затвердження Вченої ради інституту.

Відтак, на засіданні Наукової ради були розглянуті теми дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня доктора наук і доктора філософії, які потребували уточнення у звʼязку з висловленими зауваженнями координаційними бюро відділень Національної академії правових наук України з відповідних наукових спеціальностей.

Детальніше...
 
Курсанти Донецького юридичного інституту МВС України провели профорієнтаційні заходи з випускниками Криворізького Жовтневого ліцею
Про інститут - Новини

У житті кожного школяра настає момент, коли необхідно прийняти для себе одне з найважливіших рішень – вибрати справу до душі, за покликанням.

Вибір професії, яка відповідає інтересам, нахилам і особливостям особистості молодої людини – завдання складне. Воно не завжди під силу підлітку, тому треба постійно та цілеспрямовано допомагати формуванню інтересу й любові до певного виду професійної діяльності.

Вибір професії сьогодні все міцніше пов’язується з таким поняттям, як «профорієнтація». Саме профорієнтація має ставити знак рівності між життєвими прагненнями молоді. Найбільш поширеними формами профорієнтації на навчання Донецького юридичного інституту МВС України є професійне консультування і професійна інформація. Остання здійснюється шляхом проведення зустрічей із учнями випускних класів, проведенням фестивалів «День поліцейської та юридичної освіти», на яких розповідається про переваги роботи юристом, правоохоронцем та про історію нашого навчального закладу, умови вступу та навчання, матеріально-технічну базу інституту. Ефективність таких заходів можливе за умови здійснення належної профорієнтаційної роботи не лише співробітниками вишу, а й курсантами.

Детальніше...
 
Участь професора О.В. Одерія у конференції «Корпоративна безпека»
Про інститут - Новини

18 жовтня 2017 року в отелі «Hilton» м.Київа відбулася  ІІ-га конференція «Корпоративна безпека». Перша панельна дискусія була присвячена взаємодії держави та бізнесу. Головними її учасниками стали: перший заступник Генерального прокурора України - Д.Сторожук, заступник міністра юстиції України - О.Сукманова, заступник директора Національного антикорупційного бюро України - А.Новак, голова Ради НАБУ, старший радник Президента  - Р.Шпек та інші.

Під час другої сесії «Бізнес-конфлікти за участю спільноти» виникла активна дискусія щодо інструментів виявлення псевдо-активістів та можливості протидії їх діям.

Інфраструктура безпеки була предметом обговорення на третій сесії. Було висвітлено питання щодо наслідків кібератак на Україну (О.Кардаков), протидії підробкам брендів (В.Панчак), боротьбі з шахрайством у приватному секторі (О.Гафт). Велику зацікавленість викликала доповідь Б.Городницького (компанія MIDOT). Ним була представлена програма, яка дозволяє виявити моральну схильність особи до деструктивних дій.

Детальніше...
 
Науковці Донецького юридичного інституту МВС України взяли участь в осінній школі для викладачів кримінального права «Системні зв’язки кримінального права»
Про інститут - Новини

З 18 до 20 жовтня 2017 року у Харкові на базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Міністерство освіти і науки України, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого та Координатор проектів ОБСЄ в Україні у рамках проекту «Допомога правничим школам з просування прав людини», що впроваджується Координатором проектів ОБСЄ в Україні за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччини, проводили осінню школу для викладачів кримінального права «Системні зв’язки кримінального права». Долучитися до роботи осінньої школи мали честь і представники нашого інституту: доцент кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз, кандидат юридичних наук, доцент Данилевський А.О., доцент кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права, кандидат юридичних наук, доцент Коміссаров М.Л. та завідувач аспірантури, кандидат юридичних наук, старший науковий співробітник Данилевська Ю.О.

Детальніше...
 
Курсантьский турнір з шашок у м. Маріуполі
Про інститут - Новини

Не дивлячись на погодні умови, які все ріже дають змогу проводити спортивні змагання на свіжому повітрі, курсанти 1-го курсу ДЮІ МВС України, які навчаються на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» 22 жовтня, у вихідний день, провели турнір з шашок.

Детальніше...
 
Доки буде України, поки будуть козаки
Про інститут - Новини

В Донецькому юридичному інституті для курсантів факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції 18 жовтня був проведений бібліотечний виховний захід – «Доки буде Україна, поки будуть козаки». Зі складу першокурсників було запрошено курсантів взяти участь та проявити себе у творчості, а бажаючі, натомість, з задоволенням долучилися до завдання.

Головну тематику заходу – «козацька епоха» продемонстрували на слайдах та розказали в усній формі організатори заходу. Історичні факти, цікаві та корисні відомості курсанти залюбки прослухали, а після мали можливість показати свою уважність, відповідаючи на запитання віктрини та розповідаючи свої набуті знання. Курсанти, із числа виступаючих, артистично зіграли видані їм ролі, чудово станцювали гопака, виразно розповіли вірші, в загалі показали, як завжди, свою високу підготовленість.

Детальніше...
 
Вітаємо начальника Департамента кадрового забезпечення Національної поліції України, генерала поліції третього рангу Ігора Володимировича Клименка з ЮВІЛЕЄМ!
Про інститут - Новини

Вітаємо начальника Департамента кадрового забезпечення Національної поліції України, генерала поліції третього рангу Ігора Володимировича Клименка з ЮВІЛЕЄМ!

Шановний Ігоре Володимировичу!

Прийміть наші щирі вітання з нагоди Вашого Ювілею!

Ваша принциповість, виваженість, добропорядність, працелюбність, гострий розум, вміння тримати удари долі забезпечили Вам блискучу кар’єру від психолога до начальника Департамента кадрового забезпечення Національної поліції України. На всіх посадах Ви завжди вміло і доречно проявляли характер справжнього господаря, дбайливого і кмітливого керівника.

Підлеглі, колеги, друзі відзначають Вашу високу працездатність, професіоналізм, інтелігентність, уміння керувати великими колективами, здатність приймати виважені рішення у екстремальних ситуаціях.

Без сумніву Ваш яскравий життєвий і трудовий шлях є справжнім взірцем для оточуючих, а численні нагороди і відзнаки, ще раз це підкреслюють.

Детальніше...
 
Вітаємо доцента кафедри цивільно-правових дисциплін, кандидата юридичних наук, доцента Любов Михайлівну Князькову з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо доцента кафедри цивільно-правових дисциплін, кандидата юридичних наук, доцента Любов Михайлівну Князькову з Днем народження!

Шановна Любове Михайлівно!

Прийміть найтепліші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Колектив інституту глибоко вдячний Вам за ті роки, які Ви присвятили роботі у нашому виші, та цінує Ваш внесок у науковий потенціал закладу.

Детальніше...
 
Вітаємо фахівця інституту, майора поліції Вікторію Валеріївну Котову з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо фахівця інституту, майора поліції Вікторію Валеріївну Котову з Днем народження!

Шановна Вікторіє Валеріївно!

У цей святковий для Вас День прийміть найтепліші привітання з нагоди Вашого Дня народження!.

Колектив Донецького юридичного інституту щиро пишається Вами. Ваша доля тісно пов’язана з вишем-переселенцем уже протягом багатьох років. Ми вдячні Вам за те, що Ви лишилися нашим працівником і самовіддано продовжуєте працювати задля розвитку і процвітання рідного закладу.

Детальніше...
 
Сьогодні, відбулося жовтневе засідання Вченої ради вишу-переселенця
Про інститут - Новини

25 жовтня 2017 року проведено чергове засідання Донецького юридичного інституту.

Перед початком засідання ректор інституту професор Віктор Бесчастний від усього колективу вишу-переселенця привітав з Днем народження фахівця інституту майора поліції Вікторію Котову та побажав іменинниці мирного неба, міцного здоров’я, життєвої сили, вдачі й щастя, світлого та безхмарного майбутнього. «Нехай Ваше життя буде зігріте теплом близьких людей, радість безмежно панує у душі та несе у Вашу оселю спокій і злагоду! Хай тепло та повага людської вдячності завжди зігрівають Вас. Притаманні Вам доброта, небайдужість до своєї справи, людяність, уміння підтримати та готовність завжди прийти на допомогу є саме тими достойними рисами, які стануть запорукою Вашого успішного та щасливого майбутнього. Ваш високий професіоналізм, цілеспрямованість, відповідальність, порядність та позитивне ставлення до життя стали запорукою поваги та симпатії до Вас усіх працівників, курсантів, студентів та слухачів вишу-переселенця».

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 7 з 74
Ми у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08
телефон/факс: (0564) 92 95 19

Приймальня
(0564) 92 94 92

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval