Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Статистика відвідувань


75.5%Ukraine Ukraine
5.3%Kuwait Kuwait
3%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 160
Вчора: 406
Цього тижня: 566
Минулого тижня: 2636
Цього місяця: 11286
Минулого місяця: 14572
Всього: 1140172


Вітаємо завідувача кафедри загально-правових дисциплін, кандидата юридичних наук, доцента підполковника поліції Івана Володимировича Іванова з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо завідувача кафедри загально-правових дисциплін, кандидата юридичних наук, доцента підполковника поліції Івана Володимировича Іванова з Днем народження!

Шановний Іване Володимировичу!

Щиросердечно вітаємо Вас з Днем народження! Колектив вишу гордиться Вами як гідним випускником нашого навчального закладу 2001 року, який, попрацювавши слідчим та отримавши неоціненний досвід практичної роботи, повернувся у стіни рідної Alma Mater.

Інститут дав Вам путівку в життя, Ви гордо і, найголовніше, свідомо прийняли виклик долі та стали на шлях вірного служіння Батьківщині. Зробивши такий важливий крок, Ви залишаєтеся патріотом свого навчального закладу, вірним Присязі, самовіддано працюєте на розвиток рідного вишу за новим місцем його дислокації.

Детальніше...
 
До бібліотеки інституту з м. Маріуполя передано монографію «Професійно-психологічний розвиток працівників спецпідрозділів поліції імітаційними засобами»
Про інститут - Новини

Одним із напрямів якісної підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції є наукове супроводження освітньої діяльності.  Прикладом цього є наукове дослідження – монографія «Професійно-психологічний розвиток працівників спецпідрозділів поліції імітаційними засобами», яке виконане у цьому році. Авторами монографії є Гурський Віктор Євгенович, кандидат психологічних наук, доцент кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Донецького юридичного інституту МВС України та Лефтеров Василь Олександрович, доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри соціології та психології Національного університету «Одеська юридична академія».

Монографія присвячена дослідженню психологічних аспектів розвитку професійно важливих якостей працівника поліції підрозділів спеціального призначення імітаційними засобами. Зокрема в монографії презентовано психологічні рекомендації  щодо використання пейтболу, страйкболу та лазерних тирів для розвитку особистісно-професійних якостей працівників поліції, необхідних для ефективних дій в екстремальних умовах.

Детальніше...
 
Попередній підсумок роботи служби психологічної підтримки Донецького юридичного інституту проведеної під час табірних зборів у м. Маріуполі
Про інститут - Новини

Під час табірних зборів було заплановано і проведено батарею тренінгових занять, перше з яких було направлено на виявлення лідерів в групах курсантів. Навмисно створювалися такі умови, де рішенням були єдиноначальність і робота всієї групи як єдиного і узгодженого механізму. А також, в цих вправах була і додаткова мета, а саме в ігровій формі пройти всі тертя і притирання, які безсумнівно виникнуть в боротьбі за лідерство, а також відчути визнання і вдячність до того курсанту, який був більш всіх переконливий і вклав більше всіх зусиль, привівши команду до успіху. Визнати в ньому лідера!

Метою другого тренингового заняття було створення атмосфери довіри всередині команди. Де кожен довіряє кожному! Тільки при довірчих відносинах група людей стає єдиною і успішною командою.

Третє заняття тренінгу було направлено на вироблення в кожному курсанти командної філософії «Я виграю, тоді, коли виграєш ти», «Я виграю, коли ми всі виграємо». Отже, озирнувшись  на той час, коли вчорашні школярі вперше переступили поріг нашого інституту, вони були лише групою людей об'єднаних між собою єдиним мотивом - здобуття вищої юридичної освіти, й годі. А групі характерна постійна втрата енергії та ресурсів під час взаємодії людей один з одним. Ця втрата відбувається під час різноманітних конфліктів. При таких умовах функціонування можна говорити про те, що група з 10 осіб, де кожен має, наприклад, 10-ю одиницями енергії, здатна зробити корисної роботи на 70 одиниць.

Детальніше...
 
Вітаємо викладача циклу спеціальних дисциплін Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України Бородая Сергія Петровича з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо викладача циклу спеціальних дисциплін Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України Бородая Сергія Петровича з Днем народження! 1

Шановний Сергію Петровичу!

У цей радісний сонячний день прийміть теплі вітання з нагоди Вашого свята – Дня народження!

Детальніше...
 
Вчора активні учасники громадської організації «Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських», а сьогодні курсанти Донецького юридичного інституту МВС України
Про інститут - Новини

Вчорашні засновники та активні учасники громадської організації «Молодіжна Ліга Майбутніх поліцейських» ‑ тепер курсанти Донецького юридичного інституту МВС України. Це 5 дівчат та 7 хлопців, які пройшли складний конкурсний відбір, а віднині курсанти, які у майбутньому будуть служити український державі та захищати громадян від правопорушників та злочинців на території Донецької області.

Детальніше...
 
27 серпня – День шахтаря та міста Донецьк
Про інститут - Новини

27 серпня – День шахтаря та міста Донецьк

Шахтарська праця завжди була наповнена особливим духовним змістом. Це не просто піт та сльози, колосальні зусилля і непорушна самовідданість, честь і професіоналізм. Спускаючись у шахту, шахтар залишає на поверхні весь свій страх, тому що під землею йому зовсім немає місця. Бере з собою надію і любов, бо знає, що це те єдине, яке не залишить його навіть там, під землею. І йде робити свою справу.

Гірницька справа завжди вимагала мудрості і хороших продуманих рішень. Вона не терпить легковажності і не прощає помилок. За даними проекту DilovaMova.com на території Київської Русі початок гірничої справи було покладено вже у другій половині XV століття. Перша експедиція в Печерський край для пошуків корисних копалин вирушила за наказом Великого князя московського Івана III у 1491-му році. Перегортаючи історію, зазначаємо, що гірнича справа до кінця XIX століття посіла одне з центральних місць в ряду інших ключових галузей промисловості.

Детальніше...
 
За участі психологічної служби Криворізького ВП ГУ НП в Дніпропетровській області під час табірних зборів у м. Кривий Ріг проведено серію тренінгових занять «Комадоутворення»
Про інститут - Новини

В рамках заходів, запланованих відділенням психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення, за участі старшого психолога СКЗ Криворізького ВП ГУНП в Дніпропетровській області підполковника поліції Кендиш Олени Миколаївни психологічною службою Донецького юридичного інституту у м. Кривий Ріг під час проведення табірних зборів  проведено серію тренінгових занять «Комадоутворення».

Поза сумнівом найважчим періодом для курсанта  є адаптаційний, у якому відбувається перебудова внутрішнього світу особистості, пристосування його життя і побуту до вимог нового середовища. Від того, наскільки успішно пройде цей період, буде залежати успішність подальшого навчання у виші, а з часом  і служби в Національній поліції України. Найважливішим завданням служби психологічного забезпечення є супровід процесу адаптації.

Важкість процесу адаптації на початковому етапі пов’язана з певними обмеженнями: відсутність звичних умов життя, наявність певного дискомфорту, особлива регламентованість поведінки, чіткий розпорядок дня, звуження кола людей, з якими спілкується юний курсант, тощо.

Саме тому основою успішної адаптації курсанта буде налагодження стосунків, та побудова ефективної взаємодії всередині курсантської групи.

Детальніше...
 
Пропаганда здорового способу життя, фізичної культури та спорту як напрям діяльності табірного збору на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України
Про інститут - Новини

У сучасних умовах розвитку українського суспільства найважливішим стратегічним завданням визначено всебічний розвиток людини, становлення її духовного, психічного та фізичного здоров’я. Своєю чергою, здоров’я, як життя вільне від істотних перешкод і негативних відмінностей, відноситься до універсальних (загальнолюдських) цінностей.

Наукове визначення цінності здоров’я знайшло підтвердження і в правовому полі України. Законом України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» від 19 листопада 1992 року N 2801-XII термін «здоров’я» має таке значення: «…здоров’я ‑ стан повного фізичного, душевного і соціального благополуччя, а не тільки відсутність хвороб і фізичних дефектів». Окрім того, даним Законом охорона здоров’я визначена пріоритетним напрямком діяльності суспільства і держави, одним з головних чинників виживання та розвитку народу України. Саме тому, для Української держави постає актуальним проблема формування здорової нації і безпосередньо підростаючого покоління. З цією метою в інституті традиційно проводяться різнопланові заходи, направлені на формування у курсантів студентів та слухачів цінності здоров’я, здорового способу життя, залучення їх до спортивних секцій, проведення зустрічей зі спортсменами. Прикладом є заходи з пропаганди здорового способу життя, фізичної культури та спорту на табірних зборах курсантів першокурсників, які проводяться на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України.

Детальніше...
 
Вітаємо директора Інституту післядипломної освіти НАВС доктора юридичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки, полковника поліції Удалову Ларису Давидівну з ЮВІЛЕЄМ!
Про інститут - Новини

На факультеті  підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України відбулися урочисті заходи з нагоди 26-ї річниці Незалежності України 1

Вельмишановна Ларисо Давидівно!

У цей святковий день прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого ювілею!

Отримавши в далекому 1977 році юридичну освіту, Ваша трудова діяльність почалася в органах внутрішніх справ, де Ви пройшли шлях від сержанта міліції до полковника, від рядового міліціонера до начальника кафедри Національної академії внутрішніх справ.

Детальніше...
 
Кубок табірних зборів м. Маріуполь
Про інститут - Новини

24 серпня на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Незалежності. 26 років від дня оголошення нашої рідної України самостійною та незалежною державою.

З урочистою подією курсантів та співробітників привітав проректор інституту, капітан поліції Нестеров Денис Ігорович, побажав усім міцного здоров’я, сили і наснаги у справах щастя та добра. Урочиста частина дійства розпочалась із  спільного виконання Державного Гімну України.

Потім, згідно сценарію відбулися спортивні змагання між навчальними взводами. Як відомо, спорт єднає і допомагає досягати чудових результатів у роботі. Програма змагань включала види спорту, поділивши їх на чоловічі та жіночі. Рівень підготовки навчальних взводів до заходу як завжди був на висоті. Між собою змагалися представники 106-го та 107-го навчальних взводів.

Конкурсна програма включала такі види: піднімання гирі, підтягування на перекладині (чоловіки) та віджимання (дівчата).

Детальніше...
 
На факультеті підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України відбулися урочисті заходи з нагоди 26-ї річниці Незалежності України
Про інститут - Новини

24 серпня 2017 року на базі навчально-виховного комплексу з підготовки поліцейських Донецького юридичного інституту МВС України за адресою м. Кривий Ріг, вул. Співдружності, 92а відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 26-ї річниці Дня Незалежності України.

Розпочалися урочистості з шикування першокурсників та патріотичного виконання Гімну України. Після чого з святковими привітаннями до молодих правоохоронців звернулися керівництво інституту, факультету та запрошені почесні гості.

Перший проректор інституту, доктор юридичних наук, старший науковий співробітник капітан поліції Назимко Єгор Сергійович від імені ректора інституту професора Бесчастного Віктора Миколайовича та себе особисто привітав курсантів їх батьків та весь колектив інституту з знаменним святом та побажав молодому поповненню успіхів, творчого натхнення в оволодінні новими знаннями, з гідністю продовжувати славетні традиції поколінь правоохоронців, які не шкодуючи свого життя і здоров’я завжди стояли на сторожі миру, добробуту та спокою громадян рідної країни, захищаючи державний суверенітет та конституційний устрій Вітчизни.

Детальніше...
 
Служба психологічної підтримки Донецького юридичного інституту під час табірних зборів у м. Маріуполі проводить батарею тренінгових занять, спрямованих на згуртування курсантів в єдину і дружну команду
Про інститут - Новини

Метою проведеного тренінгу є формування почуття довіри курсанта до всієї його команди. Саме це почуття лежить в основі будь-якої успішної міжособистісної взаємодії. І тільки при довірчих відносинах група людей стає єдиною командою. Для цієї мети були підібрані спеціальні тренінгові вправи.

Хлопці та дівчата були бадьорі і веселі і з захопленням виконували поставлені завдання. Розминка раз у раз вибухала дружним сміхом і підбадьорюючими поплескуваннями  по плечу курсантів один одного.

У головній  вправі проведеного тренінгового заняття, кожному курсанту пропонувалося закрити очі і впасти спиною вперед, на руки, готових його підтримати, товаришів. Зважитися на подібну дію для багатьох курсантів виявилася завданням не з легких. Особливо вагалися  дівчата. Однак, група хлопців, які вже встигли тісно подружитися, з азартом зголосилися виконати важку вправу першими. Та гамма емоцій, якими спалахнуло обличчя курсанта  якій впав спиною на руки своїх товаришів, стала підбадьорюючою для всієї команди. Охання, тривожні й радісні вигуки, а також запевнення, що ми тебе підтримаємо, звучали з усіх усюд. Хлопці та дівчата навчалися довіряти один одному, вчилися бути командою!

Детальніше...
 
Інформацію про вручення погонів курсантам ДЮІ розміщено на сайті Головного управління Національної поліції в Донецькій області
Про інститут - Новини

Представники ДЮІ МВС України долучились до урочистостей з нагоди 26-ої річниці Дня Незалежності України 1

 
Інформація про вручення погонів курсантам Донецького юридичного інституту розміщена на маріупольському міському сайті
Про інститут - Новини

Представники ДЮІ МВС України долучились до урочистостей з нагоди 26-ої річниці Дня Незалежності України 1

 
Представники ДЮІ МВС України долучились до урочистостей з нагоди 26-ої річниці Дня Незалежності України
Про інститут - Новини

24 серпня 1991 року Україна закріпила свою незалежність. Незалежність - слово, яке визначає особистість, індивідність та вільне існування. Такий зміст повинен бути витриманий у будь-яких елементах життя людини та країни в цілому. Розуміючи значність такого закріплення, державні органи влади, незалежно від адміністративно-територіальної одиниці, пам'ятають та поважають цю дату і проводять відповідні урочистості.

Так, безпосередньо 24 серпня 2017 року у місті Кривий Ріг відбулися заходи з нагоди відзначення 26-ї річниці Дня Незалежності України. З величезною повагою до даного заходу долучився і дружній колектив Донецького юридичного інституту МВС України. Будучи вишем-переселенцем, який уже не перший рік працює на просторах Криворіжжя, кожен співробітник, як ніхто інший розуміє значність цього свята та вважає за честь і обов'язок прийняти безпосередню участь в ньому.

Такими діями, представники вишу-переселенця не лише визначають повагу до місцевих заходів, а й розуміють важливість власним прикладом показувати молодому поколінню потребу здійснювати повагу до таких визначних дат, дат, які стали - ключовим моментом у формуванні держави України.

Детальніше...
 
День Незалежності України урочисто відзначили на факультеті підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України (АНОНС)
Про інститут - Новини

Сьогодні, 24 серпня, Донецький юридичний інститут МВС України разом з українським народом святкує величне свято Незалежності. 26 років тому наш народ отримав право будувати свою країну самостійно та увесь світ визнав нашу державу суверенною. Багато поколінь мріяли про це, але шанс стати господарем на своїй багатій український землі отримали лише ми, та тепер ми не маємо права його втратити, а зобов’язані виправдати надії наших великих попередників, які відстоювали ідею державності у різні історичні епохи.

З урочистою подією курсантів та їх батьків привітали перший проректор інституту, доктор юридичних наук, старший науковий співробітник капітан поліції Назимко Єгор Сергійович, декан факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України, кандидат юридичних наук, полковник поліції Михайлов Руслан Іванович та декан факультету заочного та дистанційного навчання працівників Національної поліції України, кандидат юридичних наук Єпринцев Пилип Сергійович. Вони побажали усім міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги у справах.

У свою чергу курсант 101-го навчального взводу рядовий поліції Сисоєва Тетяна також звернулась до своїх однокурсників та їх батьків з привітаннями з нагоди Дня Незалежності та побажала всім щастя, натхнення, добробуту у кожний дім, миру і процвітання для нашої великої та суверенної держави.

Детальніше...
 
У День Незалежності України у м. Маріуполі першокурсники Донецького юридичного інституту були посвячені у курсанти
Про інститут - Новини

24 серпня у День Незалежності України на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України відбулися урочисті заходи, які запам’ятаються першокурсниками інституту на все життя. У присутності почесних гостей, а саме: начальника Управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції в Донецькій області полковника поліції Шевченко Олексія Юрійовича, заступника командира військової частини 3057 з громадської безпеки підполковник Загреби Сергія Миколайовича, голови громадської організації «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських» Павленко Ірини Володимирівни та активних учасників Ліги ‑ учнів навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа» № 48 м. Маріуполя, батьків та друзів відбулося посвячення першокурсників у курсанти.

Урочисті заходи розпочалися підняттям Державного Прапору України та спільним виконанням Гімну України. Різноголосий спів Гімну в єдиному емоційному пориві об’єднав всіх учасників заходу.

Під барабанний дріб шеренги курсантів вишукувалися на вручення погон. Почесне вручення погон курсантам інституту здійснювали начальник Управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції в Донецькій області полковник поліції Шевченко Олексій Юрійович, заступник командира військової частини 3057 з громадської безпеки підполковник Загреба Сергій Миколайович та проректор інституту капітан поліції Нестеров Денис Ігорович. Кожен курсант отримуючи погони голосно вигукував «Служу українському народові». Вручення погон відбулося в єдиному патріотичному пориві в якому об’єдналася молодість курсантів ‑ першокурсників та досвід почесних гостей.

Детальніше...
 
Привітання Криворізького міського голови Юрія Григоровича Вілкула з Днем Незалежності України
Про інститут - Новини

Привітання Криворізького міського голови Юрія Григоровича Вілкула з Днем Незалежності України

 
Привітання директора Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності Міністерства внутрішніх справ України Доскевича Геннадія Олександровича з Днем Незалежності України!
Про інститут - Новини

Шановні освітяни, курсанти, студенти, слухачі, працівники  та ветерани вищих навчальних закладів МВС України!

 Привітання директора Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності Міністерства внутрішніх справ України Доскевича Геннадія Олександровича з Днем Незалежності України!

Департамент персоналу, організації освітньої та наукової діяльності Міністерства внутрішніх справ України та я особисто щиро вітаємо вас із Днем Незалежності України!

24 серпня народ України відзначає 26 річницю, відколи здійснилася наша мрія – адже синьо-жовтий прапор об’єднав українців в бажанні створити власну державу та бути господарями на своїй прекрасній українській землі.

Цей день є визначним для кожного з нас, бо ми разом щодня будуємо майбутнє відомчої освіти, яка має відповідати запиту суспільства, що створило нову українську поліцію. Абсолютно нова, небувала в Україні правоохоронна система, що служить та захищає громадянина, потребує нового взірця  працівника – поліцейського європейського зразка, який стане помічником, порадником та другом у будь-якій ситуації.

Детальніше...
 
Привітання від Голови Саксаганського районного суду м.Кривого Рогу
Про інститут - Новини

Привітання від ректору Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого 1

Привітання від ректору Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого 2

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 7 з 60
Ми у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08
телефон/факс: (0564) 92 95 19

Приймальня
(0564) 92 94 92

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval