Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Статистика відвідувань


75.4%Ukraine Ukraine
5.2%Kuwait Kuwait
3.1%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 315
Вчора: 485
Цього тижня: 1312
Минулого тижня: 3200
Цього місяця: 9587
Минулого місяця: 12652
Всього: 1164548


РОБОТУ ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «АДМІНІСТРАТИВНЕ ПРАВО І ПРОЦЕС: ІСТОРІЯ, СУЧАСНІСТЬ, ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ» РОЗПОЧАТО!
Про інститут - Новини

О 10 годині в приміщенні загальної бібліотеки Головного корпусу Донецького юридичного інституту МВС України розпочала роботу ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція на тему «Адміністративне право і процес: історія, сучасність, перспективи розвитку». Особливо приємно відзначити, що цього річ значно підвищилася увага як науковців, так і юристів-практиків до зазначеного заходу, адже на адресу оргкомітету надійшло понад сімдесят тез наукових доповідей від представників вісімнадцяти вищих навчальних закладів та науково-дослідних інститутів України, серед яких п’ять доповідей докторів наук, двадцять п’ять – кандидатів наук. Ряд наукових тез надійшло від представників суддівської гілки влади, правоохоронних органів, практикуючих юристів. Ну, і звичайно не обійшлося без наукових здобутків молодих вчених, які ще тільки роблять перші кроки в науці. Все це свідчить про важливість наукового обговорення актуальних питань адміністративного права і процесу в Україні.

Детальніше...
 
Спортсмени Донецького юридичного інституту МВС України серед найкращих
Про інститут - Новини

Управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації щомісячно підводить підсумки виступів спортсменів регіону на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Згідно Положення управління, за підсумками лютого 2017 року були визначені кращі спортсмени та тренери місяця за трьома категоріями: з олімпійських, неолімпійських видів спорту, видів спорту серед інвалідів.

У номінації Неолімпійські види спорту кращим спортсменом Донецької області в лютому став викладач кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання Сасік Артур Сергійович – майстер спорту України з гирьового спорту, який став  срібним призером етапу Кубку світу з гирьового спорту.

Детальніше...
 
«Міс ДЮІ-2017»: ЗМІ про свято весни і жіночої чарівності
Про інститут - Новини

Нещодавно в актовому залі Факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Донецького юридичного інституту, який знаходиться за адресою: вул.Співдружності 92а, відбулося справжнє свято весни і жіночої чарівності – «Міс ДЮІ-2017».

У конкурсі взяли участь студентки юридичного факультету та курсанти Факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції.

Насичена програма, колоритні виступи конкурсанток, які публіка щедро «нагороджувала» оплесками, незабутні враження і безліч фото на пам’ять…ось яким запам’ятається це свято весни і жіночої чарівності не лише титулованим Міс, а й усім, кому пощастило бути на заході.

Свято весни і чарівності зацікавило багатьох представників ЗМІ, які з радістю висвітлили цю подію на своїх шпальтах.

Детальніше...
 
Сьогодні – Всесвітній день боротьби з туберкульозом
Про інститут - Новини

Сьогодні – Всесвітній день боротьби з туберкульозом

Біля однієї третини населення світу інфіковано бактерією туберкульозу (ТБ). Хвороба розвивається лише у невеликої частки інфікованих людей. Підвищеного ризику розвитку туберкульозу піддаються люди з ослабленою імунною системою. Імовірність розвитку активного туберкульозу у людини з ВІЛ приблизно в 26-31 разів вище.

Всесвітній день боротьби з туберкульозом відзначається за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я в день, коли німецький мікробіолог Роберт Кох заявив про зроблене ним відкриття збудника туберкульозу.

У 1993 році ВООЗ об’явила туберкульоз національним лихом, а день 24 березня Всесвітнім днем боротьби з туберкульозом і офіційно рекомендувала стратегію DOTS, впровадження якого – це спасіння багатьох людей від смерті, хвороби і страждання, зумовленого туберкульозом. Принципі стратегії DOTS універсальні для всіх країн і успішно запроваджується більш ніж у 180 країнах світу.

В Україні, згідно з Указом Президента України № 290 від 22 березня 2002 року, також встановлений Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на туберкульоз, який відзначається щорічно теж у 24 березня.

До цієї дати щороку під егідою Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні проводиться низка заходів, направлених на зменшення темпів поширення цієї інфекції, підвищення рівня обізнаності населення з заходами попередження туберкульозу. На сьогодні основним діагностичним заходом виявлення туберкульозу легенів на ранньої стадії є флюорографічне обстеження легенів.

Детальніше...
 
Вітаємо в.о. завідувача кафедри цивільно-правових дисциплін, голову Наукового товариства ДЮІ МВС України, кандидата юридичних наук Піддубну Дар'ю Сергіївну з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо в.о. завідувача кафедри цивільно-правових дисциплін, голову Наукового товариства ДЮІ МВС України, кандидата юридичних наук Піддубну Дар'ю Сергіївну з Днем народження!

Шановна Дар’є Сергіївно!

У цей радісний сонячний день прийміть теплі вітання з нагоди Вашого свята – Дня народження!

Отримавши багатий досвід практичної роботи правозахисника у сфері цивільних та господарських відносин, Ви приєдналися до дружньої родини Донецького юридичного інституту МВС України, де на високому рівні здійснюєте підготовку юристів, керуючись у своїй роботі загальнолюдськими моральними рисами та якостями та глибокими теоретичними знаннями, що знайшли своє відображення на практиці.

Детальніше...
 
Вітаємо заступника голови ветеранської організації Донецького юридичного інституту Марину Сергіївну Муравйову з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо заступника голови ветеранської організації Донецького юридичного інституту Марину Сергіївну Муравйову з Днем народження!

Шановна Марино Сергіївно!

Прийміть щирі та сердечні вітання з Днем народження!

З особливою теплотою та повагою дозвольте висловити Вам слова подяки за Ваш внесок у розбудову нашого навчального закладу, участь у вихованні багатьох поколінь правоохоронців, активну діяльність заступника голови ради ветеранської організації – голови комісії з соціально-побутових та медичних питань Донецького юридичного інституту та небайдуже ставлення до долі вишу.

Детальніше...
 
Вітаємо екс-ректора Харківського національного університету внутрішніх справ, член-кореспондента НАПрН України, доктора юридичних наук, заслуженого юриста України Гусарова Сергія Миколайовича з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо екс-ректора Харківського національного університету внутрішніх справ, член-кореспондента НАПрН України, доктора юридичних наук, заслуженого юриста України Гусарова Сергія Миколайовича з Днем народження!

Шановний Сергію Миколайовичу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого сьогоднішнього свята – Дня народження!

Ваша наполеглива праця у забезпеченні правопорядку і безпеки громадян, чудові організаторські здібності та майстерність керівника сприяли блискучій кар’єрі у системі органів внутрішніх справ, де Ви близько 40 років свого життя присвятили служінню людям, охороні прав і свобод громадян, захисту їх інтересів та інтересів суспільства.

Детальніше...
 
УВАГА! Сьогодні, 23 березня, закінчується термін подачі заяв на участь у конкурсі на заміщення посади декана юридичного факультету ДЮІ МВС України
Про інститут - Новини

Донецький юридичний інститут як виш-переселенець протягом двох років успішно здійснює свою діяльність за новим місцем дислокації, розширюючись на теренах гостинного міста Кривий Ріг.

УВАГА! Сьогодні, 23 березня, закінчується термін подачі заяв на участь у конкурсі на заміщення посади декана юридичного факультету

Натепер в інституті вже створено 3 факультети: факультет підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України, факультет заочного та дистанційного навчання працівників Національної поліції України та юридичний факультет, на яких отримують якісну юридичну освіту майбутні висококласні фахівці в області права.

Детальніше...
 
Книги від Одеської національної наукової бібліотеки поповнили фонд загальної бібліотеки нашого вишу
Про інститут - Новини

Яскравою сторінкою в історії культури Одеси і краю є біографія Одеської національної наукової бібліотеки.

Одеська національна наукова бібліотека – перша публічна книгозбірня України, відкриття якої поклало початок заснуванню публічних бібліотек у крайових і губернських містах Росії та України. Відкриття бібліотеки стало можливим завдяки ініціативі кола осіб, наближених до генерал-губернатора краю графа М.С. Воронцова, зокрема О.І. Льовшина – редактора газети «Одеський вісник» (градоначальник Одеси у 1831-1837рр.).

Стрімко розвивалася діяльність культурного закладу, часто доводилося змінювати адресу перебування через збільшення фондів. Доброю славою окутана бібліотека і нині. Сьогодні генеральним директором Одеської національної наукової бібліотеки є Ботушанська Ольга Федорівна, яка тільки отримавши листа, відразу зорієнтувала колектив на необхідність допомогти нашому навчальному закладу.

Тривалий час ми вели перемовини телефоном з завідувачем відділу обмінно-резервного фонду Богатовою Тетяною Миколаївною. Довгий час ми розмовляли не тому, що не могли визначитися з літературою, необхідною для бібліотеки інституту, з цим впоралися швидко, а говорили ми здебільшого про те, як живеться вишу-переселенцю, які проблемні питання нам доводиться вирішувати і як нам це вдається. Колеги-одесити ділилися досвідом, пропонували допомогу, запрошували погостити. Приємно, що ми не залишаємося наодинці зі своїми нагальними проблемами.

Детальніше...
 
Студенти юридичного факультету ДЮІ відвідали Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ
Про інститут - Новини

Створене Наукове товариство студентів, курсантів, слухачів, аспірантів, ад’юнктів і молодих вчених Донецького юридичного інституту МВС України забезпечує захист прав та інтересів осіб, які навчаються або працюють у вищому навчальному закладі, зокрема щодо питань наукової діяльності, підтримки наукоємних ідей, інновацій та обміну знаннями. Об’єднує науковий потенціал науково-педагогічного складу, студентів, курсантів, слухачів, аспірантів, ад’юнктів і молодих вчених ДЮІ, ставить собі за мету активізацію наукових досліджень, оприлюднення їх результатів, розширення наукових та творчих контактів.

З метою реалізації цих завдань у вересні 2016 року між Науковим товариством ДЮІ МВС України в особі його Голови к.ю.н. Піддубної Д.С. та між Інститутом політико-правових та релігійних досліджень в особі його Президента Герасименка О.О. було укладено угоду про наукове співробітництво.

Зацікавленість студентів до питань правосуддя в Україні надало підстави для організації та погодження можливості відвідати студентами юридичного факультету ДЮІ МВС України Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ. Такий напрям взаємодії обумовлювався додатково і проведенням судової реформи, у відповідності до якої зазначений Суд буде ліквідований, а отже студентка 3-го курсу денної форми навчання Сухініна Анастасія та студенти магістратури 1-го року навчання денної форми на базі вищої неюридичної освіти: Перекопський Сергій, Качан Катерина, Барулін Андріюй, Смаглюк Ольга, Цвіричко Марина, Ковалькова Тетяна спільно з Головою Наукового товариства ДЮІ МВС України, в.о. завідувача кафедри цивільно-правових дисциплін юридичного факультету, експертом Інституту політико-правових та релігійних досліджень, к.ю.н. Піддубною Д.С. 17 березня долучились до історичної сторінки діяльності Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ.

Детальніше...
 
Міністерство внутрішніх справ України продовжує дієво підтримувати наш виш-переселенець
Про інститут - Новини

Через неспокій на рідній Донеччині, Донецький юридичний інститут був переміщений до м.Кривий Ріг. На жаль практично всю матеріально-технічну базу вишу було втрачено і на новому місці його дислокації постали питання, які потребували нагального вирішення: забезпечення повноцінної діяльності навчального закладу, що включає в себе не тільки зміцнення якісного науково-викладацького та адміністративно-командного складу, а й формування та збагачення матеріально-технічної бази, важливою складовою якої є наявність парку транспортних засобів.

Дуже приємно, що Донецький юридичний інститут постійно відчуває підтримку і дієву допомогу Міністерства внутрішніх справ України у вирішенні питань, пов’язаних з життєдіяльністю вишу-переселенця. Хочеться зазначити, що цього разу за сприяння МВС для забезпечення ефективної та оперативної діяльності підрозділів інституту було отримано автотранспорт.

Детальніше...
 
У навчально-виховному комплексі факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України встановлено автономну котельню
Про інститут - Новини

Як і всі навчальні заклади, тимчасово переміщені із зони проведення антитерористичної операції, Донецький юридичний інститут гостро відчув необхідність у підтримці, адже вся матеріально-технічна база була втрачена і за новим місцем дислокації – у гостинному місті Кривий Ріг, довелося все створювати «з нуля».

Завдяки дієвій підтримці Міністерства внутрішніх справ у квітні 2016 року Донецькому юридичному інституту Криворізькою міською радою було надано цілісний навчальний комплекс за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Співдружності, 92а, де натепер діє факультет підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України та здобувають якісну юридичну освіту курсанти першого набору у м.Кривий Ріг – 100 майбутніх офіцерів поліції.

Хочеться зазначити, що окрім наявного значного потенціалу будівлі факультету, керівництво та колектив вишу, роблять усе можливе, щоб створити повноцінні комфортні умови для навчання й мати необхідне матеріально-технічне забезпечення освітньої діяльності.

Детальніше...
 
Наукова співпраця між кафедрою цивільно-правових дисциплін юридичного факультету ДЮІ МВС України та кафедрою цивільного та господарського права Національного університету біоресурсів та природокористування України
Про інститут - Новини

Події на сході України, вимушена передислокація до гостинного міста Кривий Ріг, отримання статусу вишу-переселенця, але головне – наявна жага колективу до збереження свого навчального закладу, своєї дружньої великої родини – склали основу його збереження, продовження, а на сьогодні подальшого розвитку. І одним із таких підтверджень є створення трьох факультетів інституту. Один з них – юридичний факультет. У відповідності до цього, відбулось і оновлення відповідних кафедр та їхнього складу.

Кожен розуміє, що виключною основою регулювання відносин, що супроводжують нас повсякчас, а то навіть і кожну хвилину чи навіть секунду – складають саме цивільні відносини. Проще кажучи, ми як громадяни здійснюємо покупки у магазині, оплачуємо речі чи якісь послуги, оформлюємо сімейні відносини, укладаємо шлюб, реєструємо народження чи смерть, оформлюємо право власності чи право користування, а можливо навіть і оренди на квартиру, будинок, автомобіль чи земельну ділянку, звертаємось до нотаріуса, укладаємо різноманітні договори, говоримо про захист прав на інтелектуальну власність – твори, статті, тези, музичні доробки тощо, визначаємо право на ім’я, можливість його зміни, право на свободу переміщення, право на вільний зв'язок та багато чого іншого, а це - все перелічене та ще багато чого вивчається саме в межах цивільно-правового спрямування, що по своїй суті – надає усі підстави до ствердження базовості, основоположності цивільно-правового напряму.

Саме керуючись такими підставами та розумінням необхідності вивчення таких правових позицій було створено і кафедру цивільно-правових дисциплін юридичного факультету Донецького юридичного інституту МВС України.

Детальніше...
 
На території Маріупольського центру первинної підготовки поліцейських проводяться заходи з благоустрою території навчального закладу
Про інститут - Новини

На сьогодні для колективу Донецького юридичного інституту МВС України пріоритетним є питання щодо створення окремого навчального підрозділу (факультету) у м. Маріуполь Донецької області та приведення його у відповідність для забезпечення навчання курсантів та слухачів, майбутніх працівників Національної поліції. Так, МВС України прийнято рішення про передачу на баланс Донецькому юридичному інституту МВС України Маріупольського навчального центру підготовки поліцейських.

Наразі з метою розв’язання стратегічних завдань життєдіяльності, функціонування та розвитку навчального закладу з робочим візитом у м.Маріуполь перебуває керівництво вишу на чолі з ректором інституту професором Віктором Миколайовичем Бесчастним.

Чимало питань організаційного характеру потребують вирішення, одним з яких є благоустрій та устаткування території Маріупольського навчального центру підготовки поліцейських.

Детальніше...
 
Робочий візит представника Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України до Маріупольського центру первинної підготовки поліцейських
Про інститут - Новини

З метою реалізації Концепції реформування освіти Міністерства внутрішніх справ України, що пов’язана з первинною підготовкою та підвищенням кваліфікації співробітників Національної поліції України планується передача на баланс Донецькому юридичному інституту МВС України Маріупольського навчального центру підготовки поліцейських, на базі якого 18 березня головний спеціаліст Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України, підполковник поліції Мозуляка Олексій Олександрович провів зустріч з керівництвом вишу та колективом центру.

Під час зустрічі були визначені перспективи створення факультету Донецького юридичного інституту у м. Маріуполь та обговорені питання збільшення фінансування навчального закладу, додатково були визначені актуальні завдання кадрового забезпечення навчального процесу вишу у м. Маріуполь, напрями його взаємодії з Міністерством внутрішніх справ та Національної поліцією з метою практичної спрямованості навчальних занять, а також окреслено стратегічні напрямки запровадження наукової роботи у сфері юридичного забезпечення діяльності поліцейських.

Детальніше...
 
У м. Маріуполі Донецький юридичний інститут МВС України розпочав підготовку співробітників для підрозділів кримінальної поліції Донеччини на курсах первинної професійної підготовки поліцейських, яких вперше прийнято на службу в поліцію
Про інститут - Новини

Сучасне українське суспільство має потребу в якісних правоохоронцях. Для Донецької області в умовах проведення АТО актуальним є якісна підготовка та комплектування вакантних посад офіцерів поліції. Саме тому у ст. 73 Закону України «Про Національну підготовку» зазначена обов’язковість проходження поліцейським, якого вперше прийнято на службу, первинної професійної підготовки.

Відповідно до Положення про організацію первинної професійної підготовки поліцейських, яких вперше прийнято на службу в поліцію, що затверджено наказом МВС України від 16.02.2016 № 105 поліцейські, яких вперше прийнято на службу в поліцію, проходять професійну підготовку з метою набуття ними спеціальних навичок, необхідних для виконання повноважень поліції, у тому числі відповідну спеціальну підготовку щодо зберігання, носіння, застосування і використання вогнепальної зброї.

Своєю чергою професійна підготовка проводиться на базі установ (закладів) Національної поліції, що діють для забезпечення організації відповідної спеціальної підготовки вперше прийнятих на службу в поліції, підвищення кваліфікації і перепідготовки молодшого складу поліції, а також проведення окремих видів службової підготовки поліцейських.

Отже, 20 березня 2017 року у м. Маріуполі на базі Центру первинної професійної підготовки наш інститут прийняв слухачів курсів первинної професійної підготовки поліцейських, яких вперше прийнято на службу в підрозділи кримінальної поліції ГУ НП в Донецькій області.

Детальніше...
 
Вітаємо в.о. завідувача кафедри адміністративно-правових дисциплін підполковника поліції Мердову Ольгу Миколаївну з Днем народження
Про інститут - Новини

Вітаємо в.о. завідувача кафедри адміністративно-правових дисциплін підполковника поліції Мердову Ольгу Миколаївну з Днем народження

Шановна Ольго Миколаївно!

Прийміть сердечні вітання з Днем народження!

Колектив вишу гордиться Вами як успішною випускницею нашого навчального закладу! Без сумніву, Ви є прикладом уміння поєднувати зразкове несення служби та плідну наукову і педагогічну діяльність, адже Ви постійно підвищуєте свій професійний рівень в межах стажування в практичних підрозділах системи МВС та підвищення кваліфікації, як в Україні, так і закордоном.

Завдяки Вашій активній науково-дослідній роботі скарбниця сучасної фахової юридичної літератури поповнилася новими навчальними посібниками з грифом Міністерства освіти і науки України, навчальними посібниками, що рекомендовані Міністерством внутрішніх справ України, науково-практичними рекомендаціями, понад 17 науковими статтями у фахових виданнях та численні виступи на наукових і науково-практичних конференціях всеукраїнського та міжнародного рівня.

Детальніше...
 
Члени наукового товариства Донецького юридичного інституту відвідали Конституційний Суд України
Про інститут - Новини

Донецький юридичний інститут – навчальний заклад зі специфічними умовами навчання, який понад 55 років готує конкурентоздатних, висококваліфікованих фахівців в області права. На сьогодні з метою реалізації завдань, що пов’язані з реформами в освіті, науці та системі МВС навчальний заклад активно запроваджує міжнародний досвід підготовки майбутніх юристів.

Наукове товариство студентів, курсантів, слухачів, аспірантів, ад’юнктів і молодих вчених ДЮІ МВС України, що є провідним осередком, скерованим на пошук схильної до наукової роботи молоді, успішно здійснює свою діяльність не лише в стінах вишу, а й активно налагоджує зв’язки, укладає угоди про співробітництво з іншими науковими інститутами та практикуючими особами, державними службовцями.

Так, 17 березня члени наукового товариства, серед яких студентка 3-го курсу денної форми навчання Сухініна Анастасія та студенти магістратури 1-го курсу денної форми на базі вищої неюридичної освіти Перекопський Сергій, Качан Катерина, Барулін Андрій, Смаглюк Ольга, Цвіричко Марина, Ковалькова Тетяна спільно з Головою товариства, в.о. завідувача кафедри цивільно-правових дисциплін юридичного факультету, к.ю.н. Піддубною Дар’єю Сергіївною в рамках співпраці з метою підготовки фахівців-юристів відвідали Конституційний Суд України.

Детальніше...
 
Робоча зустріч співробітників науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності з науковцями Національної академії внутрішніх справ
Про інститут - Новини

Співробітники науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності ДЮІ МВС України мають багаторічний досвід проведення досліджень у сфері безпеки дорожнього руху та психологічного забезпечення діяльності працівників правоохоронних органів. У той же час, рівень професійної підготовки кожного науковця вимагає постійного вдосконалення з урахуванням сучасних інноваційних методів наукових досліджень та передового досвіду провідних наукових установ.

Саме тому представники вишу – завідувач науково-дослідної лабораторії, доктор юридичних наук, доцент підполковник поліції Вітвіцький Сергій Сергійович та старший науковий співробітник, кандидат юридичних наук Червінчук Андрій Васильович 16 березня взяли участь у робочій зустрічі з колегами із наукових підрозділів Національної академії внутрішніх справ України.

Детальніше...
 
Пісні і крила Лесі Українки (до Всесвітнього дня поезії)
Про інститут - Новини

Леся Українка (Лариса Петрівна Косач) народилася 25 лютого 1871р. у Новограді-Волинському. Мати її – письменниця Олена Пчілка – і батько – юрист – багато уваги приділяли гуманітарній освіті дітей, розвивали інтерес до літератури, вивчення мов, перекладацької роботи. Серед близького оточення майбутньої поетеси були відомі культурні діячі: Михайло Драгоманов (її дядько по матері), Михайло Старицький, Микола Лисенко.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня51525354555657585960НаступнаКінець »

Сторінка 58 з 74
Ми у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08
телефон/факс: (0564) 92 95 19

Приймальня
(0564) 92 94 92

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval