Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Статистика відвідувань


75.5%Ukraine Ukraine
5.3%Kuwait Kuwait
3%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 160
Вчора: 406
Цього тижня: 566
Минулого тижня: 2636
Цього місяця: 11286
Минулого місяця: 14572
Всього: 1140172


Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє: Профорієнтаційні заходи кафедри загально-правових дисциплін
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Профорієнтаційні заходи кафедри загально-правових дисциплін

 

Детальніше...
 
Представники кафедри загально-правових дисциплін взяли участь в Міжнародній науково-практичній конференції, м. Сладковічево (Словацька Республіка)
Про інститут - Новини

28–29 жовтня 2016 року в м. Сладковічево (Словацька Республіка) відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Пріоритетні завдання та стратегії розвитку юриспруденції у світовій науці».

До участі в заочній міжнародній конференції були запрошені науково-педагогічні співробітники вищих навчальних закладів, наукові співробітники наукових установ, докторанти, здобувачі та інші фахвці, які активно займаються науковими дослідженнями у сфері юриспруденції. Від Донецького юридичного інституту МВС України взяв участь доцент кафедри загально-правових дисциплін, к.ю.н. Гончаров А.В., який був представлений доповіддю в збірнику:

Детальніше...
 
Вітаємо кандидата юридичних наук Жидкова Дмитра Віталійовича з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо екс-першого заступника начальника Департаменту Державтоінспекції МВС України, кандидата юридичних наук Жидкова Дмитра Віталійовича з Днем народження!

Шановний Дмитре Віталійовичу!

Прийміть найсердечніші вітання з нагоди Вашого сьогоднішнього свята – Дня народження!

Ви людина, яку по-справжньому поважають товариші по службі і друзі. І поважають за те, що Ви є майстром своєї справи, а значить прикладом для гарного наслідування. Адже носити погони генерал-майора міліції – це не лише честь, а й в першу чергу велика відповідальність перед народом України.

Не лишилася поза Вашою увагою і наукова діяльність, де Ви також досягли «висот», захистивши дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук, а кропітка та наполеглива праця, висока організованість та професіоналізм допомогли Вам у цьому.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Нові горизонти профорієнтаційної роботи

 

Детальніше...
 
Вітаємо професора кафедри спеціальних дисциплін та адміністративної діяльності, доктора юридичних наук, Заслуженого юриста України Ісакова Михайла Григоровича з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо професора кафедри спеціальних дисциплін та адміністративної діяльності, доктора юридичних наук, Заслуженого юриста України Ісакова Михайла Григоровича з Днем народження!

Шановний Михайле Григоровичу!

Щиросердечно вітаємо Вас з Днем народження!

Ви є одним з провідних адвокатів України, пройшовши шлях від помічника юриста до президента юридичної фірми, у якій надають послуги найвищого ґатунку.

За час своєї діяльності як висококваліфікований фахівець в галузі юриспруденції, грамотний адвокат з неоціненним практичним досвідом, Ви забезпечили високий рівень допомоги громадянам і захисту їхніх прав.

Ваша принциповість, відповідальність, порядність, чесність, та чуйність є саме тими рисами, які допомагають швидко вирішувати нагальні питання, згуртувати колектив, який діє як єдиний злагоджений організм, приділяючи велику увагу атмосфері, що панує в ньому та докладаючи чимало зусиль, аби кожен усвідомив свою причетність до справи служіння Закону та відповідальність за неї.

Детальніше...
 
Наукові вісники Львівського державного університету внутрішніх справ поповнили фонд загальної бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України
Про інститут - Новини

Історія становлення Львівського державного університету внутрішніх справ МВС України бере свій відлік від листопада 1939 року, коли почала функціонувати Львівська школа робітничо-селянської міліції. З часом на її базі розпочала діяльність спеціальна середня школа міліції, згодом – училище внутрішніх справ, і, врешті, - інститут. Значущим для навчального закладу став грудень 2005 року, коли інститут було реформовано в університет. На сьогодні університет тісно співпрацює як з навчальними закладами України, так і з рядом освітніх закладів зарубіжних країн.

Багаторічні дружні відносини пов’язують Львівський державний університет з Донецьким юридичним інститутом.

Буремні події на Сході України змусили нас залишити місце постійної дислокації у місті Донецьку та розпочинати «з нуля» роботу інституту на теренах Криворіжжя. Зважаючи на ті складні умови, в яких знаходиться наш інститут, втративши всю матеріально-технічну базу, весь бібліотечний фонд, ми дуже гостро відчуваємо потребу в навчальній, науковій та методичній літературі. Донецький юридичний інститут, як виш-переселенець, впевнено виборює право на гідне життя і продовжує надавати якісну юридичну освіту. Ми з впевненістю можемо стверджувати, що без підтримки та допомоги друзів, дуже важко, а , інколи, взагалі неможливо вирішувати важливі життєва питання діяльності інституту. Серед тих, хто одним з перших простягнув руку допомоги, колектив Львівського державного університету внутрішніх справ.

Детальніше...
 
Курси підготовки абітурієнтів до вступу у вищі навчальні заклади України ‒ структурний підрозділ Донецького юридичного інституту МВС України
Про інститут - Новини

В основі навчального процесу в Донецькому юридичному інституті МВС України лежить концепція безперервного навчання: курси підготовки абітурієнтів до вступу до ВНЗ – підготовка бакалаврів та магістрів – аспірантура (ад'юнктура) – курси підвищення кваліфікації.

За десять років роботи (з 2006 року) в нашому інституті пройшли підготовку понад 1000 абітурієнтів.

З 1 листопада 2016 року традиційно розпочалися заняття на курсах з  дисциплін «Українська мова і література» та «Історія України».

Курси підготовки абітурієнтів до вступу у вищі навчальні заклади України є структурним підрозділом Донецького юридичного інституту. Їх основною метою є не лише цілеспрямоване формування якісного контингенту абітурієнтів, які можуть успішно пройти зовнішнє незалежне оцінювання, а й підвищення якості їхніх знань, проведення профорієнтаційної роботи щодо пошуку та залучення до інституту обдарованої молоді, забезпечення цільової підготовки до вступу до інституту найкращих слухачів.

Під час занять абітурієнти мають право вибирати зміст та форму навчання на курсах, набувати знань та практичних навичок у ході навчально-практичних заходів, на додаткові заняття та консультації у разі пропусків з поважних причин, на використання загальної бібліотеки ДЮІ МВС України, навчально-дидактичних матеріалів, підготовлених викладачами інституту.

Детальніше...
 
Підсумки роботи юридичної клініки «Захисник» за ювілейний 2016 рік
Про інститут - Новини

Майбутнє кожної людини залежить від багатьох аспектів. Безумовно, головним із них є – отримання вищої освіти. Але що таке фундаментальні і професійні знання без змістовного закріплення теорії практикою. Знання переростають у переконання лише тоді, коли вони осмислені, пережиті самостійно у процесі пізнання і практичних дій.

Прийнято вважати, що термін «юридична клініка» (чи менш поширений «правнича клініка») походить від американського поняття «legalclinic» (чи «lawclinic») та є одним із його можливих дослівних перекладів українською мовою.

Термін «юридична клініка» уперше з’явився у статті професора Георга Фроммгольда, що мала ідентичну назву («JuristischeKliniken»), яка була надрукована у 1900 р. в журналі «Німецька юридична газета». Саме у цій статті німецький вчений запропонував аналогічно клінікам, які функціонують при медичних факультетах, створювати клініки при юридичних факультетах, де студенти під керівництвом викладачів вирішували б не вигадані чи застарілі юридичні казуси, а «живі» справи.

Сьогодні юридичні клініки існують у всьому світі. Вони виконують часто різні завдання і мають суттєві відмінності та особливості.

Юридична клініка є актуальною формою надання практичного спрямування та якості юридичній освіті для підготовки соціально відповідальних юристів. Незважаючи на тривалу історію становлення та розвитку, що налічує півтора століття, юридична клінічна освіта доводить свою необхідність для традиційно консервативної вищої школи навчання права.

На даний час у Донецькому юридичному інституті МВС України функціонує юридична клініка «Захисник». Юридична клініка «Захисник» свою діяльність організовує на підставі Типового положення про юридичну клініку вищого навчального закладу, затвердженого наказом МОН України від 03.08.2006 №592 та Положення про юридичну клініку «Захисник» Донецького юридичного інституту, затвердженого наказом ДЮІ від 06.11.2009 №669.

Детальніше...
 
2016 рік – досягнення та перспективи розвитку кафедри соціально-гуманітарних дисциплін
Про інститут - Новини

На сьогодні кафедра соціально-гуманітарних дисциплін – це потужна та невід’ємна складова Донецького юридичного інституту МВС України. Із 14 працівників кафедри 11 мають науковий ступінь (2 – доктори наук, 9 – кандидати наук), 6 – вчене звання доцентів. Серед наукового доробку працівників численні наукові статті, навчальні посібники. Зокрема, у 2016 році було опубліковано  такі навчальні посібники: Німецька мова (Практикум з читання та граматики для студентів заочної форми навчання) / О.В. Баланаєва. – Кривий Ріг : ДЮІ МВС України, 2016. – 62 с.; Англійська мова. Практикум з граматики (для студентів денної та заочної форм навчання) / О.І. Мамонова. – Кривий Ріг : ДЮІ МВС України, 2016. – 76 с.; Практична стилістика ділового спілкування : навчально-методичний посібник / О.О. Новікова. – Кривий Ріг : ДЮІ МВС України, 2016. – 112 с.

Детальніше...
 
Крок на зустріч
Про інститут - Новини

Донецький юридичний інститут МВС України став вже знаним на території Дніпропетровської області. Активна діяльність колективу інституту на чолі з ректором професором Віктором Миколайовичем Бесчастним має різновекторні напрями, які охоплюють як освітню діяльність так і взаємодію з місцевими громадами Дніпропетровщини.

Яскравим прикладом такої взаємодії стала участь 13 січня 2017 року делегації інституту у нараді керівників органів місцевого самоврядування П’ятихатського району Дніпропетровської області. Інститут на нараді представляли доцент кафедри загально-правових дисциплін Юрій Володимирович Делія, доцент кафедри спеціальних дисциплін та адміністративної діяльності Сергій Петрович Пекарський та студентка 1-го курсу Вікторія Валеріївна Полинько.

Нарада проходила за участі голови П’ятихатської районної державної адміністрації Сергія Вікторовича Саламахи, голови П’ятихатської районної ради Раїси Григорівни Галаган. Безпосередню участь у нараді приймали народний депутат України Юрій Миколайович Береза, академік, дійсний член Української академії наук Андрій Іванович Авдєєнко, голови селищних та сільських рад, керівники правоохоронних органів, військомату, ветерани АТО П’ятихатського району.

На нараді розглядалася низка актуальних для П’ятихатського району питань в обговоренні яких активну участь прийняли представники ДЮІ. Так перше питання було присвячене роботі правоохоронних органів. Про роботу підрозділів поліції району в умовах реформування розповів Ігор Петрович Царенко ‑ начальник П’ятихатського відділення Жовтоводського відділу ГУ НП в Дніпропетровській області. Під час обговорення даного питання була зазначена необхідність проведення якісних заходів з попередження злочинності, залучення громадськості зокрема ветеранів АТО до охорони особистої та публічної безпеки. Про правову регламентацію залучення громадськості, ветеранів АТО на місцевому рівні учасникам наради доповів доцент кафедри загально-правових дисциплін інституту Юрій Володимирович Делія. Народний депутат України Юрій Миколайович Береза зазначив необхідність використовувати науковий підхід до забезпечення правопорядку в районі. Саме тому для представників місцевого самоврядування стали в нагоді пропозиції Юрія Володимировича Делії щодо залучення громадськості, ветеранів АТО до спільної діяльності з підрозділами поліції. Своєю чергою прокурор Жовтоводської місцевої прокуратури Геннадій Леонідович Дяковський також зупинився на заходах, які проводяться представниками прокуратури щодо протидії злочинності.

Детальніше...
 
15 січня - День заснування Управління державної охорони
Про інститут - Новини

15 січня - День заснування Управління державної охорони

Управління державної охорони України є державним правоохоронним органом спеціального призначення, підпорядкованим Президентові України та підконтрольним Верховній Раді України.

На Управління покладаються завдання: здійснення державної охорони щодо органів державної влади України; забезпечення безпеки посадових осіб (визначених законом) за місцем їх перебування як на території України, так і за її межами; забезпечення безпеки членів сімей посадових осіб, які проживають разом з ними або супроводжують їх; запобігання протиправним посяганням на посадових осіб і членів їхніх сімей та об'єкти, щодо яких здійснюється державна охорона, їх виявлення та припинення; охорони визначених об'єктів, забезпечення безпечної експлуатації транспортних засобів, призначених для посадових осіб, що охороняються; участі у заходах, спрямованих на боротьбу з тероризмом.

Зародження перших інституцій, які б відповідали за забезпечення безпеки посадових осіб та охорону органів державної влади, відбулося ще в стародавні часи. Так, для здійснення охорони монархів і полководців в Стародавній Греції існувала «священна дружина», в Стародавній Персії – корпус «безсмертних», в Македонії – «царські любимці», в Стародавньому Римі – преторіанські когорти. Не стала виключенням і Україна. Паралельно з процесами державотворення в Україні формувалися і підрозділи, які здійснювали охоронні функції.

Детальніше...
 
Сьогодні українці славлять Святого Василя Великого та вітають один одного зі Старим Новим Роком
Про інститут - Новини

Святом Василя називають Старий Новий рік і відмічають його 1 січня за старим стилем (14 січня за новим). Це одне із трьох Великих зимових свят: Різдво, свято Святого Василя й Водохреща. Святий Василь Великий був архиєпископом Кесарії Кападокійської, що в Малій Азії. Церковні джерела характеризують його як аскета, богослова і вченого, автора кодексу чернечого життя.

Детальніше...
 
Студенти інституту проводять наукові дослідження з актуальних питань діяльності підрозділів кримінальної поліції
Про інститут - Новини

Одним із пріоритетних напрямків діяльності Донецького юридичного інституту є науково-дослідна робота, яка безпосередньо залежить від стану науково-дослідної роботи курсантів та студентів. Донецький юридичний інститут всіляко підтримує їх творчу ініціативу та створює необхідні умови здійснення їх науково-дослідної роботи. До когорти студентів-науковців вже другий рік входять студентки 2-го курсу Анна Біба та Карина Кушнарьова. Ще на першому курсі дівчатка звернули увагу на творчий пошук і зробили перші кроки як молоді науковці. Допоміг їм у цьому доцент кафедри спеціальних дисциплін та адміністративної діяльності Сергій Петрович Пекарський, який став для них науковим керівником.

Детальніше...
 
Підсумки роботи науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності у ювілейному 2016 році
Про інститут - Новини

Відповідно до Положення про науково-дослідну лабораторію з проблемних питань правоохоронної діяльності, одним з головних завдань наукового підрозділу є здійснення фундаментальних та прикладних наукових та науково-дослідних розробок, спрямованих на забезпечення потреб правоохоронних органів та навчального процесу в Донецькому юридичному інституті МВС України.

Науково-дослідна робота підрозділу здійснюється за двома науковими секторами: 1) сектор вивчення проблем безпеки дорожнього руху; 2) сектор психологічного забезпечення діяльності працівників правоохоронних органів.

Детальніше...
 
Підсумки виступу збірної команди Донецького юридичного інституту МВС України з гирьового спорту на спортивних змаганнях у 2016 році
Про інститут - Новини

Донецький юридичний інститут МВС України за свою 55-річну історію завжди славився своїми спортивними здобутками. Особливе місце серед них займає гирьовий спорт, який приніс рідному вишу найбільше досягнень як на міжнародній так і всеукраїнській арені. 2016 ювілейний рік був багатий на спортивні події. Наші спортсмени брали участь у багатьох змаганнях та протягом року постійно радували колектив інституту своїми успіхами.

Розпочався гирьовий сезон для спортсменів Донецького юридичного інституту в м. Києві, де з 01 до 04 квітня 2016 року в кубку України з гирьового спорту взяли участь майстри спорту України викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, Заслужений тренер України майор поліції Артур Сасік, інспектор відділу кадрового забезпечення старший лейтенант поліції Євген Душкевич та майстер спорту міжнародного класу фахівець навчально-методичного відділу старший лейтенант поліції Станіслав Клименко.

За результатами змагань у ваговій категорії до 63 кг перше місце у гирьовому двоборстві, друге у поштовху довгим циклом та командній естафеті виборов Станіслав Клименко. Артур Сасік у ваговій категорії до 73 кг виборов бронзу у двоборстві та срібло у командній естафеті. Євген Душкевич до свого активу записав третє місце у змаганнях з силового жонглювання та високе четверте місце у гирьовому двоборстві та п’яте місце у поштовху довгим циклом.

З 09 до 12 червня 2016 року в с. Кароліно-Бугаз Одеської області проходив чемпіонат України з гирьового спорту серед чоловіків та ветеранів, у якому взяли участь понад 200 спортсменів з усіх регіонів нашої країни. В основному складі збірної команди Донецької області на національному гирьовому форумі традиційно взяли участь і наші спортсмени.

Детальніше...
 
Досягнення колег – наша гордість!
Про інститут - Новини

Щиро вітаємо учасників та переможців ІІ туру конкурсу на краще наукове, навчальне та періодичне видання в навчальних закладах та наукових установах, що проходив 16 листопада 2016 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ, і пишаємося здобутками, напрацюваннями наших колег.

Ми, колектив Донецького юридичного інституту, радіємо перемозі:

  • Бесчастного Віктора Миколайовича, Мердової Ольги Миколаївни (навчальний посібник «Адміністративна відповідальність в Україні»);
  • Назимка Єгора Сергійовича (монографія «Інститут покарання неповнолітніх у кримінальному праві України: ґенеза, міжнародні та європейські стандарти, ювенальна пенологія»);
  • відділу організації наукової роботи, редколегії ДЮІ (збірник наукових праць «Проблеми правознавства та правоохоронної діяльності», №2 2016 р., №3 2016 р.
Детальніше...
 
Різдвяний подарунок від друзів з Баварії
Про інститут - Новини

Співпраця Донецького юридичного інституту з IV Управлінням поліції особливого призначення м. Нюрнберга та поліцією Баварії починається з лютого 1994 року за активним сприянням Фонду Ганса Зайделя. На той час напрямами нашого партнерства стали читання лекцій та проведення семінарів, обмін досвідом у контексті професійної підготовки кадрів для міліції (поліції) та мовне стажування курсантів у Школі поліції м. Нюрнберга.

Новим кроком співробітництва між Донецьким юридичним інститутом та IV Управлінням поліції особливого призначення м. Нюрнберга стало підписання 22 вересня 2004 року Протоколу про наміри щодо співпраці з підготовки та підвищення кваліфікації фахівців та керівних кадрів міліції (поліції).

Це дозволило систематизувати та розширити напрями співробітництва, зокрема:

- підвищення рівня володіння німецькою мовою  професійного спрямування викладачами та курсантами інституту;

- стажування з метою обміну досвідом з питань підготовки кадрів для міліції (поліції);

- проведення спільних психологічних тренінгів;

- спільна підготовка та видання навчальної літератури;

- участь представників у наукових заходах з актуальних питань правоохоронної діяльності.

Детальніше...
 
Вітаємо начальника Юридичного ліцею імені Ярослава Кондратьєва Національної академії внутрішніх справ, кандидата історичних наук, доцента Кобка Василя Андрійовича з Днем народження
Про інститут - Новини

Вітаємо начальника Юридичного ліцею імені Ярослава Кондратьєва Національної академії внутрішніх справ, кандидата історичних наук, доцента Кобка Василя Андрійовича з Днем народження

Шановний Василю Андрійовичу!

Щиросердечно вітаємо Вас з Днем народження!

Ваш високий професіоналізм як керівника, науковця, та справжнього фахівця своєї справи та яскравий життєвий і трудовий шлях є справжнім взірцем для оточуючих. Як творча та ініціативна людина, талановитий начальник Ви завжди об’єднуєте навколо себе однодумців.

Ви гідно очолюєте славнозвісний Юридичний ліцей імені Ярослава Кондратьєва Національної академії внутрішніх справ, який із року в рік забезпечує поглиблену юридичну та посилену фізичну підготовку ліцеїстів, формування у них професійних умінь і навичок, необхідних для подальшого успішного навчання у вищих навчальних закладах Міністерства внутрішніх справ України та Міністерства освіти і науки України.

Детальніше...
 
Формування та комплектування фонду загальної бібліотеки ДЮІ у ювілейному 2016 році
Про інститут - Новини

Особливість бібліотеки вищого навчального закладу полягає в організаційній структурі, її ролі в інформаційному суспільстві та впливі реформування системи вищої освіти на цілеспрямованість фонду. Не зважаючи на активне використання комп`ютерно-технологічних засобів задоволення інформаційних потреб читачів, сучасна книгозбірня виступає базовою структурою, що забезпечує можливість роботи з використанням друкованих документів. Бібліотека як соціальний інститут завжди працювала на розвиток грамотності і освіченості. Всі, хто шукає знання, інформацію, рано чи пізніо, частіше чи рідше, але обов’язково звертається до бібліотеки як центру інформаційних ресурсів. І він буде на стільки пов'язаний з бібліотекою, на скільки вона може відповідати його запитам, потребам, уподобанням.

Перед нашим інститутом та бібліотекою як структурним підрозділом навчального закладу, постало завдання в нових умовах, втративши всі надбання, розпочинати «з нуля» свою діяльність.

З ініціативи та під чуйним керівництвом ректора інституту доктора наук з державного управління, професора, Заслуженого юриста України Бесчастного Віктора Миколайовича розпочалося формування фонду бібліотеки вишу.

Детальніше...
 
Увага! погіршення погодних умов – до небезпеки на дорозі будь готов!
Про інститут - Новини

Увага! погіршення погодних умов – до небезпеки на дорозі будь готов! 1

Зима – найдивовижніша пора року, яка дарує велику кількість свят та позитивних емоцій кожному з нас. Проте, разом зі святковим настроєм зима приносить й погіршення погодних умов, що впливає на безпеку дорожнього руху.

Так, щороку взимку трапляється чимала кількість дорожньо-транспортних пригод, в яких гинуть або стають інвалідами учасники дорожнього руху: водії, пасажири, пішоходи тощо. Тільки з початку нового 2017 року в Україні щоденно відбувається понад 40 автомобільних аварій, в яких гинуть та отримують поранення різного ступеня тяжкості десятки людей.

У зв’язку з цим, щоб не стати черговою жертвою зимової автопригоди, треба завжди виконувати Правила дорожнього руху та пам’ятати рекомендації, спеціально розроблені для «білої» пори року. Зокрема,

ВОДІЇ ЗАПАМ’ЯТАЙТЕ:

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня51525354555657585960НаступнаКінець »

Сторінка 58 з 60
Ми у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08
телефон/факс: (0564) 92 95 19

Приймальня
(0564) 92 94 92

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval