Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.8%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.6%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 16
Вчора: 465
Цього тижня: 2658
Минулого тижня: 3356
Цього місяця: 10451
Минулого місяця: 14189
Всього: 1262648


Вітаємо професора кафедри господарсько-правових дисциплін Донецького юридичного інституту МВС України, доктора юридичних наук Деревянка Богдана Володимировича з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо професора кафедри господарсько-правових дисциплін Донецького юридичного інституту МВС України, доктора юридичних наук Деревянка Богдана Володимировича з Днем народження!

Шановний Богдане Володимировичу!

У цей святковий день прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Колектив вишу гордиться Вами як успішним випускником нашого навчального закладу, який отримавши практичний досвід на посаді слідчого в одному з райвідділів Донецької області, повернувся до стін рідної Alma Mater аби розпочати свою плідну наукову діяльність на теренах юриспруденції. Успішно закінчивши ад’юнктуру Донецького інституту внутрішніх справ МВС України, Ви долучаєтесь до науково-викладацького складу вишу, де згодом стаєте на чолі кафедри господарського та екологічного права.

Детальніше...
 
Соціально активна молодь залучається до сучасних проектів Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні
Про інститут - Новини

В сучасному світі, з розвитком інформаційних технологій розвиваються і соціальні комунікації. Своєю чергою міжнародний молодіжний проект Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) через SMS- та онлайн опитування з’ясовує ставлення молоді до різних аспектів суспільного життя. Інструментом, завдяки якому молодь може впливати на те, що для неї важливо є U-Report.

Саме тому 7 лютого курсанти першого курсу ФПФПНП ДЮІ МВС України, які навчаються на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» провели зустріч з волонтером Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Дмитром Бураком.

Детальніше...
 
10 грудня – Міжнародний день захисту прав людини
Про інститут - Новини

10 грудня – Міжнародний день захисту прав людини

10 грудня святкують Міжнародний день прав людини, який було засноване 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН. Головна мета Міжнародного дня прав людини – торжество в усьому світі понять свободи, безпеки й чесності людей по відношенню одне до одного.

Двома роками раніше ООН ухвалила Загальну декларацію прав людини, яка стала першим міжнародним документом, в якому були чітко сформульовані положення про права людини.

Детальніше...
 
Гендерна рівність – хто рівніше?
Про інститут - Новини

На тему гендерної рівності дуже багато думок. Хтось скаже:«Сьогодні є більш важливі питання у країні, які потребують негайного вирішення», а хтось - «Звідки ви взяли, що така проблема дійсно існує у суспільстві?» Але проблема дійсно існує і звертати не неї увагу потрібно. І найвідоміший у світі інфопривід привернення уваги до питання гендерного насильства – так звані 16 днів протидії гендерному насиллю.

У рамках міжнародної кампанії «16 днів проти гендерного насилля», за ініціативою Благодійної організації «Благодійне товариство «Мережа» м. Кривий Ріг» за підтримки благодійної організації «Позитивні жінки», Управління патрульної поліції Кривого Рогу, 08.12.2017 року, на базі навчально-виховного комплексу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Донецького юридичного інституту МВС України відбулася панельна дискусія на тему «Гендерна рівність – хто рівніше?», метою якої стало створення дискусійного поля на тему гендерної рівності у суспільстві з акцентом на недопущенні усіх видів насильства у нашому місті.

Завдання та мета, поставленні організаторами заходу, були виконанні завдяки запрошеним учасникам дискусії, а це і представники освіти, і медицини, і поліції, і неурядових організацій, і громадських об’єднань, і студенти-психологи та студенти-юристи.

Детальніше...
 
Учні Кривого Рогу відвідали Фестиваль «День поліцейської та юридичної освіти» Донецького юридичного інституту МВС України (ФОТОЗВІТ)
Про інститут - Новини

У більшості абітурієнтів, навіть визначившись з майбутньою професією, постає ще одна, не менш важлива проблема - вибір вищого навчального закладу. На сьогодні в Україні існує близько 1000 ВНЗ. Навіть використовуючи найновішу та найбільш повну довідникову інформацію, абітурієнту досить складно визначити переваги та недоліки певного закладу. Вірний вибір можна зробити лише на основі власних вражень, під час відвідування Дня відкритих дверей у навчальному закладі та під час безпосереднього спілкування зі студентами цього закладу.

09 грудня 2017 року об 11.00, на факультеті підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України Донецького юридичного інституту МВС України, що розташований за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Співдружності, 92а, відбувся День відкритих дверей, в рамках Фестивалю «День поліцейської та юридичної освіти».

Цього разу все розпочалося незвично. На подвір’ї Факультету об 11 годині співробітники спецпідрозділу швидкого реагування Головного управління Національного поліції в Дніпропетровській області продемонстрували зупинку транспортного засобу та затримання осіб, які скоїли правопорушення, з застосуванням вогнепальної зброї та спеціальних засобів. Справжня бойова команда професіоналів своєї справи викликала неабияку зацікавленість загалу. Відразу працівники Управління патрульної поліції м. Кривого Рогу, що також були запрошені на захід, показали тактичні елементи поведінки з потенційним злочинцем та обладнання патрульного автомобіля.

Детальніше...
 
У Донецькому юридичному інституті МВС України провели персональний розподіл магістратури факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України
Про інститут - Новини

08 грудня 2017 року, відповідно до наказу МВС України від 17 листопада 2017 року № 942 «Про затвердження списку голів комісій з персонального розподілу випускників навчальних закладів із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських та військовослужбовців Національної гвардії України, та термінів проведення засідань цих комісій», у Донецькому юридичному інституті МВС України провели персональний розподіл випускників, які закінчують навчання у лютому 2018 року.

Згідно наведеного наказу головою комісії з персонального розподілу випускників факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України визначено начальника Криворізького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області, підполковника поліції Ткаченка Романа Олександровича.

Детальніше...
 
9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією
Про інститут - Новини

9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією

Міжнародний день боротьби з корупцією відзначається щорічно з ініціативи ООН 9 грудня, відповідно до резолюції Генеральної Асамблеї ООН A/RES/58/4. Це свято є приводом звернути увагу всієї світової спільноти на необхідність відмови від корумпованості багатьох державних структур, яка завдає непоправної шкоди всьому національному й світовому добробуту.

Цього дня в 2003 році, в мексиканському місті Меріда, на політичній конференції високого рівня була відкрита для підписання Конвенція ООН проти корупції, прийнята Генеральною асамблеєю 1 листопада 2003 року. Конвенція - перший документ такого роду. Він особливо важливий для країн, де корумпованість всіх структур завдає шкоди національному добробуту.

Детальніше...
 
Виховання цивільної молоді в дусі поваги до законодавства України
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Всеукраїнський тиждень права у Донецькому юридичному інституті МВС України

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Виховання цивільної молоді в дусі поваги до законодавства України.

Детальніше...
 
До Дня Збройних сил України у Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України проведено військово-патріотичний захід «Нова українська армія»
Про інститут - Новини

У Донецькому юридичному інституті МВС України на належному рівні велика увага приділяється військово-патріотичному вихованню. 6 грудня з нагоди Дня Збройних сил України для курсантів 1 курсу, які навчаються на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» доцентом кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права Сергієм Петровичем Пекарським було проведено захід під гаслом – «Нова українська армія», активну участь у підготовці і проведенні якого взяли фахівець відділу організації служби Маріупольського центру ППП «Академія поліції» інституту Валерій Анатолійович Солейко, доцент кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання інституту Віктор Євгенович Гурський та фахівець факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції інституту старший лейтенант поліції Станіслав Ігорович Клименко

Детальніше...
 
Співробітники Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» отримали відзнаки Президента України
Про інститут - Новини

6 грудня 2017 року в актовій залі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту відбулася робоча зустріч з керівництвом інституту та академії, проректором інституту Нестеровим Денисом Ігоровичем та начальником Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Кульчицьким Вадимом Вікторовичем.

Детальніше...
 
В рамках Тижня права, до Дня збройних сил України фахівцями ДЮІ проведено просвітницький захід у Маріупольській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 40 імені Є.М. Миська
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Всеукраїнський тиждень права у Донецькому юридичному інституті МВС України

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту


В рамках Тижня права, до Дня збройних сил України фахівцями ДЮІ проведено просвітницький захід у Маріупольській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 40 імені Є.М. Миська

 

6 грудня в Україні відмічається День збройних сил України. Окрім того у період з 4 по 10 грудня в загальноосвітніх школах проходить Тиждень права, метою якого є підвищення рівня правової культури населення, а також проінформувати громадян щодо їхніх конституційних прав та обов'язків, юридичну відповідальність за певні діяння, а також про можливостей реалізації прав та їх захисту. В межах Тижня права фахівці ДЮІ приймають участь у різноманітних інформаційно-правових заходів у м. Маріуполі.

Так у День збройних сил України фахівці ДЮІ провели просвітницький захід у Маріупольській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 40 імені Євгена Михайловича Миська. До школи завітав доцент кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права інституту Сергій Пекарський та курсанти 1-го курсу ФПФПНП інституту рядовий поліції Владислав Малай та рядовий поліції Ростислав Гриценко. Слід зазначити, що курсант Владислав Малай є випускником даної школи.

Просвітницький захід проходив за безпосередньої участі директора школи Дужик Богдана Вікторовича та педагога-організатора школи Голуб Тетяни Валентинівни. Так Богдан Вікторович зазначив, що День збройних сил України – одне з найважливіших свят в нашій країні, особливо в цей час. І в честь цього свята в школі проводиться захід у якому приймають участь представники Донецького юридичного інституту МВС України. На заході були присутні учні 8, 9,10, 11-х класів школи.

Участь представників Донецького юридичного інституту МВС України у заході, присвяченому Всеукраїнському тижню права 1 Участь представників Донецького юридичного інституту МВС України у заході, присвяченому Всеукраїнському тижню права 2

Участь представників Донецького юридичного інституту МВС України у заході, присвяченому Всеукраїнському тижню права 5

Участь представників Донецького юридичного інституту МВС України у заході, присвяченому Всеукраїнському тижню права 4

Участь представників Донецького юридичного інституту МВС України у заході, присвяченому Всеукраїнському тижню права 5

Участь представників Донецького юридичного інституту МВС України у заході, присвяченому Всеукраїнському тижню права 5

Участь представників Донецького юридичного інституту МВС України у заході, присвяченому Всеукраїнському тижню права 5

Участь представників Донецького юридичного інституту МВС України у заході, присвяченому Всеукраїнському тижню права 4

Участь представників Донецького юридичного інституту МВС України у заході, присвяченому Всеукраїнському тижню права 4

Участь представників Донецького юридичного інституту МВС України у заході, присвяченому Всеукраїнському тижню права 4

Участь представників Донецького юридичного інституту МВС України у заході, присвяченому Всеукраїнському тижню права 4

Представники ДЮІ активно прийняли участь у заході. Так Сергій Пекарський у своїй промові провів історичний аналіз ‑ з князів Київської Русі до сучасної України. Приклади князівських дружинників Святослава Завойовника, козаків Петра Конашевича Сагайдачного, Богдана Хмельницького, Івана Мазепи, гайдамаків Максима Залізняка та Івана Гонти, опришків Олекси Довбуша формували традиції захисника українських земель. Сучасна історія України має також яскраві приклади. Так сто років тому у далекому 1917 році виникла Центральна Рада, потім утворилися Українська народна республіка та Західно-українська народна республіка, які об’єдналися 22 січня 1919 року в єдину державу. Події сторічної давнини підтверджують сучасну тезу «Схід та Захід разом». Так сьогодні збройні сили України ведуть боротьбу за єдність нашої держави. Сучасні воїни продовжують славні традиції військової звитяги своїх попередників. Ми пишаємося своїми захисниками.

Протягом заходу учням було запропоновано переглянути відео-ролік про діяльність курсантського підрозділу ДЮІ в м. Маріуполі. Своєю чергою курсанти-першокурсники Владислав Малай та Ростислав Гриценко розповіли про свої враження про навчання в ДЮІ.

Також учням школи було запропоновано оглянути зразки спеціальних засобів та навчальної зброї. Зокрема було зазначено, що у прифронтовому місті є актуальним дотримання заходів особистої безпеки, правил поведінки у випадку виявлення учнями підозрілих предметів. Учні школи, як хлопці так і дівчата активно включилися в спілкування з курсантами.

Протягом просвітницького заходу окремо було приділено увагу і нормам права, правовим відносинам, які виникають у різних сферах життя. Враховуючи актуальність даної тематики то спілкування з актової зали, по завершенню просвітницького заходу перейшло в класні кабінети. Під час спілкування з старшокласниками представники ДЮІ надали вичерпну інформацію про умови вступу та навчання в інституті.

На згадку про проведення просвітницького заходу представниками ДЮІ учням та їхнім педагогам була надана іміджеві продукція ДЮІ.

 

Сергій Пекарський, ДЮІ, м. Маріуполь

 
Наукові праці навчально-педагогічного складу кафедри цивільно-правових дисциплін в межах Європейського Союзу
Про інститут - Новини

Сучасний розвиток освіти, який відбувається у векторі долучення України до складу Європейського Союзу, потребує нових поглядів, інноваційних підходів та світової співпраці. Це є не лише відображенням міжнародного співробітництва поміж інститутами, що передбачає отримання досвіду, взаємообмін та багато чого іншого, а й слугує напрямом підготовки сучасного фахівця, який буде дійсно затребуваний на ринку праці та зможе здійснювати якісно свою фахову діяльність на будь-якому рівні: національному та міжнародному.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Всеукраїнський тиждень права у Донецькому юридичному інституті МВС України

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Участь представників Донецького юридичного інституту МВС України у заході, присвяченому Всеукраїнському тижню права

 

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Всеукраїнський тиждень права у Донецькому юридичному інституті МВС України

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Представники Донецького юридичного інституту взяли участь у круглому столі «Актуальні питання захисту прав людини в Україні»

 

Детальніше...
 
7 грудня – День місцевого самоврядування
Про інститут - Новини

День місцевого самоврядування – це подія, що не лише яскраво підтверджує активну участь широких мас населення в управлінні державою, високу роль самоврядності як найдемократичнішої, наймасовішої форми управління в суспільстві, а й возвеличує чесну й самовіддану працю сільських, селищних, міських голів, депутатів і працівників виконавчих апаратів місцевих рад. Це свято притаманного українцям способу суспільного життя, в основі якого самоврядне суспільство. Це вибір вільних громадян, які довіряють обраним представникам і наділяють їх владними повноваженнями. Тільки така влада і є справді народною - владою не над суспільством, а легітимною владою самого суспільства, для суспільства і в інтересах суспільства.

Детальніше...
 
Ректорат – колегіальний орган з вирішення питань організації діяльності вишу-переселенця
Про інститут - Новини

06 грудня 2017 року відбулося чергове засідання ректорату Донецького юридичного інституту під головуванням ректора професора Бесчастного Віктора Миколайовича, де було обговорено низку актуальних питань щодо діяльності вишу-переселенця.

Перед початком засідання ректором інституту Віктором Бесчастним була доведена інформація про кадрове призначення полковника поліції Панченко Миколи Анатолійовича на посаду проректора інституту, а також про введення його до складу ректорату.

На сьогодні до складу ректорату входять перший проректор, проректори та начальники структурних підрозділів інституту, персональний склад складає 20 осіб.

Кількісний та якісний склад ректорату дозволяє вирішувати проблеми розвитку інституту за всіма напрямками діяльності.

Детальніше...
 
Курсанти Донецького юридичного інституту взяли участь у Військово-патріотичних змаганнях
Про інститут - Новини

4 грудня 2017 року в Криворізькій загальноосвітній школі №118 відбулися Військово-патриотичні змагання серед юнаків та дівчат, в яких приймали участь 20 шкіл Саксаганського району. Відкривали змагання майбутні фахівці Національної поліції України, курсанти другого курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Донецького юридичного інституту МВС України. Вони продемонстрували показові виступи з елементами рукопашного бою, а також навчили школярів правильному поводженню працівника поліції зі злочинцями та затриманню правопорушників у рамках закону. Їх показові виступи, то реальні моделі можливих життєвих ситуацій, зокрема напад на дівчину, грабіж, дрібне хуліганство.

Детальніше...
 
Донецький юридичний інститут долучився до проекту сервісних центрів МВС України «Турбота на дорозі»
Про інститут - Новини

Що таке турбота, напевно знає кожен. Турботу може проявляти як тварина до свого потомства, так і людина до іншої людини, живої істоти чи предмету, наприклад до автомобіля.

Деякі прояви турботливості, схоже, мають інстинктивну природу. Дбайливість батьків, особливо материнська турбота до маленьких дітей, дуже схожа на інстинкт. Втім, ця дбайливість може бути пояснена та іншими механізмами - впливом культури, дитячими враженнями, тягою до дотиків, пошуком «своєї справи» тощо. Багато проявів турботливості є проявом звички. Давно дбаю - звик піклуватися.

Детальніше...
 
В межах проведення Тижня права фахівці та курсанти інституту проводять профорієнтаційні зустрічі з учнями загальноосвітніх шкіл м. Маріуполя
Про інститут - Новини

З 4 по 10 грудня 2017 року в Україні проходить Всеукраїнський тиждень права. Проведення тижня права має на меті підвищити рівень правової культури населення, а також проінформувати громадян щодо їхніх конституційних прав та обов'язків, юридичну відповідальність за певні діяння, а також про можливостей реалізації прав та їх захисту. В межах Тижня права заплановано проведення різноманітних інформаційно-правових заходів у м. Маріуполі, до яких залучаються і представники Донецького юридичного інституту МВС України.

Детальніше...
 
На черговому засіданні ректорату підвели підсумки проведеної акції «Від кожного серця з любов’ю»
Про інститут - Новини

З початку навчального року за ініціативою ректора інституту Віктора Миколайовича Бесчастного стартувала благодійна акція «Від кожного серця з любов’ю» для студентки-сироти з Донеччини, яка залишившись без родинної підтримки не покинула свою мрію стати висококваліфікованим юристом.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 6 з 83
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval