Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Статистика відвідувань


75.4%Ukraine Ukraine
5.2%Kuwait Kuwait
3.1%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 315
Вчора: 485
Цього тижня: 1312
Минулого тижня: 3200
Цього місяця: 9587
Минулого місяця: 12652
Всього: 1164548


За сприяння Приазовського державного технічного університету курсанти – першокурсники ДЮІ залучаються до соціальних досліджень
Про інститут - Новини

Курсанти 1-го курсу Донецького юридичного інституту МВС України, які навчаються на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції», активно співпрацюють з іншими вищими навчальними закладами Маріуполя, а також приймають участь у соціальних дослідженнях. Прикладом цього є співпраця з Приазовським державним технічним університетом (ПДТУ), яка активізувалася протягом останнього року завдяки зусиллям ректора нашого інституту – професора Віктора Миколайовича Бесчастного та ректора університет – професора В’ячеслава Степановича Волошина.

Оскільки молодь є важливою соціальною групою, основою розвитку і процвітання нашої країни, курсанти 31 жовтня прийняли участь у дослідженні та опитуванні на тему «Місто очами студентів». Соціологічне дослідження проводиться фахівцями соціально-гуманітарного факультету ПДТУ.

Детальніше...
 
Удосконалення матеріально-технічного забезпечення Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України
Про інститут - Новини

З метою якісного забезпечення освітньо-виховного процесу на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України керівництвом інституту проводяться різні заходи щодо покращення матеріально-технічної база. Враховуючи первинну професійну підготовку, підвищення кваліфікації працівників поліції та відновлення надання освітніх послуг на денній бюджетній формі навчання з підготовки курсантів – майбутніх офіцерів поліції, виникає необхідність у проведенні додаткових видах робіт та їхньому фінансовому забезпеченні.

Детальніше...
 
Книга – найкращий дарунок
Про інститут - Новини

Бібліотека – одне з найстародавніших культурних інститутів. Це місце, де ви можете знайти безліч книг з різних предметів, журналів і періодичних видань. Добре оснащена бібліотека – це цінний актив для кожного інституту.

Багато випробувань випало на долю Донецького юридичного інституту МВС України. Проте, за підтримки та допомоги справжніх друзів, ми «з нуля» почали оновлювати навчально-методичну базу та створили бібліотечний фонд. Саме з метою якісного поповнення фонду, з початку навчального року стартувала акція «Книга – найкращий дарунок».

В рамках цієї акції професор кафедри адміністративно-правових дисциплін, доктор юридичних наук, доцент Макаренко О.Ю. та доцент кафедри господарсько-правових дисциплін, кандидат юридичних наук Макаренко Н.А. передали до бібліотеки інституту літературу, зібрану викладачами кафедри екологічного права Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Завідувач кафедри Марія Василівна Краснова, яка, до речі, має Донецьке коріння та глибоко переживає за долю вишу-переселенця та за поновлення цілісності нашої країни, після отримання листа від ректора інституту Віктора Миколайовича Бесчастного, особисто опікувалась питанням підготовки літератури.

Детальніше...
 
«Кубок Кривого Рогу 2017» другий тур
Про інститут - Новини

«Кубок Кривого Рогу 2017» другий тур

На минулому тижні дівчата Волейбольного клубу «Донецького юридичного інституту» в рамках другого туру провели зустріч із волейбольним клубом «Мастер». Зустріч проходила на спортивному майданчику Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №103 Криворізької міської ради Дніпропетровської області яка розташована в Металургійному районі за адресою: вул. Костенко, 23. Директор навчального закладу Кеуш Людмила Миколаївна із радістю зустрілася із курсантами та студентами Донецького юридичного інституту, розповіла про історію та традицію школи, спортивні досягнення та перспективи розвитку закладу.

Команду ВК «ДЮІ» палко підтримували вболівальники. На зустрічі були присутні голова профспілки Донецького юридичного інституту Юрій Олексійович Миронов. Численні вболівальники палко підтримували дівчат. Команда ВК «ДЮІ» представлена курсантами другого курсу: Вікторією Котенко (капітан), Вікторією Бірюк, Анною Резніченко, Олександрою Заболотнею, Наталією Тян та курсантками першого курсу: Дар’єю Щур, Анастасією Устиновою, Валентиною Уманець. Наша команда продовжує розвиватися та формуватися.

Детальніше...
 
Вітаємо професора кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права Національної академії внутрішніх справ, Заслуженого юриста України, доктора юридичних наук, професора Олександра Миколайовича Джужу з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо професора кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права Національної академії внутрішніх справ, Заслуженого юриста України, доктора юридичних наук, професора Олександра Миколайовича Джужу з Днем народження!

Шановний Олександре Миколайовичу!

Прийміть найтепліші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Ваша кропітка та наполеглива праця, висока організованість і відповідальність та неоціненний професіоналізм керівника були по достоїнству оцінені під час перебування на посадах начальника кафедри кримінології та юридичної соціології Національної академії внутрішніх справ України, а згодом – проректора Національної академії внутрішніх справ з наукової роботи. Без сумніву Ваш яскравий життєвий і трудовий шлях є справжнім взірцем для оточуючих.

Детальніше...
 
Вітаємо помічника Міністра оборони України, полковника Вікторію Олександрівну Кушнір з ЮВІЛЕЄМ!
Про інститут - Новини

Вітаємо помічника Міністра оборони України, полковника Вікторію Олександрівну Кушнір з ЮВІЛЕЄМ!

Шановна Вікторіє Олександрівно!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Ювілеєм!

У цей святковий день висловлюємо щире захоплення Вами, як справжнім професіоналом своєї справи та багатогранною особистістю.

Отримавши неоціненний досвід на посадах керівника прес-служби Маріупольського міського управління міліції та начальника Департаменту зв'язків із громадськістю Міністерства внутрішніх справ України, Ви з легкістю справляєтеся з обов’язками помічника Міністра оборони України.

Детальніше...
 
Курсанти-першокурсники спільно з практичними працівниками ГУНП в Донецькій області провели зустріч з вихованцями Маріупольської загальноосвітньої школи-інтернату № 2
Про інститут - Новини

Проблема захисту і виховання підростаючого покоління ніколи не втратить своєї актуальності, адже діти ‑ гарант самозбереження, здоров'я і процвітання нації. Забезпечення та дотримання прав дитини ‑ необхідність і потреба не лише сучасного етапу розвитку України, але й пріоритетний напрямок політики нашої держави на майбутнє. Наші прагнення створити дітям достойні умови для повноцінного розвитку повинні знайти втілення у реальних діях. Адже діти ‑ наше майбутнє, а значить ‑ майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

Саме тому в Донецькому юридичному інституті МВС України традиційно приділяється багато уваги роботі з дітьми, які потребують підтримки та постійної уваги. Даний напрям має за мету залучити курсантів до роботи з дітьми-сиротами, дітьми, які залишилися без батьківського піклування, знаходяться під опікою держави та навчаються в школах-інтернатах.

Отже, 27 жовтня в рамках проекту Факультативу з поліцейським, ініційованого керівництвом Головного управління Національної поліції в Донецькій області курсанти-першокурсники нашого інституту рядова поліції Олена Ревенко, рядовий поліції Ростислав Гриценко спільно з доцентом кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права Сергієм Петровичем Пекарським прийняли участь в іміджевому заході працівників поліцїї Донеччини та завітали до Маріупольської загальноосвітньої школи-інтернату № 2 для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки, де навчаються та виховуються діти з різних міст Донеччини. Традиційно участь у заході приймали участь працівники управління кадрового забезпечення спільно з активістами ветеранської організації ГУНП.

Детальніше...
 
Засідання ректорату – колегіальний пошук визначення стратегії та тактики управління діяльністю вишу-переселенця
Про інститут - Новини

Засідання ректорату в Донецькому юридичному інституті МВС України проводяться щовівторка згідно затвердженого плану на І семестр 2017/18 навчального року.

Згідно плану особливу увагу приділяється розгляду питанням організації профорієнтаційної роботи підрозділів інституту по набору абітурієнтів у 2018 році та заходів у цьому напрямку; комплектуванню підрозділів інституту та виконанню завдань формування кадрового резерву; оцінці науково-педагогічної діяльності кафедр інституту; стану та перспективам взаємодії кафедр інституту з органами та підрозділами Національної поліції України; медичному забезпеченню працівників й курсантів, студентів й слухачів інституту; санітарно-технічного стану їдалень; налагодження співпраці інституту з відомчими, центральними, регіональними та місцевими засобами масової інформації; забезпечення належної протипожежної безпеки; організаційних заходів з підвищення бойової та мобілізаційної готовності; забезпечення реалізації конституційного права громадян на звернення тощо.

На сьогодні до складу ректорату входять перший проректор, проректори та начальники структурних підрозділів інституту, персональний склад складає 19 осіб.

Головою ректорату є ректор вишу-переселенця доктор наук з державного управління, професор, Заслужений юрист України, Бесчастний Віктор Миколайович. З травня 2015 року до теперішнього часу секретарем ректорату є фахівець інституту майор поліції Котова Вікторія Валеріївна.

Кількісний та якісний склад ректорату дозволяє вирішувати проблеми розвитку інституту за всіма напрямками діяльності.

31 жовтня 2017 року відбулося чергове засідання ректорату Донецького юридичного інституту під головуванням ректора професора Бесчастного Віктора Миколайовича, де було  обговорено низку актуальних питань для роботи вишу-переселенця.

Детальніше...
 
Екскурсія курсантів першого курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції
Про інститут - Новини

Курсанти першого курсу Донецького юридичного інституту, у свій вихідний день, з метою розвитку пізнавальної діяльності, розширення і поглиблення знання з історії рідного міста, а також для формування навичок поведінки в музеї відвідали геолого-мінералогічний музей КНУ, який розташований на Пушкіна 37. Ця будівля в минулому була навчальним корпусом КНУ, але у зв’язку з тим, що університет змінив своє місце розташування, створили науково-професійний музей.

Геолого-мінералогічний музей відомий своєю багатою колекцією , яка великими зусиллями створювалась протягом не одного року. Понад чотирьох тисяч різновидностей  мінералів, які утворились внаслідок геологічних та хімічних процесів.Скам’янілі дерева, що росли в минулі геологічні епохи, та за допомогою яких можливо дізнатися про час їх вирощування і клімат минулих століть. Золото, камені, руда – про кожен елемент розповіли окремо  якомога більше цікавої інформації.

Детальніше...
 
До благодійності залучилися підприємці Кривого Рогу
Про інститут - Новини

З благодійною місією Донецький юридичний інститут прийняв участь у презентації комерційного довідника «Грані комерції», яка відбулася нещодавно в готельному комплексі «Аврора».

Студентка Донецького юридичного інституту Сухініна Анастасія – переселенка з Донеччини з тяжкою долею.

У 2014 році Настя вступила до лав вишу у м. Маріуполі. Але протягом останніх чотирьох років доля випробовує її на міцність. За рік до вступу Настя втратила маму, ще через рік рідного дядька, у якого мешкала у м. Курахово Донецької області. Продовжуючи навчання в інституті вона піклується за сліпою бабусею та паралізованим дідусем. 2015 року помер дідусь. Її бабуся, Сухініна Інна Федорівна, тривалий час була її опікуном, докладала значних зусиль до виховання дівчини, а та, в свою чергу, ніколи її не підводила. У березні 2016 року бабуся померла.

Через те, що Настя здобуває юридичну освіту за кошти фізичних та юридичних осіб, залишившись наодинці з бідою та неповнолітньою сестрою на руках, щоб хоч трохи погасити борг за надання освітніх послуг, який на даний момент складає 50525 грн., дівчина вимушена була у вільний від навчання час працювати на посаді машинописця. Однак недовготривалою виявилася «кар’єра» майбутнього юриста, оскільки на роботі Настя похитнула здоров’я та була госпіталізована до лікарні з діагнозом «пієлонефрит». Колектив вишу-переселенця завжди намагався підтримати свою студентку, на її лікування працівниками інституту були зібрані кошти та передані на проведення терапії. Після одужання лікарі заборонили їй працювати.

Детальніше...
 
Курсанти-першокурсники та слухачі курсів первинної професійної підготовки поліцейських інституту у м. Маріуполі прийняли участь у освітній конференції для молоді «Skills UP»
Про інститут - Новини

28 жовтня, курсанти 1-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України та слухачі курсів первинної професійної підготовки поліцейських Донецького юридичного інституту МВС України, які навчаються на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» прийняли участь у освітній конференції для молоді «Skills UP». Освітня конференція проходила за підтримки Маріупольської міської ради. Метою освітньої конференції було проведення тренінгів та майстер-класів для молоді з метою розвитку у молодих людей лідерства, професійних та особистісних навичок через неформальну освіту.

Курсанти та слухачі інституту залюбки прийняли участь у цьому заході, адже це є гарною можливістю проявити себе, активно та з користю провести час, завести знайомства зі студентами інших вишів м. Маріуполя і окрім того, представити наш інститут як вищий навчальний заклад, який готує фахівців для підрозділів Національної поліції.

Детальніше...
 
Активна участь працівників інституту в акції – допомоги студентці-сироті Сухініній Анастасії
Про інститут - Новини

31 жовтня 2017 року, напередодні чергового засідання ректорату за участю керівників підрозділів інституту, були підведені підсумки проведення акції «До мрії залишилися лічені кроки» – допомоги студентці 4-го курсу юридичного факультету інституту Сухініній Анастасії Геннадіївни, яка незважаючи на свій молодий вік, прийняла вольове рішення та проявила справжній патріотизм, переїхавши із зони проведення антитерористичної операції м. Курахове Мар’їнського району Донецької області разом із навчальним закладом до міста Кривого Рогу Дніпропетровської області для подальшого здобуття вищої юридичної освіти.

Протягом жовтня небайдужі працівники інституту прийняли активну участь у зборі коштів для дівчини-сироти, яка, маючи опіку над малолітньою сестрою, у свій ще не досвідчений вік, залишилася без будь-якої родинної підтримки, але незважаючи на це намагалась впевненими кроками йти до своєї мрії – отримати якісну юридичну освіту у Донецькому юридичному інституті МВС України та стати кваліфікованим фахівцем юристом.

Детальніше...
 
Представники Донецького юридичного інституту сприяють розвитку місцевого самоврядування у м. Маріуполі
Про інститут - Новини

Стаття 19 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» проголошує: «З метою врахування історичних, національно-культурних, соціально-економічних та інших особливостей здійснення місцевого самоврядування представницький орган місцевого самоврядування на основі Конституції України та в межах цього Закону може прийняти статут територіальної громади села, селища, міста»

Реалізовуючи надане Законом право, ставлячи за мету повноцінне залучення громадян до управління містом, Маріупольська міська рада розпочала роботу зі створення Статуту територіальної громади. До робочої групи з розробки Статуту увійшли працівники міської ради, депутати, науковці, представники громадських організацій та політичних партій.

Від Донецького юридичного інституту МВС України до складу робочої групи включена професор кафедри господарсько-правових дисциплін доктор юридичних наук Ніколенко Л.М.

Детальніше...
 
Фахівці та курсанти ДЮІ на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» провели День відкритих дверей для випускників шкіл м. Покровська, м. Авдіївка, м. Добропілля, м. Новогродівка та м. Мирнограду
Про інститут - Новини

30 жовтня за сприяння управління кадрового забезпечення ГУНП в Донецькій області курсанти та фахівці ДЮІ на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» провели День відкритих дверей для випускників шкіл м. Покровська, м. Авдіївка, м. Добропілля, м. Новогродівка, та м. Мирнограду.

У цей день до Академії поліції завітали начальник відділу соціально-гуманітарної роботи УКЗ ГУНП в Донецькій області підполковник поліції Інеса Миколаївна Бріт, яка спільно з працівника поліції Покровського відділу поліції організували виїзд старшокласників до м. Маріуполя. У програми з популяризації професії правоохоронців було передбачено і зустріч з курсантами першокурсниками нашого інституту.

Слід зазначити, що серед першокурсників є курсанти, які направлялися на навчання з Покровська, Мирнограду, Добропілля тощо. Так м. Покровськ представляє курсант, рядова поліції Катерина Лебеденко, м. Мирноград – рядовий поліції Юрій Савірський та рядовий поліції рядовий поліції Андій Шпота. Своєю чергою м. Добропілля представляють рядова поліції Юлія Галкіна, рядовий поліції Валентин Дещенко та рядовий поліції Даніл Макушенко. Курсанти готувалися до зустрічі з земляками та підготували презентаційну програму.

Отже за безпосередньої участі фахівців кадрового підрозділу поліції Донеччини для гостей – майбутніх абітурієнтів, в межах Дня відкритих дверей було проведено як профорієнтаційний так і правоосвітній захід.

Детальніше...
 
Донецький юридичний інститут МВС України на сторінках комерційного рекламно-інформаційного довідника «Грані комерції»
Про інститут - Новини

Кривий Ріг – це місто, яке славиться не лише металургійною та гірничо-добувною промисловістю, а й на високому рівні розвивається малий та середній бізнес, що знаходиться в різних куточках «міста довжиною з життя».

Для поліпшення комфортності та доступності інформації для жителів свого міста, засновники рекламно-інформаційного видання «Бізнес партнер КР», створили глобальний проект під назвою «Грані комерції», який допоможе читачам швидко освоїтися в місті. Це перший інформаційний довідник, який вмістив на своїх сторінках усі відомі організації Кривого Рогу.

Донецький юридичний інститут, як виш-переселенець, зайняв гідне місце не лише серед вищих навчальних закладів України, а й став популярним серед громади міста. Оскільки виш готує і фахівців для підрозділів Національної поліції, і юристів-правоохоронців, які затребувані у різних сферах державної, підприємницької діяльності, то з метою підвищення іміджу відомчого навчального закладу серед населення Кривого Рогу на сторінках довідника «Грані комерції» була розміщена інформація про діяльність вишу-переселенця на теренах Криворіжжя.

Детальніше...
 
Участь слухачів магістратури факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції у тренінгу Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ
Про інститут - Новини

Представники Донецької юридичної інституту МВС України у складі п'яти магістрів факультету підготовки працівників Національної поліції України, а саме: Кокул Дмитро Юрійович, Носков Владислав Владиславович, Ольхов Володимир Володимирович, Рудюк Андрій Сергійович, Давиденко Іван Миколайович, разом з керівником групи від вишу, доцентом кафедри адміністративно-правових дисциплін Туліновим Валентином Сергійовичем 26-27 жовтня 2017 року прийняли участь у тренінгу, який відбувся у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ на тему – «Інноватика в освітньому процесі: професійно-орієнтована ділова гра «Лінія–102»».

У роботі тренінгу прийняли участь працівники практичних підрозділів Національний поліції, науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів МВС України – Харківського національного університету внутрішніх справ, Одеського державного університету внутрішніх справ, Львівського державного університету внутрішніх справ, також представник Луганського державного університету внутрішніх справ імені Є.О. Дідоренка. Учасники команд продемонстрували знання та навички з навчальних дисциплін «Кримінальне право», «Криміналістика», «Кримінальний процес» «Оперативно-розшукова діяльність», «Адміністративна діяльність Національної поліції», «Тактико-спеціальна підготовка» та «Інформаційне забезпечення професійної діяльності».

У перший день тренінгу було презентовано професійно-орієнтовну ділову гру «Лінія–102», яка запатентована Дніпропетровським державним університетом внутрішніх справ.

Детальніше...
 
Курсанти Донецького юридичного інституту вшанували пам’ять загиблих воїнів Великої Вітчизняної війни
Про інститут - Новини

Виховання справжнього громадянина, патріота рідної землі – одне із найважливіших завдань навчально-виховного процесу у Донецькому юридичному інституті.

На сучасному етапі розвитку України виникає необхідність здійснення системних заходів, спрямованих на посилення національно-патріотичного виховання курсантів і студентів – формування нового українця, який діє на основі національних цінностей. Відомі історичні події, героїчна боротьба українського народу за своє соціальне і національне визволення прищеплюють почуття національної гордості за героїчне минуле. Багато зразків високого героїзму дала історія України, і всі вони є підтвердженням того, що в його основі був патріотизм, велика любов до народу і Батьківщини.

Саме історія відіграє важливу роль у вихованні патріотизму курсантів вишу-переселенця. Вона є скарбницею досвіду українського народу, має велике значення для розбудови Української держави.

Детальніше...
 
З умовами та можливостями видобутку залізної руди ознайомилися курсанти першого курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції
Про інститут - Новини

Нещодавно курсанти першого курсу Донецького юридичного інституту навідались до музею гірничої техніки, який розташований під відкритим небом перед Будинком культури ВАТ «Північний ГЗК», який є єдиним в Україні скансеном гірської техніки. У музеї представлена техніка, за допомогою якої ведеться видобуток та збагачення залізної руди.

Для любителів техніки тут справжній рай. Експонатів небагато, але є надія, що з роками експозиція музею буде поповнюватися цікавими речами. У кожного експоната є табличка, де написано його призначення. Першим в очі потрапляє величезний жовтий ківш, який зняли з екскаватора і відреставрували. Поруч з ковшем знаходиться вантажний вагон, який є вагоном-самоскидом вантажопідйомністю в 105 тонн. Далі стоїть великий жовтий бульдозер Т-330, який також має спеціальний прилад для розпушування мерзлих або дуже твердих ґрунтів. Та ще декілька експонатів, вражаючих своїм розміром та конструкцією.

Детальніше...
 
Фахівці та курсанти ДЮІ на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» провели День відкритих дверей для випускників міських загальноосвітніх шкіл № 15 та № 31
Про інститут - Новини

З метою активізації проведення якісної профорієнтаційної роботи, виробки нових форм взаємодії практичних працівників поліції Донеччини та фахівців Донецького юридичного інституту у сфері відбору конкурентоспроможних випускників загальноосвітніх навчальних закладів Донецької області та їхнього вступу на нашого вишу 26 жовтня у Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України відбулася робоча нарада в якій прийняли участь ректор інституту, професор Віктор Миколайович Бесчастний, начальник Управління кадрового забезпечення полковник поліції Олексій Юрійович Шевченко, проректор інституту капітан поліції Денис Ігорович Нестеров, директор Маріупольського ЦППП «Академія поліції» інституту Вадим Вікторович Кульчицький та доцент кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права Сергій Петрович Пекарський. На нараді було зазначено, що 2017/2018 навчальний рік ставить завдання фахівцям інституту, на підставі отриманого досвіду іміджевої роботи у м. Маріуполі, розширити географію міст Донецької області. Так Донецькій області потрібні якісно підготовлені фахівці з юриспруденції. Особливо в умовах реформування Національної поліції, відчутна потреба у молодих патріотах – правоохоронцях. Саме тому було досягнута домовленість щодо спільного проведення різнопланових іміджевих заходів з метою популяризації професії правоохоронців, використання курсантів інституту, які навчаються у м. Маріуполі у заходах, які проводяться під егідою ГУНП в Донецькій області, використання засобів масової інформації при проведенні профорієнтаційних заходів, проведення зустрічей курсантів з практичними працівниками, випускниками ДЮІ різних років, погодження через Департамент освіти м. Маріуполя проведення іміджевих та правоосвітніх заходів на батьківських зборах у загальноосвітніх закладах тощо. Також визначені напрями співпраці з відділами поліції Донецької області та погоджено робочий графік проведення спільних профорієнтаційних заходів під час осінніх канікул, зокрема Днів відкритих дверей для випускників шкіл з різних міст Донеччини, а саме: Покровська, Краматорська, Слов’янська, Бахмута, Волновахи та Маріуполя. Також зазначена необхідність розробки і погодження спільної Програми взаємодії ГУНП в Донецькі області та Донецького юридичного інституту МВС України.

Детальніше...
 
Засідання наукового осередку курсантів в м. Маріуполь
Про інститут - Новини

25 жовтня 2017 року на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» відбулося перше засідання наукового осередку курсантів в м. Маріуполь.

Науковий осередок діє на основі Положення про Маріупольський науковий осередок курсантів та студентів Донецького юридичного інституту МВС України. Метою діяльності МНОКС ДЮІ МВС України є прищеплення навичок науково-дослідної роботи, поглиблення знань з предметів, що вивчаються курсантами та студентами, експериментування та моделювання, а також виявлення найбільш здібних кандидатів для продовження навчання в магістратурах та ад’юнктурах (аспірантурах) вищих навчальних закладах.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 6 з 74
Ми у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08
телефон/факс: (0564) 92 95 19

Приймальня
(0564) 92 94 92

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval