Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.9%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.4%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.5%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 16
Вчора: 310
Цього тижня: 16
Минулого тижня: 3604
Цього місяця: 12574
Минулого місяця: 14570
Всього: 1250301


Курсантці Донецького юридичного інституту призначена соціальна стипендія Верховної Ради України
Про інститут - Новини

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 року призначено стипендію курсантці 1 курсу Донецького юридичного інституту МВС України Красюк Яні Іванівні.

Соціальная стипендія Верховної Ради України призначається і виплачується додатково до інших стипендій або грантів, наданих фізичними або юридичними особами, державної допомоги, наданої відповідно до законодавства студентам вищих навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей, які навчаються за кошти державного бюджету на денною формою навчання в державних і комунальних вищих навчальних закладах I-IV рівнів акредитації.

Детальніше...
 
Тренінг ефективної комунікації для патрульних поліцейських
Про інститут - Новини

Умен ты или глуп,

велик ты или мал,

не знаем мы пока

ты слово не сказал.

Що таке спілкування? Спілкування – специфічна форма взаємодії людини з іншими людьми як членами суспільства, в суспільстві реалізуються соціальні відношення з людьми. Комунікація – процес двохстороннього обміну інформацією, який приводить до взаємного порозуміння.  В перекладі з лат. означає «спільне, розділене з іншими». Якщо взаєморозуміння не досягається – комунікація не склалася.

Когут Олександра, науковий співробітник НДЛ ПППД ДЮІ МВС України спільно з факультетом №1 ДЮІ МВС України 23 травня 2018 року для III заїзду патрульної поліції на курсах підвищення кваліфікації провела тренінг-семінар на тему: «Ефективна комунікація».

Учасники жваво обговорювали актуальні проблеми професійного характеру та опрацювали такі, як: стратегії спілкування у конфліктних ситуаціях, взаємодія у підгрупах та батальйонах, як досягнути комунікативної компетентності з потерпілими, трикутник Карпмена та як уникнути участі стати «жертвою» тих, кого рятуєш; мотивація до виконання професійно-службових завдань та ін. Комунікативна компетентність – здібність установлювати та підтримувати необхідні контакти з іншими людьми. Тож у процесі тренінгу учасники здобували ресурси необхідні для побудови ефективної комунікації в певному колі ситуацій міжособистісної взаємодії.

Детальніше...
 
Виступ команди інституту на Чемпіонаті ФСТ «Динамо» України з поліатлону
Про інститут - Новини

У місті Лева 21-23 травня 2018 року проходив чемпіонат Громадської організації «Фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» України» з поліатлону серед збірних команд вищих навчальних закладів МВС та інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовує та координує Міністр внутрішніх справ України. Учасниками змагань були представники  правоохоронних органів,  навчальних закладів, рятувальних та інших спеціальних служб, що підпорядковуються МВС.

Взагалі поліатлон – це вид спорту, який ґрунтується на фізичній підготовленості представників правоохоронних органів. Він включає змагання з декількох видів спорту, зокрема стрільби з пневматичної зброї, плавання та легкої атлетики. Під час змагань учасники демонструють фізичні якості: влучність, швидкість та витривалість, що є вкрай необхідними для представників славних та мужніх професій – рятувальник, правоохоронець, прикордонник, а сам дух суперництва та спортивної боротьби стає імпульсом до фізичного вдосконалення і досягнення високих результатів.

У змаганнях взяли участь команди Національного університету цивільного захисту України, Харківського національного університету внутрішніх справ, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, Національної академії, внутрішніх справ, Одеського державного університету внутрішніх справ, Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України, Львівського державного університету внутрішніх справ, Національної академії Національної гвардії України та Донецького юридичного інституту МВС України.

Детальніше...
 
Друга річниця святкування волейбольної асоціації міста Кривий Ріг
Про інститут - Новини

Нещодавно в залі Криворізького національного університету проходив перший турнір в історії міського волейболу серед жіночих і чоловічих збірних волейбольних команд міста по віковим групам. На турнірі було представлено шість команд. Турнір був присвячений 2-й річниці заснування ТОВ "ВАКР" (Волейбольна асоціація Кривого Рогу). Організатори, через призначених капітанів, намагалися привернути волейболістів з усіх ліг і різних команд міста.

Кілька років тому був досвід проведення подібного роду ігор, але тоді на майданчику змагалися тільки хлопці. Цього разу всі змогли побачити і дівчат на майданчику. Приємно, що в поле зору організаторів заходу потрапили і волейболісти Донецького юридичного інституту МВС України. Команда ВК «ДЮІ» була представлена курсантами другого курсу, а саме: Анною Резніченко, Олександрою Заболотнею, Олександром Чалих та курсантками першого курсу: Валентиною Уманець, Віталієм Гончаром та студентом юридичного факультету – Богданом Шеяном.

Детальніше...
 
Донецький юридичний інститут взяв участь у святкування Дня міста (ФОТОЗВІТ)
Про інститут - Новини

День міста - щорічне свято практично всіх. відносно великих міст. Це, як правило, наймасовіший за масштабом, найбільший за розмахом підготовки свято, яке стосується всіх жителів міста.

Учора Кривий Ріг відсвяткував свій 243-й День народження.

У цей святковий день у всіх районах міста пройшли святкові заходи - виступи керівників міста, ярмарки, святкові концерти.

З нагоди відзначення Дня міста у сквері, що біля ПК «Мистецький» відбувся районний захід, в якому взяв участь Донецький юридичний інститут МВС України.

Детальніше...
 
Навчальний процес та практичні навички – запорука успішності майбутнього випускника ДЮІ
Про інститут - Новини

Викладачем кафедри цивільно-правових дисциплін  Філіпенко О.І. та доцентом кафедри господарсько-правових дисциплін Хайловою Т.В. було організовано  захід «Навчальний процес та практичні навички – запорука успішності майбутнього випускника ДЮІ», який відбувся на базі Дзержинського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області.

Зустріли гостей керівник  апарату суду Малиновська Наталя Василівна та прес-секретар суду Пілюгіна Тетяна Вікторівна.

У ході зустрічі студенти мали можливість поспілкуватись з суддею-спікером суду Сільченко В.Є..  Вадим  Євгенович  надав студентам інформацію про вагомість і складність роботи судової системи, зокрема, він зосередив увагу на нормах матеріального та  процесуального права. Навів приклади із свого практичного досвіду. Розповів про  почесну та гідну, у той же час напружену та неспокійну  діяльність суддів. Запрошував студентів відвідувати відкриті судові засідання, які сприятимуть  формуванню високопрофесійних навичок та вмінь як майбутніх фахівців в галузі юриспруденції та допоможуть розвинути високий рівень правової свідомості та правової культури.

Детальніше...
 
Успіх гирьовиків інституту на всеукраїнських змаганнях у м. Києві
Про інститут - Новини

19-20 травня 2017 року у м. Києві у спортивному клубі «Дог Гранд Кросфіт» відбулися Всеукраїнські спортивні змагання з гирьового спорту серед працівників правоохоронних органів, силових структур, Збройних сил України, учасників АТО та допризовної молоді «Гвардійський ривок» серед чоловіків (гиря 28 кг) та жінок (гиря 20 кг.).

Спортсмени боролися за перемогу в особистій першості. Участь у змаганнях взяли 90 спортсменів – представників різних родів військ, силових структур, Збройних сил України і допризовної молоді з 9 областей (Харківська, Житомирська, Донецька, Київська, м. Київ, Дніпропетровська, Хмельницька, Черкаська, Львівська).

Правоохоронці Донецького юридичного інституту гідно представили рідний край та свій виш-переселенець на цих змаганнях. Так, у наймасовішій ваговій категорії до 78 кг, в якій змагалося 15 спортсменів, з результатом 232 підйоми третє місце виборов майстер спорту України з гирьового спорту курсант 104/17-го навчального взводу факультету № 1 рядовий поліції Хоменко Владислав.

Детальніше...
 
Сьогодні православні християни святкують День Святої Трійці
Про інститут - Новини

День Святої Трійці - одне з дванадцяти найважливіших після Пасхи свят у православ'ї, присвячених подіям земного життя Ісуса Христа і Богородиці. Свято присвячене прославлянню Святої Трійці, літургійні читання і проповіді в цей день розкривають християнське вчення про триєдинство Бога.

День Святої Трійці або П'ятидесятницю відзначають на 50-й день після Великодня. День Святої Трійці вважається важливим церковним святом, тому в цей день оголошено державний вихідний. Оскільки свято припадає на неділю, понеділок, 28 травня, наступний за нею, також буде вихідним. Тобто в кінці травня в українців буде три вихідних: 26, 27 і 28 травня 2018 року. У католицькій традиції П'ятидесятниця і Трійця розділені. Свято Трійці відзначають на 7 день після П'ятидесятниці (57-й після Пасхи). Однак Трійця у 2018 році у православних і католиків збігається.

Значення свята Трійці

Детальніше...
 
Представники Донецького юридичного інституту взяли участь у III Міжнародна науково-практична конференція «Підготовка поліцейських в умовах реформування системи МВС України»
Про інститут - Новини

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася III Міжнародна науково-практична конференція «Підготовка поліцейських в умовах реформування системи МВС України».

У заході взяли участь заступник директора Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності Міністерства внутрішніх справ, кандидат історичних наук, доцент Василь Кобко, ректор Харківського національного університету внутрішніх справ, доктор юридичних наук, Заслужений юрист України, генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, заступник начальника Департаменту «КОРД» Іван Худоба, перший проректор ХНУВС, кандидат педагогічних наук, підполковник поліції Дмитро Швець. Представником від Донецького юридичного інституту МВС України виступав заступник декана факультету № 1, кандидат юридичних наук майор поліції Шапарь Артем Олександрович.

Детальніше...
 
Традиції та культуру Ірландії представили курсанти Донецького юридичного інституту на «Фестивалі народів світу» у місті Дніпро
Про інститут - Новини

19 травня у місті Дніпро з нагоди відзначення «Дня Європи» пройшов цікавий за форматом та змістом захід – «Фестиваль народів світу», мета якого є розширення культурного міжнаціонального спілкування і співпраці студентів та курсантів закладів вищої освіти області, зміцнення та збереження, розвиток традиційної та патріотичної культури, виховання морально-патріотичних засад у підростаючого покоління, пропаганда патріотичних та духовних цінностей, національної гордості, поваги і честі, підвищення національної та соціальної активності курсантів, студентів, виховання толерантності.

Донецькому юридичному інституту МВС України випала нагода представити країну Ірландію, висвітлити її традиції та культуру.

За умовами конкурсу представникам команди вишу потрібно було приготувати національні страви країни та представити її (творчий виступ).

Детальніше...
 
В рамках Тижня безпеки дорожнього руху відбувся круглий стіл «Безпека на дорозі»
Про інститут - Новини

24 травня 2018 року в рамках Тижня безпеки дорожнього руху в залі Академії Публічного акціонерного товариства «АрселорМіттал Кривий Ріг» відбувся круглий стіл «Безпека на дорозі», основними напрямами роботи якого було привернення уваги суспільства до проблемних питань у сфері державного управління та контролю за безпекою дорожнього руху, ведення обліку ДТП та аналіз причин і умов, що сприяли їх виникненню, поліпшення безпечності транспортних засобів, доріг та дорожньої інфраструктури, відповідальності за порушення правил дорожнього руху, попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму тощо. Організаторами науково-практичного заходу виступили: Донецький юридичний інститут МВС України, Криворізька міська рада, Державне підприємство «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту МОЗ України», Міжнародний благодійний фонд допомоги постраждалим внаслідок ДТП, ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та Благодійна організація «Благодійне товариство «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» м. Кривий Ріг».

Під час відкриття науково-практичного заходу ректор Донецького юридичного інституту МВС України, доктор наук з державного управління, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Бесчастний Віктор Миколайович вручив подяки за активну участь у Загальнонаціональному Тижні безпеки дорожнього руху та дієву підтримку в організації та проведенні круглого столу Теслюку Сергію Івановичу – директорові Департаменту з охорони праці і промислової безпеки ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», Омарову Джанаю Магомедовичу – директорові приватного підприємства «Одіум-Престиж» та Соколюк Еллі Геннадіївні – виконавчому директору Благодійної організації «БТ «Мережа».

Детальніше...
 
Особовий склад факультету № 2 привітав випускників шкіл м. Маріуполя зі святом «Останнього дзвоника»
Про інститут - Новини

25 травня 2018 року стало святковим для випускників шкіл м. Маріуполя. Як і по всім іншим містам та селам нашої України у загальноосвітніх навчальних закладах проходило свято «Останнього дзвоника». На це свято привітати своїх друзів з різних загальноосвітніх навчальних закладів міста: шкіл, ліцеїв, гімназій прийшли як керівництво факультету № 2 інституту, так і науково-педагогічний склад та курсантський підрозділ факультету. Слід зазначити, що минулорічні випускники шкіл м. Маріуполя, а сьогодні це курсанти нашого інституту на емоційному піднесенні прийняли участь у святі. Це чергова можливість не лише привітати випускників шкіл, своїх друзів із здобуттям загальної середньої освіти, а і поспілкуватися з керівництвом шкіл, вчителями, поділитися своїми здобутками за перший рік навчання в Донецькому юридичному інституті в якості курсанта, майбутнього офіцера поліції.

З метою якісного забезпечення проведення свята «Останнього дзвоника» фахівці інституту, за ініціативи ректора інституту, професора Віктора Миколайовича Бесчастного були підготовлені листи-подяки, які на урочистостях були вручені на шкільних лінійках директорам та учням шкіл. У своїх промовах представники факультету № 2 вітали випускників зі вступом у доросле життя та бажали яскравих наступних кроків по життю.

Детальніше...
 
Інформація про вихід друком збірника наукових праць «Правовий часопис Донбасу» № 1 (62) 2018 року
Про інститут - Новини

Вітаємо наукову спільноту Донецького юридичного інституту МВС України з виходом першого у 2018 році номера фахового збірника наукових праць «Правовий часопис Донбасу»!

Накладом у 100 примірників вийшов друком  очікуваний науковою спільнотою черговий номер збірника «Правовий часопис Донбасу» –  № 1 (62) 2018 року.

До збірника кращими правниками країни було подано 28 статей. Активну позицію виявили науковці нашого вузу, зокрема Є. С. Назимко, Є. В. Зозуля, Л. М. Ніколенко, С. С. Вітвіцький, С. В. Лосич, П. С. Єпринцев,  О. О. Волобуєва, О. М. Мердова, О. В. Назимко,  М. С. Городецька,  Г. С. Буга, В. В. Буга, О. П. Цуркан. Радіємо, що до публікацій результатів своїх перших наукових розвідок у фаховому збірнику «Правовий часопис Донбасу» долучилися й наші аспіранти М. С. Андріяшевська, О. Г. Бабенко, В. В. Печко, ад’юнкт А. В. Обод.

Детальніше...
 
«Ліга майбутніх поліцейських Криворіжжя» поповнює свої ряди
Про інститут - Новини

14 квітня 2018 року є днем народження ГО «Ліга майбутніх поліцейських Криворіжжя».

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «МОЛОДІЖНА ЛІГА МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ» створена за ініціативи групи дітей-старшокласників зі шкіл населених пунктів на лінії розмежування Мар’їнки, Красногорівки, Гранітного та Чермалика, з потужною підтримкою Головного управління Національної поліції в Донецькій області, 20 листопада 2015 року. Натепер функціонує 21 самостійна ланка Організації, яка нараховує біля 1500 учасників. З метою популяризації серед населення міста Кривого Рогу відомчої вищої юридичної освіти та отримання професії правоохоронця створено осередок «Ліга майбутніх поліцейських Криворіжжя» на базі Донецького юридичного інституту.

Детальніше...
 
Сьогодні всі школи міста святкують свято Останнього дзвоника
Про інститут - Новини

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника, свята, якого немає в жодному календарі. Останній дзвоник - це день, коли перед довгоочікуваними літніми канікулами школярі востаннє сіли за парти, це день радості та смутку водночас, адже для одних - це чергове закінчення навчального року, а для інших - ще одна сходинка до вступу у доросле життя та самостійне життя. Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення.

У цей незабутній для школярів день прийшли розділити з ними свято не лише їхні рідні та близькі. А й за традицією на святковому заході серед почесних гостей випускників привітали особовий склад Донецького юридичного інституту МВС України.

Детальніше...
 
Вітаємо ректора Донецького юридичного інституту МВС України Бесчастного Віктора Миколайовича з присудженням наукового ступеня доктора юридичних наук!
Про інститут - Новини

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16.05.2018 № 480 (додаток 4) «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо присвоєння вчених звань і присудження наукових ступенів від 16 травня 2018 року» Бесчастному Віктору Миколайовичу присуджено науковий ступінь доктора наук за спеціальністю 12.00.08 «Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право».

Детальніше...
 
Подорожуємо шляхами історичних подій та поетичних звершень
Про інститут - Новини

Освітньо-виховний процес з формування особистості майбутнього правоохоронця вимагає використання інноваційних підходів до вивчення історичної та культурної спадщини нашого народу. Саме тому за ініціативи ректора інституту, професора Віктора Миколайовича Бесчастного особовий склад факультету № 2 активно представляє наш інститут у Координаційній раді при очільникові поліції Донеччини. До Координаційної ради входять вищі навчальні заклади, які проводять освітню діяльність у м. Маріуполі. В рамках діяльності Координаційної ради плануються та проводяться різні заходи, зокрема патріотичного та правового виховання.

Так, у період з 19 по 22 травня представники курсантського підрозділу факультету № 2 у складі делегації дітей Донецької області отримали можливість прийняти участь у подорожі шляхами історичних подій та поетичних звершень. До складу делегації дітей Донецької області увійшли також учні з Красногорівки, Гранітного, Мангуша та загальноосвітніх навчальних закладів Маріуполя.

Безпосередньо 20 травня діти Донеччини побували у м. Жовті води та селі Жовте Дніпропетровської області. Саме на цій землі у далекому 1648 році козацьке військо на чолі з Богданом Хмельницьким здобуло першу перемогу над польськім військом. Ця перемога стала початком національно-визвольної війни українського народу у середині ХVII століття проти польського панування. Курсанти у складі делегації дітей Донеччини перебували на берегах річки Жовтої, на місці де знаходився спостережний пункт Богдана Хмельницького.

Детальніше...
 
Тематичний колоквіум «Наука на службі Британської поліції»
Про інститут - Новини

Складно собі уявити сучасне життя без досягнень науки. Адже лише завдяки науці людство досягло прогресу розвитку, пройшло шлях від перших спроб вивчення світу до космічних польотів та нанотехнологій. Щоб оцінити заслуги науки перед суспільством, у третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки. Свято запроваджене в Україні «…на підтримку ініціативи відомих вчених, наукових установ, а також професійних спілок України…» згідно з Указом Президента України «Про День науки» від 14 лютого 1997 року, № 145/97. Мета цього свята – вшанування наукових традицій, досягнень учених, якими ми цілком справедливо пишаємося, і на яких покладаємо великі сподівання. Науковий потенціал України вважається одним із найкращих у Європі. Українські вчені є авторами безлічі винаходів у різних галузях науки. Без наукового працівника, без педагога, держава не має майбутнього. Їхня наполеглива праця примножує здобутки в науці, вихованні громадян нашої країни. Адже ці люди – справжні сіячі й садівники на ниві суспільного буття, які творять нове, вирощують зерна мудрості, добра, людяності. Розвиток науки, ефективне використання результатів наукової діяльності, впровадження новітніх технологій – запорука економічного зростання держави. Разом із тим, це основа інтелектуального потенціалу нації, її гідного майбуття.

Цього року свято припало на 18 травня. До цієї дати в усіх куточках країни проходили тижні науки, цікаві заходи наукових товариств, Дні відкритих дверей в академічних установах і вищих навчальних закладах, виступи провідних вітчизняних та іноземних науковців із популярними лекціями, виставки, екскурсії до лабораторій та музеїв, засідання круглих столів, презентації інноваційних розробок, демонстрації науково-популярних фільмів тощо. Не став винятком і Донецький юридичний інститут МВС України та приєднався до відзначення цього свята.

Детальніше...
 
Привітання Юрія Григоровича Вілкула з початком роботи круглого столу "Безпека на дорозі"
Про інститут - Новини

 
У Донецькому юридичному інституті відбулися урочисті заходи з нагоди випуску здобувачів освітнього ступеня бакалавра (АНОНС)
Про інститут - Новини

Учора у виші-переселенці відбулися урочистості збори з нагоди вручення дипломів бакалавра випускникам юридичного факультету Донецького юридичного інституту МВС України. Здобувачів освітнього ступеня бакалавр зі святом вітали керівництво навчального закладу та почесні гості.

Відкрився урочистий захід внесенням прапору Донецького юридичного інституту прапороносною групою та спільним виконання Державного Гімну України.

Після вітальної промови ректора вишу-переселенця, професора Віктора Миколайовича Бесчастного, який привітав присутніх випускників зі знаменною датою –  закінченням навчання та отриманням диплома слово надали начальнику навчально-методичного відділу Лоц Ларисі Борисівні, яка зачитала наказ ректора про рішення державної екзаменаційної комісії.

Цього року диплом звичайного зразка «бакалавра» одержали 108 випускників, та 1 диплом з «відзнакою».

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня1234567НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 7
Онлайн реєстрація для вступників освітнього ступеня "магістр"
mag
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval