Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.5%Ukraine Ukraine
4.7%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 34
Вчора: 334
Цього тижня: 2081
Минулого тижня: 2787
Цього місяця: 7764
Минулого місяця: 13896
Всього: 1326885


Особовий склад факультету № 2 та Академії поліції інституту зустрівся з урядової уповноваженої з питань гендерної політики Катериною Борисівною Левченко
Про інститут - Новини

31 травня на базі Маріупольського центру первинної підготовки поліції «Академія поліції» ДЮІ МВС України, за ініціативи ректора інституту, професора Віктора Миколайовича Бесчастного, відбулася зустріч особового складу факультету № 2 та Академії поліції з президентом Міжнародного правозахисного центру «Ла Страда Україна», доктором юридичних наук, професором, Заслуженим юристом України, урядової уповноваженої з питань гендерної політики Катериною Борисівною Левченко.

Зустріч була присвячена розгляду основних напрямів та завдань державної політики забезпечення гендерної рівності. Дане питання є актуальним, оскільки забезпечення рівних прав жінок і чоловіків є пріоритетом в діяльності Національної поліції України. Протягом проведення зустрічі Катерина Борисівна зупинилася на гендерній політиці в системі МВС України. Зокрема передбачено проведення заходів щодо забезпечення гендерної рівності в системі МВС, врахування в політиці системи МВС потреб жінок і чоловіків, а також забезпечення рівних кар’єрних можливостей для жінок і чоловіків у системі МВС. Так, в системі МВС діє підрозділ з питань гендерної рівності, визначено План заходів та контактні особи з гендерних питань. Своєю чергою партнерами Уряду України в реалізації державної гендерної політики є міжнародні організації, Координатор проектів ОБСЄ в Україні, Офіс Верховного комісару ООН з питань біженців, громадські організації, профспілки, роботодавці, дипломатичні місії, а також науковці та навчальні заклади. Як приклад залучення науковців та навчальних закладів Катерина Борисівна Левченко зазначила участь представників нашого інституту у громадському обговоренні «Відновлення справедливості для жінок та дівчат, які постраждали у збройному конфлікті на сході України», які відбулися 30 травня 2018 року у м. Маріуполі.

Детальніше...
 
Курсанти факультету № 2 прийняли участь у легкоатлетичних змаганнях
Про інститут - Новини

26 травня у м. Маріуполі проходили легкоатлетичні змагання. За ініціативи громади міста та депутатського корпусу міської ради такі змагання вже стали традиційними і вони в черговий раз довели, що місто Маріуполь є містом де пропагується здоровий спосіб життя, фізкультура та спорт.

Так і у Донецькому юридичному інституті постійно приділяється увага фізичній культурі та спорту. Особовий склад структурних підрозділів інституту залюбки бере участь у різних спортивних заходах. І на цей раз курсанти факультету № 2 завітали на спортивне свято. Але перед початком змагань курсанти виступили у ролі волонтерів та надали добровільну допомогу в обладнанні спортивного містечка. Надавши допомогу організаторам в підготовки до змагань курсанти визначилися з різними видами спорту та стали активними учасниками забігів на різні дистанції – 500, 1000 та 5000 метрів. Так, курсант Станіслав Борщак єдиний з понад 300 спортсменів, які взяли участь у забігах, взяв участь у всіх забігах та переміг у дистанції на 500 метрів. Своєю чергою курсант Євген Калакайло взяв участь у забігах на 1000 та 5000 метрів, в яких показав волю до перемоги і серед багатьох учасників впевнено зайняв місце в першій десятці спортсменів.

Детальніше...
 
31 травня – Всесвітній день без тютюну
Про інститут - Новини

Тютюн (іспанською мовою «табако») - рослина родини пасльонових. Дим, що утворюється під час куріння тютюну, містить в собі багато шкідливих для здоров'я речовин. Серед них головне місце посідає нікотин – складна органічна сполука, яка є однією з найсильніших отрут. Крім нікотину, до складу тютюнового диму входять багато інших шкідливих органічних та неорганічних речовин. Відомо, що нікотин викликає сильну залежність.

Всесвітня організація охорони здоров’я в 1988 році оголосила 
31 травня Всесвітнім днем без тютюну. Було поставлено завдання – домогтися того, щоб в XXI столітті проблема тютюнопаління зникла.

Детальніше...
 
В Донецькому юридичному інституті МВС України (м. Кривий Ріг) тривають курси підвищення кваліфікації патрульних поліцейських
Про інститут - Новини

На базі навчально-виховного комплексу за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Співдружності 92А тривають курси підвищення кваліфікації патрульних поліцейських Управління патрульної поліції в м. Кривому Розі, Кропивницькому та Черкаській області.

21 травня 2018 року був здійснений черговий заїзд (вже третій) у кількості 29 осіб. Найкращими кадрами з числа науково-викладацького складу інституту проводяться теоретичні та практичні заняття для поліцейських згідно з типовим навчально-тематичним планом (нормативна та варіативна частина). Особлива увага приділяється тактичній підготовці осіб, а також психологічним аспектам спілкування поліцейських з громадянами.

Детальніше...
 
Вітаємо доцента кафедри загально-правових дисциплін Донецького юридичного інституту, доктора філософських наук Олега Станіславовича Туренка з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Олеже Станіславовичу!

Прийміть найтепліші слова вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Ми цінуємо Вас як сумлінного, дисциплінованого, високопрофесійного працівника та педагога, який на високому рівні здійснює підготовку правоохоронців рідної держави, керуючись у своїй роботі високоморальними рисами, якостями та глибокими теоретичними знаннями, що знайшли своє відображення на практиці.

Детальніше...
 
Курсанти факультети № 2 завітали до рідних шкіл міст та районів Донецької та Луганської областей на свято «Останнього дзвоника»
Про інститут - Новини

Для курсантів першого курсу факультету № 2 Донецького юридичного інституту МВС України 2017/2018 навчальний рік став роком впевнених кроків у формуванні особистості майбутніх правоохоронців. Так, ще рік тому це випускники шкіл, які сором’язливо віталися та пізнавали все нове. Сьогодні це курсанти Донецького юридичного інституту, які впевнено проходять період адаптації до майбутньої професії поліцейського.

Саме тому, цьогоріч 25 травня для курсантів випала нагода завітати до своїх шкіл, які знаходяться на підконтрольній українській владі території, та привітати цього річних випускників зі святом «Останнього дзвоника». Міста Донецької області ‑ Слов’янськ, Краматорськ, Волноваха, Покровськ, Добропілля, Мирноград, Вугледар, прифронтова Красногорівка, Мангушський, Великоновоселківській та Нікольській райони, а також прифронтове м. Попасна Луганської області радо зустріли в минулому своїх учнів, а сьогодні курсантів в якості почесних гостей на урочисті заходи. Протягом заходів директорам шкіл були вручені листи-подяки від імені ректора інституту, професора Віктора Миколайовича Бесчастного.

Детальніше...
 
Під час святкування Дня міста до охорони публічної безпеки та порядку були залучені курсанти 2 курсу Донецького юридичного інституту
Про інститут - Новини

27 травня найдовшому місту країни виповнилися 243 роки. Цього насиченого дня святкування відбувалося у кожному районі міста. Під час таких заходів головним завдання як міста, так і Національної поліції є забезпечення публічної безпеки та порядку.

Цього року, курсанти 2 курсу Донецького юридичного інституту МВС України долучилися до охорони публічної безпеки та порядку в Довгинцівському районі на стадіоні «Локомотив», де проходило районе свято День міста.

Детальніше...
 
Курсанти факультету № 2 на святі «Останнього дзвоника» у Маріупольському навчально-виховному комплексі «Ліцей-школа № 48» привітали перший випуск класу з юридичним профілем
Про інститут - Новини

25 травня для друзів нашого інституту з Маріупольського навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа № 48» свято «Останнього дзвоника» стало особливим. Саме у цей день останній шкільний дзвоник пролунав для випускників першого набору класу ліцею з юридичним профілем навчання.

Слід зазначити, що учні даного загальноосвітнього навчального закладу надавали найбільш плідну допомогу нашому інституту у проведенні іміджевих заходів у м. Маріуполі протягом 2017/2018 навчального року. Окрім того спільна участь у різних культурно-масових, спортивних та патріотичних проектах під егідою Головного управління Національної поліції в Донецькій області неодноразово об’єднувала учнів ліцею та курсантів інституту. Так яскрава презентація громадської організації «Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських» у Кривому Розі під егідою Донецького юридичного інституту стала тому прикладом. І тому курсанти радо завітали до своїх друзів ‑ ліцеїстів на свято «Останнього дзвоника», підготували урочисте привітання та спільно зі школярами ліцею творчий виступ.

Детальніше...
 
Сьогодні відбулося травневе засідання Вченої ради вишу-переселенця
Про інститут - Новини

29 травня 2018 року відбулося чергове засідання Вченої ради інституту.

Перед початком засідання ректор інституту професор Віктор Бесчастний привітав з ювілеєм та Днями народження проректора інституту капітана поліції Дениса Нестерова, начальника відділу організації наукової роботи майора поліції Сергія Лосича, фахівця відділу комунікації Володимира Сілку та побажав іменинникам мирного неба, міцного здоров’я, життєвої сили, вдачі й щастя, світлого та безхмарного майбутнього. «Нехай Ваше життя буде зігріте теплом близьких людей, радість безмежно панує у душі та несе у вашу оселю спокій і злагоду! Хай тепло та повага людської вдячності завжди зігрівають вас. Притаманні кожному з вас доброта, небайдужість до своєї справи, людяність, уміння підтримати та готовність завжди прийти на допомогу є саме тими достойними рисами, які стануть запорукою вашого успішного та щасливого майбутнього. Високий професіоналізм, цілеспрямованість, відповідальність, порядність та позитивне ставлення до життя кожного з вас стали запорукою поваги та симпатії до вас,шановні іменинники, усіх працівників, курсантів, студентів та слухачів вишу-переселенця».

Робота Вченої ради розпочалася з розгляду питання «Про взаємодію інституту з Головними управліннями Національної поліції, Управліннями поліції охорони в областях та Управліннями патрульної поліції у містах».

Детальніше...
 
Курсантці Донецького юридичного інституту призначена соціальна стипендія Верховної Ради України
Про інститут - Новини

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 року призначено стипендію курсантці 1 курсу Донецького юридичного інституту МВС України Красюк Яні Іванівні.

Соціальная стипендія Верховної Ради України призначається і виплачується додатково до інших стипендій або грантів, наданих фізичними або юридичними особами, державної допомоги, наданої відповідно до законодавства студентам вищих навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей, які навчаються за кошти державного бюджету на денною формою навчання в державних і комунальних вищих навчальних закладах I-IV рівнів акредитації.

Детальніше...
 
Тренінг ефективної комунікації для патрульних поліцейських
Про інститут - Новини

Умен ты или глуп,

велик ты или мал,

не знаем мы пока

ты слово не сказал.

Що таке спілкування? Спілкування – специфічна форма взаємодії людини з іншими людьми як членами суспільства, в суспільстві реалізуються соціальні відношення з людьми. Комунікація – процес двохстороннього обміну інформацією, який приводить до взаємного порозуміння.  В перекладі з лат. означає «спільне, розділене з іншими». Якщо взаєморозуміння не досягається – комунікація не склалася.

Когут Олександра, науковий співробітник НДЛ ПППД ДЮІ МВС України спільно з факультетом №1 ДЮІ МВС України 23 травня 2018 року для III заїзду патрульної поліції на курсах підвищення кваліфікації провела тренінг-семінар на тему: «Ефективна комунікація».

Учасники жваво обговорювали актуальні проблеми професійного характеру та опрацювали такі, як: стратегії спілкування у конфліктних ситуаціях, взаємодія у підгрупах та батальйонах, як досягнути комунікативної компетентності з потерпілими, трикутник Карпмена та як уникнути участі стати «жертвою» тих, кого рятуєш; мотивація до виконання професійно-службових завдань та ін. Комунікативна компетентність – здібність установлювати та підтримувати необхідні контакти з іншими людьми. Тож у процесі тренінгу учасники здобували ресурси необхідні для побудови ефективної комунікації в певному колі ситуацій міжособистісної взаємодії.

Детальніше...
 
Виступ команди інституту на Чемпіонаті ФСТ «Динамо» України з поліатлону
Про інститут - Новини

У місті Лева 21-23 травня 2018 року проходив чемпіонат Громадської організації «Фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» України» з поліатлону серед збірних команд вищих навчальних закладів МВС та інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовує та координує Міністр внутрішніх справ України. Учасниками змагань були представники  правоохоронних органів,  навчальних закладів, рятувальних та інших спеціальних служб, що підпорядковуються МВС.

Взагалі поліатлон – це вид спорту, який ґрунтується на фізичній підготовленості представників правоохоронних органів. Він включає змагання з декількох видів спорту, зокрема стрільби з пневматичної зброї, плавання та легкої атлетики. Під час змагань учасники демонструють фізичні якості: влучність, швидкість та витривалість, що є вкрай необхідними для представників славних та мужніх професій – рятувальник, правоохоронець, прикордонник, а сам дух суперництва та спортивної боротьби стає імпульсом до фізичного вдосконалення і досягнення високих результатів.

У змаганнях взяли участь команди Національного університету цивільного захисту України, Харківського національного університету внутрішніх справ, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, Національної академії, внутрішніх справ, Одеського державного університету внутрішніх справ, Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України, Львівського державного університету внутрішніх справ, Національної академії Національної гвардії України та Донецького юридичного інституту МВС України.

Детальніше...
 
Друга річниця святкування волейбольної асоціації міста Кривий Ріг
Про інститут - Новини

Нещодавно в залі Криворізького національного університету проходив перший турнір в історії міського волейболу серед жіночих і чоловічих збірних волейбольних команд міста по віковим групам. На турнірі було представлено шість команд. Турнір був присвячений 2-й річниці заснування ТОВ "ВАКР" (Волейбольна асоціація Кривого Рогу). Організатори, через призначених капітанів, намагалися привернути волейболістів з усіх ліг і різних команд міста.

Кілька років тому був досвід проведення подібного роду ігор, але тоді на майданчику змагалися тільки хлопці. Цього разу всі змогли побачити і дівчат на майданчику. Приємно, що в поле зору організаторів заходу потрапили і волейболісти Донецького юридичного інституту МВС України. Команда ВК «ДЮІ» була представлена курсантами другого курсу, а саме: Анною Резніченко, Олександрою Заболотнею, Олександром Чалих та курсантками першого курсу: Валентиною Уманець, Віталієм Гончаром та студентом юридичного факультету – Богданом Шеяном.

Детальніше...
 
Донецький юридичний інститут взяв участь у святкування Дня міста (ФОТОЗВІТ)
Про інститут - Новини

День міста - щорічне свято практично всіх. відносно великих міст. Це, як правило, наймасовіший за масштабом, найбільший за розмахом підготовки свято, яке стосується всіх жителів міста.

Учора Кривий Ріг відсвяткував свій 243-й День народження.

У цей святковий день у всіх районах міста пройшли святкові заходи - виступи керівників міста, ярмарки, святкові концерти.

З нагоди відзначення Дня міста у сквері, що біля ПК «Мистецький» відбувся районний захід, в якому взяв участь Донецький юридичний інститут МВС України.

Детальніше...
 
Навчальний процес та практичні навички – запорука успішності майбутнього випускника ДЮІ
Про інститут - Новини

Викладачем кафедри цивільно-правових дисциплін  Філіпенко О.І. та доцентом кафедри господарсько-правових дисциплін Хайловою Т.В. було організовано  захід «Навчальний процес та практичні навички – запорука успішності майбутнього випускника ДЮІ», який відбувся на базі Дзержинського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області.

Зустріли гостей керівник  апарату суду Малиновська Наталя Василівна та прес-секретар суду Пілюгіна Тетяна Вікторівна.

У ході зустрічі студенти мали можливість поспілкуватись з суддею-спікером суду Сільченко В.Є..  Вадим  Євгенович  надав студентам інформацію про вагомість і складність роботи судової системи, зокрема, він зосередив увагу на нормах матеріального та  процесуального права. Навів приклади із свого практичного досвіду. Розповів про  почесну та гідну, у той же час напружену та неспокійну  діяльність суддів. Запрошував студентів відвідувати відкриті судові засідання, які сприятимуть  формуванню високопрофесійних навичок та вмінь як майбутніх фахівців в галузі юриспруденції та допоможуть розвинути високий рівень правової свідомості та правової культури.

Детальніше...
 
Успіх гирьовиків інституту на всеукраїнських змаганнях у м. Києві
Про інститут - Новини

19-20 травня 2017 року у м. Києві у спортивному клубі «Дог Гранд Кросфіт» відбулися Всеукраїнські спортивні змагання з гирьового спорту серед працівників правоохоронних органів, силових структур, Збройних сил України, учасників АТО та допризовної молоді «Гвардійський ривок» серед чоловіків (гиря 28 кг) та жінок (гиря 20 кг.).

Спортсмени боролися за перемогу в особистій першості. Участь у змаганнях взяли 90 спортсменів – представників різних родів військ, силових структур, Збройних сил України і допризовної молоді з 9 областей (Харківська, Житомирська, Донецька, Київська, м. Київ, Дніпропетровська, Хмельницька, Черкаська, Львівська).

Правоохоронці Донецького юридичного інституту гідно представили рідний край та свій виш-переселенець на цих змаганнях. Так, у наймасовішій ваговій категорії до 78 кг, в якій змагалося 15 спортсменів, з результатом 232 підйоми третє місце виборов майстер спорту України з гирьового спорту курсант 104/17-го навчального взводу факультету № 1 рядовий поліції Хоменко Владислав.

Детальніше...
 
Сьогодні православні християни святкують День Святої Трійці
Про інститут - Новини

День Святої Трійці - одне з дванадцяти найважливіших після Пасхи свят у православ'ї, присвячених подіям земного життя Ісуса Христа і Богородиці. Свято присвячене прославлянню Святої Трійці, літургійні читання і проповіді в цей день розкривають християнське вчення про триєдинство Бога.

День Святої Трійці або П'ятидесятницю відзначають на 50-й день після Великодня. День Святої Трійці вважається важливим церковним святом, тому в цей день оголошено державний вихідний. Оскільки свято припадає на неділю, понеділок, 28 травня, наступний за нею, також буде вихідним. Тобто в кінці травня в українців буде три вихідних: 26, 27 і 28 травня 2018 року. У католицькій традиції П'ятидесятниця і Трійця розділені. Свято Трійці відзначають на 7 день після П'ятидесятниці (57-й після Пасхи). Однак Трійця у 2018 році у православних і католиків збігається.

Значення свята Трійці

Детальніше...
 
Представники Донецького юридичного інституту взяли участь у III Міжнародна науково-практична конференція «Підготовка поліцейських в умовах реформування системи МВС України»
Про інститут - Новини

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася III Міжнародна науково-практична конференція «Підготовка поліцейських в умовах реформування системи МВС України».

У заході взяли участь заступник директора Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності Міністерства внутрішніх справ, кандидат історичних наук, доцент Василь Кобко, ректор Харківського національного університету внутрішніх справ, доктор юридичних наук, Заслужений юрист України, генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, заступник начальника Департаменту «КОРД» Іван Худоба, перший проректор ХНУВС, кандидат педагогічних наук, підполковник поліції Дмитро Швець. Представником від Донецького юридичного інституту МВС України виступав заступник декана факультету № 1, кандидат юридичних наук майор поліції Шапарь Артем Олександрович.

Детальніше...
 
Традиції та культуру Ірландії представили курсанти Донецького юридичного інституту на «Фестивалі народів світу» у місті Дніпро
Про інститут - Новини

19 травня у місті Дніпро з нагоди відзначення «Дня Європи» пройшов цікавий за форматом та змістом захід – «Фестиваль народів світу», мета якого є розширення культурного міжнаціонального спілкування і співпраці студентів та курсантів закладів вищої освіти області, зміцнення та збереження, розвиток традиційної та патріотичної культури, виховання морально-патріотичних засад у підростаючого покоління, пропаганда патріотичних та духовних цінностей, національної гордості, поваги і честі, підвищення національної та соціальної активності курсантів, студентів, виховання толерантності.

Донецькому юридичному інституту МВС України випала нагода представити країну Ірландію, висвітлити її традиції та культуру.

За умовами конкурсу представникам команди вишу потрібно було приготувати національні страви країни та представити її (творчий виступ).

Детальніше...
 
В рамках Тижня безпеки дорожнього руху відбувся круглий стіл «Безпека на дорозі»
Про інститут - Новини

24 травня 2018 року в рамках Тижня безпеки дорожнього руху в залі Академії Публічного акціонерного товариства «АрселорМіттал Кривий Ріг» відбувся круглий стіл «Безпека на дорозі», основними напрямами роботи якого було привернення уваги суспільства до проблемних питань у сфері державного управління та контролю за безпекою дорожнього руху, ведення обліку ДТП та аналіз причин і умов, що сприяли їх виникненню, поліпшення безпечності транспортних засобів, доріг та дорожньої інфраструктури, відповідальності за порушення правил дорожнього руху, попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму тощо. Організаторами науково-практичного заходу виступили: Донецький юридичний інститут МВС України, Криворізька міська рада, Державне підприємство «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту МОЗ України», Міжнародний благодійний фонд допомоги постраждалим внаслідок ДТП, ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та Благодійна організація «Благодійне товариство «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» м. Кривий Ріг».

Під час відкриття науково-практичного заходу ректор Донецького юридичного інституту МВС України, доктор наук з державного управління, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Бесчастний Віктор Миколайович вручив подяки за активну участь у Загальнонаціональному Тижні безпеки дорожнього руху та дієву підтримку в організації та проведенні круглого столу Теслюку Сергію Івановичу – директорові Департаменту з охорони праці і промислової безпеки ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», Омарову Джанаю Магомедовичу – директорові приватного підприємства «Одіум-Престиж» та Соколюк Еллі Геннадіївні – виконавчому директору Благодійної організації «БТ «Мережа».

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня1234567НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 7
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval