Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.7%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.7%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 280
Вчора: 1158
Цього тижня: 3671
Минулого тижня: 4958
Цього місяця: 12938
Минулого місяця: 14251
Всього: 1279040


Молебень перед початком навчального року за успіхи в навчанні
Про інститут - Новини

Кінець серпня в житті кожної родини забарвлений особливими клопотами. Добігає кінця літо – скоро початок нового навчального року. Закінчуються літні канікули і після відпочинку, сповнені сил та творчої енергії, учні та вчителі готуються до навчання. Як це важливо, щоб їхня співпраця була плідною і цікавою, натхненною і захопливою. Підготовка до нового навчального року триває і в Донецькому юридичному інституті МВС України. Викладачі з нетерпінням очікують зустрічі зі студентами та курсантами, щоб повести їх шляхами дивовижних відкриттів, навчити тієї мудрості, яку здобули за роки наполегливої праці, щоб допомогти розкрити себе і знайти своє призначення у світі. Це надзвичайно відповідальне завдання і його реалізація потребує особливої Божої підтримки.

Детальніше...
 
Впевнений у собі поліцейський – запорука успішного виконання службових обов’язків
Про інститут - Новини

28 вересня 2017 року науково-дослідна лабораторія з проблемних питань правоохоронної діяльності ДЮІ МВС України розпочала практичні заняття з курсантами. Когут О.О. розробила програму психологічного тренінгу «Розвиток впевненої поведінки» для курсантів. Метою проведення тренінгу є: розвинути навички впевненої поведінки у курсантів.

Детальніше...
 
Вітаємо доктора юридичних наук професора Заслуженого юриста України Татарова Олега Юрійовича з ЮВІЛЕЄМ!
Про інститут - Новини

Вітаємо доктора юридичних наук професора Заслуженого юриста Укра  їни Татарова Олега Юрійовича з ЮВІЛЕЄМ! 1

Шановний Олеже Юрійовичу!

Детальніше...
 
Наукове товариство ДЮІ інформує: Інститут політико-правових та релігійних досліджень запрошує представників вишу взяти участь у Всеукраїнському щорічному конкурсі серед молодих юристів на краще професійне досягнення «МОЛОДИЙ ПРАВНИК РОКУ 2016»
Про інститут - Новини

Дата: Анкети приймаються з 17 серпня 2017 року по 18 вересня 2017 року,

Наукове товариство ДЮІ інформує: Інститут політико-правових та релігійних досліджень запрошує представників вишу взяти участь у Всеукраїнському щорічному конкурсі серед молодих юристів на краще професійне досягнення «МОЛОДИЙ ПРАВНИК РОКУ 2016»  1

урочисте оголошення переможців 29 вересня 2017 року.

Детальніше...
 
Сьогодні відбулося розширене засідання Вченої ради вишу-переселенця
Про інститут - Новини

30 серпня 2017 року відбулося розширене засідання Вченої ради, на якому розглянуто питання інноваційного розвитку вишу-переселенця за усіма напрямами діяльності навчального закладу.

Перед початком засідання ректор інституту професор Віктор Бесчастний привітав з ювілеєм першого проректора інституту доктора юридичних наук, старшого наукового співробітника капітана поліції Назимку Єгора Сергійовича. «Шановний Єгоре Сергійовичу, ми пишаємося Вами, як успішним випускником інституту 2009 року, молодим, талановитим вченим, який поправу вважається гордістю нашого вишу та вітчизняної юридичної науки. Колектив вишу-переселенця шанує Вас за активну життєву позицію, самовіддане служіння громаді інституту, цінує Ваш внесок у підготовку висококваліфікованих юристів-правоохоронців, в історію успіхів нашого навчального закладу. Дякуємо Вам за багатогранність з якою Ви ставитеся до роботи, небайдужість та взаємодопомогу, що проявляєте до колег. Нехай доля шле Вам добро та щастя, міцне здоровя і достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Бажаємо Вам залишатися таким же світлим променем для колективу вишу-переселенця, що несе ясність розуму, щирість думок і вчинків. Нехай процвітає гармонія в душі, внутрішній спокій та затишок».

Детальніше...
 
Під час табірних зборів співробітники науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності провели з курсантами заняття з безпеки дорожнього руху
Про інститут - Новини

Щорічно кількість транспортних засобів на дорогах збільшується, а це, в свою чергу, підвищує ймовірність виникнення дорожньо-транспортних пригод. На жаль, кількість ДТП на автошляхах України невпинно зростає. Уже цього року Національною поліцією зареєстровано зростання аварійності на 5% у порівнянні з минулорічними показниками, а це більше ніж 4 тисячі аварій. За 7 місяців 2017 року дорожньо-транспортні пригоди забрали 1688 людських життів та 18755 осіб вклали на лікарняні ліжка.

Детальніше...
 
Вітаємо ректора Академії «Штефан чел Маре» МВС Республіки Молдова доктора юридичних наук Карпа Сімьона Терентійовича з Ювілеєм
Про інститут - Новини

Курсантське коло: творчий експромт 1

Шановний Сімьон Терентійовичу!

Детальніше...
 
Курсантське коло: творчий експромт
Про інститут - Новини

Табірний збір для курсантів 2017 року набору підходить до завершення. Курсанти, які проходять підготовку на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України проходять надскладний період свого формування і становлення як особистості. Навчальні заняття у вищому навчальному закладі зі специфічними умовами навчання, стройова підготовка, заняття з фізичної підготовки вивчення статутів, життя за розпорядком дня, несення служби у добових нарядах протягом перших двох тижнів в якості курсанта ДЮІ  стало складним випробуванням для першокурсників як хлопців так і дівчат. Слід відмітити, що не дивлячись на навантаження курсанти з гідністю долають всі труднощі і впевнено проходять етап адаптації. Повсякденне виконання обов’язків, формування особистості вимагає і культурного розвитку. Саме тому 28 серпня за ініціативі фахівців ДЮІ, які працюють з курсантами, а саме Валерія Солейка та Сергія Пекарського спільно з курсантами був організований творчий експромт – курсантське коло. Метою заходу було виявлення творчо-обдарованих курсантів, які «не по команді», а за покликом серця, на рівні внутрішнього емоційного поклику зможуть себе творчо проявити і показати своїм товаришам.

Детальніше...
 
Під час проведення табірних зборів протоієрей Валентин Очковський відвідав курсантів 1-го курсу Донецького юридичного інституту з нагоди свята Успіння Пресвятої Богородиці
Про інститут - Новини

28 серпня православна церква відзначає Успіння Пресвятої Богородиці, цього ж дня закінчується Успенський піст, який почався 14 серпня на Маковія. З нагоди свята курсантів Донецького юридичного інституту МВС України відвідав духовний наставник - настоятель Храму святого мученика Іоана Воїна доктор богослов’я протоієрей отець Валентин Очковський.

Про таке свято у народі кажуть: «Перша Пречиста жито засіває, друга – дощем поливає, а третя снігом покриває». Після Першої Пречистої - Успіння Пресвятої Богородиці - настає весільна пора, бо вже закінчується збір врожаю и вже немає роботи в полях та городах.

Духовне виховання завжди було частиною освітнього процесу в Донецькому юридичному інституті, не виключенням стало і виховання курсантів 2017 року набору, які з гідністю подолали всі випробування для зарахування до лав інституту та почали проходження служби на теренах Кривого Рогу.

Під час зустрічі з духовним наставником курсанти дізнались, що у цей святковий день віруючі йдуть до церкви, щоб вшанувати пам’ять про Пресвяту Богородицю та попросити в неї допомоги та заступництва. В Україні святу Пресвятої Богородиці присвячені три головні православні монастирі – Києво-Печерський, Почаївський, Святогірський.

Під час проведення табірних зборів протоієрей Валентин Очковський відвідав курсантів 1-го курсу Донецького юридичного інституту з нагоди свята Успіння Пресвятої Богородиці  1 Під час проведення табірних зборів протоієрей Валентин Очковський відвідав курсантів 1-го курсу Донецького юридичного інституту з нагоди свята Успіння Пресвятої Богородиці  2
Під час проведення табірних зборів протоієрей Валентин Очковський відвідав курсантів 1-го курсу Донецького юридичного інституту з нагоди свята Успіння Пресвятої Богородиці  3 Під час проведення табірних зборів протоієрей Валентин Очковський відвідав курсантів 1-го курсу Донецького юридичного інституту з нагоди свята Успіння Пресвятої Богородиці  4

Окрім цього, отець Валентин провів із курсантами бесіду та відповів на усі питання, які цікавлять новобранців. Серед запитань, які спрямували отцю Валентину у вигляді невеличких листів, були й такі, що стосуються майбутньої служби. Наприклад, багатьох цікавила думка церкви про випадки вимушеного застосування зброї співробітниками поліції під час несення служби та питання щодо того, як зберігати чистими серце та думки, коли кожного дня під час майбутньої служби стикатимешся із злочинами та несправедливістю.

Багатьох цікавили питання про взаємовідносини між батьками та дітьми, а також між однолітками та про деякі релігійні традиції. Зокрема курсантів цікавило, чи можна знімати натільний хрестик та як правильно звертатися до священнослужителів.

Були також і особисті питання до отця Валентина, бо цікавились, чи важко бути священнослужителем, який особисто через себе пропускає усі емоції прихожан – будь-то радість від появи нового життя та хрещення чи таїнство сповіді, де люди розповідають про свої гріхи. На що духовний наставник у відповідь запитав, а чи важко бути поліцейським та порівняв дві на перший погляд різні професії. Це спочатку здивувало курсантів-новобранців, які стали на шлях служіння народу та захисту Батьківщини, а потім натовкнуло їх на думку, що, мабуть, немає легких професій, бо будь-яка професія потребує підготовки та самовіддачі.

До речі, такі зустрічі вже стали традиційними для курсантів Донецького юридичного інституту. 22 серпня, під час проведення табірних зборів, отець Валентин також відвідав факультет підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції та провів бесіду щодо духовного виховання та розвитку людини та особистості.

Новобранці із цікавістю та ентузіазмом сприймають таке спілкування, бо вони торкаються багатьох цікавих та актуальних тем, які змушують замислюватись над багатьма важливими життєвими питаннями.

факультет підготовки фахівців для підрозділів

Національної поліції України

 
Участь працівників інституту у міських заходах з нагоди вшанування 3-ї річниці Іловайської трагедії
Про інститут - Новини

Серед трагічних подій, пов’язаних зі збройним конфліктом на Сході України, який триває і досі, особливе місце займають бої  під містом Іловайськ Донецької області у серпні 2014 року.

Важкі бої  літа  2014 року мали наслідком визволення Слов’янська і Краматорська, перехід під контроль української армії значної частини зайнятих сепаратистами території Донецької та Луганської областей. Особливо запеклі бої у другій половині серпня  розгорнулися в районі Іловайська, які мали стратегічно важливе значення. Внаслідок низки помилкових рішень командування, масштабної підтримки, яку було надано збройним формуванням сепаратистів російською стороною, українські частини потрапили в  оточення під Іловайськом.

Досягнуту домовленість про вихід українських частин з оточення по створеному для них «зеленому коридору» дотримано не було, відступаючі війська 29-30 серпня 2014 року зазнали численних людських втрат. Під час боїв під Іловайськом українська армія та добровольчі підрозділи зустрілися не лише із сепаратистськими збройними формуваннями, але й із регулярними частинами російської армії. Поразка під Іловайськом стала однією із  причин укладання Мінських угод у вересні 2014 року, котрі, як здавалося тоді, допоможуть завершити бойові дії на Сході України…

Детальніше...
 
Вітаємо завідувача кафедри загально-правових дисциплін, кандидата юридичних наук, доцента підполковника поліції Івана Володимировича Іванова з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо завідувача кафедри загально-правових дисциплін, кандидата юридичних наук, доцента підполковника поліції Івана Володимировича Іванова з Днем народження!

Шановний Іване Володимировичу!

Щиросердечно вітаємо Вас з Днем народження! Колектив вишу гордиться Вами як гідним випускником нашого навчального закладу 2001 року, який, попрацювавши слідчим та отримавши неоціненний досвід практичної роботи, повернувся у стіни рідної Alma Mater.

Інститут дав Вам путівку в життя, Ви гордо і, найголовніше, свідомо прийняли виклик долі та стали на шлях вірного служіння Батьківщині. Зробивши такий важливий крок, Ви залишаєтеся патріотом свого навчального закладу, вірним Присязі, самовіддано працюєте на розвиток рідного вишу за новим місцем його дислокації.

Детальніше...
 
До бібліотеки інституту з м. Маріуполя передано монографію «Професійно-психологічний розвиток працівників спецпідрозділів поліції імітаційними засобами»
Про інститут - Новини

Одним із напрямів якісної підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції є наукове супроводження освітньої діяльності.  Прикладом цього є наукове дослідження – монографія «Професійно-психологічний розвиток працівників спецпідрозділів поліції імітаційними засобами», яке виконане у цьому році. Авторами монографії є Гурський Віктор Євгенович, кандидат психологічних наук, доцент кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Донецького юридичного інституту МВС України та Лефтеров Василь Олександрович, доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри соціології та психології Національного університету «Одеська юридична академія».

Монографія присвячена дослідженню психологічних аспектів розвитку професійно важливих якостей працівника поліції підрозділів спеціального призначення імітаційними засобами. Зокрема в монографії презентовано психологічні рекомендації  щодо використання пейтболу, страйкболу та лазерних тирів для розвитку особистісно-професійних якостей працівників поліції, необхідних для ефективних дій в екстремальних умовах.

Детальніше...
 
Попередній підсумок роботи служби психологічної підтримки Донецького юридичного інституту проведеної під час табірних зборів у м. Маріуполі
Про інститут - Новини

Під час табірних зборів було заплановано і проведено батарею тренінгових занять, перше з яких було направлено на виявлення лідерів в групах курсантів. Навмисно створювалися такі умови, де рішенням були єдиноначальність і робота всієї групи як єдиного і узгодженого механізму. А також, в цих вправах була і додаткова мета, а саме в ігровій формі пройти всі тертя і притирання, які безсумнівно виникнуть в боротьбі за лідерство, а також відчути визнання і вдячність до того курсанту, який був більш всіх переконливий і вклав більше всіх зусиль, привівши команду до успіху. Визнати в ньому лідера!

Метою другого тренингового заняття було створення атмосфери довіри всередині команди. Де кожен довіряє кожному! Тільки при довірчих відносинах група людей стає єдиною і успішною командою.

Третє заняття тренінгу було направлено на вироблення в кожному курсанти командної філософії «Я виграю, тоді, коли виграєш ти», «Я виграю, коли ми всі виграємо». Отже, озирнувшись  на той час, коли вчорашні школярі вперше переступили поріг нашого інституту, вони були лише групою людей об'єднаних між собою єдиним мотивом - здобуття вищої юридичної освіти, й годі. А групі характерна постійна втрата енергії та ресурсів під час взаємодії людей один з одним. Ця втрата відбувається під час різноманітних конфліктів. При таких умовах функціонування можна говорити про те, що група з 10 осіб, де кожен має, наприклад, 10-ю одиницями енергії, здатна зробити корисної роботи на 70 одиниць.

Детальніше...
 
Вітаємо викладача циклу спеціальних дисциплін Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України Бородая Сергія Петровича з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо викладача циклу спеціальних дисциплін Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України Бородая Сергія Петровича з Днем народження! 1

Шановний Сергію Петровичу!

У цей радісний сонячний день прийміть теплі вітання з нагоди Вашого свята – Дня народження!

Детальніше...
 
Вчора активні учасники громадської організації «Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських», а сьогодні курсанти Донецького юридичного інституту МВС України
Про інститут - Новини

Вчорашні засновники та активні учасники громадської організації «Молодіжна Ліга Майбутніх поліцейських» ‑ тепер курсанти Донецького юридичного інституту МВС України. Це 5 дівчат та 7 хлопців, які пройшли складний конкурсний відбір, а віднині курсанти, які у майбутньому будуть служити український державі та захищати громадян від правопорушників та злочинців на території Донецької області.

Детальніше...
 
27 серпня – День шахтаря та міста Донецьк
Про інститут - Новини

27 серпня – День шахтаря та міста Донецьк

Шахтарська праця завжди була наповнена особливим духовним змістом. Це не просто піт та сльози, колосальні зусилля і непорушна самовідданість, честь і професіоналізм. Спускаючись у шахту, шахтар залишає на поверхні весь свій страх, тому що під землею йому зовсім немає місця. Бере з собою надію і любов, бо знає, що це те єдине, яке не залишить його навіть там, під землею. І йде робити свою справу.

Гірницька справа завжди вимагала мудрості і хороших продуманих рішень. Вона не терпить легковажності і не прощає помилок. За даними проекту DilovaMova.com на території Київської Русі початок гірничої справи було покладено вже у другій половині XV століття. Перша експедиція в Печерський край для пошуків корисних копалин вирушила за наказом Великого князя московського Івана III у 1491-му році. Перегортаючи історію, зазначаємо, що гірнича справа до кінця XIX століття посіла одне з центральних місць в ряду інших ключових галузей промисловості.

Детальніше...
 
За участі психологічної служби Криворізького ВП ГУ НП в Дніпропетровській області під час табірних зборів у м. Кривий Ріг проведено серію тренінгових занять «Комадоутворення»
Про інститут - Новини

В рамках заходів, запланованих відділенням психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення, за участі старшого психолога СКЗ Криворізького ВП ГУНП в Дніпропетровській області підполковника поліції Кендиш Олени Миколаївни психологічною службою Донецького юридичного інституту у м. Кривий Ріг під час проведення табірних зборів  проведено серію тренінгових занять «Комадоутворення».

Поза сумнівом найважчим періодом для курсанта  є адаптаційний, у якому відбувається перебудова внутрішнього світу особистості, пристосування його життя і побуту до вимог нового середовища. Від того, наскільки успішно пройде цей період, буде залежати успішність подальшого навчання у виші, а з часом  і служби в Національній поліції України. Найважливішим завданням служби психологічного забезпечення є супровід процесу адаптації.

Важкість процесу адаптації на початковому етапі пов’язана з певними обмеженнями: відсутність звичних умов життя, наявність певного дискомфорту, особлива регламентованість поведінки, чіткий розпорядок дня, звуження кола людей, з якими спілкується юний курсант, тощо.

Саме тому основою успішної адаптації курсанта буде налагодження стосунків, та побудова ефективної взаємодії всередині курсантської групи.

Детальніше...
 
Пропаганда здорового способу життя, фізичної культури та спорту як напрям діяльності табірного збору на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України
Про інститут - Новини

У сучасних умовах розвитку українського суспільства найважливішим стратегічним завданням визначено всебічний розвиток людини, становлення її духовного, психічного та фізичного здоров’я. Своєю чергою, здоров’я, як життя вільне від істотних перешкод і негативних відмінностей, відноситься до універсальних (загальнолюдських) цінностей.

Наукове визначення цінності здоров’я знайшло підтвердження і в правовому полі України. Законом України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» від 19 листопада 1992 року N 2801-XII термін «здоров’я» має таке значення: «…здоров’я ‑ стан повного фізичного, душевного і соціального благополуччя, а не тільки відсутність хвороб і фізичних дефектів». Окрім того, даним Законом охорона здоров’я визначена пріоритетним напрямком діяльності суспільства і держави, одним з головних чинників виживання та розвитку народу України. Саме тому, для Української держави постає актуальним проблема формування здорової нації і безпосередньо підростаючого покоління. З цією метою в інституті традиційно проводяться різнопланові заходи, направлені на формування у курсантів студентів та слухачів цінності здоров’я, здорового способу життя, залучення їх до спортивних секцій, проведення зустрічей зі спортсменами. Прикладом є заходи з пропаганди здорового способу життя, фізичної культури та спорту на табірних зборах курсантів першокурсників, які проводяться на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України.

Детальніше...
 
Вітаємо директора Інституту післядипломної освіти НАВС доктора юридичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки, полковника поліції Удалову Ларису Давидівну з ЮВІЛЕЄМ!
Про інститут - Новини

На факультеті  підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України відбулися урочисті заходи з нагоди 26-ї річниці Незалежності України 1

Вельмишановна Ларисо Давидівно!

У цей святковий день прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого ювілею!

Отримавши в далекому 1977 році юридичну освіту, Ваша трудова діяльність почалася в органах внутрішніх справ, де Ви пройшли шлях від сержанта міліції до полковника, від рядового міліціонера до начальника кафедри Національної академії внутрішніх справ.

Детальніше...
 
Кубок табірних зборів м. Маріуполь
Про інститут - Новини

24 серпня на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Незалежності. 26 років від дня оголошення нашої рідної України самостійною та незалежною державою.

З урочистою подією курсантів та співробітників привітав проректор інституту, капітан поліції Нестеров Денис Ігорович, побажав усім міцного здоров’я, сили і наснаги у справах щастя та добра. Урочиста частина дійства розпочалась із  спільного виконання Державного Гімну України.

Потім, згідно сценарію відбулися спортивні змагання між навчальними взводами. Як відомо, спорт єднає і допомагає досягати чудових результатів у роботі. Програма змагань включала види спорту, поділивши їх на чоловічі та жіночі. Рівень підготовки навчальних взводів до заходу як завжди був на висоті. Між собою змагалися представники 106-го та 107-го навчальних взводів.

Конкурсна програма включала такі види: піднімання гирі, підтягування на перекладині (чоловіки) та віджимання (дівчата).

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 8
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval