Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.6%Ukraine Ukraine
4.8%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.9%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 215
Вчора: 447
Цього тижня: 1594
Минулого тижня: 2950
Цього місяця: 8942
Минулого місяця: 18598
Всього: 1315457


Участь слухачів магістратури факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції у тренінгу Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ
Про інститут - Новини

Представники Донецької юридичної інституту МВС України у складі п'яти магістрів факультету підготовки працівників Національної поліції України, а саме: Кокул Дмитро Юрійович, Носков Владислав Владиславович, Ольхов Володимир Володимирович, Рудюк Андрій Сергійович, Давиденко Іван Миколайович, разом з керівником групи від вишу, доцентом кафедри адміністративно-правових дисциплін Туліновим Валентином Сергійовичем 26-27 жовтня 2017 року прийняли участь у тренінгу, який відбувся у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ на тему – «Інноватика в освітньому процесі: професійно-орієнтована ділова гра «Лінія–102»».

У роботі тренінгу прийняли участь працівники практичних підрозділів Національний поліції, науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів МВС України – Харківського національного університету внутрішніх справ, Одеського державного університету внутрішніх справ, Львівського державного університету внутрішніх справ, також представник Луганського державного університету внутрішніх справ імені Є.О. Дідоренка. Учасники команд продемонстрували знання та навички з навчальних дисциплін «Кримінальне право», «Криміналістика», «Кримінальний процес» «Оперативно-розшукова діяльність», «Адміністративна діяльність Національної поліції», «Тактико-спеціальна підготовка» та «Інформаційне забезпечення професійної діяльності».

У перший день тренінгу було презентовано професійно-орієнтовну ділову гру «Лінія–102», яка запатентована Дніпропетровським державним університетом внутрішніх справ.

Детальніше...
 
Курсанти Донецького юридичного інституту вшанували пам’ять загиблих воїнів Великої Вітчизняної війни
Про інститут - Новини

Виховання справжнього громадянина, патріота рідної землі – одне із найважливіших завдань навчально-виховного процесу у Донецькому юридичному інституті.

На сучасному етапі розвитку України виникає необхідність здійснення системних заходів, спрямованих на посилення національно-патріотичного виховання курсантів і студентів – формування нового українця, який діє на основі національних цінностей. Відомі історичні події, героїчна боротьба українського народу за своє соціальне і національне визволення прищеплюють почуття національної гордості за героїчне минуле. Багато зразків високого героїзму дала історія України, і всі вони є підтвердженням того, що в його основі був патріотизм, велика любов до народу і Батьківщини.

Саме історія відіграє важливу роль у вихованні патріотизму курсантів вишу-переселенця. Вона є скарбницею досвіду українського народу, має велике значення для розбудови Української держави.

Детальніше...
 
З умовами та можливостями видобутку залізної руди ознайомилися курсанти першого курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції
Про інститут - Новини

Нещодавно курсанти першого курсу Донецького юридичного інституту навідались до музею гірничої техніки, який розташований під відкритим небом перед Будинком культури ВАТ «Північний ГЗК», який є єдиним в Україні скансеном гірської техніки. У музеї представлена техніка, за допомогою якої ведеться видобуток та збагачення залізної руди.

Для любителів техніки тут справжній рай. Експонатів небагато, але є надія, що з роками експозиція музею буде поповнюватися цікавими речами. У кожного експоната є табличка, де написано його призначення. Першим в очі потрапляє величезний жовтий ківш, який зняли з екскаватора і відреставрували. Поруч з ковшем знаходиться вантажний вагон, який є вагоном-самоскидом вантажопідйомністю в 105 тонн. Далі стоїть великий жовтий бульдозер Т-330, який також має спеціальний прилад для розпушування мерзлих або дуже твердих ґрунтів. Та ще декілька експонатів, вражаючих своїм розміром та конструкцією.

Детальніше...
 
Фахівці та курсанти ДЮІ на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» провели День відкритих дверей для випускників міських загальноосвітніх шкіл № 15 та № 31
Про інститут - Новини

З метою активізації проведення якісної профорієнтаційної роботи, виробки нових форм взаємодії практичних працівників поліції Донеччини та фахівців Донецького юридичного інституту у сфері відбору конкурентоспроможних випускників загальноосвітніх навчальних закладів Донецької області та їхнього вступу на нашого вишу 26 жовтня у Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України відбулася робоча нарада в якій прийняли участь ректор інституту, професор Віктор Миколайович Бесчастний, начальник Управління кадрового забезпечення полковник поліції Олексій Юрійович Шевченко, проректор інституту капітан поліції Денис Ігорович Нестеров, директор Маріупольського ЦППП «Академія поліції» інституту Вадим Вікторович Кульчицький та доцент кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права Сергій Петрович Пекарський. На нараді було зазначено, що 2017/2018 навчальний рік ставить завдання фахівцям інституту, на підставі отриманого досвіду іміджевої роботи у м. Маріуполі, розширити географію міст Донецької області. Так Донецькій області потрібні якісно підготовлені фахівці з юриспруденції. Особливо в умовах реформування Національної поліції, відчутна потреба у молодих патріотах – правоохоронцях. Саме тому було досягнута домовленість щодо спільного проведення різнопланових іміджевих заходів з метою популяризації професії правоохоронців, використання курсантів інституту, які навчаються у м. Маріуполі у заходах, які проводяться під егідою ГУНП в Донецькій області, використання засобів масової інформації при проведенні профорієнтаційних заходів, проведення зустрічей курсантів з практичними працівниками, випускниками ДЮІ різних років, погодження через Департамент освіти м. Маріуполя проведення іміджевих та правоосвітніх заходів на батьківських зборах у загальноосвітніх закладах тощо. Також визначені напрями співпраці з відділами поліції Донецької області та погоджено робочий графік проведення спільних профорієнтаційних заходів під час осінніх канікул, зокрема Днів відкритих дверей для випускників шкіл з різних міст Донеччини, а саме: Покровська, Краматорська, Слов’янська, Бахмута, Волновахи та Маріуполя. Також зазначена необхідність розробки і погодження спільної Програми взаємодії ГУНП в Донецькі області та Донецького юридичного інституту МВС України.

Детальніше...
 
Засідання наукового осередку курсантів в м. Маріуполь
Про інститут - Новини

25 жовтня 2017 року на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» відбулося перше засідання наукового осередку курсантів в м. Маріуполь.

Науковий осередок діє на основі Положення про Маріупольський науковий осередок курсантів та студентів Донецького юридичного інституту МВС України. Метою діяльності МНОКС ДЮІ МВС України є прищеплення навичок науково-дослідної роботи, поглиблення знань з предметів, що вивчаються курсантами та студентами, експериментування та моделювання, а також виявлення найбільш здібних кандидатів для продовження навчання в магістратурах та ад’юнктурах (аспірантурах) вищих навчальних закладах.

Детальніше...
 
Слухачі факультету заочного та дистанційного навчання працівників національної поліції України взяли участь у тренінгу з розвитку стресостійкості науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності ДЮІ МВС України
Про інститут - Новини

Що таке стрес? Якими є наслідки стресу? Як ми реагуємо в стресовій ситуації? Саме на такі запитання шукали відповіді працівники підрозділів Національної поліції. 26 жовтня разом із Когут Олександрою вони мали можливість стати учасником нового «Психологічного проекту».

Учасники тренінгу пройшли частину першого модуля з розвитку стресостійкості розробленого в науково-дослідній лабораторії «Ресурси подолання стресу». Актуалізували стресову тематику, пригадали ключові поняття, за якими є можливою краща адаптація особистості у кризовому суспільстві. Що таке психіка? Навіщо вона людині? Що є нормою психічного здоров’я?  Якою є структура психіки? Що таке внутрішній конфлікт? Якою є структура особистості? Чи є структура підсвідомого? Яку роль підсвідомість відіграє в житті людини?

В епоху античності вчителям мудрості учні відповідали за навчання такими словами: «Дякуємо Вам вчителю, що ви нам нагадали те, що ми колись знали, але забули». Навчання було процесом самопізнання та пригадування – анамнезис, в результаті чого народжувалась самосвідомість особистості. Що таке самосвідомість? Які центри розвитку самосвідомості може розвинути людина?

Детальніше...
 
Вітаємо ректора Харківського національного університету внутрішніх справ, доктора юридичних наук, доцента, генерала поліції третього рангу Сокуренка Валерія Васильовича з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо ректора Харківського національного університету внутрішніх справ, доктора юридичних наук, доцента, генерала поліції третього рангу Сокуренка Валерія Васильовича з Днем народження!

Шановний Валерію Васильовичу!

Прийміть найтепліші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Наполеглива праця, чудові організаторські здібності та майстерність керівника сприяли блискучій кар’єрі. Починаючи свій трудовий шлях від заступника начальника курсу та завдяки притаманним Вам почуттям нового, принциповості, наполегливості у досягненні поставленої мети з 2015 року успішно очолюєте Харківський національний університет внутрішніх справ.

Детальніше...
 
Вітаємо завідувача кафедри тактико-спеціальної підготовки, доктора юридичних наук, професора Дніпропетровського державного університета внутрішніх справ, підполковника поліції Андрія Олексійовича Собакаря з ЮВІЛЕЄМ!
Про інститут - Новини

Вітаємо завідувача кафедри тактико-спеціальної підготовки, доктора юридичних наук, професора Дніпропетровського державного університета внутрішніх справ, підполковника поліції Андрія Олексійовича Собаракя з ЮВІЛЕЄМ!

Шановний Андрію Олексійовичу!

Прийміть наші щирі вітання з нагоди Вашого Ювілея!

Детальніше...
 
29 жовтня – Україна святкує День автомобіліста і дорожника. Вітаємо всіх причетних!
Про інститут - Новини

30 жовтня – Україна святкує День автомобіліста і дорожника. Вітаємо всіх причетних!

День автомобіліста і дорожника – національне професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства, який відзначається в Україні щорічно в останню неділю жовтня.

Враховуючи масовість цієї цікавої професії, її популярність і привабливість, в віддаляючемся від нас 1980-му році, а саме - 1-го жовтня Президія Верховної Ради СРСР видала Указ «Про святкові і пам’ятні дні» № 3018-Х, в якому окрім іншого засновувалося і професійне свято «День автомобіліста», більш відоме в народі, як «День водія».

Детальніше...
 
Участь представників Донецького юридичного інституту у Міжнародній науковій конференції «Шістнадцяті осінні юридичні читання»
Про інститут - Новини

У Хмельницькому університеті управління та права 20–21 жовтня 2017 року пройшла Міжнародна наукова конференція «Шістнадцяті осінні юридичні читання». Конференція вже стала традиційною і проводиться університетом щорічно. На науковому заході прийняли участь більше 200 кращих представників провідних вищих навчальних закладів України, країн СНД та дальнього зарубіжжя.

Програма конференції включала проведення пленарного засідання та роботу у секціях. Зі вступним вітальним словом до учасників конференції звернувся ректор університету О.М. Омельчук. Від імені ректорату і колективу він привітав учасників заходу та зазначив, що постійне поглиблення і розширення співробітництва, у тому числі міжнародного в галузі права, вимагає від юристів-науковців постійного обміну знаннями та думками. Ознайомлення з актуальними проблемами права, міжнародний обмін досягненнями сучасної світової юридичної науки є необхідною умовою для успішного і прогресивного розвитку національних правових систем.

Донецький юридичний інститут МВД був представлений, докторами юридичних наук, професорами Ніколенко Л.М. та Деревянко Б.В. Професори у своїх докладах торкнулися найактуальніших питань. В умовах реформування судоустрою та удосконалення процесуального законодавства Л. М. Ніколенко була представлена доповідь на тему: «Застосування оціночних понять у господарському процесуальному законодавстві». Деревянко Б. В. надав своє бачення теми: «Ризики обігу криптовалюти та перспективи її легітимації (на прикладі біткойну)».

Детальніше...
 
Студенти юридичного факультету групи 206/16 К стали учасниками тренінгу-семінару з розвитку стресостійкості розробленого науковцями НДЛ ПППД ДЮІ МВС України
Про інститут - Новини

Сучасні психологи вбачають норму психічного здоров’я особистості в її успішній адаптованості до світу. Аналіз наукової літератури свідчить, що результатом неадаптованої до сучасного суспільства особистості в психологічному вимірі можуть бути різні форми прояву неврозів. За В.Н. М'ясищевим, основні форми неврозів (неврастенія, істерія та невроз нав'язливих станів) можуть трактуватися як зафіксовані особливості окремих механізмів хворобливого сприйняття і переробки життєвих труднощів, які переживає особистість. Що дозволяє нам зрозуміти співвідношення основних форм неврозів з психологічними конфліктами. Дезорганізація особистості має зв'язок із порушеними відношеннями особистості з іншими, що відображено в «теорії стосунків» В.Н. Мясищева, в «теорії конструктивних неврозів» К. Хорні, в «міжособистісній теорії психіатрії» Г.С. Салівана, в «теорії поля» К. Левіна та ін.

Студенти юридичного факультету групи 206/16 К разом із психологом Когут Олександрою розібрали базові поняття з теми «Розвиток стресостійкості», пройшли діагностику власної поведінки в стресі, визначили поняття «стрес», обговорили можливість розвитку стресової ситуації для людини, визначили варіанти реакцій організму на стрес, що таке розвиток, які центри самосвідомості необхідно розвивати, які психічні новоутворення в юнацькому віці необхідно розв’язати. Студенти активно відповідали на запитання та виявили бажання подальших зустрічей в такому форматі.

Детальніше...
 
28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників
Про інститут - Новини

28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників

Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі. Є суд історії. Вже майже досконально вивчені всі масштаби цієї згубної війни. Її причини, її наслідки. Перемога. Це була перемога зі сльозами на очах. Це були сльози радості і одночасно сльози горя. Це не можна описати простими словами. Складні формулювання так само не підійдуть. Не можна висловити те, що відчували наші батьки і діди, матері і бабусі, на очах яких відбувався весь жах однієї з найкривавіших воєн на нашій планеті. Не можна висловити, але ми і не маємо права забути те, що розповідали нам свідки, які так чи інакше брали участь в цьому. Інакше це може повторитися. І ми говоримо: «Ніхто не забутий!», «Ніщо не забуто!». Будемо пам’ятати і навчимо своїх нащадків!

У нашому календарі є не мало дат, які нагадують нам про ті далекі роки. Кожне наше місто чи містечко, регіон мають пам’ять про цю страшну війну. День визволення України від фашистських загарбників відзначається 28-го жовтня. Це був кульмінаційний результат ряду наступальних операцій, найбільш значимі з яких: Донбаська - з 13-го серпня по 22-е вересня 1943-го року, Корсунь-Шевченківська операція - з 24-го грудня 1943-го по 17-е лютого 1944 - го року, Львівсько-Сандомирська - з 13-го липня по 29-е серпня 1944-го року і заключна Східно-Карпатська операція, яка була розпочата військами і з’єднаннями радянської армії з 8-го вересня 1944-го року і призвела до остаточного звільнення та вигнання останніх гітлерівських загарбників з території України 28-го жовтня 1944-го року.

Детальніше...
 
Донецький юридичний інститут МВС України відкриє новий навчальний комплекс для курсантів у м. Маріуполі
Про інститут - Новини

Донецький юридичний інститут МВС України, будучи вишем-переселенцем з 2016 року розпочав свою бурхливу професійну діяльність у м. Маріуполі. Так, за ініціативою громади м. Маріуполь та особисто мера міста Вадима Бойченка, 18 жовтня 2016 року відбулося підписання меморандуму між навчальними закладами Донеччини, Маріупольською міською радою та ГО «Фонд розвитку Маріуполя» про необхідність освітнього та наукового збагачення міста, особливе місце в якому відведено відновленню діяльності Донецького юридичного інституту МВС України в Донецькому регіоні, як спеціалізованого вищого навчального закладу, який здійснює підготовку фахівців-юристів для всіх сфер суспільного життя.

Вагомим зрушенням у вирішенні цього питання стало формування фонду навчальних приміщень. Так, Маріупольська міська влада 16 травня 2017 року передала Донецькому юридичному інституту будівлі, які розташовані за адресою: м. Маріуполь, вул. Луніна, 89 , 89 а, призначення яких – стати навчальними корпусами для підготовки майбутніх офіцерів поліції та цивільних юристів. Будівлі мали значний потенціал, але потребували облаштування та систематичного догляду.

Детальніше...
 
Під час чергового засідання Вченої ради вишу-переселенця обговорено найбільш актуальні питання життєдіяльності навчального закладу
Про інститут - Новини

25 жовтня 2017 року проведено чергове засідання Вченої ради вишу-переселенця.

Робота засідання розпочалася зі звіту приймальної комісії про підсумки вступної кампанії 2017 року і завдання з організації та забезпечення прийому в 2018 році.

Відповідальний секретар приймальної комісії-начальник навчально-методичного відділу Лариса Лоц звернула увагу присутніх на те, що з метою якісної підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання вступниками інституту, протягом 2016/17 навчального року вишем-переселенцем організовано роботу шестимісячних курсів довузівської підготовки з предметів, які винесено на ЗНО: українська мова та література, історія України. Крім того, фахівцями інституту, відповідно до рекомендованого переліку питань та ситуаційних завдань для проведення творчого конкурсу при вступі до вищих навчальних закладів із специфічними умовами навчання для спеціальностей 081 «Право», 262 «Правоохоронна діяльність» підготовлені та оприлюднені на сайті інституту Методичні рекомендації та відповіді до розділів «Майбутня професія - поліцейський», «Основи права», «Ситуаційні завдання». Також, вступникам освітнього ступеня «Магістр» спеціальності «Право», які зареєструвалися на складання зовнішнього незалежного оцінювання з використанням інформаційно-технологічних процесів ЗНО, у вихідні дні, було організовано та проведено курс навчальних лекцій та практичних занять відповідно до вимог програми ЗНО за освітнім ступенем «магістр».

Доповідач зазначила, що важливим є той факт, що прийом документів та окремі вступні випробування здійснювалися, як у м. Кривому Розі Дніпропетровської області, так і в м. Маріуполі Донецької області.

Детальніше...
 
ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання досудового розслідування»: наукові традиції вишу-переселенця, перевірені часом
Про інститут - Новини

Підготовка висококваліфікованих фахівців для Національної поліції України та юристів-правознавців – кропітка праця, яка вже 55 років є пріоритетом Донецького юридичного інституту МВС України. Історія, традиції, наукові та освітянські досягнення вишу свідчать про те, що навчальний заклад є вагомим осередком юридичної світи та науки в Україні.

З 2015 року – у славетному та гостинному місті Кривий Ріг – кафедра кримінально-правових дисциплін та судових експертиз факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України Донецького юридичного інституту МВС України започаткувала (а точніше – відновила) наукову традицію – проведення наукових заходів, присвячених актуальним проблемно-дискусійним питанням кримінального права та процесу, оперативно-розшукової діяльності, криміналістики та судової експертизи.

За словами ректора інституту, професора Бесчастного Віктора Миколайовича системність за усіма напрямами діяльності й невичерпний науковий потенціал вишу – це найголовніші чинники, що і сьогодні сприяють нестримному та ефективному руху вишу освітянськими та науковими теренами України. Науковці Донецького юридичного інституту вже посіли своє чинне місце у державній науковій спільності за багатьма науковими спеціальностями та напрямами, але ми не зупиняємося на досягнутому та продовжуємо славетні традиції  відомчої юридичної освіти та науки.

27 жовтня 2017 року на базі головного корпусу Донецького юридичного інституту МВС України розпочала свою роботу ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання досудового розслідування».

Детальніше...
 
Відбулося чергове засідання Наукової ради інституту
Про інститут - Новини

25 жовтня 2017 року відбулося чергове засідання Наукової ради Донецького юридичного інституту МВС України.

Відповідно до Положення про Наукову раду Донецького юридичного інституту МВС України серед її основних завдань є розроблення рекомендацій Вченій раді інституту щодо обрання наукових керівників (консультантів) для роботи над дисертаційними дослідженнями, розгляд тем дисертаційних досліджень, які виносяться на затвердження Вченої ради інституту.

Відтак, на засіданні Наукової ради були розглянуті теми дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня доктора наук і доктора філософії, які потребували уточнення у звʼязку з висловленими зауваженнями координаційними бюро відділень Національної академії правових наук України з відповідних наукових спеціальностей.

Детальніше...
 
Курсанти Донецького юридичного інституту МВС України провели профорієнтаційні заходи з випускниками Криворізького Жовтневого ліцею
Про інститут - Новини

У житті кожного школяра настає момент, коли необхідно прийняти для себе одне з найважливіших рішень – вибрати справу до душі, за покликанням.

Вибір професії, яка відповідає інтересам, нахилам і особливостям особистості молодої людини – завдання складне. Воно не завжди під силу підлітку, тому треба постійно та цілеспрямовано допомагати формуванню інтересу й любові до певного виду професійної діяльності.

Вибір професії сьогодні все міцніше пов’язується з таким поняттям, як «профорієнтація». Саме профорієнтація має ставити знак рівності між життєвими прагненнями молоді. Найбільш поширеними формами профорієнтації на навчання Донецького юридичного інституту МВС України є професійне консультування і професійна інформація. Остання здійснюється шляхом проведення зустрічей із учнями випускних класів, проведенням фестивалів «День поліцейської та юридичної освіти», на яких розповідається про переваги роботи юристом, правоохоронцем та про історію нашого навчального закладу, умови вступу та навчання, матеріально-технічну базу інституту. Ефективність таких заходів можливе за умови здійснення належної профорієнтаційної роботи не лише співробітниками вишу, а й курсантами.

Детальніше...
 
Участь професора О.В. Одерія у конференції «Корпоративна безпека»
Про інститут - Новини

18 жовтня 2017 року в отелі «Hilton» м.Київа відбулася  ІІ-га конференція «Корпоративна безпека». Перша панельна дискусія була присвячена взаємодії держави та бізнесу. Головними її учасниками стали: перший заступник Генерального прокурора України - Д.Сторожук, заступник міністра юстиції України - О.Сукманова, заступник директора Національного антикорупційного бюро України - А.Новак, голова Ради НАБУ, старший радник Президента  - Р.Шпек та інші.

Під час другої сесії «Бізнес-конфлікти за участю спільноти» виникла активна дискусія щодо інструментів виявлення псевдо-активістів та можливості протидії їх діям.

Інфраструктура безпеки була предметом обговорення на третій сесії. Було висвітлено питання щодо наслідків кібератак на Україну (О.Кардаков), протидії підробкам брендів (В.Панчак), боротьбі з шахрайством у приватному секторі (О.Гафт). Велику зацікавленість викликала доповідь Б.Городницького (компанія MIDOT). Ним була представлена програма, яка дозволяє виявити моральну схильність особи до деструктивних дій.

Детальніше...
 
Науковці Донецького юридичного інституту МВС України взяли участь в осінній школі для викладачів кримінального права «Системні зв’язки кримінального права»
Про інститут - Новини

З 18 до 20 жовтня 2017 року у Харкові на базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Міністерство освіти і науки України, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого та Координатор проектів ОБСЄ в Україні у рамках проекту «Допомога правничим школам з просування прав людини», що впроваджується Координатором проектів ОБСЄ в Україні за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччини, проводили осінню школу для викладачів кримінального права «Системні зв’язки кримінального права». Долучитися до роботи осінньої школи мали честь і представники нашого інституту: доцент кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз, кандидат юридичних наук, доцент Данилевський А.О., доцент кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права, кандидат юридичних наук, доцент Коміссаров М.Л. та завідувач аспірантури, кандидат юридичних наук, старший науковий співробітник Данилевська Ю.О.

Детальніше...
 
Курсантьский турнір з шашок у м. Маріуполі
Про інститут - Новини

Не дивлячись на погодні умови, які все ріже дають змогу проводити спортивні змагання на свіжому повітрі, курсанти 1-го курсу ДЮІ МВС України, які навчаються на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» 22 жовтня, у вихідний день, провели турнір з шашок.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня1234567НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 7
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval