Донецький юридичний інститут МВС України
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Маріупольський центр первинної підготовки поліцейських
Статистика відвідувань


74.7%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.7%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 17
Вчора: 1225
Цього тижня: 1242
Минулого тижня: 4958
Цього місяця: 10509
Минулого місяця: 14242
Всього: 1276611


Новини
У Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України проведено день відкритих дверей для старшокласників Кальміуського району м. Маріуполя

8 листопада до за безпосередньої участі фахівців Кальміуського відділення поліції Центрального відділу поліції ГУНП в Донецькій області у Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ було проведено черговий День відкритих дверей. Школярів господарям представила інспектор сектору кадрового забезпечення Кальміуського відділення поліції лейтенант поліції Ірина Миколаївна Кухтіна, спільно з колегами з ювенальної превенції.

Своєю чергою, фахівці ДЮІ та курсанти підготували екскурсію для школярів, яку провели Валентина Балабан, Олександра Колєсова та Антон Зименко. Гості завітали до тиру, де виставочну експозицію зброї та спеціальних засобів представили доцент кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання інституту Віктор Євгенович Гурський та курсанти першого курсу Станіслав Борщак, Євген Калакайло, Анатолій Дзедзицький та Павло Охмуш. Під час експозиції Віктор Євгенович Гурський вказав на необхідність дотримуватись заходів особистої безпеки у випадках виявлення дітьми та молоддю вогнепальної зброї, вибухівки та боєприпасів. Дана проблема є актуальною на сучасному етапі здійснення правоохоронних функцій на території Донецької області.

Після тиру гості заходу завітали до спортзалу, де курсанти Ангеліна Ткач та Валентин Дещенко для підтвердження необхідності кожній молодій людини бути сильним, стійким до фізичних навантажень, виробки умінь захисту від нападу продемонстрували прийоми самозахисту. Старшокласники із захватом сприйняли уміння курсантів виконувати дані прийоми.

Детальніше...
 
У Маріуполі курсанти ДЮІ прийняли участь у «Факультативи з поліцейський», який проводився у загальноосвітній школі № 26

10 листопада в рамках проведення «Факультативу з поліцейським», курсанти 1-го курсу спільно з доцентом кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права інституту Сергієм Пекарським долучилися до іміджевого заходу управління кадрового забезпечення ГУНП в Донецькій області, який проводився у загальноосвітній школі № 26. У цей раз вже чотири курсанта приймали участь у різних локаціях профорієнтаційного заходу. Так курсант 1-го курсу Яна Малишева є випускницею цієї школи, тому приймала участь у зустрічі зі старшокласниками спільно з Сергієм Пекарським та начальником відділу комплектування УКЗ Костянтином Мамчуром. Під час зустрічі зі старшокласниками Костянтин Мамчур розповів учням про умови вступу до вишів системи МВС, а представники ДЮІ ознайомили молодь з правилами вступу до ДЮІ, який, з цього року відновив надання освітніх послуг саме у м. Маріуполі. Учні мали змогу поспілкуватися і з курсантом Яною Малишевою, яка поділилася своїми враженнями від перших місяців навчання в ДЮІ.

На іншій локації співробітники поліції Володимир Іванов, Олександра Дмитрієва та курсант 1-го курсу ДЮІ Олена Ревенко ознайомили дітей із впровадженням в роботу поліції інноваційних технологій, зокрема з роботою Єдиного аналітичного сервісного центру та продемонстрували можливості мобільного додатка «Поліція 102», який дозволяє миттєво викликати поліцію з будь-якої точки Донеччини, а головне ‑ ідентифікувати місцезнаходження заявника і вчасно надати йому необхідну допомогу.

У цей же час у спортивному залі школи проводилися заняття з рукопашного бою, яке проводив фахівець тренінгового центру В’ячеслав Макарць. Допомогали йому курсантами 1-го курсу ДЮІ Ангеліна Ткач та Валентин Дещенко. Учні уважно стежили за виконанням прийомів самозахисту та особисто змогли відпрацювати виконання прийомів.

Детальніше...
 
Курсанти-першокурсники та слухачі курсів первинної професійної підготовки поліцейських інституту у м. Маріуполі прийняли участь у освітній конференції для молоді «Skills UP»

28 жовтня, курсанти 1-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України та слухачі курсів первинної професійної підготовки поліцейських Донецького юридичного інституту МВС України, які навчаються на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» прийняли участь у освітній конференції для молоді «Skills UP». Освітня конференція проходила за підтримки Маріупольської міської ради. Метою освітньої конференції було проведення тренінгів та майстер-класів для молоді з метою розвитку у молодих людей лідерства, професійних та особистісних навичок через неформальну освіту.

Курсанти та слухачі інституту залюбки прийняли участь у цьому заході, адже це є гарною можливістю проявити себе, активно та з користю провести час, завести знайомства зі студентами інших вишів м. Маріуполя і окрім того, представити наш інститут як вищий навчальний заклад, який готує фахівців для підрозділів Національної поліції.

Детальніше...
 
Фахівці та курсанти ДЮІ на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» провели День відкритих дверей для випускників шкіл м. Покровська, м. Авдіївка, м. Добропілля, м. Новогродівка та м. Мирнограду

30 жовтня за сприяння управління кадрового забезпечення ГУНП в Донецькій області курсанти та фахівці ДЮІ на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» провели День відкритих дверей для випускників шкіл м. Покровська, м. Авдіївка, м. Добропілля, м. Новогродівка, та м. Мирнограду.

У цей день до Академії поліції завітали начальник відділу соціально-гуманітарної роботи УКЗ ГУНП в Донецькій області підполковник поліції Інеса Миколаївна Бріт, яка спільно з працівника поліції Покровського відділу поліції організували виїзд старшокласників до м. Маріуполя. У програми з популяризації професії правоохоронців було передбачено і зустріч з курсантами першокурсниками нашого інституту.

Слід зазначити, що серед першокурсників є курсанти, які направлялися на навчання з Покровська, Мирнограду, Добропілля тощо. Так м. Покровськ представляє курсант, рядова поліції Катерина Лебеденко, м. Мирноград – рядовий поліції Юрій Савірський та рядовий поліції рядовий поліції Андій Шпота. Своєю чергою м. Добропілля представляють рядова поліції Юлія Галкіна, рядовий поліції Валентин Дещенко та рядовий поліції Даніл Макушенко. Курсанти готувалися до зустрічі з земляками та підготували презентаційну програму.

Отже за безпосередньої участі фахівців кадрового підрозділу поліції Донеччини для гостей – майбутніх абітурієнтів, в межах Дня відкритих дверей було проведено як профорієнтаційний так і правоосвітній захід.

Детальніше...
 
Фахівці та курсанти ДЮІ на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» провели День відкритих дверей для випускників міських загальноосвітніх шкіл № 15 та № 31

З метою активізації проведення якісної профорієнтаційної роботи, виробки нових форм взаємодії практичних працівників поліції Донеччини та фахівців Донецького юридичного інституту у сфері відбору конкурентоспроможних випускників загальноосвітніх навчальних закладів Донецької області та їхнього вступу на нашого вишу 26 жовтня у Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України відбулася робоча нарада в якій прийняли участь ректор інституту, професор Віктор Миколайович Бесчастний, начальник Управління кадрового забезпечення полковник поліції Олексій Юрійович Шевченко, проректор інституту капітан поліції Денис Ігорович Нестеров, директор Маріупольського ЦППП «Академія поліції» інституту Вадим Вікторович Кульчицький та доцент кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права Сергій Петрович Пекарський. На нараді було зазначено, що 2017/2018 навчальний рік ставить завдання фахівцям інституту, на підставі отриманого досвіду іміджевої роботи у м. Маріуполі, розширити географію міст Донецької області. Так Донецькій області потрібні якісно підготовлені фахівці з юриспруденції. Особливо в умовах реформування Національної поліції, відчутна потреба у молодих патріотах – правоохоронцях. Саме тому було досягнута домовленість щодо спільного проведення різнопланових іміджевих заходів з метою популяризації професії правоохоронців, використання курсантів інституту, які навчаються у м. Маріуполі у заходах, які проводяться під егідою ГУНП в Донецькій області, використання засобів масової інформації при проведенні профорієнтаційних заходів, проведення зустрічей курсантів з практичними працівниками, випускниками ДЮІ різних років, погодження через Департамент освіти м. Маріуполя проведення іміджевих та правоосвітніх заходів на батьківських зборах у загальноосвітніх закладах тощо. Також визначені напрями співпраці з відділами поліції Донецької області та погоджено робочий графік проведення спільних профорієнтаційних заходів під час осінніх канікул, зокрема Днів відкритих дверей для випускників шкіл з різних міст Донеччини, а саме: Покровська, Краматорська, Слов’янська, Бахмута, Волновахи та Маріуполя. Також зазначена необхідність розробки і погодження спільної Програми взаємодії ГУНП в Донецькі області та Донецького юридичного інституту МВС України.

Детальніше...
 
Засідання наукового осередку курсантів в м. Маріуполь

25 жовтня 2017 року на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» відбулося перше засідання наукового осередку курсантів в м. Маріуполь.

Науковий осередок діє на основі Положення про Маріупольський науковий осередок курсантів та студентів Донецького юридичного інституту МВС України. Метою діяльності МНОКС ДЮІ МВС України є прищеплення навичок науково-дослідної роботи, поглиблення знань з предметів, що вивчаються курсантами та студентами, експериментування та моделювання, а також виявлення найбільш здібних кандидатів для продовження навчання в магістратурах та ад’юнктурах (аспірантурах) вищих навчальних закладах.

Детальніше...
 
Курсанти-першокурсники прийняли участь у урочистостях, присвячених Дню юриста, які відбулися у Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України

Указом Президента України від 16 вересня 1997 року № 1022/97 «Про День юриста» встановлено, що професійне свято День юриста відзначається щорічно 8 жовтня.

Саме тому 6 жовтня, у Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України відбулися урочистості, присвячені Дню юриста. В заходах прийняли участь представники науково-педагогічного складу інституту, фахівці Академії поліції, курсанти-першокурсники факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України та слухачі курсів первинної підготовки поліцейських Академії поліції.

Урочисті заходи відкрив заступник директора Академії поліції підполковник поліції Сергій Дмитрович Хохряков, який привітав присутніх з наступаючим Днем юриста. Від громади м. Маріуполя всіх присутніх привітав з професійним святом заступник голови Маріупольської міської ради Ярослав Сергійович Хотнянський. Так, Ярослав Сергійович у своїй вітальній промові відзначив необхідність дотримання норм права у нашому повсякденному житті та вручив Подяку міського голови фахівцю інституту старшому лейтенанту поліції Станіславу Ігоровичу Клименку, а також Почесні грамоти провідному фахівцю відділення забезпечення діяльності Академії поліції Ользі Ігорівні Коноваленко та викладачу спеціальних дисциплін «Академії поліції» Вадиму Анатолійовичу Брильову.

Детальніше...
 
Перші враження від навчання курсантів Донецького юридичного інституту на рідній Донеччині

Уже минуло більше місяця з того періоду, як 50 дівчат та хлопців, які вступили до Донецького юридичного інституту, навчаються у вищому навчальному закладі системи МВС України на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції». За цей час курсанти подолали немало труднощів, але тим не менш, продовжують впевнено йти до своєї мрії – стати гідним поліцейським Національної поліції.

Тож, найактивніші курсанти нині діляться своїми враженнями від першого місяця навчання в інституті.

Детальніше...
 
Співробітники Управління патрульної поліції м. Маріуполя надають допомогу у практичному становленні майбутніх поліцейських Донеччини

У рамках активної співпраці з практичними підрозділами поліції Донеччини, фахівцями інституту, які забезпечують освітньо-виховний процес курсантів-першокурсників 27 вересня було проведено зустріч курсантів ДЮІ з представниками Управління патрульної поліції м. Маріуполя.

На зустрічі були присутні заступник командира батальйону патрульної поліції, старший лейтенант поліції Денис Черенишин, інспектор зв’язку з громадськістю, лейтенант поліції Євгенія Іваненко та інспектор відділу моніторингу, лейтенант поліції Іван Семененко. У ході зустрічі були обговорені такі питання, як: створення дорожньої патрульної поліції, функції та структура патрульної поліції тощо. Окрім того, курсантів зацікавило питання чи зможе випускник Донецького юридичного інституту стати патрульним поліцейським. Були зазначені особливості роботи патрульних, у якій є, як свої складнощі, так і переваги. Окрім того, представники Управління патрульної поліції м. Маріуполя розповіли про етапи відбору до патрульної поліції, а також про специфіку підготовки патрульних, оскільки специфіка роботи у територіальних підрозділах поліції має свої особливості від роботи у патрульній поліції.

Детальніше...
 
Курсанти-першокурсники прийняли активну участь у першому півмарафоні у м. Маріуполі

1 жовтня для мешканців та гостей Маріуполя запам’ятався проведенням першого у місті півмарафону: біг на дистанції 500 м, 1000 м., 5000 м., 10000 м. та 21 000 метрів. Легкоатлетичний півмарафон розпочинався на пр. Нахімова  біля площі Воїнів-Визволителів та продовжувався по Приморському парку.

Цей захід був присвячений пропаганді здорового способу життя, фізичної культури та спорту. У забігах на різні дистанції взяли участь мешканці різного віку ‑ від малого до великого, представники всіх професій. За першість змагалися і курсанти-першокурсники ДЮІ, які навчаються у м. Маріуполі. Не дивлячись на прохолодну погоду команда курсантів безпосередньо приймала участь у забігах на 500 м, 1000 м., та 5000 м.

Перед початком спортивного свята відбулася реєстрація учасників за віком та дистанціями. За даними засобів масової інформації у цей вихідний день понад півтисячі громадян різного віку зібралися на площі Воїнів Визволителів, аби перевірити свої сили та отримати емоційний гарт.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня123456789НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 9
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval