Донецький юридичний інститут МВС України
Маріупольський центр первинної підготовки поліцейських
Статистика відвідувань


75.5%Ukraine Ukraine
5.3%Kuwait Kuwait
3%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 86
Вчора: 293
Минулого тижня: 2455
Цього місяця: 10539
Минулого місяця: 14965
Всього: 1139425


Новини
Акцію щодо збереження навколишнього середовища провели курсанти першокурсники інституту у м. Маріуполі

Добрий господар завжди дбає про своє обійстя. Навколишнє середовище, земля, атмосфера ‑ це те від чого залежить і наше здоров’я та життя. А як усім відомо, 16 вересня – Міжнародний день збереження озонового шару нашої землі. Отже, аби висловити свою активну громадянську позицію, курсанти 1-го курсу ДЮІ МВС України, які навчаються на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції», вирішили провести суспільно значущу акцію щодо збереження навколишнього середовища.

Детальніше...
 
У місто Маріуполь з робочим візитом до вишу-переселенця завітали представники посольства США

Міжнародне співробітництво для Донецького юридичного інституту МВС України, як вишу-переселенця, на сучасному етапі розвитку навчального закладу, безперечно, займає пріоритетне місце в його діяльності.

19 вересня 2017 року з робочим візитом до Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» завітали представники посольства США, а саме: керівник відділу посольства США з правоохоронних питань Крістофер Сміт та заступник директора департаменту юстиції США регіональної програми ICITAP Роберто Ернандес. Метою візиту було інспектування первинної підготовки патрульних поліцейських в «Академії поліції», умов навчання поліцейських на території лінії розмежування та розгляд питання щодо надання допомоги вишу для розвитку матеріальної бази. В свою чергу, колектив навчального закладу представили проректор інституту Гуро Валерій Валентинович, проректор інституту капітан поліції Нестеров Денис Ігорович та директор Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Кульчицький Вадим Вікторович.

Детальніше...
 
Курсанти-першокурсники у м. Маріуполі залучені до тренінгів з психологічної адаптації

Психологічна адаптація курсантів-першокурсників до умов навчання та майбутньої професійної діяльності як офіцера поліції передбачає виробку алгоритмів дій у різних кризових ситуаціях. Саме з цією метою 16 вересня фахівцями ДЮІ організовано і проведено перші психологічні тренінги з курсантами-першокурсниками інституту, які навчаються на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції».

Тренінг з першої психологічної допомоги з курсантами проводили фахівці психологічної кризової служби – відокремленого підрозділу у Донецькій області громадської організації «Українська Асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій» Ірина Ткач та Олена Судакова.

Окрім курсантів, активну участь у тренінгу прийняли і фахівці ДЮІ, а саме: Сергій Пекарський та Валерій Солейко. Так Ірина Ткач та Олена Судакова, використовуючи тренінгові технології, залучили до заходу максимальну кількість курсантів та окремо зупинилися на різних складових першої психологічної допомоги, які включають:

Детальніше...
 
З курсантами-першокурсниками інституту у м. Маріуполі підведоно перші підсумки дотримання службової дисципліни

Для курсантів першого курсу нашого інституту, які навчаються на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» 15 вересня було підведено перші підсумки дотримання службової дисципліни. Завершується перший місяць знаходження курсантів у нашому інституті. Попередньо курсанти успішно пройшли табірний збір, приступили до навчання у навчальному семестрі. Процес адаптації курсантів до умов навчання у вищому навчальному закладі зі специфічними умовами навчання та майбутньої професії правоохоронців проходить під психологічне супроводження та забезпечується фахівцями інституту.

Саме тому, з метою своєчасного забезпечення освітньо-виховного процесу, недопущення курсантами порушень службової дисципліни фахівцями інституту, а саме: Сергієм Пекарським, Валерієм Солейко, Віктором Гурським та Станіславом Клименко спільно з курсантським самоврядуванням було підведено перші підсумки дотримання службової дисципліни.

Детальніше...
 
Курсанти-першокурсники ДЮІ розпочали товариські ігри з футболу у м. Маріуполі

Продовжуючи добрі традиції товариських футбольних матчів, курсанти 1-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України Донецького юридичного інституту МВС України у м. Маріуполі 14 вересня розпочали товариські ігри з футболу у м. Маріуполі. У першій грі курсанти зійшлися у спортивній боротьбі зі слухачами Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» інституту.

Завдяки повному набору (по 11 гравців у кожній команді), спортсмени мали змогу вирішити хто з них найкращий саме на великому полі. Футбольна битва розпочалася о 17 годині і тривала до самих сутінків. За грою спостерігали: представники науково-педагогічного складу ДЮІ, керівництво курсу, слухачі «Академії поліції» та наші курсанти, які вболівали за своїх друзів. На протязі всієї гри лунали кричалки, побажання звитяги, заклики на підтримку своїх команд.

Детальніше...
 
День медичних знань проведено з курсантами-першокурсниками у м. Маріуполі

Пропаганда здорового способу життя, цінності здоров’я є одним з традиційних напрямів  виховної роботи з курсантами, студентами та слухачами нашого інституту. Саме тому фахівцями інституту, які забезпечують освітньо-виховну діяльність курсантів першого курсу ДЮІ на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» спільно з медико-санітарною частиною інституту проведено День медичних знань.

З метою якісного проведення заходу лікарем медико-санітарної частини інституту Наталією Петрівною Тузовою на День медичних знань була запрошена методист Маріупольського міського центру здоров’я Тетяна Євгенівна Кучинова.

Про необхідність формування цінності здоров’я для майбутніх правоохоронців на початку заходу зазначив доцент кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права Сергій Петрович Пекарський, також про заходи, які проводяться з пропаганди здорового способу життя серед першокурсників в інституті  у м. Маріуполі зазначила лікар медико-санітарної частини інституту Наталя Петрівна Тузова.

Детальніше...
 
Про важливість і практичність дисципліни «Долікарська допомога» курсантам ДЮІ розповів командир батальйону патрульної поліції Департаменту патрульної поліції (м.Маріуполь)

Курсанти першого курсу Донецького юридичного інституту МВС України розпочали вивчення дисципліни «Долікарська допомога».

На лекційне заняття, старший викладач кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз факультету підготовки фахівців для підрозділів національної поліції України кандидат юридичних наук Ковальова Ольга запросила практичного працівника – командира батальйону патрульної поліції Департаменту патрульної поліції м. Маріуполя лейтенанта поліції Олександра Борзенко.

Олександр розповів курсантам про випадки, які траплялись під час несення служби та під час яких офіцери поліції його батальйону рятували життя потерпілим, просто перехожим та навіть затриманим.

Детальніше...
 
«Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України зустріла слухачів первинної професійної підготовки поліцейських

Ефективне виконання завдань, покладених на МВС у сучасних умовах, вимагає підвищення рівня підготовки фахівців у сферах захисту прав і свобод людини, інтересів суспільства та держави, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки та порядку, а також надання поліцейських послуг.

В ст. 73 Закону України «Про Національну поліцію» зазначена обов’язковість проходження поліцейським, якого вперше прийнято на службу, первинної професійної підготовки.

Так, з 11 вересня 2017 року в Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України 111 поліцейських, яких вперше прийнято на службу в поліцію, розпочали навчання з метою набуття ними спеціальних навичок, необхідних для виконання повноважень поліції. Слухачі курсів – це майбутні патрульні поліцейські управлінь патрульної поліції в містах Краматорську та Слов’янську та в містах Сєверодонецьку, Лисичанську та Рубіжному. Курси триватимуть протягом 4-х місяців - до 30 грудня 2017 року.

Зазначимо, що раніше слухачі успішно пройшли попередній конкурсний відбір до Національної поліції України.

Детальніше...
 
Попередній підсумок роботи служби психологічної підтримки Донецького юридичного інституту проведеної під час табірних зборів у м. Маріуполі

Під час табірних зборів було заплановано і проведено батарею тренінгових занять, перше з яких було направлено на виявлення лідерів в групах курсантів. Навмисно створювалися такі умови, де рішенням були єдиноначальність і робота всієї групи як єдиного і узгодженого механізму. А також, в цих вправах була і додаткова мета, а саме в ігровій формі пройти всі тертя і притирання, які безсумнівно виникнуть в боротьбі за лідерство, а також відчути визнання і вдячність до того курсанту, який був більш всіх переконливий і вклав більше всіх зусиль, привівши команду до успіху. Визнати в ньому лідера!

Метою другого тренингового заняття було створення атмосфери довіри всередині команди. Де кожен довіряє кожному! Тільки при довірчих відносинах група людей стає єдиною і успішною командою.

Третє заняття тренінгу було направлено на вироблення в кожному курсанти командної філософії «Я виграю, тоді, коли виграєш ти», «Я виграю, коли ми всі виграємо». Отже, озирнувшись  на той час, коли вчорашні школярі вперше переступили поріг нашого інституту, вони були лише групою людей об'єднаних між собою єдиним мотивом - здобуття вищої юридичної освіти, й годі. А групі характерна постійна втрата енергії та ресурсів під час взаємодії людей один з одним. Ця втрата відбувається під час різноманітних конфліктів. При таких умовах функціонування можна говорити про те, що група з 10 осіб, де кожен має, наприклад, 10-ю одиницями енергії, здатна зробити корисної роботи на 70 одиниць.

Детальніше...
 
Кубок табірних зборів м. Маріуполь

24 серпня на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Незалежності. 26 років від дня оголошення нашої рідної України самостійною та незалежною державою.

З урочистою подією курсантів та співробітників привітав проректор інституту, капітан поліції Нестеров Денис Ігорович, побажав усім міцного здоров’я, сили і наснаги у справах щастя та добра. Урочиста частина дійства розпочалась із  спільного виконання Державного Гімну України.

Потім, згідно сценарію відбулися спортивні змагання між навчальними взводами. Як відомо, спорт єднає і допомагає досягати чудових результатів у роботі. Програма змагань включала види спорту, поділивши їх на чоловічі та жіночі. Рівень підготовки навчальних взводів до заходу як завжди був на висоті. Між собою змагалися представники 106-го та 107-го навчальних взводів.

Конкурсна програма включала такі види: піднімання гирі, підтягування на перекладині (чоловіки) та віджимання (дівчата).

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 8
Ми у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08
телефон/факс: (0564) 92 95 19

Приймальня
(0564) 92 94 92

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval