Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


72.6%Ukraine Ukraine
4.6%United States United States
4.6%Kuwait Kuwait
3.2%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%France France
1.4%Poland Poland
1%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 404
Вчора: 1604
Цього тижня: 6220
Минулого тижня: 8414
Цього місяця: 17105
Минулого місяця: 16701
Всього: 1380980


Новини
Міс інституту – 2013

18 лютого у Донецькому юридичному інституті МВС України відбулося свято краси – «Міс ДЮІ-2013». Дівочі посмішки, феєрія краси та оригінальності наповнили атмосферу весняним настроєм. Найкращі представниці слабкої статі від усіх факультетів зачаровували глядачів та журі своєю вродою, креативністю, вишуканістю та граційністю.

Детальніше...
 
Ознайомча лекція від працівників Державтоінспекції міста Донецька

З початком нового семестру на факультеті безпеки дорожнього руху продовжується започаткована керівництвом факультету практика проведення додаткових навчальних занять із курсантами з дисциплін професійно-практичного спрямування.

Детальніше...
 
Святкування ювілею факультету міліції громадської безпеки

Кожний рік 15 лютого – святковий та наповнений радістю день на факультеті міліції громадської безпеки. У 2013 році йому виповнилося 20 років, протягом яких факультет випустив чимало гідних захисників Вітчизни, постійно займав провідне місце у підтриманні громадського порядку.

Детальніше...
 
Презентація книги «Судьбы, опаленные войной»

Для багатьох громадян СРСР 15 лютого 1989 року став днем, коли завершився рахунок утратам наших військовослужбовців. Важкий, сумний підсумок. Чимало батьків не дочекалися своїх синів, які так не сказали: «Мамо, я живий...».

Детальніше...
 
Дорога успіху

Днями особовий склад  1-го курсу  факультету міліції громадської  безпеки зустрівся з представником руху «Батьківська опіка» Валерієм Науменком. Спочатку здавалось, що це звичайна повчальна бесіда про юнацьку поведінку, але  Валерій Володимирович зміг зацікавити курсантів темою розмови.   Курсанти дійсно замислилися над своїм майбутнім, а саме над цілями та розстановкою своїх пріоритетів. Адже кожна  людина прагне бути щасливою, вона потребує улюбленої роботи, щасливої сім’ї, слухняних дітей, але що ми робимо задля цього?

Детальніше...
 
Святкові заходи слідчо-криміналістичного факультету з нагоди Дня Святого Валентина у Донецькому міському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей

15 лютого курсанти 1-го та 3-го курсів слідчо-криміналістичного факультету завітали до підшефного навчального закладу - Донецького міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Цього дня до уваги вихованців центру була представлена святкова розважальна програма, присвячена Дню святого Валентина. Діти з захопленням вислухали історію давнього свята кохання, поринули в таємниче та загадкове життя Валентина, на честь якого 14 лютого святкується всесвітній День закоханих.

Детальніше...
 
Курсанти слідчо-криміналістичного факультету відзначили День православної молоді

16 лютого курсанти слідчо-криміналістичного факультету під керівництвом  начальника  1-го курсу підполковника міліції Анатолія Глущенка та заступника начальника курсу капітана міліції Сергія Петрова  відвідали Центр слов’янської культури з нагоди Дня православної молоді. Захід було організовано за підтримки Православного сімейного центру «Отрада».

Детальніше...
 
24-та річниця виведення радянських військ із Афганістану

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та виведення радянських військ із Афганістану. Його не відзначають з пишною урочистістю і помпезністю. Немає в цей день ні святкових парадів, ні яскравих салютів. Це день скорботи за безневинними жертвами війни в Афганістані. Афганістан ввірвався в наше життя разом з безсонними ночами і слізьми матерів, перекресливши не одну людську долю. Там було справжнє пекло – горнило війни. Описати це не можливо, це знає лише той, хто бачив все на власні очі. Цих страшних 10 років не викреслити з життя, як не викреслити болю тих, чиї сини повернулися в цинкових домовинах. Донецький юридичний інститут МВС України шанує історію і пам’ятає про героїчні подвиги наших солдатів, і зустрічі курсантів та працівників з учасниками бойових дій є доброю традицією навчального закладу.

Детальніше...
 
Рівняємося на бойових офіцерів

Одним із напрямків виховної діяльності серед курсантів факультету кримінальної міліції є військово-патріотичне виховання. Щороку в лютому проводяться заходи, присвячені вшануванню воїнів-інтернаціоналістів. Сучасна історія української армії бере витоки з армії Радянського Союзу, військовослужбовці якої несли службу з забезпечення миру та спокою в різних країнах. Найбільше це відобразилося в період 1979 – 1989 років, коли обмежений контингент радянських військ надавав допомогу афганському народу.

15 лютого 2013 року відзначається  двадцять четверта річниця виводу радянських військ з Афганістану. Цій події була присвячена зустріч курсантів 1-го та 2-го курсів факультету з воїнами-інтернаціоналістами підполковником у відставці Мамоновим Андрієм Олександровичем та колишньою медичною медсестрою військового госпіталю м. Баграм (Афганістан) Самарською Тетяною Василівною.

Під час зустрічі за допомогою мультимедійних технологій до курсантів були доведені основні відомості, пов’язані з подіями в Афганістані. Курсанти щиро слухали розповіді Мамонова А.О. та Самарської Т.В. про подвиги їх побратимів. Під час зустрічі звучали пісні воїнів-інтернаціоналістів, а на екрані курсанти спостерігали за фотохронологією тих подій.

Наприкінці зустрічі Мамонов А.О. та Самарська Т.В. закликали курсантів, як майбутніх правоохоронців, чітко та сумлінно виконувати свої обов’язки – насамперед, здобувати необхідні знання та навички протидії злочинцям. Також гості подарували курсантам книгу «Историография, источниковедение, библиография спецоперации СССР в Афганистане (1979 – 1989 гг.)», яку написав учасник тих подій Анатолій Арсентійович Костиря.

Курсанти подякували своїм гостям за участь у заході та зазначили, що необхідно  і у майбутньому проводити такі зустрічі.

 

 

Інформацію підготував
начальник 2-го курсу факультету
кримінальної міліції Андрій Лазаренко

 
Курсанти слідчо-криміналістичного факультету беруть участь в операції «Візит»

З метою поліпшення взаємодії міліції з населенням, Міністерством внутрішніх справ України було прийнято рішення провести операцію під умовною назвою «Візит». Основним завданням цієї операції є продовження роботи з налагодження тісного контакту міліції з населенням.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня491492493494495496497498499500НаступнаКінець »

Сторінка 492 з 500
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval