Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Новини за календарем
2018
Липень
Пн2529162330
Вт26310172431
Ср2741118251
Чт2851219262
Пт2961320273
Сб3071421284
НД181522295
Про інститут
Статистика відвідувань


74.7%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.7%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 280
Вчора: 1158
Цього тижня: 3671
Минулого тижня: 4958
Цього місяця: 12938
Минулого місяця: 14251
Всього: 1279040


Новини
Курсанти інституту проти шкідливих звичок

Україна, за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, посідає перше місце в світі за рівнем споживання алкогольних напоїв неповнолітніми віком від 10 до 13 років. Дитячий організм дуже чутливий до шкідливого впливу й негативних наслідків такої залежності. Більше того, 60% отруєнь загалом, які реєструються у неповнолітніх, спричинені саме алкогольними напоями.

Детальніше...
 
За знаннями та професією – до нас!

26 січня на факультеті безпеки дорожнього руху Донецького юридичного інституту МВС України відбувся День відкритих дверей. У цей день курсанти та професорсько-викладацький склад зустрічали у своїх стінах всіх бажаючих детальніше дізнатися про наш навчальний заклад та умови навчання у стінах факультету безпеки дорожнього руху. До речі, були представлені й інші факультети інституту. Треба сказати, що така форма спілкування з абітурієнтами та їх батьками напередодні вступної компанії дуже поширене явище у Донецькому юридичному інституті та проводиться  на рівні традиції.

Детальніше...
 
Курсанти факультету міліції громадської безпеки вийшли на боротьбу зі снігом

Вже кілька днів у Донецьку йде сніг. Дітям – потіха: снігові війни, сніговики, санчата. А ось дорослим не завжди весело: першопрохідцем бути важко, особливо, якщо пробираєшся на роботу або навчання по неприбраному снігу.

Детальніше...
 
День Тетяни на факультеті міліції громадської безпеки

25 січня на факультеті міліції громадської безпеки Донецького юридичного інституту відбулися святкові заходи з нагоди відзначення Дня Тетяни.  Історично склалося, що  саме у цей  день прийнято вітати усіх дівчат, які носять ім’я  Тетяна. Так вже вийшло, що на факультеті міліції громадської безпеки серед чотирьох курсів навчається лише одна дівчина з таким ім’ям. Це курсант 4-го курсу – Волониць Тетяна. Керівництво факультету та особовий склад від щирого серця привітали Тетяну зі святом, висловили найкращі побажання та подарували ікону Святої мучениці Тетяни Римської.
Керівництво та особовий склад факультету вітає всіх Тетян з Днем Ангела. Нехай Ваш ангел просвітлює Вас на всяк час, охороняє від усього злого і заохочує до добрих справ.

В день Ангела бажаємо любові
І від душі успішних перемог,
Натхнення, щастя світлого, здоров’я
І хай вас всіх оберігає Бог!

 

 

Заступник начальника 4-го курсу
факультету МГБ
Олександр Басишвілі

 
Участь факультету міліції громадської безпеки в юридичній клініці «Захисник»

Факультет міліції громадської безпеки бере активну участь у безоплатній правовій допомозі соціально незахищеним верствам населення. З цією метою факультет  працює в 2 напрямках: по-перше, це діяльність консультаційного пункту факультету міліції громадської безпеки на базі Київської районної  виконавчої ради  м. Донецька, який знаходиться за адресою: м. Донецьк, проспект Київський, 36; по-друге, це он-лайн консультації на сайті Юридичної клініки «Захисник». За ІІ півріччя 2012 року, згідно зі спільним планом правоосвітньої  роботи юридичної клініки «Захисник» та Київського районного управління юстиції м. Донецька курсантами факультету міліції громадської безпеки було підготовлено та проведено 6 лекції на правоосвітницьку тематику в загальноосвітніх закладах м. Донецька.
Дієву допомогу у підготовці та проведенні консультативних заходів здійснює викладач кафедри цивільного права та процесу майор міліції Строколист Світлана Вікторівна та командно-адміністративний склад факультету міліції громадської безпеки, керівництво юридичної клініки «Захисник». За допомогою наставників курсантами факультету було надано близько 20 консультацій безпосередньо на базі Київської районної виконавчої  ради, а також надавали правову допомогу на базі клініки.
Діяльність курсантів факультету допомагає їм краще засвоїти теоретичні знання,  отримані під час навчання, через вирішення конкретних правових питань, з якими звертаються мешканці м. Донецька особисто та через мережу Internet.

 

 

Інформацію підготував
курсант 306 навчального взводу
факультету міліції громадської безпеки
рядовий міліції Салєхли Аяз

 
День пам’яті святої великомучениці Тетяни

День пам’яті святої  великомучениці Тетяни

25 січня православна церква відзначає день пам’яті святої великомучениці Тетяни.

Свята мучениця Тетяна народилася у знатній римській родині. Батько, таємний християнин, виховав доньку відданою Церкві та Богу.

Коли Тетяна досягла повноліття, вона стала байдужою до багатства та інших благ і полюбила всім серцем духовний спосіб життя. Вона назавжди відмовилася від подружнього життя і за доброчесне життя була призначена дияконисою Римської церкви. На цій посаді вона з ретельністю доглядала за хворими, відвідувала в’язниці, допомагала незаможним, намагаючись постійно догодити Богові молитвами та добрими справами.

При імператорі Олександрі Севері (222-235рр.) свята Тетяна за сповідання Ісуса Христа прийняла мученицьке страждання від римського місьуправителя Ульпіана (близько 225р.). За переказами, Тетяну після різноманітних катувань кинули на арену Колізею, щоб лютий лев розірвав її для забави глядачів. Але замість цього лев став лагідно леститися до неї. Тоді Св. Тетяну усікли мечем. Вісім слуг місьуправителя, котрі мучили її, увірували в Ісуса Христа, коли побачили над Тетяною силу Божу. За це вони теж були усічені мечем. Згодом великомученицю Тетяну долучили до лику святих.

 

 

Інформацію підготував
Володимир Сілка

 
Змагаючись, проводимо профорієнтаційну роботу

Використання сучасних форм і технологій навчання, організація системи цілеспрямованого психологічного супроводу навчально-виховного процесу в Донецькому юридичному інституті дозволяє на високому рівні здійснювати підготовку майбутніх правоохоронців, формувати професійно направлених громадян України. Особлива увага приділяється процесу формування загальної культури і естетичних смаків майбутніх правозахисників. Процес виховання передбачає формування у курсантів світоглядної політико-правової, морально-естетичної культури, патріотизму, гуманізму, дисципліни, ініціативи, а також розвитку спорту. В цьому плані наш інститут може пишатися секцією гирьового спорту.

Це гуманний вид спорту, оскільки немає особових зіткнень, неприязні, агресивності як під час тренувань, так і під час змагань. Спортсмен змагається наодинці із залізом і, а в разі поразки, він звинувачує лише самого себе, таким чином відбувається саморозвиток та самовиховання особи. При цьому розвиваються такі якості, як цілеспрямованість, наполегливість, воля, витримка, самостійність, терпіння, врівноваженість. Отже, гирьовий спорт грає важливу виховну роль серед тих, хто займаються цим благородним видом спорту.

Детальніше...
 
Гирьовики Донецького юридичного інституту відкрили новий спортивний сезон

19 січня 2013 року в місті Макіївці Донецької області в спортивному залі ДЮСШ № 1 відбулося відкриття сезону 2013 року з гирьового спорту. Це спортивне свято було організовано Донецькою обласною федерацією силових видів спорту спільно з Донецькою обласною громадською організацією «Спортивний клуб міліції», основний кістяк яких складають співробітники та курсанти Донецького юридичного інституту МВС України.

Детальніше...
 
Зустріч з начальником ВКЗ УДАІ ГУМВС України в Запорізькій області

На факультеті безпеки дорожнього руху постійно підвищується рівень взаємодії та співпраці з Державтоінспекцією МВС України. Такі ініціативи пояснюються не лише тим, що наші випускники бажають знати про своє майбутнє працевлаштування, а й опікуванням з боку керівництва інституту професійною складовою навчання курсантів. Під час таких тематичних бесід курсанти мають можливість отримати інформацію про умови служби, останні вимоги, що висуваються для працівників ДАІ під час виконання ними службових обов’язків, а також почути про власний досвід роботи  в  ДАІ від тих, хто має до цього безпосереднє відношення.

Детальніше...
 
Результати профорієнтаційної роботи на слідчо-криміналістичному факультеті

Зимова канікулярна відпустка стала не лише джерелом відновлення фізичних і духовних сил курсантів Донецького юридичного інституту, а й чудовою можливістю завітати до рідних навчальних закладів, які згадуються з особливою ніжністю і щасливими спогадами про дитинство, яке залишилися в її стінах.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня491492493494495НаступнаКінець »

Сторінка 492 з 495
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval