Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Новини за календарем
2018
Червень
Пн284111825
Вт295121926
Ср306132027
Чт317142128
Пт18152229
Сб29162330
НД31017241
Про інститут
Статистика відвідувань


74.8%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.6%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 432
Вчора: 526
Цього тижня: 958
Минулого тижня: 3356
Цього місяця: 8751
Минулого місяця: 13575
Всього: 1260948


Новини
Зустріч курсантів першого курсу факультету кримінальної міліції з ліцеїстами Донецького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Г.Т.Берегового

Донецький юридичний інститут МВС України проводить профорієнтаційну роботу у навчальних закладах по всій Україні. Прикладом цього є візит 21 січня курсантів 1-го курсу факультету кримінальної міліції до Донецького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Г.Т. Берегового. Курсанти факультету Мироненко Микита, Шевкаленко Борис, Лобов Артур закінчили саме цей навчальний заклад і тому під час зустрічі поділилися своїм досвідом навчання у Донецькому юридичному інституті.

Детальніше...
 
Вітаємо ювіляра із Днем народження

Серед ветеранів, над якими шефствують волонтери слідчо-криміналістичного факультету, багато таких, які після виходу на пенсію, продовжують працювати у нашому навчальному закладі.

Детальніше...
 
День Соборності України

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві. Ним стверджувалось об'єднання двох тодішніх держав, що постали на уламках Російської і Австро-Угорської імперій в єдину соборну Українську державу, яка відтоді ставала гарантом загальнонаціональних інтересів українців. Століттями розірваний український народ визволився з неволі і возз'єднався на своїй землі в єдиній Українській державі.

Детальніше...
 
Свято Водохреща курсанти факультету безпеки дорожнього руху зустріли разом з жителями міста

19 січня говорять: ««Христос хрестився» й у відповідь: «У річці Йордань», адже цього дня православні святкують свято Водохрещі.

Детальніше...
 
Чим більше знайомишся з наукою, тим більше її любиш

Як справедливо зазначав І. Герасімов: «Внутрішній світ людини ніщо без зовнішнього, як зовнішній світ ніщо без внутрішнього - це певна система взаємозалежностей і взаємозв'язків - це «Психологія, наближена до реальності». Слідуючи цьому вислову, керівництво Донецького юридичного інституту намагається досягти гармонійного розвитку своїх курсантів та студентів, що неможливо без творчої та наукової діяльності, а якщо є можливість поєднати ці дві категорії, то її неможна втрачати.

Детальніше...
 
Зустріч ректора інституту полковника міліції Бесчастного Віктора Миколайовича з особовим складом факультету міліції громадської безпеки

19 січня у стінах Донецького юридичного інституту відбулася зустріч ректора інституту полковника міліції Бесчастного Віктора Миколайовича з особовим складом факультету міліції громадської безпеки. На цій зустрічі курсанти, офіцери  провели в ГУМВС України у Донецькій області начальника факультету полковника міліції Сергія Юрійовича Мироненка.  Він, досвідчений та вибагливий керівник, займав цю посаду з 2010 року, підтримував традиції факультету, підвищував його рівень та робив усе для того, щоб кожен курсант мав усі умови для навчання та служби.

За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високі показники діяльності факультету міліції громадської безпеки та на згадку про роботу у Донецькому юридичному інституті МВС України кандидата юридичних наук полковника міліції  Мироненка Сергія Юрійовича було нагороджено пам’ятною медаллю Донецького юридичного інституту «50 років навчальному закладу». Також ректор Донецького юридичного інституту МВС України полковник міліції Віктор Миколайович Бесчастний, висловивши слова вдячності за плідну працю, вручив Сергію Юрійовичу пам’ятний знак «50 років навчальному закладу».

На зустрічі було оголошено наказ про призначення виконуючим обов’язків начальника факультету міліції громадської безпеки кандидата юридичних наук підполковника міліції Михайлова Руслана Івановича.

 

 

Прес-служба ДЮІ МВС України

 
Від теорії до практики

Однією з особливостей підготовки майбутніх правоохоронців в Донецькому юридичному інституті МВС України є практичне спрямування навчального процесу. З уведенням у дію нового Кримінального процесуального кодексу України перед курсантами поставлено завдання якісної підготовки до майбутньої професійної діяльності. Це передбачає наявність знань у виробленні умінь та навичок протидії злочинності.

Детальніше...
 
Курсанти факультету кримінальної міліції під час зимових канікул провели профорієнтаційні заходи

Сучасний розвиток суспільства, пов’язаний з процесами розбудови демократичної та правової держави в Україні, характеризується реформуванням та оптимізацією становлення владних структур, до яких відносяться і органи внутрішніх справ. Процес реформування правоохоронних органів відображає прагнення України зайняти гідне місце серед демократичних європейських країн. Одним із напрямів цього процесу є удосконалення та розвиток системи МВС, її наближення до європейських стандартів охорони громадського порядку та безпеки людини.

Детальніше...
 
Урочисте шикування перемінного складу Донецького юридичного інституту МВС України з нагоди святкування Водохреща

Хрещення Господнє — третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу, яке православні християни відзначають 19 січня. Це свято ще називають Богоявленням, бо в цей день відбулося явлення Пресвятої Трійці. Вважається, що на Водохреща вода набуває цілющих властивостей і зберігає їх протягом року, лікуючи тілесні й духовні хвороби. Віддавна в народі освячену на Водохреща воду вважають своєрідним спасінням від багатьох недуг. Її дають пити тяжкохворим, освячують храми, домівки і тварин. Свято Водохреща є символом очищення душ, оновлення, світлої радості, перемоги добра над злом, зміцнення віри в гарне майбутнє. Вважається, що як тіло омивається і очищається водою, так і душа людини, яка покаялася і увірувала в Христа, буде очищена від усіх гріхів. Іоанн Хреститель виголошував: «За мною йде Сильніший за мене, у Якого я недостойний, нахилившись, розв’язати ремінь взуття Його; я хрещу вас водою, а Він буде христити вас Духом Святим» (Мк. 1, 7-8).

Детальніше...
 
На порозі вибору професії: курсанти факультету безпеки дорожнього руху відвідали Донецький ліцей з підвищеною військово-фізичною підготовкою

16 січня курсантським активом факультету безпеки дорожнього руху було організовано візит до Донецького ліцею з підвищеною військово-фізичною підготовкою з метою проведення профорієнтаційної роботи серед ліцеїстів-випускників.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня481482483484485НаступнаКінець »

Сторінка 483 з 485
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval