Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Новини за календарем
2018
Березень
Пн265121926
Вт276132027
Ср287142128
Чт18152229
Пт29162330
Сб310172431
НД41118251
Про інститут
Статистика відвідувань


75%Ukraine Ukraine
5.1%Kuwait Kuwait
3.3%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.3%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 469
Вчора: 605
Цього тижня: 1074
Минулого тижня: 3725
Цього місяця: 9410
Минулого місяця: 13826
Всього: 1217958


Новини
День Тетяни на факультеті міліції громадської безпеки

25 січня на факультеті міліції громадської безпеки Донецького юридичного інституту відбулися святкові заходи з нагоди відзначення Дня Тетяни.  Історично склалося, що  саме у цей  день прийнято вітати усіх дівчат, які носять ім’я  Тетяна. Так вже вийшло, що на факультеті міліції громадської безпеки серед чотирьох курсів навчається лише одна дівчина з таким ім’ям. Це курсант 4-го курсу – Волониць Тетяна. Керівництво факультету та особовий склад від щирого серця привітали Тетяну зі святом, висловили найкращі побажання та подарували ікону Святої мучениці Тетяни Римської.
Керівництво та особовий склад факультету вітає всіх Тетян з Днем Ангела. Нехай Ваш ангел просвітлює Вас на всяк час, охороняє від усього злого і заохочує до добрих справ.

В день Ангела бажаємо любові
І від душі успішних перемог,
Натхнення, щастя світлого, здоров’я
І хай вас всіх оберігає Бог!

 

 

Заступник начальника 4-го курсу
факультету МГБ
Олександр Басишвілі

 
Участь факультету міліції громадської безпеки в юридичній клініці «Захисник»

Факультет міліції громадської безпеки бере активну участь у безоплатній правовій допомозі соціально незахищеним верствам населення. З цією метою факультет  працює в 2 напрямках: по-перше, це діяльність консультаційного пункту факультету міліції громадської безпеки на базі Київської районної  виконавчої ради  м. Донецька, який знаходиться за адресою: м. Донецьк, проспект Київський, 36; по-друге, це он-лайн консультації на сайті Юридичної клініки «Захисник». За ІІ півріччя 2012 року, згідно зі спільним планом правоосвітньої  роботи юридичної клініки «Захисник» та Київського районного управління юстиції м. Донецька курсантами факультету міліції громадської безпеки було підготовлено та проведено 6 лекції на правоосвітницьку тематику в загальноосвітніх закладах м. Донецька.
Дієву допомогу у підготовці та проведенні консультативних заходів здійснює викладач кафедри цивільного права та процесу майор міліції Строколист Світлана Вікторівна та командно-адміністративний склад факультету міліції громадської безпеки, керівництво юридичної клініки «Захисник». За допомогою наставників курсантами факультету було надано близько 20 консультацій безпосередньо на базі Київської районної виконавчої  ради, а також надавали правову допомогу на базі клініки.
Діяльність курсантів факультету допомагає їм краще засвоїти теоретичні знання,  отримані під час навчання, через вирішення конкретних правових питань, з якими звертаються мешканці м. Донецька особисто та через мережу Internet.

 

 

Інформацію підготував
курсант 306 навчального взводу
факультету міліції громадської безпеки
рядовий міліції Салєхли Аяз

 
День пам’яті святої великомучениці Тетяни

День пам’яті святої  великомучениці Тетяни

25 січня православна церква відзначає день пам’яті святої великомучениці Тетяни.

Свята мучениця Тетяна народилася у знатній римській родині. Батько, таємний християнин, виховав доньку відданою Церкві та Богу.

Коли Тетяна досягла повноліття, вона стала байдужою до багатства та інших благ і полюбила всім серцем духовний спосіб життя. Вона назавжди відмовилася від подружнього життя і за доброчесне життя була призначена дияконисою Римської церкви. На цій посаді вона з ретельністю доглядала за хворими, відвідувала в’язниці, допомагала незаможним, намагаючись постійно догодити Богові молитвами та добрими справами.

При імператорі Олександрі Севері (222-235рр.) свята Тетяна за сповідання Ісуса Христа прийняла мученицьке страждання від римського місьуправителя Ульпіана (близько 225р.). За переказами, Тетяну після різноманітних катувань кинули на арену Колізею, щоб лютий лев розірвав її для забави глядачів. Але замість цього лев став лагідно леститися до неї. Тоді Св. Тетяну усікли мечем. Вісім слуг місьуправителя, котрі мучили її, увірували в Ісуса Христа, коли побачили над Тетяною силу Божу. За це вони теж були усічені мечем. Згодом великомученицю Тетяну долучили до лику святих.

 

 

Інформацію підготував
Володимир Сілка

 
Змагаючись, проводимо профорієнтаційну роботу

Використання сучасних форм і технологій навчання, організація системи цілеспрямованого психологічного супроводу навчально-виховного процесу в Донецькому юридичному інституті дозволяє на високому рівні здійснювати підготовку майбутніх правоохоронців, формувати професійно направлених громадян України. Особлива увага приділяється процесу формування загальної культури і естетичних смаків майбутніх правозахисників. Процес виховання передбачає формування у курсантів світоглядної політико-правової, морально-естетичної культури, патріотизму, гуманізму, дисципліни, ініціативи, а також розвитку спорту. В цьому плані наш інститут може пишатися секцією гирьового спорту.

Це гуманний вид спорту, оскільки немає особових зіткнень, неприязні, агресивності як під час тренувань, так і під час змагань. Спортсмен змагається наодинці із залізом і, а в разі поразки, він звинувачує лише самого себе, таким чином відбувається саморозвиток та самовиховання особи. При цьому розвиваються такі якості, як цілеспрямованість, наполегливість, воля, витримка, самостійність, терпіння, врівноваженість. Отже, гирьовий спорт грає важливу виховну роль серед тих, хто займаються цим благородним видом спорту.

Детальніше...
 
Гирьовики Донецького юридичного інституту відкрили новий спортивний сезон

19 січня 2013 року в місті Макіївці Донецької області в спортивному залі ДЮСШ № 1 відбулося відкриття сезону 2013 року з гирьового спорту. Це спортивне свято було організовано Донецькою обласною федерацією силових видів спорту спільно з Донецькою обласною громадською організацією «Спортивний клуб міліції», основний кістяк яких складають співробітники та курсанти Донецького юридичного інституту МВС України.

Детальніше...
 
Зустріч з начальником ВКЗ УДАІ ГУМВС України в Запорізькій області

На факультеті безпеки дорожнього руху постійно підвищується рівень взаємодії та співпраці з Державтоінспекцією МВС України. Такі ініціативи пояснюються не лише тим, що наші випускники бажають знати про своє майбутнє працевлаштування, а й опікуванням з боку керівництва інституту професійною складовою навчання курсантів. Під час таких тематичних бесід курсанти мають можливість отримати інформацію про умови служби, останні вимоги, що висуваються для працівників ДАІ під час виконання ними службових обов’язків, а також почути про власний досвід роботи  в  ДАІ від тих, хто має до цього безпосереднє відношення.

Детальніше...
 
Результати профорієнтаційної роботи на слідчо-криміналістичному факультеті

Зимова канікулярна відпустка стала не лише джерелом відновлення фізичних і духовних сил курсантів Донецького юридичного інституту, а й чудовою можливістю завітати до рідних навчальних закладів, які згадуються з особливою ніжністю і щасливими спогадами про дитинство, яке залишилися в її стінах.

Детальніше...
 
Зустріч курсантів першого курсу факультету кримінальної міліції з ліцеїстами Донецького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Г.Т.Берегового

Донецький юридичний інститут МВС України проводить профорієнтаційну роботу у навчальних закладах по всій Україні. Прикладом цього є візит 21 січня курсантів 1-го курсу факультету кримінальної міліції до Донецького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Г.Т. Берегового. Курсанти факультету Мироненко Микита, Шевкаленко Борис, Лобов Артур закінчили саме цей навчальний заклад і тому під час зустрічі поділилися своїм досвідом навчання у Донецькому юридичному інституті.

Детальніше...
 
Вітаємо ювіляра із Днем народження

Серед ветеранів, над якими шефствують волонтери слідчо-криміналістичного факультету, багато таких, які після виходу на пенсію, продовжують працювати у нашому навчальному закладі.

Детальніше...
 
День Соборності України

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві. Ним стверджувалось об'єднання двох тодішніх держав, що постали на уламках Російської і Австро-Угорської імперій в єдину соборну Українську державу, яка відтоді ставала гарантом загальнонаціональних інтересів українців. Століттями розірваний український народ визволився з неволі і возз'єднався на своїй землі в єдиній Українській державі.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня441442443444445446НаступнаКінець »

Сторінка 444 з 446
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval