Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Новини за календарем
2018
Червень
Пн284111825
Вт295121926
Ср306132027
Чт317142128
Пт18152229
Сб29162330
НД31017241
Про інститут
Статистика відвідувань


74.8%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.6%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 6
Вчора: 481
Цього тижня: 1519
Минулого тижня: 3356
Цього місяця: 9312
Минулого місяця: 13848
Всього: 1261509


Новини
22 серпня, у День пам’яті працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків, в Україні пройде масштабна акція «Запали свічку пам’яті»

22 серпня, у День пам’яті працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків, запали свiчку! 22 серпня, у День пам’яті працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків, запали свiчку!

22 серпня 2013 року о 10 годині за ініціативи МВС України в усіх органах та підрозділах Міністерства одночасно проходитиме акція «Запали свічку пам’яті». На знак поваги та пам’яті про тих, хто загинув під час виконання службових обов’язків, запалять свічки, а також вшанують пам’ять загиблих колег-правоохоронців хвилиною мовчання.

За часи незалежності в Україні при виконанні службових обов’язків загинуло 1016 працівників органів внутрішніх справ, а 7536 правоохоронців отримали поранення.

Масштабна акція «Запали свічку пам’яті» пройде в Україні вперше.

 

 

Інформацію підготували
відділення зв’язків з громадськітю інституту

 
У Донецькому юридичному інституті під час табірних зборів відзначали свято Яблучного Спаса

У Донецькому юридичному інституті  вже стало доброю традицією відзначати свято Преображення Господнього, або як у народі кажуть  Яблучного Спаса.

Цього дня,  19 серпня,  для першокурсників, які саме зараз перебувають на табірних зборах, керівництво інституту по-батьківськи влаштовує тепле радісне святкування, щоб усі відчули, що їх щиро приймають у нашу інститутську сім’ю і що в майбутньому  їх чекають не тільки  непрості будні служби та навчання, а й цікаві свята та церемонії.

Детальніше...
 
Робоча зустріч керівництва інституту з делегацією Донецького юридичного інституту МВС України та ГУМВС України в Донецькій області перед виїздом до Федеративної Республіки Німеччина

14 серпня 2013 року в Донецькому юридичному інституті МВС України відбулася інструктивна нарада при ректорові інституту полковнику міліції Віктору Миколайовичу Бесчастному делегації інституту та ГУМВС України в Донецькій області, які відбувають у закордонне службове відрядження з 15 серпня по 2 вересня 2013 року до ІV Управління поліції особливого призначення м. Нюрнберг та І Управління поліції особливого призначення м. Мюнхен (Баварія, Федеративна Республіка Німеччина). Зазначений захід проведено згідно з резолюцією заступника Міністра внутрішніх справ України генерал-лейтенанта міліції Віктора Івановича Ратушняка.

Детальніше...
 
Перші кроки міліцейського життя першокурсників факультету підготовки фахівців для експертно-криміналістичних та слідчих підрозділів

Пройшов третій день перебування на табірних зборах. Ми навчились цінувати свій час, бо він є дуже важливою складовою нашого життя. Вже третій раз ми просинаємось з бадьорістю в теплих стінах табірного збору. Зранку всі разом вирушили на стадіон для занять ранковою фізичною зарядкою, що є дуже корисним для нашого здоров’я. Після занять спортом з радістю попрямували до затишних стін їдальні, де нас смачно та якісно нагодували. Одне з невідомих занять на сьогодні для нас була стройова підготовка, що супроводжувалась настановами наших командирів, які з турботою та увагою ставляться до нас, роз’яснюючи нові непізнані правила поведінки та побуту курсантського життя. Хоча було дуже складно та все-таки всупереч спекотній погоді ми витримали це тяжке випробування з гордо піднятою головою і усмішкою на обличчі. Адже тяжко в навчанні – легко в бою.

Детальніше...
 
Отримання практичних навичок з охорони громадського порядку курсантами факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції

Згідно з наказом Донецького юридичного інституту МВС України від 7 травня 2013 року №200 «Про проведення ознайомчої навчальної практики, стажування курсантів та навчальної практики студентів» курсанти 2-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції з 05.08.2013 року відбули для проходження навчальної практики до Донецького міського управління ГУМВС України в Донецькій області. Курсанти почали пізнавати практичну роботу працівника міліції з азів, тому що проходять практику в підрозділах патрульної служби. Щодня більше 20 курсантів факультету заступають на службу з охорони громадського порядку у всіх районних відділах міста Донецька. Саме завдяки курсантам збільшилась кількість піших патрулів у районах міста та зменшилась кількість порушень громадського порядку.

Залучають курсантів  до забезпечення масових заходів, які відбуваються у місті. Так, 11 серпня 2013 року курсанти разом із практичними працівниками ГУМВС України в Донецькій області  забезпечували охорону громадського порядку під час проведення футбольного матчу «Металург Д - Арсенал», що відбувався на стадіоні «Металург».

Щодня курсантів, які заступають на службу, ретельно інструктують керівники курсів, працівники відділу організації служби інституту, керівництво практичних підрозділів Донецького міського управління,  адже саме від їх зовнішнього вигляду, ввічливого спілкування з громадянами, вміння своєчасно приймати правильні рішення формується думка населення про сучасну міліцію.

 

Інформацію підготував
заступник начальника курсу
майор міліції Ревук О.С.

 
Розпочато табірний збір

11 серпня до факультету підготовки фахівців для підрозділів ДАІ Донецького юридичного інституту прибули 350 вчорашніх школярів. Керівництво, офіцери  та духовий оркестр навчального закладу радо зустрічали  молоде поповнення. У цей день дівчата та хлопці почали зовсім інше життя, відмінне від того, яке було ще декілька днів тому. Почався табірний збір, що допоможе хлопцям та дівчатам, які вступили до міліцейського інституту, побільше дізнатися про особливості обраної ними професії, фізично загартуватися, сформувати психологічну стійкість та готовність до служби українському народові.

Детальніше...
 
На кафедрі кримінального процесу розроблено предметно-тематичну аудиторію «Забезпечення конституційних прав учасників досудового розслідування»

Донецький юридичний інститут МВС України активно готується до нового 2013 – 2014 навчального року. Кафедра кримінального процесу зустріне курсантів не просто в оновлених аудиторіях. За ініціативи та всебічної підтримки ректора навчального закладу професора, доктора юридичних наук полковника міліції Віктора Миколайовича Бесчастного на кафедрі було створено предметно-тематичну аудиторію «Забезпечення конституційних прав учасників досудового розслідування».

Детальніше...
 
Вдалий старт – запорука якісного фінішу

У Донецькому юридичному інституті 05 серпня 2013 року почалися навчальні заняття в магістратурі з підготовки експертів-криміналістів факультету підготовки фахівців для експертних та слідчих підрозділів.

Детальніше...
 
Уперше в Донецькому юридичному інституті МВС України здійснюють підготовку магістрів судової експертизи

1 серпня 2013 року в приміщенні 2-ї лекційної зали Донецького юридичного інституту МВС України відбулося оголошення рішення приймальної комісії щодо надання рекомендацій до зарахування абітурієнтам факультету підготовки фахівців для експертно-криміналістичних та слідчих підрозділів для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» за спеціальністю «судова експертиза». Уперше в історії нашого вищого навчального закладу 49 курсантів, які отримали освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр», продовжать навчання, щоб стати в  недалекому майбутньому  магістрами судової експертизи.

Детальніше...
 
У Донецькому юридичному інституті оголошували рішення приймальної комісії

У Донецькому юридичному інституті 30 липня 2013 року оголошували рішення приймальної комісії  «Про надання рекомендацій до зарахування абітурієнтам денної держбюджетної форми навчання факультетів підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції, підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки, підготовки фахівців для експертно-криміналістичних  та слідчих підрозділів, підготовки фахівців для підрозділів ДАІ».

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня441442443444445446447448449450НаступнаКінець »

Сторінка 444 з 485
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval