Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Новини за календарем
2018
Червень
Пн284111825
Вт295121926
Ср306132027
Чт317142128
Пт18152229
Сб29162330
НД31017241
Про інститут
Статистика відвідувань


74.8%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.6%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 16
Вчора: 465
Цього тижня: 2658
Минулого тижня: 3356
Цього місяця: 10451
Минулого місяця: 14189
Всього: 1262648


Новини
Колектив та вчена рада привітали працівників інституту з Днем народження

18 листопада 2015 року на початку чергового засідання Вченої ради Донецького юридичного інституту, ректор Віктор Миколайович Бесчастний від імені колективу та членів вченої ради привітав доцента кафедри загально-правових дисциплін кандидата юридичних наук, доцента Пашутіна Вадима Володимировича та начальника науково-дослідної лабораторії з проблем діяльності підрозділів органів внутрішніх справ кандидата юридичних наук Гуріну Дарію Петрівну з Днем народження.

Детальніше...
 
В інституті триває Конкурс на кращі наукові роботи студентів

В інституті триває Конкурс на кращі наукові роботи студентів

Науково-дослідна діяльність студентів є одним із найважливіших засобів підвищення якості підготовки і виховання спеціалістів з вищої освіти, здатних творчо застосовувати у практичній діяльності інновацій наукового прогресу. Науковці інституту приділяють значну увагу науково-дослідній роботі студентів і слухачів, заохочують їх до участі у міжнародних, міжвузівських, всеукраїнських наукових і науково-практичних  конференціях, олімпіадах з правознавства і конкурсах наукових робіт.

Від початку навчання у вищому навчальному закладі кожен студент має можливість брати участь у наукових дослідженнях своїх керівників-викладачів, упроваджувати у практичну діяльність результати своїх пропозицій з удосконалення законодавства. Наукова творчість студентів стає традиційним засобом розвитку майбутніх юристів.

Детальніше...
 
Бібліотечний фонд інституту поповнився літературою від кращого випускника 2007 року

Науково-дослідна лабораторія з проблем діяльності підрозділів ОВС постійно підтримує зв’язки з випускниками Донецького юридичного інституту МВС України. Днями співробітники лабораторії зустрілись зі старшим науковим співробітником науково-дослідної лабораторії з проблем правового забезпечення діяльності ОВС Державного науково-дослідного інституту МВС України Юрієм Коллером.

Детальніше...
 
18 листопада 2015 року відбулося чергове засідання Вченої ради Донецького юридичного інституту, де було розглянуто комплекс важливих питань діяльності навчального закладу

Першим питанням порядку денного засідання було внесення змін до складу Вченої ради інституту. Сучасні умови розвитку вищої освіти в Україні вимагають фахового та експертного розв’язання найбільш нагальних проблем підготовки висококваліфікованих кадрів у галузі знань «Право». У зв’язку із цим, до складу Вченої ради було включено трьох докторів наук, а саме: професора кафедри спеціальних дисциплін та адміністративної діяльності доктора юридичних наук, професора Алфьорова Сергія Миколайовича; професора кафедри соціально-гуманітарних дисциплін доктора філософських наук, доцента Кононенко Тетяну Володимирівну; професора кафедри соціально-гуманітарних дисциплін доктора історичних наук, доцента Титаренка Дмитра Миколайовича. На даний час до складу Вченої ради залучено 8 докторів наук та 10 кандидатів наук, що складає більше 62% відсотків від загальної чисельності складу Вченої ради. Таке професійне наповнення найбільш важливого дорадчого органу вишу дозволяє приймати оптимальні якісні стратегічні рішення та забезпечувати ефективність їх виконання.

Детальніше...
 
Відзначаємо Міжнародний день студента: від сесії до сесії живуть студенти весело

Найкращі роки у житті кожної людини – це студентські роки. Саме під таким гаслом традиційно відбулося святкування Міжнародного дня студентів у Донецькому юридичному інституті МВС України. До участі в організації святкового концерту з особливим ентузіазмом підійшли як студенти так і науково-викладацький склад інституту. Адже збереження добрих традицій – запорука міцної родини, родини, якою на сьогодні є студенти, когорту яких цього року поповнила молодь гостинного міста Кривий Ріг.

З вітальним словом та найкращими побажаннями до студентів звернувся ректор навчального закладу, професор Віктор Миколайович Бесчастний, який в урочистій обстановці привітав студентів рідного навчального закладу (адже він у минулому, курсант та випускник Донецької спеціальної середньої школи міліції МВС СРСР) та акцентував свою увагу на першокурсниках: «Роки летять, і ось за плечима залишилася школа, попереду - роки навчання у ВУЗі. Ви обрали майбутню професію і нехай ці роки для вас, першокурсники, будуть сповнені нових відкриттів і досягнень, залишивши тільки хороші спогади і нехай ваші мрії обов’язково здійснюються».

Детальніше...
 
Студенти інституту поповнили дружню сім’ю студентів Дзержинського району міста Кривого Рогу

17 листопада, коли у всьому світі відзначається Міжнародний день студентів, не залишились осторонь від цього свята і Дзержинський виконавчий комітет Криворізької міської ради.

Вже стало доброю традицією кожного року саме в цей святковий день підводити підсумки досягнень і здобутків багатотисячного студентського загону Дзержинського району. Цей район міста Кривого Рогу зібрав на своїй території 12 вищих навчальних заклади, серед яких 2 вищі-переселенці. Такою кількістю вишів може похвалитися не кожен обласний центр України.

Детальніше...
 
На кафедрі цивільного та господарського права відбулося засідання наукового гуртка

17 листопада 2015 року відбулося чергове засідання наукового гуртка кафедри цивільного та господарського права.

Відкривала засідання наукового гуртка його керівник – старший викладач кафедри цивільного та господарського права – Дар’я Піддубна, яка зазначила, що метою діяльності наукових гуртків в інституті є забезпечення якісної підготовки фахівців вищої кваліфікації, формування у них первинних систематизованих навичок науково-дослідної роботи та вмінь застосовувати в практичній діяльності досягнення науки і науково-технічного прогресу. Також вона акцентувала увагу на можливості участі в наукових заходах, які проводяться в Донецькому юридичному інституті та за його межами.

Детальніше...
 
17 листопада - Міжнародний день студента

17 листопада - Міжнародний день студента

17 листопада для святкування Міжнародного дня студента була обрана на честь річниці смерті чеських студентів-патріотів в 1939 році, коли похорон студента-медика Яна Оплетала, застреленого окупантами під час мирної демонстрації, переросли в масову акцію протесту. Окупанти в результаті цієї акції протесту заарештували понад 1200 студентів, а дев’ятьом з них без суду і слідства винесли смертний вирок.

Після Другої світової війни, в 1946 році, рішення про встановлення Міжнародного дня студента було прийнято на Всесвітньому конгресі студентів в Празі, і з тих пір свято став широко відомий в різних країнах світу. Тепер щороку 17 листопада студенти всього світу збираються разом, щоб відзначити своє «професійне» свято, а в Чехії ця дата відзначається також і як День боротьби студентів за свободу і демократію.

Незважаючи на вельми сумну історію своєї появи, Міжнародний день студентів сьогодні вважається святом веселим.

Студентські роки — це, мабуть, найвеселіші і діяльні часи в житті кожної людини. У ці роки всі ми зустрічаємо нових людей, заводимо знайомства, закохуємося, отримуємо перші серйозні перемоги і перші розчарування. І навіть ті, хто вчився у вузі вже кілька років тому, насправді завжди залишаються в душі трошки студентами: з невгамовною спрагою відкриттів і готовністю до нових звершень.

Вітаємо всіх студентів Донецького юридичного інституту, а також всіх колишніх, нинішніх і майбутніх студентів з цим чудовим святом і бажаємо їм провести свято так, щоб запам’ятати його на цілий рік, а ще краще — на все життя!

 

Група зв'язків з громадськістю за матеріалами електронних ЗМІ

 
Донецьким юридичним інститутом проведено Х Міжнародну науково-практичну конференцію «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти»

13 листопада 2015 року в м. Києві в рамках Тижня безпеки дорожнього руху Національний транспортний університет зустрів у своїх стінах учасників Х Міжнародної науково-практичної конференції «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти», організованої Донецьким юридичним інститутом у партнерстві із Всеукраїнською громадською організацією «Громадський комітет транспортної безпеки», Фондом сприяння безпеці дорожнього руху, Всеукраїнським об’єднанням автошкіл та Загальнонаціональним форумом з безпеки дорожнього руху.

Цьогорічна програма конференції традиційно була насиченою та цікавою і присвячувалась ключовим аспектам реформування підрозділів МВС, відповідальних за дорожню безпеку, аварійності на автомобільному транспорті та медичному забезпеченню безпеки дорожнього руху.

Детальніше...
 
Особовий склад Донецького юридичного інституту взяв участь у забезпеченні громадського порядку під час проведення другого туру виборів міського голови

15 листопада в м. Кривий Ріг відбувся другий тур виборів міського голови.

Забезпечення особистої безпеки громадян, захист їх прав і свобод, законних інтересів є головними завданнями нової поліції України. Безперечно, це стосується і права людей на вільне волевиявлення під час проведення виборів. Співробітники інституту також надали дієву допомогу місцевим співробітникам внутрішніх справ щодо організації та охорони виборчого процесу.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня361362363364365366367368369370НаступнаКінець »

Сторінка 364 з 486
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval