Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Новини за календарем
2017
Листопад
Пн306132027
Вт317142128
Ср18152229
Чт29162330
Пт31017241
Сб41118252
НД51219263
Про інститут
Статистика відвідувань


75.4%Ukraine Ukraine
5.2%Kuwait Kuwait
3.1%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 317
Вчора: 485
Цього тижня: 1314
Минулого тижня: 3200
Цього місяця: 9589
Минулого місяця: 12652
Всього: 1164550


Новини
Зустріч курсантів факультету міліції громадської безпеки з представниками Державної служби охорони

Керівництво МВС України постійно наголошує на важливості взаємодії між підрозділами органів внутрішніх справ, а особливо важливим напрямом роботи є співпраця з практичними працівниками ОВС та курсантами вищих навчальних закладів, які роблять лише перші кроки в опануванні майбутньої професії – правоохоронця.

Детальніше...
 
Філія юридичної клініки «Захисник» на факультеті безпеки дорожнього руху

У зв’язку із змінами в Правилах дорожнього руху України, філіал клініки «Захисник» факультету безпеки дорожнього руху набирає нових обертів активної роботи. Адже за правовою допомогою все частіше звертаються громадяни за докладнішим роз’ясненням  нововведень в ПДР.

Детальніше...
 
Практичне навчання дітей Правилам дорожнього руху

Після активної участі в проведенні Глобального тижня безпеки дорожнього руху, курсанти факультету безпеки дорожнього руху  продовжують проводити профілактичні заходи у школах та дитячих садках міста.

Детальніше...
 
Досвід Донецького юридичного інституту у вихованні наукового потенціалу країни

Головна мета будь-якого вищого навчального закладу – виховання висококваліфікованих спеціалістів-фахівців. Донецький юридичний інститут МВС України в цьому займає одне з провідних місць.

Детальніше...
 
Творче рандеву «Ширше коло»

16 травня в рамках Університету культури у навчально-виховному центрі Донецького юридичного інституту відбулася справжня зустріч поколінь Київського району м. Донецька – творче рандеву «Ширше коло». У ньому взяли участь студенти Донецького інституту залізничного транспорту, Донецького державного інституту здоров'я, фізичного виховання і спорту, курсанти та студенти Донецького юридичного інституту і народний хор «Ветеран» БК ім. М. Горького.

Детальніше...
 
Культурний вечір науки на факультеті міліції громадської безпеки

15 травня курсантами 3-го курсу факультету міліції громадської безпеки в рамках Плану заходів Донецького юридичного інституту МВС України щодо Всеукраїнського фестивалю науки було проведено культурний вечір з першокурсниками факультету.

Детальніше...
 
Міжнародний день сім'ї

15 травня  у всьому світі, відзначають Міжнародний день сім’ї. Це свято не оминуло і Донецький юридичний інститут, а зокрема і факультету міліції громадської безпеки.  Історія цього свята розпочалася у 1993 році. Воно започатковане Генеральною Асамблеєю ООН для того, щоб об’єднати родини всього світу і привернути увагу громадськості до багатьох проблем сім’ї.  ООН розглядає сім’ю як основний елемент суспільства, тому, як вважають в організації, коли зневажаються права однієї сім’ї, під загрозою знаходиться все людство. Проголошення Міжнародного дня сім’ї стимулювало проведення ряду пропагандистських заходів, включаючи національні дні родини.

Детальніше...
 
В Донецькому юридичному інституті відбулися змагання, присвячені 100-річчю олімпізму в Україні

15 травня 2013 року на території НТЦ «Моноліт» відбулися комплексні змагання з нагоди 100-річчя проведення у Києві І Всеросійської Олімпіади, яка дала старт розвитку сучасному олімпійському рухові. Курсанти боролися за перемогу у чотирьох спортивних дисциплінах: підтягуванні, стрітболу, легкоатлетичній естафеті та перетягуванні канату.

Детальніше...
 
Виступ курсантів факультету міліції громадської безпеки на кубку Донецької області з дзюдо

Донецький юридичний інститут завжди славився своїми спортсменами. Курсанти, які захищають честь інституту у спортивних змаганнях постійно демонструють високі результати. Звичайно всі ці досягнення підтверджують високий рівень підготовки, які вони отримують протягом усього навчання в інституті наряду з теоретичними знаннями. Керівництво інституту та факультету завжди дбає про фізичну підготовку курсантів, даючи всі можливості займатися спортом та вдосконалювати свої фізичні якості, адже на базі інституту створені чудові умови для отримання спортсменами високих результатів. Крім того, курсові офіцери факультету міліції громадської безпеки на особистому прикладі показують молодим правоохоронцям, що здоров'я требо берегти з молоду. Так, заступник начальника 2-го курсу лейтенант міліції Антіпов Дмитро Володимирович - призер відкритого чемпіонату Донецької області з гирьового спорту у поштовху довгим циклом, командир взводу старший лейтенант міліції Філіпков Олексій Сергійович - майстер спорту з гирьового спорту, 3-х кратний переможець чемпіонатів МВС України серед ВНЗ системи МВС.

Детальніше...
 
Священний обов’язок – турбота про попередників

Мабуть, мало хто заперечуватиме, що кожна людина в праві отримувати від світу тепло, любов і ласку, а дехто – навіть більше за інших: чи-то через вік, чи-то через хворобу, чи-то через брак тепла та любові від найближчих людей.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня361362363364365366367368369370НаступнаКінець »

Сторінка 364 з 396
Ми у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08
телефон/факс: (0564) 92 95 19

Приймальня
(0564) 92 94 92

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval