Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Новини за календарем
2017
Вересень
Пн284111825
Вт295121926
Ср306132027
Чт317142128
Пт18152229
Сб29162330
НД31017241
Про інститут
Статистика відвідувань


75.5%Ukraine Ukraine
5.3%Kuwait Kuwait
3%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 160
Вчора: 406
Цього тижня: 566
Минулого тижня: 2636
Цього місяця: 11286
Минулого місяця: 14572
Всього: 1140172


Новини
Дебют дівчат-гирьовиків факультету міліції громадської безпеки

Днями, 2 лютого 2013 року в м. Волноваха Донецької області у місцевому Палаці піонерів відбувся чемпіонат Донецької області з гирьового спорту серед юнаків та дівчат.

Детальніше...
 
Курсантська молодь обирає безпечний рух!

Вже протягом 30-ти років існує цікавий та популярний метод пропаганди правил безпечної поведінки на дорозі серед школярів – праця юних інспекторів руху. Метою роботи ЮІРівців є активізація і поліпшення роботи з попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму на дорогах. Над цим же питанням працює керівництво та курсанти факультету безпеки дорожнього руху Донецького юридичного інституту та консультують юних інспекторів щодо правил дорожнього руху та навчають регулюванню.

Детальніше...
 
Пам’ятаємо та шануємо минуле

До дня 70-ї річниці визволення Донецької області від фашистських загарбників на факультеті безпеки дорожнього руху був влаштований вечір пам’яті на честь тих, хто загинув під час війни 1941-1944 років.

Детальніше...
 
У Донецькому юридичному інституті МВС України відбувся обласний етап олімпіади з правознавства

Сьогодні до Донецького юридичного інституту МВС України завітали учні загальноосвітніх навчальних закладів, які стали переможцями районних етапів олімпіади з правознавства. У цей день у нашому інституті проводився обласний етап олімпіади, переможці якої будуть представляти Донецьку область на всеукраїнському етапі.

Детальніше...
 
Інструктаж для курсантів щодо проходження стажування

Курсанти 4-го курсу факультету міліції громадської безпеки Донецького юридичного інституту з 11 лютого 2013 року відбувають на стажування до різних куточків країни, де будуть реалізовувати свої знання та уміння у практичній діяльності. У зв’язку з цим 2 лютого відбулась зустріч курсантів з керівництвом інституту щодо обговорення актуальних питань стосовно проходження стажування. На цій зустрічі були присутні: начальник навчально-методичного відділу полковник міліції Олексій Петрович Солоніна, начальник відділу організації служби підполковник міліції Олександр Олександрович Гончаренко, заступник начальника навчально-методичному відділу підполковник міліції Сергій Володимирович Присяжний, старший викладач кафедри адміністративного права та адміністративної діяльності майор міліції Ольга Миколаївна Мердова, заступник начальника ВКЗ Володимир Костянтинович Будика, начальник відділення комплектування та проходження служби перемінним складом ВКЗ Олександр Анатолійович Котолевський та запрошений начальник сектору організації охорони громадського порядку ВГБ Донецького МУ ГУМВС України в Донецькій області майор міліції Олексій Юрійович Дмитрюк.

Детальніше...
 
Курсанти Донецького юридичного інституту допомогли підшефному закладу

Продовжується співпраця факультету міліції громадської безпеки Донецького юридичного інституту МВС України з підшефною школою-інтернатом № 22 м. Донецька.

Детальніше...
 
Донецький юридичний інститут відвідали учні ліцею № 48 м. Донецька

Серед профорієнтаційних заходів, які проводяться в Донецькому юридичному інституті МВС України провідне місце займають заходи з військово-патріотичного виховання учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Так, вже стало традиційним відвідання Донецького юридичного інституту МВС України учнями ліцею № 48 м. Донецька. І цього разу 29 січня до нашого інституту завітали учні 10-11-х класів зазначеного навчального закладу з метою підготовки до змагань «Майбутній воїн». Учнів радо привітали їхні друзі – курсанти факультету кримінальної міліції. Вони провели ліцеїстів на кафедру тактико-спеціальної підготовки, де було проведено заняття на тему «Устрій автомата Калашникова. Порядок неповної розборки і зборки після неповної розборки».

Детальніше...
 
Проведення семінару-наради на тему «Організація практичної підготовки курсантів Донецького юридичного інституту МВС України»

Новий час, сучасні суспільно-політичні, економічні, соціальні відносини вимагають, не відходячи від основи, пошуку нових підходів до організації тієї частини освітнього процесу, якою є практична підготовка курсантів.

Детальніше...
 
Донецький юридичний інститут на сторожі правового виховання учнівської молоді

1 лютого у Донецькому юридичному інституті МВС України зібралися методисти відділів освіти міст і районів, заступники директорів з виховної роботи загальноосвітніх шкіл та інших навчальних закладів Донецької області. Близько 180 осіб взяли участь у семінарі «ПРАВОВЕ ВИХОВАННЯ УЧНІВ: ОРГАНІЗАЦІЙНІ ТА МЕТОДИЧНІ ПИТАННЯ», який організував юридичний виш. Правова обізнаність молоді – важлива умова формування морально здорової нації, свідомого покоління, здатного стояти на боці добра.

Детальніше...
 
Оновлення навчальних аудиторій – запорука ефективності навчального процесу

Організація навчального процесу – складний та багатогранний процес, який полягає в якісній побудові умов для отримання знань, навичок та вмінь курсантами нашого інституту. Факультет безпеки дорожнього руху постійно проводить роботу, направлену на поліпшення умов отримання знань курсантами, що полягає в обладнанні навчальних аудиторій факультету сучасним наочним та дидактичним матеріалом.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня361362363364365366367368НаступнаКінець »

Сторінка 364 з 368
Ми у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08
телефон/факс: (0564) 92 95 19

Приймальня
(0564) 92 94 92

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval