Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Новини за календарем
2018
Лютий
Пн295121926
Вт306132027
Ср317142128
Чт1815221
Пт2916232
Сб31017243
НД41118254
Про інститут
Статистика відвідувань


75.2%Ukraine Ukraine
5.1%Kuwait Kuwait
3.3%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.2%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 539
Вчора: 421
Цього тижня: 539
Минулого тижня: 3667
Цього місяця: 9821
Минулого місяця: 11120
Всього: 1203586


Новини
Першокурсники факультету підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки спільно з батьками та офіцерами висадили квіти

На факультеті підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки Донецького юридичного інституту МВС України доброю традицією є тісна та плідна співпраця офіцерів, курсантів та батьківського комітету. Як офіцери факультету піклуються про добробут, навчальний процес, емоційний клімат в колективі та про дозвілля курсантів, так і батьки завжди дбають про своїх дітей і допомагають створити найбільш комфортні умови проживання, максимально поліпшуючи побутові умови своїх дітей та надаючи всебічну допомогу рідному факультету.

Детальніше...
 
На факультеті ПФП ДАІ активно діє кафедра на громадських засадах

Факультет підготовки фахівців для підрозділів Державтоінспекції веде системну роботу щодо діяльності та постійного розвитку кафедри на громадських засадах. Метою діяльності цього громадського органу є налагодження сталих взаємовідносин із практичними підрозділами органів внутрішніх справ, залучення провідних фахівців у сфері безпеки дорожнього руху до проведення навчальних занять із курсантами, забезпечення  зв’язку теорії та практики. До складу цього об’єднання входять як  науковці  факультету, так і представники підрозділів ДАІ міста Донецька та області. Завдяки співпраці у такому форматі забезпечується комплексний підхід до підготовки висококваліфікованих фахівців у галузі безпеки дорожнього руху факультету ПФП ДАІ. Спільними зусиллями правники та правоохоронці кафедри на громадських засадах створюють комфортні умови для отримання фахових знань майбутніми представниками професії співробітник ДАІ.

Детальніше...
 
Привітання ректора Донецького юридичного інституту МВС України полковника міліції Віктора Бесчастного з Днем Перемоги

Шановні ветерани, колеги, курсанти, студенти!

Віктор БесчастнийВітаю Вас з 69-ю річницею Перемоги у Великій Вітчизняній війні! Цей вікопомний день уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів. Найжорстокіша і найкривавіша в історії людства війна забрала життя понад двадцяти мільйонів чоловік, жертва українського народу це понад 6 мільйонів загиблих. Війна не оминула жодну сім'ю. Кожна родина в час смертельної небезпеки дала Вітчизні своїх воїнів.

Для нас, нащадків солдатів Великої Перемоги, найвищою життєвою істиною є вірність їх справі і громадянському обов’язку, довічна шана і повага.

Шановні ветерани! Низький уклін Вам за подвиги в роки війни, пам'ять про них назавжди залишиться в серцях багатьох поколінь. Бажаю Вам міцного здоров'я, чистого неба над головою та щастя. Хай Бог оберігає Вас та весь народ України, дарує нам взаєморозуміння, злагоду та мир!

 

З повагою
ректор Донецького юридичного інституту
полковник міліції
Віктор Бесчастний

 
Курсанти факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції привітали ветеранів з Днем Перемоги

Керівництво інституту, як і особовий склад факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції, чимало уваги приділяє людям, які у минулому виховували і навчали сучасне покоління правоохоронців та зробили великий внесок у їх становлення. Наші дорогі ветерани сьогодні знаходяться на заслуженому відпочинку. Курсанти та офіцери факультету систематично навідуються до них, щоб допомогти у вирішенні побутових проблем або навіть поговорити за чашкою чаю.

Детальніше...
 
Зустріч з живою історією

Наумкин Анатолій Герасимович

И будет так, неотвратимо будет -

На сцену выйдет в орденах старик -

Последний на планете фронтовик,

И перед ним в порыве встанут люди…

И голосом спокойным и усталым

Боец бывалый поведёт рассказ,

Как эту землю вырвал из металла,

Как это солнце он сберёг для нас…

Мальчишки будут очень удивляться,

Девчонки будут горестно вздыхать -

Как это можно — умереть в семнадцать,

Как можно в годик маму потерять…

И он уйдет, свидетель битвы грозной,

С букетом роз и маков полевых…

Запоминайте их, пока не поздно,

Пока они живут среди живых!

Николай  Рыбалко

Цінуйте свою сім`ю, поважайте Батьківщину, пам’ятайте історію.

Я хочу познайомити вас з людиною, яка особисто в мене викликає дуже велику повагу. Сподіваюсь, прочитавши цю статтю, ви мене зрозумієте й підтримаєте.

 

Так, звичайно, дуже добре, що час іде – і ми не зупиняємось на одному місці. Кожен день нові фільми, нова музика, техніка… Взагалі, будується вже нова історія нового часу. Це, безумовно, добре, але ж ні в якому разі не можна забувати історію своїх батьків, дідусів, прадідів, і тим паче – історію своєї Батьківщини.

Свою історію – яка стала частиною історії величної країни – залюбки погодився розповісти учасник бойових дій Великої Вітчизняної війни, підполковник внутрішніх військ у відставці Наумкін Анатолій Герасимович, людина неординарна, сповнена жагою та любов’ю до життя, до людей. Таким вже був час, який його зростив – і всім цим він щиро ділиться з нащадками. Припадемо ж до джерела живої історії.

Кореспондент: Анатолію Герасимовичу, вибачте за незвичайний початок бесіди - скажіть, будь-ласка, а скільки Вам років?

Анатолій Герасимович: Багато вже… (сміється). Напевно, як твої  рочки, дитинко, помножити на чотири. Я народився 24 червня 1927 року, в цьому році буду відзначати 87 років.

Кореспондент: Я дуже здивована… І як Вам у цьому віці?

Анатолій Герасимович: Та як…- не скаржусь, такий же моторчик, як раніше, і планую зробити ще дуже багато чого.

Кореспондент: Вийшло так, що коли Ви були підлітком, розпочалася Велика Вітчизняна війна, розкажіть щось саме про ці роки.

Анатолій Герасимович: Так, у роки Великої Вітчизняної війни я був призваний до Збройних Сил неповнолітнім. У званні рядового служив у 4-му артилерійському полку. Тоді мені й дали найголовніші медалі у моєму життя: «За боевые заслуги» та «За Победу над Германией». Як раз саме цей період мого життя ніби описується у вірші Миколи Рибалки (читає на пам'ять):

 

Я жил в такие времена,

В такие дни, в такие даты!..

Меня, безусого, война

До срока призвала в солдаты.

И в краснозвездного меня

Сто пушек целилось, наверно.

Москву собою заслоня,

Весь мир прикрыл я в сорок первом.

Я жил в такие времена —

Горели руки от работы,

Земля нам золотом зерна

Платила за соленость пота.

Припав к динамику щекой,

Я слушал, как, свершая чудо,

На крыльях зрелости людской

В глубины проникали люди.

Я жил в такие времена,

Что голова ходила кругом:

Моя планета и война

Стояли в шаге друг от друга.

Кореспондент: Як Ваше життя склалося після війни?

Анатолій Герасимович: Далі закінчив Ростовське артилерійське училище, служив у ПДВ, до речі, в мене було 39 стрибків, з них 10 нічних… Як зараз пам`ятаю ці відчуття, що переповнювали мене в такі моменти… Перед стрибком і спати добре не міг, усе всередині тремтіло, дуже переживав… А одного разу взагалі стрибнув - і через невелику мою вагу, здається, 65 кг, мене занесло на саме високе дерево у лісі і там же й накрило парашутом; звичайно, викарабкався, але весь «покоцаний» був… У 1956 році я вже був капітаном. Потім відбулося велике скорочення армії, і я приїхав на Донеччину, закінчив Донецький державний університет, історик за фахом. До речі, мій період служби в Радянській армії та внутрішніх військах становить 35 років. Ну а вже 1980-го прийшов працювати до Донецької спеціальної середньої школи міліції МВС СРСР.

Кореспондент: Скільки років Ви відпрацювали в школі міліції?

Анатолій Герасимович: Не багато й не мало, але ж 26 років.

Кореспондент: Отже, ви бачили, переживали майже всю історію розвитку на теперішній час Донецького юридичного інституту та його всіх ректорів.

Анатолій Герасимович: Так, майже усіх пам’ятаю: і Світича Івана Григоровича (хоч з ним і не працював), і Муравйова Володимира Івановича, і Титаренка Юрія Леонтійовича, ну і звичайно теперішнього ректора - Бесчастного Віктора Миколайовича. Часто, після того як я пішов на пенсію, з ним зустрічаємося, він неодноразово запрошує у гості до інституту на різноманітні свята, заходи тощо. Зараз в інституті я ще член ради ветеранської організації, веду, наскільки дозволяють сили, роботу з патріотичного виховання курсантів.

Кореспондент: Розкажіть, будь ласка, про свою діяльність в інституті, коли, ким там працювали

Анатолій Герасимович: До інституту, як зараз пам’ятаю, я прийшов 8 січня 1980 року. Обіймав посаду начальника клубу ДССШМ, далі працював кіномеханіком вже при Донецькому інституті внутрішніх справ, потім культорганізатором клубу ДЮІ та артистом клубу. Ці роки були дуже яскравими, часто їх згадую…

З Муравйовим Володимиром Івановичем в ті часи ми почали створювати перший музей, і як я спостерігаю на сьогодні, нашу справу не кинули напризволяще, а й зараз він функціонує та процвітає. Також ми створили перший, досить цікавий, фільм про школу, який ми демонстрували як курсантам і всьому постійному складу школи, а також усім гостям.

У нас взагалі культурно-масове життя було на високому  рівні, усі новинки фільмів я намагався доставати для курсантів. Хлопці інколи кепкували з мене, так, якщо фільм не дуже подобався, то казали: «Єфрейторе, поганий фільм», а якщо ж навпаки, то: «Полковнику, дуже гарний фільм». Або, ще момент, усі в школі від ректора до курсантів мене називали Герасимович, і знов ж таки щодо фільму: «Герасим, якщо буде поганий фільм, то замість Муму вб`ємо»… (сміється).

Скільки до нас ще зірок того часу приїжджало, це і Станіслав Любшин , Соломіни Юрій та Віталій, Вія Артмане, Борис Галкін, Валентина Тализіна, Борис Токарев, Валерія Заклунна, Лев Дуров, Володимир Талашко, Валерій Носик, Михайло Пуговкін, Євген Леонов та Микола Леонов, Микола Рибников і Алла Ларіонова, Володимир Заманський , Ігор Костолевській, Леонід Каневський, Михайло Боярський, Станіслав Садальський (двічі) та інші.

Особливо велику допомогу у вихованні курсантів нам надавала директор Донецького будинку працівників культури Майя Борисівна Калініченко, яка була головою військово-шефської комісії м. Донецька.

Коли до Донецьку приїжджали з гастролями артисти, то Майя Борисівна направляла до нас для виступу на шефської основі артистів, а то й цілі художні колективи. Наприклад, у нас виступали: Туркменський ансамбль народних інструментів, Ансамбль пісні і танцю «Донбас».

Що стосується донецьких театрів, то їхні колективи щоквартально виступали перед курсантами. Ще частіше у нас бували артисти Донецької філармонії, студенти й викладачі музичного та культпросвіт училищ.

За допомогою військово-шефської комісії у нас побували з виступами спортивний коментатор Микола Озеров, альпініст Михайло Туркевич, що підкорив гору Еверест, а також сатирик Михайло Задорнов.

У клубі проводилися зустрічі з донецькими письменниками Вадимом Пеуновим, Віктором Шутовим, а також з учасниками підпільного руху в         м. Сталіно в роки Великої Вітчизняної війни.

Дуже добре була організована художня самодіяльність серед курсантів та офіцерів інституту.

Кореспондент: І справді, Ваша робота була дуже цікавою. А як щодо «особистого фронту»?

Анатолій Герасимович: Звичайно, в мене є багато дорогих для мене людей. Зі своєю дружиною Валентиною ми одружилися ще у 1950 році, нещодавно вже навіть відсвяткували діамантове весілля. Ми маємо двох дітей, чотири онуки і навіть уже одну правнучку.

Кореспондент: Ваша родина виступає великим прикладом для молодого покоління. Ви надзвичайна людина – Ви й досі є досить активним, бадьорим, я часто зустрічаю Вас на заходах в інституті, у місті, Ви завжди серед людей…

Анатолій Герасимович: Так, я працював в ДЮІ до 2006 року. Але і після того, і на сьогоднішній день завжди радо беру участь в житті інституту, зустрічаюсь і з офіцерами, і з курсантами. А ще запрошують у різні школи, щоб з дітками спілкуватися, на заходи, присвячені визволенню Донбасу, України від фашистко-німецьких загарбників, Дню Великої Перемоги, добираюся ще «своїм ходом»… Є ще порох у порохівницях – чого бажаю і всім своїм сучасникам…

Зустріч з Анатолієм Герасимовичем пройшла дуже цікавою, під час нашого спілкування ми переглядали  альбоми фотографій, де можна було простежити усе його життя - і воєнні часи (до речі, він служив топографом в артилерійському полку), і післявоєнні. Також бачила його велику щасливу родину, яка дуже пишається своїм батьком, дідом, і вже навіть прадідом. Ще він мені показав свої численні ордени, медалі, які є його щирою гордістю. А найвражаючим був момент, коли він почав читати ще одного – на цей раз свого вірша на пам’ять, з такою щирістю і виразністю, що аж мурахи по тілу бігали. А з його мужніх і добрих очей, які за життя побачили багато чого, по вже змарнілому трошки обличчю покотилась сльозинка тихого смутку…

Прошла уже осень…

Осыпались клены в садах, отшумел золотой листопад.

И если забуду…

Напомнят погоны о том, что и я был когда-то солдат.

 

Бесіду провела голова ради волонтерського
руху ДЮІ Дана Воронцова

 
Вектор професійно-орієнтованого навчання кафедри адміністративної діяльності Державтоінспекції

Професійно-орієнтоване навчання – одна із провідних концепцій та останніх тенденцій сучасної освітньої діяльності. Якісне навчання і професійне становлення майбутнього правоохоронця неможливе без сприятливого середовища та відповідних умов для формування професійної ідентичності майбутнього фахівця.

Детальніше...
 
Юридична клініка «Захисник» проводить правоосвітню роботу

Робота юридичної клініки «Захисник» у Донецькому юридичному інституті має такі основні напрямки діяльності, до яких відносяться:

Детальніше...
 
Напередодні травневих свят першокурсники разом з батьками висадили дерева та квіти на території інституту

Напередодні Першотравневих свят та Дня Перемоги курсанти 1-го курсу факультету підготовки фахівців для експертно-криміналістичних та слідчих підрозділів разом із своїми батьками озеленювали територію Донецького юридичного інституту. Першокурсники відповідально поставилися до цієї справи, оскільки впевнені, що на місці, де вони посадять молоденькі деревця, згодом буде затишок та прохолода, особливо у спекотні дні літа.

Детальніше...
 
Першокурсниця факультету підготовки фахівців для експертно-криміналістичних та слідчих підрозділів Вікторія Корж стала призером Чемпіонату України з кульової стрільби

Cпорт є невід`ємною частиною курсантського життя. Підкорюючи вершини Олімпу, вони не тільки фізично розвиваються, але й здобувають золоті та срібні, бронзові медалі до колекції Донецького юридичного інституту. Так, на факультеті підготовки фахівців для експертно-криміналістичних та слідчих підрозділів навчається майстер спорту України Вікторія Корж. Уже кілька років підряд Вікторія на змаганнях різного рівня виборює золоті та срібні нагороди з кульової стрільби!

Детальніше...
 
Бронзовий успіх курсанта 2 курсу Данила Сажина на Кубку Донецької області серед чоловіків та жінок з дзюдо

З 1 по 4 травня 2014 року в місті Донецьку на базі РСК «Олімпійський» проходив Кубок Донецької області серед  чоловіків та жінок з дзюдо. У складі збірної команди Донецького юридичного інституту МВС України виступив курсант 2 курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки Сажин Данило.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня361362363364365366367368369370НаступнаКінець »

Сторінка 364 з 435
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval