Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Новини за календарем
2017
Листопад
Пн306132027
Вт317142128
Ср18152229
Чт29162330
Пт31017241
Сб41118252
НД51219263
Про інститут
Статистика відвідувань


75.4%Ukraine Ukraine
5.2%Kuwait Kuwait
3.1%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 8
Вчора: 485
Цього тижня: 1005
Минулого тижня: 3200
Цього місяця: 9280
Минулого місяця: 12652
Всього: 1164241


Новини
Відбувся ІІІ-ій відкритий турнір з гирьового спорту серед працівників правоохоронних органів, силових структур та військовослужбовців «Кубок ректора Донецького юридичного інституту МВС України «Гвардійський ривок»

04 листопада 2017 року в Донецькому юридичному інституті МВС України на базі Криворізької загальноосвітньої школи № 7 за адресою м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, 48 відбувся ІІІ-й Відкритий кубок ректора Донецького юридичного інституту МВС України з гирьового спорту серед правоохоронних органів, силових структур та Збройних сил України «Гвардійський ривок». У змаганнях взяло участь 106 спортсменів з семи регіонів країни: м. Києва, Київської, Полтавської, Харківської, Донецької, Кіровоградської та Дніпропетровської областей, серед яких були як представники правоохоронних органів, Збройних сил України, так і всі бажаючі гирьовики. Про високий рівень змагань свідчить те, що в них взяли участь висококваліфіковані спортсмени: 2-МСМК, 12-МС, 18-КМС та гирьовики масових розрядів.

На урочистому відкритті змагань були присутні:

- т.в.о. проректора Донецького юридичного інституту МВС України майор поліції Врадій Руслан Володимирович!

- спеціаліст комітету з фізичної культури і спорту виконкому Криворізької міської ради Афанасьєв Артем Валерійович;!

- головний суддя змагань майстер спорту України з гирьового спорту, суддя 1-ї категорії заступник начальника відділу кадрового забезпечення Донецького юридичного інституту майор поліції Гаража Леонід Федорович!

- голова осередку Союзу гирьового спорту України в Дніпропетровській області, майстер спорту України з гирьового спорту, суддя Національної категорії, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Третяк Григорій Іванович;

- заступник директора Криворізької загальноосвітньої школи № 7 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Ларіонова Ілона Олександрівна;

- заступник начальника сектору кадрового забезпечення Криворізького відділу поліції ГУ НП в Дніпропетровській області капітан поліції Щербаков Вячеслав Вячеславович;

Детальніше...
 
Начальник ГУНП в Донецькій області генерал поліції третього рангу Микола Олександрович Семенишин провів майстер клас з популяризації фізичної культури та спорту, «або як курсанти у футбол з керівництвом поліції Донеччини грали»

31 жовтня курсанти 1-го курсу Донецького юридичного інституту МВС України, які навчаються на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» провели зустріч з керівництвом ГУНП в Донецькій області та прийняли участь у товариському матчі з футболу з командою керівного складу поліції Донеччини.

Цей виховний захід був спрямований на пропаганду цінності здоров’я, фізичної культури та спорту. Найспортивніші курсанти 1-го курсу були запрошені на гру у футбол самим генералом, очільником поліції Донеччини Миколою Олександровичем Семенишиним, тому зі всією завзятістю готувалися зустрічі та гри у футбол.

Слід вказати, що товариська зустріч розпочалася з розминки, яку особисто провів Микола Олександрович Семенишин, який показав нові, корисні вправи для фізичного розвитку, заохотив займатися спортом як хлопців, так і дівчат, які приїхали аби підтримати свій інститут. Єдиним спортивним строєм з керівною ланкою поліції курсанти якісно виконували вправи під команди Миколи Олександровича. Своєю чергою керівник спортивного відділу Ради курсантського самоврядування, а за сумісництвом капітан футбольної команди 1-го курсу ДЮІ Роман Кобцов пообіцяв обов’язково застосовувати усі вправи, які показав очільник поліції Донеччини у курсантському житті..

Окрім, після розминки, перед початком футбольного матчу свої настанови та поради курсантам дав і керівник курсантського підрозділу 106-107 навчальних взводів Валерій Солейко. Було зазначено, що у спорті, на футбольному полі всі рівні, тому курсанти були по-бойовому настроєні на гру зі своїми майбутніми керівниками. Футбольна команда першокурсників мала і свою команду підтримки – вболівальників, які емоційно підтримували гравців протягом усієї гри.

Детальніше...
 
Донецький юридичний інститут МВС України долучився до загальноукраїнського проекту «Випив? За кермо не сідай»

Донецький юридичний інститут МВС України долучився до загальноукраїнського проекту «Випив? За кермо не сідай»

Проблема дорожньо-транспортного травматизму наразі сягає світового масштабу. Не секрет, що на дорогах щорічно гине така кількість людей, яку цілком можна порівняти із загибеллю в військових конфліктах. Лише в Україні за час її незалежності на автомобільних шляхах загинуло понад 140 тисяч осіб, близько 1 мільйона було травмовано, половина з яких залишилась інвалідами.

Майже дві третини смертей у дорожньо-транспортних пригодах трапляються через нетверезий стан учасників дорожнього руху.

Вживання алкоголю водієм за кермом призводить до автомобільних аварій у 70% випадків. Але страждають не тільки водії. Найчастіше трагедією закінчується поїздка і для пасажирів. А вже яка трагедія буде для родини п'яного водія - і говорити не доводиться. Перед вживанням алкоголю водієві завжди варто пам'ятати про те, що у нього є відповідальність не тільки за своє життя і здоров'я, але також і соціальна відповідальність за сім'ю та оточуючих людей.

Детальніше...
 
Фахівці інституту під час канікул на базі Маріупольського навчально-виховного комплексі «Ліцей – школа №48» прийняли участь у військово-патріотичній грі «Джура»

1 листопада в Маріупольському навчально-виховному комплексі «Ліцей – школа №48» проводився третій етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Суддями змагань були працівники Лівобережного відділення поліції та Головного управління Національної поліції в Донецькій області. Наш інститут був представлений доцентом кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права Сергій Пекарський, який також був членом суддівської команди.

Змагання проходили з різних видів порту. Так хлопці підтягувалися, качали прес, робили стрибки в довжину, а дівчата робили вправи на витримку, качали прес, та стрибали на скакалці.

Детальніше...
 
Вітаємо заступника Голови Національної поліції України – начальника ГУНП у м. Києві, полковника поліції Андрія Євгеновича Крищенка з ЮВІЛЕЄМ!

Вітаємо заступника Голови Національної поліції України – начальника ГУНП у м. Києві, полковника поліції Андрія Євгеновича Крищенка з ЮВІЛЕЄМ!

Шановний Андрію Євгеновичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Ювілеєм!

Ви є гідним випускником нашого навчального закладу, в стінах якого завжди раді зустріти Вас і співробітники, і науково-педагогічний склад, і студенти, курсанти та слухачі – для всіх нас Ви є відмінним зразком для наслідування не тільки в проходженні служби, а й гідним прикладом у житті.

Ваша стрімка кар’єра у системі органів внутрішніх справ, яка розпочалася з посади міліціонера патрульно-постової служби Калінінського райвідділу міліції, згодом – начальника Артемівського відділу по боротьбі з організованою злочинністю та очільника Знам'янського міськвідділу міліції ГУМВС України в Кіровоградській області й Управління боротьби з організованою злочинністю в Кіровоградській області гідна глибокої поваги та пошани.

Детальніше...
 
Вітаємо доцента кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, кандидата філологічних наук Катерину Вікторівну Пономаренко з ЮВІЛЕЄМ!

Вітаємо доцента кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, кандидата філологічних наук Катерину Вікторівну Пономаренко з ЮВІЛЕЄМ!

Шановна Катерино Вікторівно!

Дозвольте від щирого серця привітати Вас з Ювілеєм!

Ми цінуємо Ваш внесок в історію успіхів нашого навчального закладу, адже Ви як сумлінний, дисциплінований, високопрофесійний працівник та педагог, керуючись у своїй роботі загальнолюдськими моральними рисами та якостями, на високому рівні здійснює підготовку правоохоронців рідної держави чим і заслужили повагу як серед керівництва та колег, так і серед курсантів, студентів, слухачів вишу-переселенця.

Детальніше...
 
Фахівці та курсанти ДЮІ на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» провели День відкритих дверей для випускників шкіл м. Слов’янська та м. Лиману

1 листопада за сприяння управління кадрового забезпечення ГУНП в Донецькій області курсанти та фахівці ДЮІ на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» провели День відкритих дверей для випускників шкіл м. Слов’янська та м. Лиману

Слід зазначити, що серед першокурсників нашого інституту є курсанти, які направлялися на навчання з Слов’янська. Саме тому курсанти рядова поліції Олександра Полях, рядова поліції Влада Удовенко та рядова поліції Катерина Гузікова, які супроводжували своїх земляків під час проведення іміджевого заходу інституту на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції». За безпосередньої участі фахівців кадрового підрозділу поліції Донеччини для гостей – майбутніх абітурієнтів, в межах Дня відкритих дверей було проведено як профорієнтаційний так і правоосвітній захід. Так в актовому залі було підготовлено виставочну експозицію зброї та спеціальних засобів. Окрім того з використанням мультимедійних технологій були приготовлені для перегляду відео-сюжети про перші кроки становлення майбутніх поліцейських – курсантів ДЮІ, які навчаються в м. Маріуполі. В актовій залі фахівці інституту Сергій Пекарський, Валерій Солейко, Євген Гурський та Ольга Стрельник довели переваги отримання вищої юридичної освіти та професії правоохоронця. Окремо було зупинено на перевагах служби у підрозділах Національної поліції, державній та соціальній підтримці. Також доведено інформацію про правила прийому на бюджетну форму навчання в ДЮІ, особливості та умови вступу на факультет підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України Донецького юридичного інституту МВС України: які предмети винесено на зовнішнє незалежне оцінювання, фізична підготовка, особливості взаємодії з кадровими підрозділами територіальних органів поліції тощо. Також представники курсантського самоврядування Олександра Колесова, Анатолій Дзедзицький, Ангеліна Ткач поділилися власними враженнями про табірний збір та перші місяці навчання.

Детальніше...
 
Участь професора О.В. Одерія у ІІ-ий Міжнародному конгресі приватних детективів

У жовтня 2017 року у м. Київ за участю народних депутатів України, представників силових структур та приватних детективів 11 держав був проведений ІІ-й Міжнародний Конгрес приватних детективів. Це є знаковою подією у суспільно-політичному житті України, оскільки захід зібрав еліту світового приватного розшуку, дав поштовх розвитку вітчизняної сфери недержавної безпеки.

Мета II-го Міжнародного Конгресу приватних детективів вкрай була актуальна, а саме, спираючись на віковий досвід зарубіжних колег налагодити спілкування, ділові контакти і комунікації фахівців приватних розшукових структур з державними органами влади та потенційними замовниками з сфер середнього та великого бізнесу. Конгрес був проведений у вигляді робочих секцій, прес–конференції за участі посадових осіб органів державної влади, правоохоронних органів, представників впливових міжнародних та українських об’єднань приватних детективів. На конгресі був презентований навчально–методичний посібник «Основи приватної детективної (розшукової) діяльності». Учасники мали можливість спілкування з представниками бізнес–структур, приватних розшукових компаній, з приватними детективами з багатьох країн світу. Результатом Конгресу став поштовх у розвитку бізнесу всіх учасників – представників комерційних об’єднань.

Детальніше...
 
Співробітники Донецького юридичного інституту знову разом вийшли на суботник

Листопад. З кожним днем стає все холодніше. Погода стає все частіше дощовою. Дерева скидають свої останні листя. Але як кажуть у народі – гарний господар завжди дбає про свій будинок і подвір’я.

Так, за доброю традицією та сприятливих температурних умов, колектив Донецького юридичного інституту знову зібрався на суботник. Доктори і кандидати наук, професори і доценти, керівники і підлеглі з різних структурних підрозділів інституту – всі як один, дружньо родиною з’явилися, щоб завзято попрацювати на прилеглій території Головного корпусу інституту за адресою: вул. Степана Тільги 21.

Не зважаючи на те, що на вулиці листопад місяць, погода цілком сприяла активній роботі всіх учасників суботника: збирали пожовкле листя, підмітали доріжки, чистили клумби.

Детальніше...
 
Сьогодні своє професійне свято відзначають працівники соціальної сфери

Сьогодні своє професійне свято відзначають працівники соціальної сфери

У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери. Свято було створене, щоб виявити повагу до людей, завдяки яким виконуються соціальні програми в країні.

День працівника соціальної сфери України відзначають співробітники Пенсійного фонду, Міністерства праці та соціальної політики, Служби зайнятості, Фонду соціального страхування, а також фахівці інших установ і організацій, що належать до даного напрямку діяльності.

Установа Дня працівника соціальної сфери України є доказом того, що держава високо оцінює роль працівника, що щодня забезпечують реалізацію політики держави з таких злободенних питань, як організація безпечної і оплачуваної праці, зайнятість, соціальний захист, трудові стосунки. День у день соціальні працівники стикаються з різноманітними сферами життя усього нашого українського суспільства в цілому і кожної людини зокрема: із здійсненням правосуддя, профілактичними діями асоціальної поведінки, психічним і фізичним здоров’ям, конфліктами особового і групового характеру, а також проблемами у працевлаштуванні, соціальній і професійній адаптації населення, планування сім’ї і багатьма іншими.

Шановні працівники соціальної сфери, прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята – День працівника соціальної сфери!

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 9 з 395
Ми у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08
телефон/факс: (0564) 92 95 19

Приймальня
(0564) 92 94 92

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval