Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Новини за календарем
2018
Лютий
Пн295121926
Вт306132027
Ср317142128
Чт1815221
Пт2916232
Сб31017243
НД41118254
Про інститут
Статистика відвідувань


75.2%Ukraine Ukraine
5.1%Kuwait Kuwait
3.3%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.2%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 544
Вчора: 421
Цього тижня: 544
Минулого тижня: 3667
Цього місяця: 9826
Минулого місяця: 11120
Всього: 1203591


Новини
Запрошуємо до участі у I Всеукраїнській науково-практичній конференції на тему: «Психологічні засади забезпечення службової діяльності працівників правоохоронних органів»

15 лютого 2018 року науково-дослідна лабораторія з проблемних питань правоохоронної діяльності ДЮІ МВС України проводить I Всеукраїнську науково-практичну конференцію на тему: «Психологічні засади забезпечення службової діяльності працівників правоохоронних органів». Приємно відзначити, що співорганізаторами конференції є Благодійна організація "БТ "Мережа" м. Кривий Ріг", яку очолює виконавчий директор Елла Геннадіївна Соколюк.

Мета заходу: обмін досвідом провідних фахівців ВНЗ, які готують практичних психологів для забезпечення службової діяльності працівників правоохоронних органів та практикуючих психологів правоохоронних органів України.

Детальніше...
 
Вітаємо провідного бухгалтера відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку Донецького юридичного інституту Олену Євгенівну Гриднікову з Днем народження!

Шановна Олено Євгенівно!

У цей святковий день прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Детальніше...
 
Ними пишається курс: Твердохліб Влад – встигає все!

Ось і минув перший семестр 2017-2018 навчального року. Екватор другого курсу позаду, і вже можна підбити деякі підсумки. У дружньому колективі 2 курсу факультету №1 намітилися певні лідери у різних сферах курсантського життя: навчанні, науці, спорті, суспільному житті курсу й інституту тощо. Саме сьогодні ми розпочинаємо рубрику під назвою «Ними пишається курс», в якій будемо розповідати про кращих курсантів, їх здобутки, перемоги, досягнення. І першим, хто відкриє цю рубрику, стане курсант 201 навчального взводу Твердохліб Владислав.

За час навчання в Донецькому юридичному інституті МВС України Владислав зарекомендував себе з позитивного боку, як сумлінний, дисциплінований, активний, талановитий курсант. З перших днів перебування в інституті він зайняв лідируючі позиції в навчанні. За результатами першого семестру 2017-2018 навчального року середній бал поточної успішності Владислава склав 4,8 (за національною шкалою), що дорівнює 89,4 бали, а це є третім результатом на курсі! Такий високий результат свідчить про наполегливу, старанну роботу Влада на заняттях та належну його самостійну підготовку.

Детальніше...
 
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Донецький юридичний інститут презентовано у м. Костянтинівка Донецької області

 

Детальніше...
 
Актуальна інформація зі шпальт періодичних видань

Основою роботи бібліотеки є її фонд, від складу якого залежить успіх роботи книгозбірні в цілому, виконання завдань, що стоять перед нею. Чим краще сформований фонд, тим яксніше бібліотека може задовольнити запити користувачів.

На сьогодні фонд бібліотеки вишу-переселенця налічує понад 71 тисячу примірників літератури різних галузей знань.

Ключовим завданням бібліотеки навчального закладу є забезпечення науково-дослідного та навчально-освітнього процесів. Доля кожного курсанта та студента певною мірою залежить від його здатності вчасно заходити до бібліотеки, отримувати, сприймати й продуктивно використовувати нову інформацію.

Найактуальніша інформація, звісно, розміщена на шпальтах газет та журналів.

Детальніше...
 
Між курсантами 1 курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ДЮІ провели змагання з армреслінгу

Значне місце в житті курсантів Донецького юридичного інституту МВС України посідають регулярні заняття фізичною культурою, спрямовані на виховання здорового способу життя, формування фізичних і духовних цінностей особистості.

Можливість позмагатися, проявити колективізм у спорті дають різні виду спорту. Одним із таких видів спорту є армреслінг.

Цього тижня на факультеті підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ДЮІ між особовим складом 1-го курсу було проведено змагання з армреслінгу. Армреслінг або рукоборство є широко популярним видом спорту, що ґрунтується на боротьбі однією рукою, де учасники змагання ставлять лікті на стіл, зчіплюють руки і намагаються пересилити один одного і тим самим покласти руку суперника на поверхню столу.

Детальніше...
 
Виш-переселенець розширює свою діяльність та збільшує штат

Донецький юридичний інститут готує правоохоронців та цивільних юристів і є провідним вищим навчальним закладом зі специфічними умовами навчання МВС України. Не дивлячись на те, що, у зв’язку з загостренням соціально-політичної ситуації в м. Донецьку, інститут у 2014 році був передислокований до Кривого Рогу й втратив в окупованому місті всю навчально-матеріальну базу, протягом останніх років виш-переселенець впевнено і стрімко розвивається. Так, відновивши свої сили на Криворіжжі, інститут сьогодні активно розвиває освітню та наукову діяльність і на рідній Донеччині, адже надання якісної юридичної освіти та високопрофесійна підготовка фахівців для підрозділів Національної поліції України, в період її реформування, є стратегічно важливим завданнями для вищих закладів системи МВС.

Детальніше...
 
Вітаємо екс-ректора Донецького державного університету управління, доктора економічних наук, професора, академіка АЕН України, Заслуженого працівника освіти України Олександра Станіславовича Поважного з Ювілеєм

Шановний Олександре Станіславовичу!

Щиросердечно вітаємо Вас з Ювілеєм!

Детальніше...
 
Вітаємо психолога відділення психологічного забезпечення Азаренкова Олександра Геннадійовича з Ювілеєм!

Шановний Олександре Геннадійовичу!

Сердечно вітаємо Вас з Ювілеєм!

Детальніше...
 
Вітаємо методиста відділення навчання Маріупольського навчального центру підготовки поліцейських Наталю Геннадіївну Іванченко з Днем народження!

Шановна Наталю Іванівно!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 8 з 435
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval