Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Новини за календарем
Про інститут
Статистика відвідувань


74.9%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.4%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.5%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 93
Вчора: 310
Цього тижня: 93
Минулого тижня: 3604
Цього місяця: 12651
Минулого місяця: 14570
Всього: 1250378


Новини
Інформаційний захід «Актуальні питання Європейської інтеграції з позиції пріоритетного напряму державної політики»

На виконання вимог розпорядження КМУ від 14.12.2017 № 109 « Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2018 рік», наказу МВС України від 14.03.2018 № 199 «Про затвердження Плану заходів МВС з виконання завдань Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2018 рік», а також Доручення ДЮІ МВС України від 30.03.2018 № 926/Бс «Щодо заходів інституту у сфері вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України» професорсько - викладацьким складом кафедри господарсько-правових дисциплін, завідувачем Кадалою В.В., доцентами Гузенко О.П. та Хайловою Т.В., професором кафедри юридичних дисциплін Деревянко Б.В. зі студентами 1 курсу магістратури групи 501/17 МЮ було проведено інформаційний захід на тему: «Актуальні питання Європейської інтеграції з позиції пріоритетного напряму державної політики».

Головною метою заходу стало доведення до студентів ключових положень Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2018 рік та обґрунтування доцільності співпраці України з європейськими державами. Для більш предметного обговорення проблеми, яка підлягала розгляду, професорсько-викладацьким складом кафедри господарсько-правових дисциплін було підготовлено змістовну доповідь по зазначеній тематиці.

Детальніше...
 
До Дня матері на факультеті № 2 проведено поетичний захід

Відповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року № 489 в другу неділю травня відзначається День матері. За українською народною традицією постаті матері завжди приділялася увага. Поети, художники, митці в усі віки оспівували материнство у своїх творах та виробах. Саме тому з нагоди Дня матері на факультеті № 2 інституту було проведено поетичний захід в якому взяли участь представники постійного та перемінного складу. Відкрив поетичний захід заступник декана факультету № 2 Сергій Пекарський, який зазначив, що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ ‑ образ своєї мами.

Детальніше...
 
Розширюємо міжнародне співробітництво із закладами освіти Словаччини

Міжнародна діяльність Донецького юридичного інституту МВС України спрямована на здійснення заходів щодо забезпечення інтеграції інституту в систему міжнародної вищої освіти. Одним із напрямів міжнародної співпраці є встановлення та розширення контактів із закордонними закладами вищої освіти, науковими організаціями та дослідницькими центрами, громадськими організаціями.

Натепер партнерами інституту є 21 навчальний заклад та правоохоронний орган 14 держав світу, зокрема, Федеративної Республіки Німеччини, Словацької Республіки, Румунії, Республік Естонія, Молдова, Білорусь, Таджикистан, Вірменії, Азербайджанської Республіки, Республік Узбекистан і Казахстан, Китайської Народної Республіки.

23-25 квітня 2018 року в м. Кошице (Словацька Республіка) проходив міжнародний форум «Дні України в Словаччині». Метою цього заходу була презентація вишів-переселенців та пошук донорів для надання допомоги Європейським Союзом, а також встановлення співпраці з університетами Словацької Республіки, представниками влади та громадськими діячами.

Донецький юридичний інститут на міжнародному форумі представляв ректор інституту професор Віктор Бесчастний.

Детальніше...
 
Травнева толока громади ДЮІ у Маріуполі

Травень місяць приніс нам теплу погоду, сонячні промені зігріли навколишнє середовище і рослинність активно почала рости. Весняна пора року пробуджує природу і спонукає нас активно взятися за благоустрій та прибирання навколишнього середовища Своєю чергою, традиції інституту щодо тримання в чистоті закріпленої території 12 травня вивели громаду ДЮІ на травневу толоку.

Так, у цей суботній день курсанти факультету № 2 та слухачі курсів первинної професійної підготовки Академії поліції інституту спільно зі своїми керівниками після напруженого тижня лекцій, практичних занять і самостійної підготовки залишили навчальні аудиторії та вийшли на свіже повітря. Робочі рукавиці та дворовий реманент замінили презентації, книги та зошити. Озброївшись граблями, лопатами та віниками хлопці і дівчата, учасники травневої толоки, запланували впорядкували клумби, місця шикування, бігові доріжки, очистили від чагарників і сміття прилеглу територію.

Детальніше...
 
Кафедра спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету № 1 провела низку спортивних заходів з нагоди Всесвітнього дня охорони праці

У Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року Міжнародною організацією праці визначено девіз Дня охорони праці – «Захищене і здорове покоління». З цією метою в Донецькому юридичному інституті в період з 01 до 10 травня 2018 року кафедрою спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету № 1 було організовано та проведено спортивно-масові заходи з широким залученням студентської та курсантської молоді.

Першим заходом де взяли участь наші представники стала легкоатлетична естафета на призи міської газети «Червоний гірник» і комітету фізичної культури та спорту Криворізької міської ради, яка відбулася 1-го травня 2018 року, де збірна команда вишу-переселенця продемонструвавши найкращі бігові якості виборола почесне третє місце серед вищих навчальних закладів.

05 травня 2018 року на стадіоні «Медиком» визначався кращий спринтер інституту на дистанції з бігу на 100 метрів. В цих змаганнях взяло участь 36 найспритніших бігунів на короткі дистанції. Так, в результаті напруженої боротьби на бігових доріжках найкращим спринтером серед хлопців став курсант 103/17-го навчального взводу рядовий поліції Гайбура Віктор з результатом 12,1 секунди, а серед дівчат пальму першості отримала курсант 201/16-го навчального взводу рядовий поліції Бірюк Вікторія, яка пробігла стометрівку за 13,1 секунди.

06 травня 2018 року у борцівському залі факультету № 1 інституту вперше відбувся незвичайний турнір «Відкритий килим» з тактичної боротьби, де взяли участь вихованці спортивних клубів міста Кривого Рогу спільно з нашими спортсменами. В дружній, теплій атмосфері борці мали змогу обмінятися досвідом та продемонструвати свої найкращі професійні якості. Крім того майстри боротьби з спортклубів міста мали змогу ознайомитися з умовами навчання в Донецькому юридичному інституті та залишилися задоволені організованою для них екскурсією територією факультету № 1.

Детальніше...
 
Вітаємо ветерана ОВС, начальника відділу власної безпеки та протидії корупції Державної службі України з надзвичайних ситуацій Семикопного Анатолія Дмитровича з Днем народження!

Вельмишановний Анатолію Дмитровичу!

Від усього серця вітаємо Вас з Днем народження!

З дитинства батьки привчили Вас до плідної праці на рідній землі, поважати старших, любити Батьківщину. Ви не забули своє коріння, і тому вступили навчатися до Ворошиловоградського сільськогосподарського інституту, який успішно завершили у 1984 році.

Детальніше...
 
Вітаємо завідувача відділенням документального забезпечення відділу режимно-секретного та документального забезпечення, старшого лейтенанта поліції Шульгу Марину Вікторівну з Днем народження!

Шановна Марино Вікторівно!

Прийміть найтепліші слова вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Одягнувши лейтенантські погони та будучи випускницею слідчо-криміналістичного факультету Донецького юридичного інституту, Ви з гордістю зайняли посаду слідчого у слідчому відділу Київського РВ Донецького міського управління ГУМВС України в Донецькій області.

Детальніше...
 
13 травня – День матері в Україні

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

У багатьох країнах світу відзначають День матері 13 травня. В Україні - цей день відзначається в другу неділю травня відповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року № 489/99.

З XVII по XIX століття у Великій Британії відзначалася так звана Материнська неділя – четверта неділя Великого посту присвячена вшануванню матерів у всій країні.

Вперше ідея виділити окремий день для відзначення єдності матерів у боротьбі за мир з'явилася у пацифістів. У США  ідея відзначати День матері вперше була оприлюднена відомою  американською пацифісткою Джулією Ворд Гоув у 1872 році. «День матері»,  за версією Джулії Ворд, – день єдності матерів у боротьбі за мир у  всьому світі. Концепція Джулії Ворд не знайшла широкої підтримки ні в  США, ні в інших країнах.

Детальніше...
 
Імідж-презентація – схема нового знайомства

Імідж людини – це узагальнений образ, який формується із врахування дійсних і ймовірних якостей цих самих об’єктів – людини чи організації, або на основі сприйняття та уявлення про потреби, які можуть бути задоволені.

Психологічні тренінги зі службовцями практичних підрозділів Національної поліції в Донецькому юридичному інституті тривають. 9 травня 2018 року старший психолог СКЗ КВП ГУНП в Дніпропетровській області, підполковник поліції Кендиш Олена та науковий співробітник НДЛ ПППД ДЮІ МВС України, кандидат психологічних наук Когут Олександра провели тренінгові заняття в рамках більш широкої теми: «Імідж працівників відділення кадрового забезпечення».

Детальніше...
 
Золотий дебют волейболісток Донецького юридичного інституту

На передодні вшанування травневих подій у гостинно відчиненому двері спортивному навчально-виховному комплексі на Факультеті для підготовки працівників Національної поліції за адресою:  вул. Співдружності, 92а, відбулося нагородження переможців турніру, а саме Чемпіонаті міста Кривий Ріг - 2018 в першій лізі з волейболу серед жіночих команд.

Команда Донецького юридичного інституту гідно провела випробування в першій лізі Кривого Рогу у 2018 році. В семи зустрічах наші волейболістки здобули сім перемог. Наші дівчата протягом чотирьох місяців боролися за перемогу в почесному турнірі.

В спортивній залі Донецького юридичного інституту МВС України відбулося нагородження переможців турніру, а це команда Донецького юридичного інституту МВС України, яка здобула перше місце, команди «КЕІ» (ДВНЗ «Криворізький економічний інститут»), які посіли друге місце на турнірі та команда «Майстер» - бронзовий призер змагань.

Відкрив урочисті заходи проректор Донецького юридичного інституту МВС України, полковник поліції Панченко Микола Анатолійович, який подякував керівництву Федерації волейболу та всім учасникам змагань за свято волейболу, позитивні емоції та гарний настрій.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 7 з 477
Онлайн реєстрація для вступників освітнього ступеня "магістр"
mag
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval