Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


72.4%Ukraine Ukraine
4.6%United States United States
4.5%Kuwait Kuwait
3.2%United Kingdom United Kingdom
2.7%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%France France
1.4%Poland Poland
1%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 693
Вчора: 1252
Цього тижня: 1945
Минулого тижня: 8438
Цього місяця: 21268
Минулого місяця: 20153
Всього: 1385143


Новини
Привітання ректора Донецького юридичного інституту МВС України полковника міліції В.М. Бесчастного з Днем міліції України

Віктор Бесчастний

Шановні колеги, дорогі ветерани!

 

Щиро поздоровляю вас з Днем міліції України!

Кожне професійне свято – це своєрідний звітний рубіж, коли і суспільство, і фахівці оцінюють ефективність своєї роботи та ставлять перед собою нові завдання. У День нашого професійного свята я сповнений впевненості, що ми, особовий склад Донецького юридичного інституту, по-офіцерськи, з честю, подолаємо усі труднощі, які поставатимуть перед нами у наступному році і налагодимо ефективну роботу нашого навчального закладу у славному місті Кривому розі.

Щиросердечно вітаючи всіх із Днем міліції, бажаю вам міцного здоров’я, витримки і наснаги для підкорення найвищих висот у службі, навчанні, науці, спорті, з гідністю нести почесну місію – захищати свободу, честь та гідність громадян нашої держави.

Нехай усіх нас зігріває родинне тепло, а розуміння і підтримка суспільства додають сил для нових звершень в ім’я миру, єдності та процвітання України!

 

 

З повагою ректор Донецького юридичного інституту
полковник міліції Віктор Бесчастний

 
Привітання ректора Донецького юридичного інституту МВС України полковника міліції Віктора Бесчастного з Днем Святого Миколая

Віктор Бесчастний

Дорогі друзі! Щиро вітаю усіх з  пресвітлим  улюбленим усіма поколіннями  святом – Днем Святого Миколая! Святий Миколай Чудотворець заслужив любов і прихильність Бога й людей як захисник дітей і всього людського роду, як хранитель родинних зв’язків і традицій, як покровитель мандрівників. Тож нехай це свято наповнить наше серце любов’ю та надихне на добрі  справи й милосердя, подарує віру в здійснення найзаповітніших мрій. Хай прийде в кожен дім Господь і благословить нас на  радісну щиру молитву Святий Миколай! Здоров’я, міцної віри у торжество добра, духовної сили  та щедрості, благополуччя нам в усьому!

 

 

З любов’ю, ректор Донецького юридичного інституту
Віктор Бесчастний

 
У Донецькому юридичному інституті відбулися змагання з настільного тенісу, приурочені професійному святу – Дню Міліції

На спортивній базі Криворізького факультету Дніпропетровського державного університету внутрішніх   17 та 18 грудня  відбулися змагання з настільного тенісу серед особового складу Донецького юридичного інституту, приурочені професійному святу – Дню  міліції України. Змагання показали, що працівники інституту перебувають у хорошій спортивній формі. У запеклій боротьбі за призові місця взяли участь 24 працівники  навчального закладу. Усі учасники змагань  виявили волю до перемоги та особисту майстерність.

Детальніше...
 
Співробітники ДЮІ підвищують комунікативну компетентність

Ні в кого не викликає заперечень той факт, що комунікації посідають значне місце в житті суспільства взагалі та кожної людини зокрема. Вміння вдало та ефективно комуніціювати дуже часто відіграє визначальну роль під час спілкування. Насамперед пильної уваги заслуговують комунікативні навички представників тих професій, які тісно пов'язані з вихованням та навчанням людей, спілкуванням з ними, оскільки від рівня «комунікативних  знань» безпосередньо залежить якість виконання покладених на цих осіб обов’язків. Отже, ця тема є актуальною для співробітників Донецького юридичного інституту, тому тренерами Науково-дослідного центру психотренінгових технологій було проведено низку тренінгів на тему «Конструктивна комунікація працівників ОВС».

Детальніше...
 
Особовий склад Донецького юридичного інституту здійснив екскурсію Криворізьким факультетом Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ

16 грудня особовий склад Донецького юридичного інституту, який сьогодні працює та несе службу на базі Криворізького факультету Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ,  відвідав музей факультету та ознайомився з його базою. У стінах рідного інституту усі звикли цінувати історію навчального закладу та бути гордими досягненнями колективу.

Детальніше...
 
Вдалий виступ гирьовиків Донецького юридичного інституту на чемпіонаті світу в Німеччині

Наприкінці листопада у місті Гамбург (Німеччина) відбувся чемпіонат світу з гирьового спорту. На цих всесвітніх змаганнях силачів разом з найсильнішими гирьовиками у складі збірної команди України взяли участь  представники Донецького юридичного інституту старший викладач кафедри спеціальних дисциплін майор міліції Артур Сасік, інспектор відділу кадрового забезпечення старший лейтенант міліції Сергій Силка та інспектор навчально-методичного відділу лейтенант міліції Станіслав Клименко.

Детальніше...
 
З Днем вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

Шановні пенсіонери та ветерани органів внутрішніх справ!

 

Бесчастний В. М.

Вітаю Вас з Днем вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС!

Від особового складу інституту та себе особисто щиросердечно дякую Вам, хто не шкодуючи власного здоров’я і життя, 28 років тому назад врятував нашу країну і людство від наслідків найжахливішої в історії техногенної аварії. Ми з глибокою шаною і скорботою згадуємо сьогодні тих ліквідаторів, кого вже немає серед нас.

Перші короткі повідомлення про аварію на четвертому енергоблоці тоді, у 1986 році, не могли дати й приблизного уявлення про масштаби катастрофи.

Оцінити їх випало тим, хто опинився на передовій тих подій.

Ваш вчинок – це не просто славна сторінка нашої історії, яку ми завжди будемо пам’ятати. Це приклад для наступних поколінь правоохоронців, взірець мужності, відваги і самопожертви.

Указом Президента від 10 листопада 2006 року в Україні встановлено вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 14 грудня – в день завершення будівництва саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком.

У ліквідації наслідків катастрофи взяли участь понад 90 тисяч людей, зокрема 20 684 працівники органів і підрозділів внутрішніх справ. Серед тих, хто безстрашно кинувся на боротьбу з радіоактивною загрозою – 206 працівників і курсантів Донецької спеціальної середньої школи міліції МВС СРСР (тепер Донецький юридичний інститут).

Ризикуючи своїм здоров’ям, життям, офіцери та курсанти несли небезпечну варту – охороняли правопорядок на території Хвойницького та Брагінського районів Гомельської області Білорусі.

Багато учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС сьогодні в строю!

Дорогі ветерани! На Вашу долю випали важкі випробування – зробити все можливе, а часто навіть таке, що було понад людські сили, для подолання наслідків страшної аварії.

Пройшло багато років, але наслідки цієї жахливої трагедії для країни продовжують нагадувати про себе і тепер.

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС! Від усієї душі бажаю вам та вашим родинам доброго здоров’я, міцного добробуту, сімейного затишку, бадьорості духу та довгих-довгих років життя!

І нехай тепло людської пошани за добрі справи, зроблені Вами, завжди зігрівають Ваші серця!

З повагою
ректор інституту
полковник міліції

Віктор Бесчастний

 
Инновации в ВНО для выпускников 2015 года

ВНО

Департамент образования и науки Донецкой облгосадминистрации информирует.

С 1 декабря Донецкий региональный центр оценивания качества образования возобновляет свою работу по адресу: г.. Славянск, ул. Добровольского, 1 (3-й корпус Донбасского государственного педагогического университета).

Контактные телефоны регионального центра: 095-523-30-67, 095-523-29-95.

О ходе регистрации на пробное ВНО 2015.

Донецкий региональный центр оценивания качества образования сообщает, что регистрация на пробное тестирование продлится до 15 декабря. Обработка поступивших, и активация статуса зарегистрированных участников начнется со 2 декабря. Просим прощения за временные неудобства.

Донецкий региональный центр оценивания качества образования сообщает, что выпускники общеобразовательных учебных заведений и выпускники прошлых лет, которые планируют в 2015 году поступать в высшие учебные заведения Украины, должны в обязательном порядке пройти внешнее независимое оценивание.

Детальніше...
 
Студенти, які виїхали із зони АТО, повинні до 12 грудня вибрати ВНЗ для навчання

Студенти, які виїхали із зони бойових дій на сході України, до 12 грудня мають визначитися з формою і місцем навчання.

Про це сьогодні заявив міністр освіти і науки Сергій Квіт, повідомляє Lb.ua.

Міністерство ініціює зарахування вільних слухачів з числа переселенців як повноцінних студентів. Зараз вони повинні зробити вибір - залишитися в тому ВНЗ, де відвідують заняття, або перевестися в університет, переїхав з Донбасу.

"Ті наші студенти, які перемістилися з донецьких і луганських вузів в інші регіони, і зараз вони мають статус тимчасово допущених до занять, повинні до 12 грудня визначитися і написати заяву, де вони хочуть вчитися далі: або в тих вузах, де вони зараз є вільними слухачами, або можуть перейти на навчання в свої вузи ", - сказав Квіт.

Міністр зазначив, що у вузах інших регіонів практично немає вільних місць, але вільні слухачі можуть надійти в свої вузи, які переїхали з території Донбасу.

Квіт додав, що в даний час вільних слухачів вузи навчають за свій рахунок.

До 1 грудня МОН прийме постанову, якою збереже для студентів контрактної форми навчання, що переїхали з Донбасу, ту суму оплати за навчання, якою вона була при навчанні у вузі Донецької або Луганської області.

Нагадаємо, Міносвіти оцінює кількість учнів в якості вільних слухачів студентів-переселенців із зони АТО в 5,5 тис.

 
Відбулась ІХ Міжнародна науково-практична конференція «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти»

Багаторічною традицією Донецького юридичного інституту стало проведення міжнародних науково-практичних конференцій, приурочених до Всесвітнього дня пам’яті жертв дорожньо-транспортних пригод.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня411412413414415416417418419420НаступнаКінець »

Сторінка 420 з 500
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval