Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Новини за календарем
2018
Січень
Пн18152229
Вт29162330
Ср310172431
Чт41118251
Пт51219262
Сб61320273
НД71421284
Про інститут
Статистика відвідувань


75.3%Ukraine Ukraine
5.2%Kuwait Kuwait
3.2%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.1%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 29
Вчора: 417
Цього тижня: 1384
Минулого тижня: 2752
Цього місяця: 6351
Минулого місяця: 13922
Всього: 1187632


Новини
Зустріч ректора інституту полковника міліції Бесчастного Віктора Миколайовича з особовим складом факультету міліції громадської безпеки

19 січня у стінах Донецького юридичного інституту відбулася зустріч ректора інституту полковника міліції Бесчастного Віктора Миколайовича з особовим складом факультету міліції громадської безпеки. На цій зустрічі курсанти, офіцери  провели в ГУМВС України у Донецькій області начальника факультету полковника міліції Сергія Юрійовича Мироненка.  Він, досвідчений та вибагливий керівник, займав цю посаду з 2010 року, підтримував традиції факультету, підвищував його рівень та робив усе для того, щоб кожен курсант мав усі умови для навчання та служби.

За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високі показники діяльності факультету міліції громадської безпеки та на згадку про роботу у Донецькому юридичному інституті МВС України кандидата юридичних наук полковника міліції  Мироненка Сергія Юрійовича було нагороджено пам’ятною медаллю Донецького юридичного інституту «50 років навчальному закладу». Також ректор Донецького юридичного інституту МВС України полковник міліції Віктор Миколайович Бесчастний, висловивши слова вдячності за плідну працю, вручив Сергію Юрійовичу пам’ятний знак «50 років навчальному закладу».

На зустрічі було оголошено наказ про призначення виконуючим обов’язків начальника факультету міліції громадської безпеки кандидата юридичних наук підполковника міліції Михайлова Руслана Івановича.

 

 

Прес-служба ДЮІ МВС України

 
Від теорії до практики

Однією з особливостей підготовки майбутніх правоохоронців в Донецькому юридичному інституті МВС України є практичне спрямування навчального процесу. З уведенням у дію нового Кримінального процесуального кодексу України перед курсантами поставлено завдання якісної підготовки до майбутньої професійної діяльності. Це передбачає наявність знань у виробленні умінь та навичок протидії злочинності.

Детальніше...
 
Курсанти факультету кримінальної міліції під час зимових канікул провели профорієнтаційні заходи

Сучасний розвиток суспільства, пов’язаний з процесами розбудови демократичної та правової держави в Україні, характеризується реформуванням та оптимізацією становлення владних структур, до яких відносяться і органи внутрішніх справ. Процес реформування правоохоронних органів відображає прагнення України зайняти гідне місце серед демократичних європейських країн. Одним із напрямів цього процесу є удосконалення та розвиток системи МВС, її наближення до європейських стандартів охорони громадського порядку та безпеки людини.

Детальніше...
 
Урочисте шикування перемінного складу Донецького юридичного інституту МВС України з нагоди святкування Водохреща

Хрещення Господнє — третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу, яке православні християни відзначають 19 січня. Це свято ще називають Богоявленням, бо в цей день відбулося явлення Пресвятої Трійці. Вважається, що на Водохреща вода набуває цілющих властивостей і зберігає їх протягом року, лікуючи тілесні й духовні хвороби. Віддавна в народі освячену на Водохреща воду вважають своєрідним спасінням від багатьох недуг. Її дають пити тяжкохворим, освячують храми, домівки і тварин. Свято Водохреща є символом очищення душ, оновлення, світлої радості, перемоги добра над злом, зміцнення віри в гарне майбутнє. Вважається, що як тіло омивається і очищається водою, так і душа людини, яка покаялася і увірувала в Христа, буде очищена від усіх гріхів. Іоанн Хреститель виголошував: «За мною йде Сильніший за мене, у Якого я недостойний, нахилившись, розв’язати ремінь взуття Його; я хрещу вас водою, а Він буде христити вас Духом Святим» (Мк. 1, 7-8).

Детальніше...
 
На порозі вибору професії: курсанти факультету безпеки дорожнього руху відвідали Донецький ліцей з підвищеною військово-фізичною підготовкою

16 січня курсантським активом факультету безпеки дорожнього руху було організовано візит до Донецького ліцею з підвищеною військово-фізичною підготовкою з метою проведення профорієнтаційної роботи серед ліцеїстів-випускників.

Детальніше...
 
Гирьовий спорт на факультеті міліції громадської безпеки

Факультет міліції громадської безпеки – це кузня гідних захисників Вітчизни, талановитих спортсменів і чудових відмінників. Наш факультет –  активний діяч в житті Донецького юридичного інституту. Курсанти факультету – різнобічні особи, про що свідчить їхня активна участь у багатьох інститутських заходах:  засіданнях за круглими столами та наукових конференціях, участь у наукових гуртках та спортивних змаганнях. При цьому вони не забувають показувати відмінні успіхи й у навчанні.

Детальніше...
 
Курсанти факультету міліції громадської безпеки провели профорієнтаційну роботу серед майбутніх абітурієнтів

Донецький юридичний інститут є навчальним закладом, в якому завжди поважали та підтримували історично сформовані традиції. Однією з них є профорієнтаційна робота, до якої активно долучаються курсанти інституту. Кожен курсант розуміє значення такої діяльності і тому з великою відповідальністю ставиться до неї. Так, під час зимових канікул курсанти факультету міліції громадської безпеки відвідували різні навчальні заклади, організації з метою ознайомлення майбутніх абітурієнтів з відповідальною професією правоохоронця. За цей час курсанти факультету у різних куточках нашої держави ( Донецька, Одеська, Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Черкаська, Рівненська, Луганська, Вінницька, Запорізька, Черновецька, Житомирька, Київська області та АР Крим ) відвідали багато шкіл, ліцеїв, гімназій, навчально-виховних комплексів, загальна кількість яких налічує 402 навчальні заклади. З учнями були проведені бесіди на правову тематику, а також курсанти ознайомлювали їх з історією, діяльністю інституту, розповідали про особливості навчання та служби, залюбки відповідали на запитання, які цікавили учнів.

Детальніше...
 
Курсант 1-го курсу факультету кримінальної міліції взяв участь у чемпіонаті м.Донецька з фехтування

28 грудня 2012 року всі курсанти Донецького юридичного МВС України відбули у зимову канікулярну відпустку. Кожен із них мав таку довгоочікувану можливість протягом тривалого часу спілкуватися з рідними та друзями, займатися улюбленими справами.

Детальніше...
 
Курсанти факультету кримінальної міліції зустрілися із заступником начальника УКР ГУМВД України в Луганській області майором міліції Віталієм Вікторовичем Тарасовим

15 січня у Донецькому юридичному інституті МВС України відбулася зустріч курсантів факультету кримінальної міліції із заступником начальника УКР ГУМВД України в Луганській області майором міліції Віталієм Вікторовичем Тарасовим. Курсантській аудиторії було цікаво послухати про ті зміни у практичній діяльності міліції України, які прийшли з прийняттям нового КПК. Зустріч проходила у межах не просто лекції, а бесіди. Курсанти мали змогу поставити запитання, які виникали у ході розповіді майора міліції Віталія Вікторовича Тарасова.

Детальніше...
 
Профорієнтаційна робота факультету безпеки дорожнього руху під час новорічних свят

Швидко проминули новорічні та різдвяні свята, під час яких курсанти факультету безпеки дорожнього руху займалися проведенням профорієнтаційної роботи серед молоді всіх областей України. За цей короткий проміжок часу майбутні правоохоронці організували чимало зустрічей із абітурієнтами, які стоять на порозі важливого кроку – вибору професії.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня411412413414415416417418419420НаступнаКінець »

Сторінка 420 з 421
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08
телефон/факс: (0564) 92 95 19

Приймальня
(0564) 92 94 92

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval