Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Новини за календарем
2017
Вересень
Пн284111825
Вт295121926
Ср306132027
Чт317142128
Пт18152229
Сб29162330
НД31017241
Про інститут
Статистика відвідувань


75.5%Ukraine Ukraine
5.3%Kuwait Kuwait
3%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 156
Вчора: 406
Цього тижня: 562
Минулого тижня: 2636
Цього місяця: 11282
Минулого місяця: 14572
Всього: 1140168


Новини
Про безпеку дорожнього руху в прямому єфірі з завідувачем науково-дослідної лабораторії Донецького юридичного інституту

З метою підвищення інформованості учасників дорожнього руху про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму протягом вересня в м. Кривий Ріг проводиться Всеукраїнський місячник «Увага! Діти – на дорозі!»

Безпека на дорогах –  одна з основних проблем нашого суспільства. Від того, наскільки кожен із нас дотримується Правил дорожнього руху, залежить життя і здоров’я людей.

Мета місячника – зменшення аварійності й тяжкості її наслідків. Це пов’язане з рядом резонансних дорожньо-транспортних пригод, які мали  місце на території України.

Детальніше...
 
Урочиста церемонія вручення погонів першокурсникам та складання Клятви курсанта Донецького юридичного інституту (ФОТОЗВІТ)

15 вересня 2017 року свої перші погони одягнули першокурсники Донецького юридичного інституту МВС України, які є представниками багатьох регіонів нашої держави. Завдяки проведенню якісної системної профорієнтаційної роботи науково-педагогічного складу навчального закладу 125 хлопців та дівчат, представників Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Луганської, Кіровоградської, Харківської, Чернігівської та Черкаських областей поповнили ряди курсантів вишу-переселенця. Вже через декілька років вони поповнять лави офіцерів Національної поліції України у підрозділах органів досудового розслідування, кримінальної поліції та превентивної діяльності. Вже третій рік поспіль ДЮІ готує курсантів для всієї України на теренах Криворіжжя. Станом на сьогоднішній день у навчальному закладі навчаються 425 поліцейських та працівників територіальних підрозділів Національної поліції України з різних областей. У 2017 році виш набрав на бюджетну форму навчання 175 курсантів, із них 125 навчається в м. Кривий Ріг, а 50 – в м. Маріуполі.

Вперше в історії навчального закладу, у 2017 році, започаткована традиція складання Клятви курсанта першокурсниками. І символічним є те, що першими її склали курсанти ДЮІ на Донеччині.

Детальніше...
 
Чергова книга серії «Жизнь замечательних Криворожан» надійшла до загальної бібліотеки інституту

Місто Кривий Ріг славетне своїм культурним та трудовим розвитком, має безліч пам’яток свого величного минулого та робочого сьогодення.

Унікальні споруди стали візитними картками міста.

Криворізький квітковий годинник – споруда надзвичайної архітектури і краси з діаметром циферблату 22 метра та довжиною стрілки 13 метрів. Відлік кожної години супроводжується мелодійним дзвоном, вночі циферблат підсвічується, а вдень бавить око прекрасним квітковим орнаментом. Усе це дозволяє унікальній споруді увійти до Книги рекордів Гінесса.

3D Музей, який знаходиться під квітковим годинником, єдиний в Україні, що дає змогу поринути в історію міста за допомогою новітніх технологій.

Скульптурна композиція «Козак Кривий Ріг» висвітлює ту мить, коли козак Ріг зійшов з коня на кручах степової річки Саксагань, - одна з найпопулярніших новостворених пам’яток міста.

Проте, найбільша гордість міста – його люди.

Детальніше...
 
Наукове товариство продовжує роботу зі студентами та курсантами вишу-переселенця з метою сприяння формуванню майбутніх молодих науковців

14 вересня, у день, який вважається для православних днем здійснення молитви за вдачу та достаток на весь рік Наукове товариство студентів, курсантів, слухачів, аспірантів, ад'юнктів та молодих вчених ДЮІ МВС України провело першу робочу зустріч з курсантами факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України.

Предметом розгляду стало знайомлення курсантів першого курсу взагалі з роботою Наукового товариства, а для представників 2-го курсу - зібрання стало продовження на шляху здійснення наукових доробок. На зібранні розглянуто різносторонні питання діяльності товариства на перше півріччя, позиції щодо долучення курсантів до участі у конференціях та у Національному конкурсі наукових робіт «Громадянське суспільство: світові традиції та вітчизняні реалії» (в підтримку внутрішньо переміщених осіб з окремих регіонів України).

Детальніше...
 
Провідні вчені України очолили Науково-експертну раду підкомітету з питань запобігання і протидії політичній корупції Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції

12 вересня відбулося перше в історії роботи підкомітету з питань запобігання і протидії політичній корупції Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції  засідання Науково-експертної ради. До її складу увійшли 11 вчених-правників, які у тому числі спеціалізуються на питаннях протидії і запобігання корупції та її політичної складової.

Під час засідання Ради було одноголосно обрано її голову та секретаря.

Детальніше...
 
Подарунок з Гейдельберзького університету у фондах наукової бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України

Загальновідомо, що процес наукового пошуку, оволодіння новими знаннями і, як наслідок, рівень написання наукових праць напряму залежать від широти та обсягу залученої джерельної бази, вміння помістити свої наукові досягнення в широкий дослідницький контекст. З огляду на це першочергового значення набуває використання літератури, що вийшла іншими мовами, ознайомлення зі здобутками зарубіжних науковців.

Днями бібліотека Донецького юридичного інституту поповнилася близько 50 виданнями, що надійшли з одного з найвідоміших класичних університетів Європи та найстарішого вишу Німеччини – Гейдельберзького (Університет імені Рупрехта і Карла). Процес збору літератури було ініційовано професором кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Донецького юридичного інституту Д.М. Титаренком, який знаходився в Німеччині  з метою здійснення науково-дослідницької роботи в бібліотеці Гейдельберзького університету та фондах Федерального архіву Німеччини. На його прохання  охоче відгукнулися німецькі колеги, передусім із Семінару східноєвропейської історії під керівництвом професора Тані Пентер. Співробітники Семінару – доктор Феліцитас Фішер фон Вайкершталь, аспіранти Ясмін Зьонер та Лаура Зембріцкі, бібліотекар семінару Фрауке Мекельбург – та співробітник бібліотеки юридичного факультету пані Кінле підібрали дублетні примірники навчальної та наукової літератури з юриспруденції, історії, політології, соціології, педагогіки. На прохання допомогти відгукнулася  і вдова відомого німецького професора, фахівця з історії Східної Європи Гельмута Нойбауера пані Нойбауер, яка подарувала декілька книг з приватної бібліотеки свого померлого чоловіка.

Детальніше...
 
ПРЕС-ОГЛЯД урочистого заходу з нагоди початку навчального року та складання першокурсниками Клятви курсанта Донецького юридичного інституту МВС України проведеного у м. Маріуполі

8 вересня у м. Маріуполі проведено урочистий захід з нагоди початку навчального року та складання першокурсниками Клятви курсанта Донецького юридичного інституту МВС України. Слід вказати, що урочистості проведено у День звільнення Донбасу від німецько-фашистської окупації та напередодні Дня м. Маріуполя. Попередньо, 24 серпня, в день Незалежності України, першокурсники Донецького юридичного інституту були посвячені в курсанти та отримали свої перші погони.

Юних курсантів вітали з початком навчання та складанням Клятви курсанта начальник Головного управління Національної поліції в Донецькій області, радник міністра внутрішніх справ, Маріупольський міський голова, Благочинний Михайлівського округу, директор навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа» № 48 м. , батьки та друзі.

Детальніше...
 
Фестиваль «Кіно проти корупції» розпочинається і в Кривому Розі

На думку багатьох міжнародних та українських експертів корупція в Україні є однією з найважливіших проблем, більш того, головною загрозою нормального розвитку суспільства. В умовах тотальної корумпованості всіх галузей влади на всіх рівнях принципово неможливо вирішити жодної соціальної, економічної, політичної проблеми. Негативні наслідки, породжувані цим явищем, не тільки перешкоджають прогресивному, поступальному розвитку суспільства, але й являють серйозну загрозу інтересам національної безпеки країни.

Усвідомлювати серйозність проблеми – перший крок до того, аби її подолати. Саме тому фестиваль «Кіно проти корупції» має на меті не тільки показати знайому українцям проблему, а й розказати як варто з нею боротися.

У Кривомі Розі кінофестиваль розпочнеться 14 вересня, в рамках якого покажуть стрічки про корупцію.

Детальніше...
 
Реформування системи МВС – це спільне завдання органів міністерства та громадськості

Реформування системи МВС – це спільне завдання органів міністерства та громадськості

Про це сьогодні, 12 вересня, заявила заступник міністра внутрішніх справ Тетяна Ковальчук під час презентації Стратегії розвитку МВС у Одесі.

«Виклики і загрози нашій безпеці вже давно не мають кордонів, вони нагальні для всього людства. Тому в новій Стратегії -2020 ми заклали нові підходи і принципи роботи», ‑ сказала Тетяна Ковальчук.

Заступник міністра розповіла, що новий документ розробляли спільно з представниками міністерства, Державної прикордонної служби, Національної гвардії, Національної поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Державної міграційної служби та Сервісних центрів. А також до всіх етапів роботи були залучені експерти Консультативної місії Європейського Союзу.

Тетяна Ковальчук розповіла, що основні цілі нової стратегії ‑ безпека, захист і сервіс кожного громадянина.

«Цілі стратегії стосуються кожного громадянина ‑ твоя безпека, твій захист, твій сервіс. Для реалізації цих цілей МВС буде керуватися новими підходами ‑ служіння суспільству, підзвітність і демократичний контроль, залучення суспільства до процесу створення безпечного середовища, сучасні практики управління, інформатизація діяльності», ‑ наголосила заступник міністра.

Детальніше...
 
ДО МРІЇ ЗАЛИШАЮТЬСЯ ЛІЧЕНІ КРОКИ, АЛЕ…

«У нас існують колосальні перекоси на ринку праці.
На вакансію юристів чи економістів претендує по 30 осіб,
а кваліфікованого токаря чи зварника ми часом і зовсім
знайти не можемо», - про це нещодавно повідомив
голова Державної служби зайнятості України.

 

ДО МРІЇ ЗАЛИШАЮТЬСЯ ЛІЧЕНІ КРОКИ, АЛЕ…

Але ці слова ніколи не лякали та не лякають абітурієнтів Донецького юридичного інституту МВС України.

2014 рік видався не з легких для випускників окремих міст та районів Донецької області. А для цілеспрямованої та амбітної випускниці Зорінської загальноосвітньої школи Мар’їнського району Донецької області Анастасії Сухініної він став ще й справжнім випробуванням. Дівчина чітко визначила для себе мету – стати студентом юридичного вишу. Вступні випробування успішно подолані, і ось вже першокурсниця юридичного факультету з гордістю та завзятістю долає ази науки, поставивши на меті здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю «Право».

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 5 з 368
Ми у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08
телефон/факс: (0564) 92 95 19

Приймальня
(0564) 92 94 92

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval