Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.2%Ukraine Ukraine
4.7%Kuwait Kuwait
3.7%United States United States
3.1%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 900
Вчора: 1462
Цього тижня: 5655
Минулого тижня: 3983
Цього місяця: 11092
Минулого місяця: 12074
Всього: 1342727


Новини
Вітаємо з Днем народження Пєткова Сергія Валерійовича – доктора юридичних наук, професора

Шановний Сергію Валерійовичу!

Від імені Вченої ради, науково-викладацького складу інституту, курсантів, студентів, слухачів нашого навчального закладу та себе особисто вітаю Вас з Днем народження.

Детальніше...
 
Вітаємо з Днем народження Перепелицю Анатолія Івановича – колишнього начальника факультету міліції громадської безпеки ДЮІ МВС України

Вітаємо з ювілейним Днем народження!

Шановний Анатолію Івановичу, від імені Вченої ради, науково-викладацького складу інституту, курсантів, студентів, слухачів нашого навчального закладу  від себе особисто вітаємо Вас з ювілеєм.

Детальніше...
 
Донецький юридичний інститут МВС України здійснив випуск слухачів кусів підвищення кваліфікації

На базі Донецького юридичного інституту МВС України (м. Кривий Ріг) проводяться курси підвищення кваліфікації для категорії патрульних поліцейських.

21 липня 2018 року на базі навчально-виховного комплексу факультету № 1 за адресою: вул. Співдружності 92А, відбувся випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації.

Патрульні поліцейські у складі 30 осіб, з яких: 6 – Управління патрульної поліції в Кіровоградській області ДПП, 6 – Управління патрульної поліції в Черкаській області ДПП та 18 – Полку патрульної поліції м. Кривий Ріг Управління патрульної поліції в Дніпропетровській області ДПП, вдало склали комплексний екзамен з теоретичної підготовки та отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.

Детальніше...
 
Делегація об’єднаних територіальних громад Донецької області у день становлення самостійності закладу вищої освіти відвідали навчально-виховний корпус ДЮІ МВС України

27 липня 2018 року, у день, який згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 липня 2011 року, став знаковою подією на шляху становлення самостійності Донецького юридичного інституту МВС України, делегація об’єднаних територіальних громад Донецької області прибули до м. Кривий Ріг задля участі у заході щодо презентації проекту міського голови Ю.Г. Вілкула «ВІЗА МОБІЛЬНА».

До її складу ввійшли: експерт з покращення якості надання адміністративних послуг, створення і модернізації ЦНАПів в громадах Громадської спілки «Програма сприяння відродженню і інтеграції Сходу України «ДОНБАСС» Смаглюкова Юлія Вікторівна, представники ЦНАПів та сфери соціального захисту міст: Добропілля, Краматорськ, Бахмут, Дружківка, райдержадміністрацій: Волновахської, Мангушської, Нікольської, Великоновоселковської та ін...

Детальніше...
 
СЬОГОДНІ – 165 РОКІВ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВІДОМОГО УКРАЇНСЬКОГО ПИСЬМЕННИКА-ГУМАНІСТА ВОЛОДИМИРА КОРОЛЕНКА

Володимир Короленко народився 27 липня 1853 в Житомирі, саме на Україні він отримав першу освіту і провів своє дитинство. Навчаючись у гімназії, Короленко мріяв стати адвокатом, але у родини не було коштів, щоб оплатити навчання. Тому майбутньому письменнику у 1877 році прийшлося вступити до Гірничого інституту. Приблизно в цей же час почалася його літературна кар’єра. Перша новела В. Короленка, «Епізоди з життя «шукача»» з’явилася в 1879 році. Навесні того ж року, за підозрою в революційній діяльності, його виключили з навчального закладу і вислали в Глазов. А коли в 1881 році він відмовився від присяги Олександру III, був висланий на кілька років до Сибіру. Справжнім тріумфом Короленко став вихід його кращих творів – «Сон Макара», «В поганому товаристві»  і «Сліпий музикант».

Короленко дуже багато писав: може бути, більше навіть як публіцист. Він був, безумовно, майстром художнього слова, але відгуки на злободенні суспільно-політичні події часто витісняли інші його письменницькі плани. Про публіцистику письменник говорив, що вона для нього – спосіб безпосередньо впливати на життя, захищати права і гідності людини всюди, де це можна зробити за допомогою пера.

Детальніше...
 
Привітання ректора Донецького юридичного інституту МВС України професора Віктора Бесчастного з Днем набуття самостійності навчального закладу

Шановні ветерани, науково-педагогічні працівники, співробітники, випускники, курсанти, студенти та слухачі Донецького юридичного інституту МВС України!

ректор Донецького юридичного інституту МВС України професор Віктор Бесчастний

«Живи та слався наш Донецький юридичний інститут!» – це слова з гімну нашого навчального закладу, який став рідним для багатьох поколінь та родин працівників і випускників. На сьогодні ці слова є як ніколи актуальними, оскільки стали сталевим кредо вишу-переселенця на новій Криворізькій землі.

Майже за 60-річну історію розвитку Донецького юридичного інституту МВС України начальний закладу виріс із середньої спеціальної школи міліції у потужний і самостійний відомчий виш. Знаковим на шляху до незалежності й відповідності вищого навчального закладу новим освітнім стандартам стало розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 липня 2011 року, на підставі якого Донецький юридичний інститут виокремлено зі складу Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренка і вже наступного дня, 28 липня, наш навчальний заклад реорганізовано в Донецький юридичний інститут МВС України.

Детальніше...
 
Перша зустріч керівництва з курсантами 2018 року набору

У Донецькому юридичному інституті 23 липня відбулися урочистості з нагоди зарахування ще вчорашніх абітурієнтів до дружніх рядів курсантів та студентів інституту - до факультетів №1 та №2, відповідно. На заході адміністрацією інституту було зачитано Наказ про зарахування. Після такого важливого і бажаного для кожного вступника документа, керівництво привітало вже першокурсників,  побажало всім подальшого старання і завзятості у навчанні і службі,  висунуло намір зробити усе можливе для як  комфортнішого і результативнішого засвоєння знань і навичок майбутніх професій.

Детальніше...
 
Вітаємо з Днем народження Соколовського Олександра Олексійовича – заступника начальника відділу Управління взаємодії з Національною поліцією

Шановний Олександре Олексійовичу!

За дорученням  Вченої ради, науково-педагогічного складу інституту, курсантів, студентів, слухачів нашого навчального закладу та від себе особисто вітаємо Вас з Днем народження.

Детальніше...
 
Вітаємо з Днем народження Кучеренка Анатолія Олександровича, оператора котельні

Шановний Анатолію Олександровичу!

Прийміть від імені Вченої ради, науково-викладацького складу інституту, курсантів, студентів, слухачів нашого навчального закладу та мене особисто вітання з Днем народження.

Детальніше...
 
ВАЖЛИВО! ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ: Сьогодні закінчується реєстрація заяв вступників

Подання заяв через електронні кабінети: прийом на бакалавра завершується 26 липня, а на молодшого спеціаліста на базі 11-ти класів – 8 серпня

25 липня 2018 року, завершилася реєстрація електронних кабінетів вступників. Подавати через них заяви для вступу на бакалавра та магістра на основі повної загальної середньої освіти можна буде до 18-ї години 26 липня.

Натомість для вступників на молодшого спеціаліста на базі 11-ти класів можливість подавати заяви через електронні кабінети буде відкрита до 8 серпня. Ті, хто вступатиме на молодшого спеціаліста не лише за сертифікатами ЗНО, а на основі творчих конкурсів, мають подати електронні заяви до 1 серпня.

Наразі вступники вже створили понад 161 тис електронних кабінетів та подали більш як 900 тис електронних заяв.

Відстежити свій рейтинг за поданими заявами вступники можуть на сайті https://vstup.edbo.gov.ua/ Зокрема, там можна переглянути не тільки своє місце серед інших вступників у певному виші на певну спеціальність, а й подивитися, як саме був розрахований конкурсний бал. Є також інформація про загальну кількість заяв, кількість заяв на бюджет, середній, мінімальний і максимальний конкурсні бали.

За матеріалами сайту МОН

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 4 з 500
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval