Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Новини за календарем
2017
Вересень
Пн284111825
Вт295121926
Ср306132027
Чт317142128
Пт18152229
Сб29162330
НД31017241
Про інститут
Статистика відвідувань


75.5%Ukraine Ukraine
5.3%Kuwait Kuwait
3%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 156
Вчора: 406
Цього тижня: 562
Минулого тижня: 2636
Цього місяця: 11282
Минулого місяця: 14572
Всього: 1140168


Новини
Співробітники науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності з учнями ЗОШ № 62 м. Кривого Рогу провели виховну годину з вивчення правил дорожнього руху

На початку нового навчального року з метою відновлення навичок, пов'язаних з безпечною поведінкою на вулицях і дорогах, адаптації учнів загальноосвітніх навчальних закладів до транспортного середовища з 20 серпня до 20 вересня за ініціативи МВС України і спеціально уповноваженого органу виконавчої влади з питань освіти і науки в усіх регіонах України проводяться профілактичні заходи «Увага! Діти на дорозі!».

Сумна статистика дитячого дорожньо-транспортного травматизму не дозволяє применшити значущості цих профілактичних заходів, адже автошляхах нашої держави продовжує траплятися чимала кількість пригод. З початку 2017 року під колесами автомобілів загинуло 111 та отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості майже 3000 дітей.

Питання безпеки дітей на вулицях та дорогах набувають особливої гостроти саме на початку вересня, коли школярі після літнього відпочинку знову потрапляють у бурхливий процес дорожнього руху та не завжди вміють правильно поводитись у незвичних ситуаціях.

Донецький юридичний інститут, як провідний виш системи МВС України, що опікується питаннями забезпечення транспортної безпеки, поряд з підрозділами Національної поліції активно долучився до проведення профілактичних заходів «Увага! Діти на дорозі!».

Детальніше...
 
Курсанти-першокурсники ДЮІ розпочали товариські ігри з футболу у м. Маріуполі

Продовжуючи добрі традиції товариських футбольних матчів, курсанти 1-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України Донецького юридичного інституту МВС України у м. Маріуполі 14 вересня розпочали товариські ігри з футболу у м. Маріуполі. У першій грі курсанти зійшлися у спортивній боротьбі зі слухачами Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» інституту.

Завдяки повному набору (по 11 гравців у кожній команді), спортсмени мали змогу вирішити хто з них найкращий саме на великому полі. Футбольна битва розпочалася о 17 годині і тривала до самих сутінків. За грою спостерігали: представники науково-педагогічного складу ДЮІ, керівництво курсу, слухачі «Академії поліції» та наші курсанти, які вболівали за своїх друзів. На протязі всієї гри лунали кричалки, побажання звитяги, заклики на підтримку своїх команд.

Детальніше...
 
Вітаємо професора кафедри адміністративно-правових дисциплін, доктора юридичних наук, доцента Олександра Юрійовича Макаренка з ЮВІЛЕЄМ!

Вітаємо професора кафедри адміністративно-правових дисциплін, доктора юридичних наук, доцента Олександра Юрійовича Макаренка з ЮВІЛЕЄМ!

Шановний Олександре Юрійовичу!

У цей ясний день прийміть найтепліші привітання з нагоди Вашого ЮВІЛЕЮ!

Колектив Донецького юридичного інституту щиро пишається Вами. Ви – людина, яка вміло поєднує у своїй професійній діяльності талант педагога й наставника. Ваша потужна практична та наукова база надала можливість, за нетривалий час, здобути повагу поміж студентів та всього колективу вишу. Притаманні Вам висока кваліфікованість, щира людяність, порядність та відкритість є саме тими рисами, які забезпечують Вам авторитет серед колег, студентів та слухачів. а харизма та відмінне почуття гумору завжди заряджали позитивом усіх оточуючих.

Детальніше...
 
Особливості підготовки юристів у ДЮІ МВС України

Часто у випускників юридичних факультетів виникає проблема відсутності практичних навичок. Тому, важливе значення для організації і здійснення практичної підготовки студентів належить все ж таки проходженню практики під час навчання у ВНЗ. Метою практики є закріплення і розширення теоретичних знань по вивчених дисциплін, набуття практичних навичок, збір, узагальнення та аналіз практичних матеріалів.

Окремо маємо визначити саме практику в адвокатурі, оскільки адвокатська діяльність здійснюється на принципах верховенства права, законності, незалежності, конфіденційності та уникнення конфлікту інтересів.

Адвокатура функціонує в певній системі державних і суспільних механізмів і покликана сприяти захисту правових інтересів громадян насамперед цього суспільства й держави, вона відіграє фундаментальну роль для встановлення та підтримання верховенства права й захисту прав людини.

Детальніше...
 
День медичних знань проведено з курсантами-першокурсниками у м. Маріуполі

Пропаганда здорового способу життя, цінності здоров’я є одним з традиційних напрямів  виховної роботи з курсантами, студентами та слухачами нашого інституту. Саме тому фахівцями інституту, які забезпечують освітньо-виховну діяльність курсантів першого курсу ДЮІ на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» спільно з медико-санітарною частиною інституту проведено День медичних знань.

З метою якісного проведення заходу лікарем медико-санітарної частини інституту Наталією Петрівною Тузовою на День медичних знань була запрошена методист Маріупольського міського центру здоров’я Тетяна Євгенівна Кучинова.

Про необхідність формування цінності здоров’я для майбутніх правоохоронців на початку заходу зазначив доцент кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права Сергій Петрович Пекарський, також про заходи, які проводяться з пропаганди здорового способу життя серед першокурсників в інституті  у м. Маріуполі зазначила лікар медико-санітарної частини інституту Наталя Петрівна Тузова.

Детальніше...
 
Урочиста церемонія вручення погонів першокурсникам та складання Клятви курсанта Донецького юридичного інституту

15 вересня 2017 року свої перші погони одягнули першокурсники Донецького юридичного інституту МВС України, які є представниками багатьох регіонів нашої держави. Завдяки проведенню якісної системної профорієнтаційної роботи науково-педагогічного складу навчального закладу 125 хлопців та дівчат, представників Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Луганської, Кіровоградської, Харківської, Чернігівської та Черкаських областей поповнили ряди курсантів вишу-переселенця. Вже через декілька років вони поповнять лави офіцерів Національної поліції України у підрозділах органів досудового розслідування, кримінальної поліції та превентивної діяльності.

Вже третій рік поспіль ДЮІ готує курсантів для всієї України на теренах Криворіжжя. Станом на сьогоднішній день у навчальному закладі навчаються 425 поліцейських та працівників територіальних підрозділів Національної поліції України з різних областей. У 2017 році виш набрав на бюджетну форму навчання 175 курсантів, із них 125 навчається в м. Кривий Ріг, а 50 – в м. Маріуполі.

Вперше в історії навчального закладу, у 2017 році, започаткована традиція складання Клятви курсанта першокурсниками. І символічним є те, що першими її склали курсанти ДЮІ на Донеччині.

Детальніше...
 
Вітаємо генерала поліції 3 рангу Миколу Олександровича Семенишина з призначенням на посаду начальника Головного управління Національної поліції в Донецькій області

Вітаємо генерала поліції 3 рангу Миколу Олександровича Семенишина з призначенням на посаду начальника Головного управління Національної поліції в Донецькій області

Микола Семенишин народився 25 листопада 1969 року на Хмельниччині. Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 1990 році міліціонером взводу патрульно-постової служби в місті Кам’янець-Подільському Хмельницької області. Згодом працював у підрозділах карного розшуку та на керівних посадах підрозділів правоохоронних органів Західної України. У 2010 році пішов на пенсію за вислугою років. На пенсії працював заступником голови правління ПАТ "СУППР" у Києві. У 2012 році очолив київське комунальне підприємство "СУППР". Після Революції гідності ветерани органів внутрішніх справ запропонували повернутися в органи УМВС. Погодився і подав свою кандидатуру на розгляд кадрової комісії УМВС Хмельницької області. З 2014 року призначений спочатку в. о. начальника УМВС в Івано-Франківській області, а потім начальником УМВС в Івано-Франківській області. З 2015 року — начальник ГУНП в Хмельницькій області.

Детальніше...
 
Вітаємо полковника поліції Віталія Вікторовича Невгада з призначенням на посаду заступника Голови Національної поліції України

Вітаємо полковника поліції Віталія Вікторовича Невгада з призначенням на посаду заступника Голови Національної поліції України

До цього часу Віталій Невгад обіймав посаду начальника Головного управління Нацполіції в Донецькій області. Він приїхав на Донеччину в найважчі часи і доклав максимум зусиль, аби сформувати потужний колектив слідчих, які зараз документують наслідки обстрілів.

Одразу після закінчення у 1998 році Української академії внутрішніх справ за спеціальністю «правознавство» працював 3 роки слідчим та старшим слідчим Білоцерківського міського управління Головного управління МВС України в Київській області, після чого очолив лінію слідства у вищезазначеному управлінні.

У 2010 році був призначений першим заступником начальника слідчого управління Головного упpавлiння МВС Укpаїни в Київськiй областi, де працював до початку терористичної агресії.

Детальніше...
 
Вітаємо колектив та вихованців юридичного ліцею ім. Ярослава Кондратьєва з 17 річницею

Вітаємо колектив та вихованців юридичного ліцею ім. Ярослава Кондратьєва з 17 річницею 1

Шановний директор, колеги та вихованці!

Прийміть щирі вітання з 17 річницею офіційного відкриття юридичного ліцею імені Ярослава Кондратьєва – унікального навчального закладу, який став другим домом для юнаків та дівчат, що вирішили продовжити справу батьків – захищати закон і порядок, територіальну цілісність України.

Детальніше...
 
Тренінг адаптації зі студентами юридичного факультету

В сучасних умовах формування постіндустріального інформаційного суспільства вагомого значення набувають цінності самореалізації майбутніх професіоналів. Сучасна вища освіта покликана вирішувати дослідницькі завдання, які будуть сприяти досягненню високих сходинок професійної майстерності майбутніх спеціалістів. Особливої актуальності в наш час набуває проблема дослідження психологічних особливостей розвитку професійної спрямованості майбутніх фахівців у вищому навчальному закладі, яка поєднує два аспекти соціального розвитку особистості: діяльнісний та особистісний. Вони є основними передумовами їхньої подальшої успішності в професійній діяльності: вибір професії за інтересом та здібностями, розвиток вольової та цілеспрямованої поведінки, уявлення мети майбуття у вигляді професійного «Я-образу», формування професійних рис характеру, гуманістичної спрямованості у відношеннях з іншими, вмінь співпрацювати, спілкуватися у діалозі й згуртовуватися у професійній групі, формувати світогляд.

12 вересня 2017 року науковий співробітник науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності ДЮІ МВС України Когут Олександра Олександрівна провела тренінг адаптації з першокурсниками юридичного факультету.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 4 з 368
Ми у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08
телефон/факс: (0564) 92 95 19

Приймальня
(0564) 92 94 92

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval