Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Новини за календарем
2018
Лютий
Пн295121926
Вт306132027
Ср317142128
Чт1815221
Пт2916232
Сб31017243
НД41118254
Про інститут
Статистика відвідувань


75.2%Ukraine Ukraine
5.1%Kuwait Kuwait
3.3%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.2%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 544
Вчора: 421
Цього тижня: 544
Минулого тижня: 3667
Цього місяця: 9826
Минулого місяця: 11120
Всього: 1203591


Новини
Спеціальна фізична підготовка курсантів у м. Маріуполі

Підготовка майбутніх правоохоронців – поліцейських передбачає набуття навичок всебічної фізичної підготовленості, володіння прийомами фізичного впливу та навичками самозахисту, здатних ефективно вирішувати оперативно-службові завдання, стійко переносити нервово-психологічні та фізичні навантаження без зниження професійної працездатності, тощо. Своєю чергою професіограма співробітника Національної поліції України передбачає рівень фізичної підготовленості, що визначається ступенем розвитку основних рухових якостей і володіння на рівні рухових навичок необхідною кількістю універсальних технічних дій, які можуть  використовуватися під час виконання службових обов’язків у випадках застосування до правопорушників заходів фізично-примусового впливу у випадках передбачених діючими законодавчими нормами.

Детальніше...
 
Курсант Донецького юридичного інституту виборов перемогу на Чемпіонаті з греко-римської боротьби

9 лютого 2018 року відбувся Чемпіонат Дніпропетровської області з греко-римської боротьби серед спортсменів до 23-х років.

До Дніпропетровська з'їхалося близько 100 найсильніших борців України. Одним із ста найкращих виявився курсант Донецького юридичного інституту МВС України, який навчається на другому курсі факультету №1 – Гончаров Святослав. На змаганнях борці продемонстрували справжній спортивний азарт і чудову техніку. Талановитий борець греко-римського стилю Гончаров Святослав здобув перемогу та став чемпіоном у ваговій категорії до 67 кілограм.

Детальніше...
 
15 лютого відзначається свято Стрітення Господнього

15 лютого, на сороковий день після Різдва Христового, православні віруючі відзначають велике християнське свято – Стрітення Господнє або принесення до Єрусалимського храму Господа нашого Ісуса Христа. В народі його ще називають "Стрічання", "Громиця", "Зимобор"

Це свято входить своєї датою в християнський календар, як один з найзначніших пам’ятних днів, які відзначаються усім християнським співтовариством протягом майже двох тисячоліть і стоїть в одному ряду з такими важливими подіями, як Різдво Христове, Хрещення Господнє, Великдень і т. д. Подія, яка відзначається 15-го лютого, на 40-ий день після того, як Христос був народжений в наш світ Дівою Маріє...

Стрітення Господнє – дуже важливий день для християн, і святкують його всі православні. Це особливий день, він знаменує собою поєднання Старого і Нового завіту. У народі цей день означає зустріч зими і весни, холоднечі і тепла.

Детальніше...
 
У Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України відбувся урочистий випуск та складання Присяги слухачами Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції»

14 лютого у Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України відбувся урочистий випуск та складання Присяги слухачами  Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України. Поліцейські патрульної поліції вже 15 лютого приступлять до своїх професійних обов’язків. 26 слухачів успішно завершили навчання на курсах первинної підготовки поліцейських, яких вперше прийнято в підрозділи поліції. Попередньо всі вони пройшли суворий відбір: тестування на знання законодавства, перевірку рівня фізичної підготовки, психологічне тестування та співбесіду. Поліцейські патрульної поліції з 23 жовтня 2017 року почали фахову підготовку у м. Маріуполі за своєю спеціалізацією. Вивчення багатьох предметів передбачало і практичну складову щодо виробки умінь і навиків з протидії злочинності. 26 слухачів з Управлінь патрульної поліції в Донецькій області, міст Краматорська та Слов’янська успішно подолали всі ці випробування та довели: вони готові та гідні заступити на службу, готові служити та захищати.

Відкрився урочистий захід, присвячений випуску та складанню Присяги на вірність Українському народові, внесенням Державного Прапору України прапороносною групою.

Детальніше...
 
Вітаємо завідувача редакційно-видавничого відділення відділу організації наукової роботи інституту Оксану Іванівну Рутвян з Днем народження!

Шановна Оксано Іванівно!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Детальніше...
 
До складу Молодіжного парламенту м. Маріуполя презентовано представника курсантсько-студентського самоврядування інституту

Впровадження демократичних інститутів у розвиток громадянського суспільства не можливе без активної участі громадян у всіх сферах розвитку місцевого самоврядування. Своє чергою, ректор інституту, професор Віктор Бесчастний акцентує увагу на розвитку курсантсько-студентського самоврядування в інституті та активній участі молоді інституту в реалізації різних соціальних проектів. Це передбачає розвиток активних ініціатив серед курсантів, студентів та слухачів інституту.

Отже, з метою забезпечення залучення молоді до вирішення питань, пов’язаних із життям молоді та їх участю в усіх сферах життя суспільства, проведення інформаційно-навчальної роботи серед молоді та консолідації молодіжного руху у м. Маріуполі, а також здійснення громадянського контролю за діяльністю виконавчих органів Маріупольської міської ради, створюється консультативно-дорадчий представницький орган з питань молодіжної політики – Молодіжний парламент.

13 лютого відбулося чергове засідання виборчої комісії Молодіжного парламенту м. Маріуполя. Засідання проходило під керівництвом голови постійної комісії з питань освіти і науки, духовності, молодіжної політики, справ сім'ї, культури і спорту, депутата Володимира Курського.

Детальніше...
 
Курсанти Донецького юридичного інституту знайомляться з історією Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції»

Курсанти 1-го курсу Донецького юридичного інституту, які навчаються в м. Маріуполі з користю проводять свій вільний час, розширюють свій світогляд та дізнаються багато нового та цікавого про професію поліцейського.

Так, 9 лютого, майбутні правоохоронці завітали до музею Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції». Невеличке, але затишне приміщення представляє історію закладу, який готував міліціонерів, а нині готує поліцейських. У ході екскурсії, яку проводила Світлана Іванівна Матусар, можна було побачити формений одяг різних років і навіть країн, виставочну експозицію з зображеннями навчального процесу різних років, керівниками закладу у різний період, макет будівлі, численні нагороди, а також меморіальну дошку з іменами тих, хто боронив нашу державу, м. Маріуполь і навчальний заклад. Окрім того, курсантам було доведено інформацію про те, що багато поліцейських, які займають нині керівні посади ‑ випускники Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» різних років. Яскравий приклад цьому ‑ очільник поліції Донеччини, генерал поліції третього рангу Микола Олександрович Семенишин, який теж починав свій професійний шлях саме з Маріуполя.

Детальніше...
 
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

У Слов’янському відділі поліції презентовано Донецький юридичний інститут МВС України

 

Детальніше...
 
Дозвілля курсантів Донецького юридичного інституту МВС України

На днях, за ініціативою керівництва факультету №1 і за творчої підтримки працівників бібліотеки інституту серед курсантів першого курсу Факультету № 1 було проведено інтелектуальну гру Квест. Стимулювати юридичне самовдосконалення курсантів,створити умови до реалізації й розвитку інтелектуально обдарованої молоді, учити упевнено демонструвати свої знання, розвивати логічне мислення, пізнавальний інтерес, пам'ять, швидку реакцію, вміння орієнтуватися в юриспруденції, виховувати повагу та толерантне ставлення до опонентів (співрозмовників) саме таку мету ставили перед собою організатори спортивно-інтелектуального змагання, основою якого є послідовне виконання заздалегідь підготовлених завдань командами.

Детальніше...
 
День святого Валентина: історія виникнення свята 14 лютого

День Святого Валентина ще іменують Днем усіх закоханих. Свято — неофіційне і не є вихідним, проте активно відзначається молоддю щорічно 14 лютого. День Валентина прийшов до нас з-за кордону і дуже скоро став одним з найпопулярніших молодіжних свят.

Як і всі давні свята, День Святого Валентина оповитий шлейфом малозрозумілих і часом суперечливих один одному легенд. Всі вони сходяться лише в одному - витоки цього прекрасного свята слід шукати в історії стародавньої Римської Імперії. Вчені говорять про те, що саме в цей час наставав римський Новий рік, що співпадає у римлян з початком весни. Як і всі люди, римляни любили повеселитися і відзначали настання Нового року пишними святами, уявленнями і гуляннями.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 3 з 435
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval