Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Новини за календарем
Про інститут
Статистика відвідувань


74.9%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.4%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.5%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 93
Вчора: 310
Цього тижня: 93
Минулого тижня: 3604
Цього місяця: 12651
Минулого місяця: 14570
Всього: 1250378


Новини
Участь представників вишу-переселенця у VІІ Міжнародних наукових Кирило-Мефодіївських читаннях

19 травня у стінах Криворізького академічного міського театру драми та музичної комедії ім. Тараса Шевченка відбулися Кирило-Мефодіївські читання, присвячені вшануванню Міжнародного Дня слов’янської писемності й культури.

Проблема духовності залишається актуальною у всі часи. Це глибоко усвідомлювали давні подвижники, проповідники християнських істин у слов’янському світі Рівноапостольні Кирило і Мефодій. Їх імена навіки вписані в історію людства і пов’язані з появою слов’янського алфавіту, з розвитком слов’янської писемності, з поширенням православ’я серед слов’янських народів. Саме вони створили букви кириличної абетки, що стала основою для письма більш ніж п’ятдесяти народів. Завдяки цілеспрямованості і непохитній вірі в християнські цінності, яка спиралася на великі знання, Кирило і Мефодій змогли перекласти книги Святого Письма слов’янською мовою, що зробило можливим проведення богослужінь рідною для слов’ян мовою і сприяло наверненню в православну віру багатьох народів.

Цього року ми святкуємо 1030-ліття хрещення Русі князем Володимиром Великим. Неможливо переоцінити значення цієї події в історії нашого народу. Митрополит Іларіон порівнює християнську віру із сонячним сяйвом, яке освітило народу шлях до спасіння. Всещедрий і милостивий Господь справдив щиру молитву князя Володимира, Духом Святим утвердивши наших предків у вірі, не залишаючи їх без своєї благодатної помочі на всіх етапах їхньої, не раз гіркої, історії.

Детальніше...
 
Курсанти факультету № 1 Донецького юридичного інституту відвідали виставку художніх робіт криворізької родини Рябоконь-Агеєнко

У міському історико-краєзнавчому музеї проходить виставка художніх робіт відомої криворізької родини Рябоконь-Агеєнко. Виставка являє собою роботи семи художників трьох поколінь, під тематичною назвою “Рідному місту присвячується...”, що присвячена Дню народження міста Кривого Рогу. Експозицію виставки складають роботи в жанрі живопису, присвячені рідному місту — в основному, міські ліричні пейзажі та натюрморти Миколи Рябоконя, Анастасії Чеботарьової — молодої талановитої художниці, онуки майстра, Сергія, Романа та Івана Агеєнків. Представлений, також, цикл робіт доньки Миколи Рябоконя — художника-аматора Світлани Агеєнко. Не можливо не звернути увагу і на творчі роботи ще одного самодіяльного художника — Людмили Петрівни Рябоконь, дружини майстра. Тут і ліричні пейзажі, і художній розпис по склу.

В залах музею представлені  цікаві творчі роботи  ще одного  яскравого і самобутнього представника сімейної династії - молодого художника Івана Агеєнка, онука М.Рябоконя. Це графічні портрети видатних історичних особистостей, комічні шаржі, живописні портрети.

Детальніше...
 
Викриття неправди в показаннях: навчаємося в грі

Під час допиту свідків (потерпілих) або обвинувачених (підозрюваних) в їхніх показаннях можливе використання перекручень, які є наслідком свідомої неправди. Попередження, виявлення та усунення таких перекручень є важливим завданням слідчого при допиті. У вивченні особи допитуваного істотну допомогу слідчому може надати фахівець-психолог.

16 травня науковий співробітник НДЛ ПППД ДЮІ МВС України, кандидат психологічних наук Когут Олександра провела тренінг з курсантами факультету №1 (факультет підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України) на тему: «Істина чи омана». Використання спеціальних знань у галузі психології і проведення допиту є досить ефективним.

Детальніше...
 
Працівники та курсанти вишу-переселенця відвідали ювілейний концерт зразкового театру сучасної хореографії «Гармонія», присвячений його 20-річчю

19 травня 2018 року представники та курсанти Донецького юридичного інституту МВС України, на чолі з ректором інституту, професором Віктором Бесчастним відвідали звітний ювілейний концерт зразкового театру сучасної хореографії «Гармонія», присвячений його 20-річчю, який відбувся в ДК «Мистецький». У цей день окрім святкування ювілею, колектив театру хореографії підтверджував звання зразкового.

Символічним є те, що урочиста подія співпала зі святкуванням Дня Європи в Кривому Розі. Керівник зразкового театру сучасної хореографії «Гармонія» Наталія Бокулева, яка одночасно є й координатором Словацько-Українських форумів зі сторони України, неодноразово, за дієвої підтримки директора Словацько-Європейського культурного товариства «FEMAN», Уповноваженого міста Кошице по розвитку співпраці з Україною Едуарда Бураша, організовувала міжнародні концерти ансамблю «Гармонія» в м. Кошице (Словацька Республіка). У зв’язку з цим пан Едуард особисто відвідав ювілейний концерт та висловив слова подяки колективу за вагомий внесок керівництва «Гармонії» у розвиток духовного потенціалу підростаючого покоління, забезпечення розвитку національної культури та мистецтва, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм.

Детальніше...
 
Курсанти 1-го курсу факультету №2 відзначили день Європи

19 травня в Маріуполі відзначався День Європи. З нагоди даного свята курсанти факультету №2 Донецького юридичного інституту відвідали парк культури та відпочинку ім. Гурова, де прийняли безпосередню участь у фестивалі.

Як відзначають у мерії міста Маріуполь, до участі у фестивалі «День Європи» залучено велику кількість партнерів та волонтерів. Передбачені ігри і матеріали для майстер-класів і ще безліч цікавих розваг, сюрпризів і подарунків. Все це для того, щоб кожен на фестивалі зміг знайти собі заняття до душі.

Детальніше...
 
Привітання проректора інституту полковника поліції Миколи Анатолійовича Панченко від директора Департаменту персоналу, організації освітньої і наукової діяльності Геннадія Олександровича Доскевича

 
Вітаємо проректора інституту, кандидата юридичних наук, полковника поліції Миколу Анатолійовича Панченко з Ювілеєм!

Шановний Миколо Анатолійовичу!

Прийміть найсердечніші і найтепліші вітання з нагоди Вашого Ювілею!

Свого часу Ви зробили чималий внесок для укріплення та відновлення традицій Державної автомобільної інспекції міста Кривий Ріг. Чималий досвід роботи, на ряду з неабиякими організаторськими здібностями та високим професіоналізмом наразі широко використовуєте в престижній, проте вкрай відповідальній посаді – проректора Донецького юридичного інституту МВС України, успішно спрямовуючи роботу відомчого вишу на формування майбутнього покоління офіцерів Національної поліції України.

Детальніше...
 
В Україні розпочався загальнонаціональний Тиждень безпеки дорожнього руху

У межах Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020, проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН №64/255 від 10.05.2010, за ініціативи Міністерства охорони здоров’я України та за участі Міністерства внутрішніх справ, Міністерства інфраструктури, Міністерства освіти і науки, інших міністерств та відомств, наукового середовища, Всесвітнього банку, Всесвітньої організації охорони здоров'я, міжнародних та вітчизняних організацій, з 21 по 27 травня 2018 року в Україні буде проводитись Тиждень безпеки дорожнього руху.

Головна мета Тижня полягає в об'єднанні зусиль державних органів, бізнесу, громадських організацій, наукової спільноти, засобів масової інформації та усього суспільства, на виконання державних і міжнародних програм з безпеки дорожнього руху та задля пропаганди важливості дотримання правил дорожнього руху усіма його учасниками.

Державним підприємством «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» Міністерства охорони здоров’я України, який виступає координатором Тижня, розроблено загальноукраїнський план заходів.

Детальніше...
 
Імідж-аутопрезентація починається з «Я-презентації»

Для того, щоб нам було легше за все вважатися такими,

якими ми є насправді, ‒ хоча найважливіше те,

щоб ми були такими, якими хочемо бути,

все-таки необхідно викласти деякі настанови.

Марк Тулій Цицерон

Проведення імідж-аутопрезенації полягає в тому, що слухачам пропонується творчо уявити себе у новому амплуа, оскільки минуле – це вже здобута й досягнута реаль, більше уваги приділяється новому Я. Хто Ви у майбутньому? Яке творче ім’я Вам властиве? Учасники коротенько розповідають про себе: чим займаються, що досягнено, до чого прагнуть; свої спрямування, уподобання і т.д. Чи поєднуєте Ви реальні справи з перспективою? Чи даєте собі та своїм справам нову версію? Конструюючи своє нове Я і новий статус із заявленим іміджем можна пофантазувати, цим самим, фактично, учасники починають формувати свій власний імідж. Впевнено і змістовно виступати в аудиторії, бути аргументовано-переконливим на перемовинах, виглядати зображально-логічним на презентації, це те чому можна навчитися в процесі тренінгових занять.

Детальніше...
 
Донецький юридичний інститут на святкуванні Дня Європи у Кривому Розі представив співпрацю з Європейським Союзом (ФОТОЗВІТ)

День Європи в Україні відзначають у третю суботу кожного травня. Основна ідея загальноєвропейського Дня – кожний мешканець континенту, незалежно від своєї національної належності і громадянства, має відчути себе вільним у «Європейському домі».

Відзначення Дня Європи в нашій державі – це підтвердження єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а і за духом, історією, спільними цінностями, адже український народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації.

З нагоди Дня Європи у Кривому Розі 19 травня, у парку ПК «Тернівський» відбувся масштабний «Єврофест» – перший міжнародний фестиваль байкерів, особливості культури європейських країн, виступи спортсменів, різні квест- і шоу-програми – все це та багато іншого підготували цьогоріч для криворіжців та гостей свята.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 3 з 477
Онлайн реєстрація для вступників освітнього ступеня "магістр"
mag
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval