Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Новини за календарем
2018
Червень
Пн284111825
Вт295121926
Ср306132027
Чт317142128
Пт18152229
Сб29162330
НД31017241
Про інститут
Статистика відвідувань


74.8%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.6%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 13
Вчора: 465
Цього тижня: 2655
Минулого тижня: 3356
Цього місяця: 10448
Минулого місяця: 14189
Всього: 1262645


Новини
В ДЮІ МВС України на ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції обговорили актуальні питання кримінального права та процесу України

Наша держава на сьогоднішній день знаходиться на шляху реформування системи кримінальної юстиції. У таких умовах відбуваються суттєві зміни не тільки законодавства, а й основних інститутів кримінального права та процесу. З’являються нові інститути, суттєво змінюються старі.

На сьогоднішній день актуальними питаннями кримінального права та процесу залишаються: визначення кримінальних проступків, особливості проведення кримінальних проваджень за цією категорією справ; взаємоузгодженість положень кримінального матеріального та процесуального законодавства, визначення системи та особливості застосування альтернативних покаранню заходів кримінально-правового впливу, особливості проведення окремих слідчих (розшукових) дій.

Саме з метою обговорення актуальних питань кримінального права та процесу у стінах Донецького юридичного інституту МВС України відбулася ІV всеукраїнська науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВА ТА ПРОЦЕСУ».

Детальніше...
 
У стінах ДЮІ МВС України відбувся черговий випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації (м.Кривий Ріг)

Відповідно до «Положення про організацію післядипломної освіти працівників Національної поліції», затвердженого наказом Міністерства внутрішніх справ України від 24.12.2015 року № 1625, працівники поліції не рідше одного разу на три роки проходять підвищення кваліфікації.

Донецький юридичний інститут МВС України, як заклад вищої освіти зі специфічними умовами навчання, здійснює підвищення кваліфікації для категорії «патрульна поліція», які стартували в стінах вищу-переселенця у квітні 2018 року.

Детальніше...
 
Перший проректор інституту в ефірі ТРК «Рудана» розповів про адаптацію тимчасово переміщених закладів вищої освіти

Від початку конфлікту на cході України половина жителів Донбасу стали біженцями чи внутрішніми переселенцями. Понад 1 мільйон жителів Донецької і Луганської областей, а також Криму стали переселенцями всередині країни, та вже на території України зіткнулися з рядом проблем, які і нині повною мірою не врегульовані.

На жаль, не лише у жителів виникали проблеми з переміщенням, а й у вишів, які вимушені були покинути непідконтрольну територію. Серед таких навчальних закладів і Донецький юридичний інститут МВС України, який, відповідно до наказу Міністерства внутрішніх справ  України № 1010 від 30.09.2014 року було передислоковано до м. Кривий Ріг, де виш-переселенець і до нині забезпечує освітню та наукову діяльність. Та незважаючи на труднощі, які виникали в нових умовах, навчальному закладу вдалося не лише зберегти своє добре ім’я, а й примножити здобутки на Криворіжжі.

Детальніше...
 
Вийшов у світ підручник «Кримінальне право України: Загальна частина», який поповнив скарбничку навчальної літератури інституту

Підготовка висококваліфікованих юристів, особливо у сфері кримінальної юстиції, співробітників правоохоронних органів неможлива без оволодіння знаннями щодо загальних положень кримінального права, які є фундаментом для засвоєння знань з Особливої частини кримінального права.

Не дивлячись на відносну сталість основних інститутів Загальної частини кримінального права, реформування системи кримінальної юстиції, розвиток кримінального законодавства обумовлюють необхідність перегляду деяких базових інститутів кримінального права, дослідження нових кримінально-правових інститутів та явищ. Ураховуючи це, авторським колективом, до якого увійшли науковці інституту, адвокати, та експерти у галузі кримінального права під загальним керівництвом ректора Донецького юридичного інституту МВС України доктора юридичних наук, професора, Заслуженого юриста України Бесчастного Віктора Миколайовича та професора кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права Національної академії внутрішніх справ доктора юридичних наук, професора, Заслуженого юриста України Джужи Олександра Миколайовича було вирішено підготувати підручник «Кримінальне право: Загальна частина» для використання його в навчальному процесі.

Детальніше...
 
18 червня професійне свято відзначають дільничні офіцери поліції

Найчисельніший загін української поліції - дільничні - 18 червня, згідно з наказом Міністра внутрішніх справ України, відзначають своє професійне свято. Саме дільничні офіцери поліції мають найбільше функціональних обов'язків та своєю багаторічною службою заслужили авторитет та повагу людей.

Професія дільничного по праву вважається однією з найвідповідальніших та найважчих, оскільки посадові обов’язки таких поліцейських дуже різноманітні. Це захист прав та законних інтересів громадян від протиправних посягань, охорона громадського порядку, профілактична робота тощо.

Детальніше...
 
Психологічний тренінг в ДЮІ МВС України: «Імідж працівників відділення кадрового забезпечення»

Психологічні тренінги зі службовцями практичних підрозділів Національної поліції в Донецькому юридичному інституті тривають. 8 червня 2018 року старший психолог СКЗ КВП ГУНП в Дніпропетровській області, підполковник поліції Кендиш Олена, старший лейтенант поліції Слащиліна Анна та науковий співробітник ДЮІ МВС України, кандидат психологічних наук Когут Олександра провели тренінг на тему: «Імідж працівників відділення кадрового забезпечення».

Людська душа потребує взаємодії та постійного єднання зі світом. Взаємодія у групі – важливий комунікативно-діловий аспект спілкування. Встановлювати контакт, приймати та визнавати цінність кожного учасника групи, разом навчатися, співпрацювати – важливі колективні цінності колективу з гарним іміджем. Імідж є одним із найпотужніших механізмів впливу на аудиторію.

Детальніше...
 
Наукові фахові видання поповнили фонд загальної бібліотеки інституту

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки – класичний потужний заклад вищої освіти.

Свою історію навчальний заклад почав з 1940 року, коли було утворено Луцький державний учительський інститут. 135 студентів-першокурсників – так стартував виш у освітянське життя. Крок за кроком впевнено навчальний заклад здобував гідне місце серед закладів вищої освіти на українському просторі.

На сьогодні це потужний виш, що відповідає статусу класичного. Це визначили авторитетні комісії, які акредитували його найвищим IV рівнем.

Лесин університет відзначено чисельними нагородами на всеукраїнському та міжнародному рівнях.

Детальніше...
 
Курсанти факультету № 2 інституту прийняли участь в урочистих заходах та військовому параді, присвяченому четвертій річниці звільнення Маріуполя від проросійських терористів

13 червня 2014 року добровольці батальйону «Азов» за підтримки побратимів з «Дніпра 1» та бійців Національної гвардії, об’єднані прагненням відстояти незалежність та єдність нашої держави провели успішну бойову операцію та звільнили Маріуполь від проросійських терористів.

З метою вшанування визволителей, захисників Маріуполя та українського Донбасу 16 червня 2018 року в м. Маріуполі пройшли урочисті заходи та військовий парад. В колоні різних родів військ крокували і курсанти першого курсу факультету № 2 Донецького юридичного інституту МВС України. Зведений загін курсантів 106-го та 107-го навчальних взводів очолив проректор інституту, капітан поліції Денис Нестеров. Військова колона урочисто зайшла на площу Свободи, де проходив мітинг. Визволителей Маріуполя вітали почесні гості: міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш, заступник Голови Національної поліції України генерал поліції другого рангу В’ячеслав Аброськін, народний депутат України Сергій Тарута, мер міста Маріуполя Вадим Бойченко, перший командир полку «Азов» Андрій Білецький та інші почесні гості.

Детальніше...
 
Поповнення фонду бібліотеки вишу-переселенця

Увага! Пропонується унікальний носій інформації – книга. Інформація передається в мозок безпосередньо через очі.

Ми живемо в епоху впливу на читання нових технологій. Основним «суперником» паперової книги на сьогодні бачаться електронні носії інформації.

Не будемо зменшувати важливість жодного джерела розвитку і вдосконалення інтелекту та розуму людини. Кожен носій інформації має право на життя і має свого користувача. Ніщо не вічне в світі. Все має початок і кінець. Проте, немає межі для вдосконалення. Знань не може бути забагато. Не може бути забагато книг у бібліотеці.

Детальніше...
 
Науково-дослідна лабораторія з проблемних питань правоохоронної діяльності Донецького юридичного інституту МВС України проводять заняття з психології з патрульними поліцейськими

Патрульна поліція України – це молода галузь нашого суспільства. Розвиток особистості у професії «патрульний поліцейський» є поступовим та систематичним. Професіонал повинен пройти певні етапи підготовки та загартованості в практичних умовах життєдіяльності. Отримати соціальне визнання непросто, адже суспільство повинно бути проінформованим і усвідомлено користуватися послугами патрульної поліції. Очікування мають бути реалістичними. Вимоги до патрульних поліцейських високі, часу для підготовки професіонального рівня виконання службових обов’язків замало. То ж курси підвищення кваліфікації для патрульної поліції є затребуваними. Фахівці Донецького юридичного інституту залюбки діляться власним практичним та теоретичним досвідом. Зокрема, знаннями з практичної психології. Науковий співробітник НДЛ ПППД ДЮІ МВС України, к. психол. н. Когут Олександра Олександрівна спільно з факультетом №1 організували та провели тренінгові занять на теми: «Ефективна комунікація» та «Розвиток стресостійкості».

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 2 з 486
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval