Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Новини за календарем
2018
Березень
Пн265121926
Вт276132027
Ср287142128
Чт18152229
Пт29162330
Сб310172431
НД41118251
Про інститут
Статистика відвідувань


75%Ukraine Ukraine
5.1%Kuwait Kuwait
3.3%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.3%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 53
Вчора: 605
Цього тижня: 658
Минулого тижня: 3725
Цього місяця: 8994
Минулого місяця: 13826
Всього: 1217542


Новини
Донецький юридичний інститут МВС України став переможцем Всеукраїнського конкурсу на краще правниче видання

Упродовж лютого – березня 2018 року було оголошено Всеукраїнський конкурс на краще правниче видання, організатором якого виступили Всеукраїнська громадська організація «Асоціація українських правників» та Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ.

Мета конкурсу – виявлення та відзначення кращих видань, які всебічно та якісно забезпечують потреби освітнього процесу у закладах вищої освіти юридичного профілю. У конкурсі взяли участь представники 20-ти українських вишів. На розгляд конкурсної комісії було представлено понад 80 видань.

Донецький юридичний інститут МВС України взяв участь у конкурсі у трьох номінаціях «наукові видання», «навчальні видання», «періодичні видання». За результатами конкурсу фаховий збірник ДЮІ МВС України «Правовий часопис Донбасу» нагороджений дипломом ІІ ступеня у номінації «Періодичні видання».

Детальніше...
 
У Донецькому юридичному інституті МВС України проходить засідання регіонального круглого столу молодих вчених «Гуманітарні студії в сучасному світі» (АНОНС)

Сьогодні 16 березня у залі засідань Донецького юридичного інституту МВС України (Головний корпус, вул. Степана Тільги, 21) проходить засідання регіонального круглого столу молодих вчених «Гуманітарні студії в сучасному світі», присвячене проблемам і перспективам розвитку сучасного гуманітарного знання. Гуманітарні науки вчать розуміти та виражати себе, розуміти інших людей, знаходити з ними спільну мову, розуміти інші культури та епохи, толерантно ставитися до розмаїття світу, усвідомлювати цілі людства та хід історичного розвитку.

Основними завданнями роботи круглого столу є розгляд проблем взаємовідносин людини, суспільства і держави. Неабияку роль у розвитку держави відіграє її інтелектуальний потенціал. Саме тому особливо жваві дискусії точаться стосовно стратегії розвитку наукового, освітнього та культурного простору сучасної України. Не менше зацікавлення викликають і проблеми реалізації та захисту прав людини в сучасній Україні, участі молоді в розвитку сучасного суспільства, європейської та євроатлантичної інтеграції нашої держави, формування історичної пам’яті, національної ідентичності та ролі мови в цих процесах.

Детальніше...
 
Вітаємо Президента поліції готовності Баварії Вольфганга Зоммера з Днем народження

Детальніше...
 
Вітаємо провідного фахівця факультету № 1, капітана поліції Олександра Олександровича Миронова з Днем народження!

Шановний Олександре Олександровичу!

Від щирого серця прийміть вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Обравши для себе тернистий шлях служіння Українському народові, Ви залишаєтеся вірним Присязі та патріотом свого навчального закладу, адже самовіддано працюєте на розвиток рідного вишу за новим місцем його дислокації.

Детальніше...
 
Вітаємо викладача кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання Олексія Валерійовича Валівахіна з Днем народження!

Шановний Олексію Валерійовичу!

Прийміть найтепліші привітання з нагоди Вашого Дня народження!

Успішно закінчивши навчання на факультеті кримінальної міліції Юридичної академії МВС, Ви вирішили присвятити себе роботі з курсантами. Працюючи інспектором факультету кримінальної міліції Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Ви проявили себе талановитим наставником молоді, а будучи відповідальним, цілеспрямованим та кваліфікованим спеціалістом Ви завжди користувалися заслуженим авторитетом як серед курсантів, так і серед керівництва.

Детальніше...
 
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Виїзний День відкритих дверей Донецького юридичного інституту проведено в Нікольському районі Донецької області

 

Детальніше...
 
Патріотичне виховання курсантів – одне із пріоритетних завдань вишу

14 березня – День українського добровольця — свято, що відзначається в Україні від 17 січня 2017 року рішенням Верховної Ради. Його встановлено з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Березень 2014 року увійшов у новітню історію України завдяки фактичній анексії Криму. Крім того, в південно-східних регіонах України закликали до від’єднання від України. Саме у березні 2014 року прямо з Майдану перші добровольці вирушили на тренувальну базу у Нових Петрівцях, що під Києвом. Внесок першої хвилі добровольців важко переоцінити - саме добровольчі батальйони дали змогу провести мобілізацію і підготувати їм професійну заміну. Так розпочався бойовий шлях першого добровольчого батальйону.

Детальніше...
 
Вічна пам'ять Мамутову Валентину Карловичу, українському ученому-юристу, дійсному члену НАН України, директору Інституту економіко-правових досліджень НАНУ

15 березня 2018 року пішов з життя видатний український учений, Заслужений діяч науки і техніки України, дійсний член НАН України, директор Інституту економіко-правових досліджень НАНУ Мамутов Валентин Карлович.

Валентин Карлович народився 30 січня 1928 року в Одесі. Закінчивши Свердловський юридичний інститут, він розпочав професійну діяльність у Державному арбітражі при виконкомі Свердловської обласної ради. Очолював юридичні відділи Міністерства будівництва підприємств вугільної промисловості УРСР, Донецького раднаргоспу, Міністерства вугільної промисловості УРСР. Під його керівництвом у 1958-65 роках працювала правова секція техніко-економічної ради Донецького раднаргоспу.

У 1965 захистив докторську дисертацію, того ж року призначений заступником керівника Донецького відділення Інституту економіки АН УРСР. З 1969 року працював заступником директора Інституту економіки промисловості АН УРСР. 1972 року був обраний членом-корреспондентом АН УРСР, у 1988 році — обраний академіком АН УРСР.

Детальніше...
 
Вітаємо ректора Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка, доктора юридичних наук, професора, академіка Міжнародної Академії науки та практики організації виробництва Віталія Мар’яновича Комарницького з Днем народження!

Шановний Віталію Мар’яновичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Детальніше...
 
До Дня українського добровольця на факультеті № 2 проведено виховний захід «Мій вибір захищати Україну»

З метою підтримання традицій інституту з національно-патріотичного виховання заступником декана факультету № 2 Сергієм Пекарським та провідним фахівцем факультету № 2 Валерієм Солейко, спільно з представниками курсантського самоврядування факультету 14 березня 2018 року було проведено виховний захід серед курсантів факультету під гаслом – «Мій вибір захищати Україну».

На початку заходу було зазначено, що, враховуючи історичну спадщину нашого народу, розвиток руху добровольців, які стали на захист України у 2014 році відповідно до Постанови Верховної Ради України від 17.01.2017 № 4261 «Про відзначення Дня добровольця України» саме 14 березня визнано Днем добровольців України. Саме добровольчі батальйони весною – влітку 2014 року врятували незалежність України.

У ті буремні дні епіцентром подій стали міста Донецької та Луганської областей. Так, ще 5 березня 2014 року на підтримку незалежності і єдності України у м.Донецьку пройшов багатотисячний мітинг. 13 березня у м. Донецьку від рук сепаратистів загинув український патріот. Чотири роки тому 14 березня у м. Києві, прямо з Майдану Незалежності сотні бійців Самооборони Майдану вирушили на військовий вишкіл з метою зупинити наступ терористичного сепаратизму на український Донбас.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 2 з 446
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval