Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


72.5%Ukraine Ukraine
4.6%United States United States
4.5%Kuwait Kuwait
3.2%United Kingdom United Kingdom
2.7%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%France France
1.4%Poland Poland
1%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 485
Вчора: 1252
Цього тижня: 1737
Минулого тижня: 8438
Цього місяця: 21060
Минулого місяця: 20153
Всього: 1384935


Новини
Про стан дорожньо-транспортного травматизму в Україні

У першому півріччі 2018 року кількість дорожньо-транспортних пригод на автошляхах України у порівнянні з минулим роком зменшилась на 10,2% ‑ такі дані оприлюднила Патрульна поліції України на своєму офіційному сайті.

Проте число автомобільних аварій залишається вражаюче високим. Протягом шести місяців на території нашої держави трапилось 68776 ДТП, у тому числі 9965 з постраждалими, під час яких 1237 людей загинуло та 12847 отримали травми. На жаль, Україна продовжує займати лідируючі позиції серед європейських країн за рівнем смертності під час ДТП. У розрахунку на 1 мільйон населення в країнах ЄС цей показник становить у середньому 49 осіб, тоді як в нашій країні перевищує 80.

Враховуючи, що кількість населення середньостатистичного українського села складає 502 особи, можна констатувати, що за півроку внаслідок ДТП два з половиною села залишилось без мешканців, а жителі невеликого містечка потрапили на лікарняні ліжка.

Детальніше...
 
Вітаємо ректора Львівського державного університету внутрішніх справ України, кандидата юридичних наук полковника поліції Благуту Романа Ігоровича з Днем народження!

Вельмишановний Романе Ігоровичу!

Прийміть найтепліші вітання з Днем народження!

Детальніше...
 
Вітаємо Першого заступника голови фізкульторно-спортивного товариства "Динамо" України Коржа Віктора Петровича з Днем народження

Вельмишановний Вікторе Петровичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Прийміть щиру подяку за Ваш високий професіоналізм, цілеспрямованість і активну життєву позицію.

Детальніше...
 
Вітаємо економіста відділу матеріального забезпечення Донецького юридичного інституту Шувалову Карину Джапарівну з Днем народження!

Шановна Карино Джапарівно!

У цей радісний день прийміть найщирішіі вітання з Днем Вашого народження!

Детальніше...
 
Готуємося до нового 2018/2019 навчального року

До початку нового 2018/2019 навчального року залишилося менше місяця. Це вимагає проведення додаткових заходів з благоустрою прилеглої до навчальних корпусів території. Так м. Маріуполі проводяться заходи з благоустрою території, прилеглої до навчальних корпусів інституту за адресою вул. Луніна 89.

Детальніше...
 
Вітаємо з Днем народження генерала поліції ІІІ рангу Головіна Дмитра Валерійовича – начальника ГУ НП в Одеській області

Від імені Вченої ради, науково-викладацького складу та співробітників інституту, курсантів, студентів, слухачів нашого навчального закладу та себе особисто вітаємо Вас з Днем народження.

Ви розпочали свою службову діяльність з посади оперуповноваженого оперативно-пошукового відділу. Ваш високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності неодноразово отримували високу оцінку і повагу з боку держави, за період проходження служби Вас заохочували більше 70 разів, в тому числі державними нагородами, а саме: медаллю «Захисник Вітчизни» та Орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Детальніше...
 
ЗНО в 2019 році: обов'язкові предмети, зміни і доповнення

Впровадження в освітню систему України загальнодержавної екзаменації у форматі ЗНО стало не надто приємною новиною для випускників. Втім, до будь-яких змін рано чи пізно можна звикнути, тому сьогодні випускники вже сприймають такий стан речей як даність. Більше того – вони намагаються здавати екзаменаційні тести як можна краще.

Для одинадцятикласників атестація знань є не просто процедурою, необхідною для одержання документів про закінчення школи, але і ключем, що відкриває двері в майбутнє висококласного спеціаліста. Сертифікати з балами за ЗНО є обов'язковим документом при подачі заяв у Внз країни, а вагома сума зароблених очок» — гарантією того, що абітурієнт стане студентом бюджетного замовлення і буде отримувати стипендію.

Природно, для цього треба добре попрацювати і присвятити останній шкільний рік підготовці до екзаменації. Успішність здачі ЗНО має пряму залежність від того, скільки часу ви приділите самопідготовки, відвідування репетиров і підготовчих курсів. Крім того, варто підготуватися до тестів психологічно, а для цього потрібно добре орієнтуватися в регламенті ЗНО і заздалегідь знати про можливі зміни в структурі квитків!

Детальніше...
 
Готуємося до табірного збору, підбираємо навчальну літетаруру

Відповідно до Плану підготовки до проведення табірного збору з курсантами набору 2018 року передбачена необхідність підготовки наочних матеріали з патріотичного виховання та етичної поведінки. Саме тому на факультеті № 2 інституту проводиться робота щодо якісного забезпечення освітньо-виховного процесу з майбутніми першокурсниками відповідною літературою. Приємно зазначити, що за допомогою випускників факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції інституту 2014 року до фондів бібліотеки передано навчальні посібники: Етикет у нашому житті, авторами якого є ректор інституту, професор Віктор Миколайович Бесчастний та ветеран органів внутрішніх справ Абузар Ахнафович Абдулін. Пропоноване видання знайомить із основними нормами етикету. Саме тому знання правил поведінки в різних ситуаціях допоможе будь-якій людині швидко адаптуватися в суспільному житті та заслужити повагу оточення. Своєю чергою працівникам поліції уміння практично застосовувати правила етикету допоможе уникнути багатьох конфліктних ситуацій на службі та в побуті, налагодити конструктивні відносини з населенням, що сприятиме підвищенню авторитету поліції.

Детальніше...
 
Надходження нової сучасної літератури до бібліотеки, що придбана за кошти інституту

До нового навчального року залишається зовсім трохи часу і все більш актуальним стає питання забезпечення навчальних дисциплін необхідною літературою, яка буде затребувана серед студентів, курсантів, аспірантів, ад’юнктів та науково-викладацького складу інституту. У липні місяці фонд загальної бібліотеки збагатився на 1200 примірників новою, сучасною нормативною та навчальною літературою різного спрямування, яка була придбана за кошти інституту за замовленням навчальних кафедр. Усіх зацікавлених пропонуємо ознайомитися з отриманою літературою.

Детальніше...
 
Профорієнтаційні заходи у дитячому оздоровчому таборі

Дитячий оздоровчий табір «Слава»» Криворізької міської ради гостинно прийняв у свої обійми біля 600 дітей з міста Кривого Рогу. Завдяки підтримці органів місцевого самоврядуванням та представників БО «БТ «Мережа в місті Кривому Розі»», в рамках міського соціального проекту «Корпус миру», на третю зміну потрапили й близько 80 дітей з числа внутрішньо переміщених осіб

З метою проведення профорієнтаційних заходів серед учнівської молоді, а також проведення організаційно-виховної роботи дітей відвідали представники Донецького юридичного інституту МВС України.

Протягом двох днів команда ДЮІ МВС України зробила все можливе для того, щоб діти посміхалися та запам’ятала цю зустріч на довго.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 2 з 500
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval