Від імені Вченої Ради інституту, науково-педагогічного складу, персоналу інституту вітаємо Вас із Днем народження!

Ваш життєвий шлях це постійна робота в ім’я України для забезпечення правового регулювання діяльності державних органів. На сьогодні Ви як молодий науковець проявили себе у сфері права та удостоєні значних державних нагород, а Ваші наукові праці дуже актуальні для розвитку нашого суспільства на шляху євроінтеграції.

Долучившись до діяльності вишу-переселенця Донецького юридичного інституту, із захисту дисертаційних досліджень, ми почали новий етап розвиту нашого закладу вищої освіти у сфері наукової діяльності та досягли значних результатів такої діяльності у сфері адміністративно-правових дисциплін, оскільки робота Спеціалізованої Вченої Ради постійно приносить свої плоди праці, а Україна поповнюється молодими науковцями.

Зичимо Вам, шановний Євгене Анатолійовичу, міцного здоров’я, творчої наснаги, життєвих злетів та досягнення поставлених цілей, тепла та затишку у родинному колі. Нехай у всьому супроводжує удача, а дорогу освітлює щаслива дороговказна зірка. Миру та спокою на нашій землі.  

 

 З повагою,

за дорученням колективу

ректор Донецького юридичного інституту МВС України

професор Віктор Бесчастний 

Real time web analytics, Heat map tracking