На вихідних в місті Краматорськ Донецької області на території Саду Бернацького проходив черговий тур «4 зірки» чемпіонату України з пляжного волейболу серед чоловічих та жіночих команд. Приємно зазначити, що в змаганнях брали участь і представники волейбольної дружини із Донецького юридичного інституту МВС України.

Зі стартом змагань, які вперше приймав Краматорськ, волейболістів і уболівальників змагань привітали представники обласної та міської адміністрації, президент федерації волейболу Донецької області, керівники громадських організацій.На трьох сучасних спеціалізованих майданчиках змагалися спортсмени з міст Бахмута, Білої Церкви, Біловодська, Вуглегірська, Дніпра, Запоріжжя, Києва, Краматорська, Кривого Рогу, Кременчука, Кропивницького, Миколаєва, Полтави, Покровська, Сум, Мангуша, Харкова, Херсона. Організатором туру було Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області.Наші дівчата Світлана Шевченко та Анна Яковлева у підсумку посіли п’яту сходинку. До змагань команду готував тренер О. М. Стратійчук.

Особовий склад факультету Національної поліції Донецького юридичного інституту, юридичного факультету, волейбольний клуб ДЮІ вдячні керівництву інституту та особисто ректорові Віктору Миколайовичу Бесчастному за підтримку, розвиток навчального закладу та надану можливість проводити тренування та спортивні зустрічі.

 

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14

Кафедра спеціальних дисциплін та фізичного виховання,

кафедра загально-правових дисциплін,

відділ кадрового забезпечення спільно із групою комунікації Донецького юридичного інституту

Real time web analytics, Heat map tracking