Шановний Володимире Павловичу!

Від імені Вченої ради, науково-викладацького складу, співробітників інституту, курсантів, студентів, слухачів нашого навчального закладу та себе особисто щиросердно вітаю Вас з Днем народження!

Весь Ваш життєвий шлях є прикладом сумлінної роботи, професіоналізму та визначення пріоритетних напрямків з підготовки еліти, яка буде працювати на благо нашої держави й прославляти її далеко за межами нашої Держави.

За роки освітньої та наукової діяльності за межами Автономної Республіки Крим, де раніше базувався ввірений Вам навчальний заклад, Ви, колектив вишу та студенти, не тільки відновили його діяльність, а й прийшли до нових вершин розвитку, знайшли нові інноваційні ідеї з підготовки молодих спеціалістів. Віримо, що ці здобутки є початком виходу на новий, європейський та світових рівень діяльності університету, а науково-викладацький та студентський склад стануть гарантом успішних починань.

Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я та щастя, життєвих сил, радісних подій і звершень, плідної праці та подальших успіхів у всіх починаннях, бадьорості духу, злагоди, миру та достатку у Вашому домі та всій Вашій родині! Нехай завжди й у всьому Вас супроводжують удача, а вірними супутниками долі будуть непохитна воля та оптимізм. Хай наступні роки та майбутні дороги рясніють добрими справами, а кожен новий день дарує приємні враження та задоволення від роботи!

 

З повагою
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking