Шановний Вадиме Анатолійовичу!

Щиросердечно вітаємо Вас з Днем народження! Колектив вишу гордиться Вами як гідним найкращої похвали випускником нашого навчального закладу 2004 року.

Ви – людина, яка вміло поєднує у своїй професійній діяльності талант педагога й наставника.

Отримавши неоціненний досвід роботи на посадах командира роти міліції по забезпеченню охорони громадського порядку, Ви стаєте викладачем Маріупольського училища, де проявляєте неабиякий професіоналізм, цілеспрямованість і відповідальність.

Натепер Вам довірено здійснювати підготовку майбутніх працівників Національної поліції для рідної Донеччини. Притаманні Вам висока кваліфікованість, щира людяність, порядність та відкритість є саме тими рисами, які забезпечують Вам пошану та авторитет серед колег та слухачів Маріупольського навчального центру підготовки поліцейських.

Шановний Віталію Анатолійовичу!

У цей по-особливому святковий для Вас День щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, життєвого оптимізму та благополуччя. Нехай Ваше життя буде зігріте теплом близьких людей, радість безмежно панує у душі та несе у вашу оселю спокій і злагоду! Хай тепло та повага людської вдячності завжди зігрівають Вас!

 

З повагою
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Миколайович Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking