Шановний Олегу Михайловичу! 

Від імені Вченої ради, науково-викладацького складу, співробітників інституту, курсантів, студентів, слухачів нашого навчального закладу та себе особисто щиросердно вітаю Вас з Ювілеєм!

Весь Ваш життєвий шлях є прикладом сумлінного та високопрофесійного відношення до своїх громадських та службових обов’язків. Ви пройшли шлях від інспектора відділу кадрів обласної міліції до начальника управління кадрового забезпечення. А зараз Ви перебуваєте на посаді заступника начальника Головного управління Національної поліції у Вашій рідній Тернопільскій області.

Ваша праця гідна глибокої поваги та пошани. Наполегливість, висока організованість і відповідальність – це риси, притаманні Вам, як офіцеру Національної поліції України. Ваша самовідданість та вірність Присязі варта захоплення та є взірцем для наслідування.

Шановний Олегу Михайловичу, у цей по-особливому святковий для Вас День бажаємо, щоб усе зроблене Вами було непідвладне плину часу і зміні поколінь. Хай тепло рідних та близьких надійно захищає Вас від життєвих негараздів, а кожен день наповнюється корисними справами і земними радощами!

 

З повагою,
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking