Шановний Вадиме Володимировиче!

Дозвольте колективу Донецького юридичного інституту МВС України привітати Вас з Днем народження!

Ми щиро цінуємо Вашу підтримку, яку Ви завжди надаєте нашому навчальному закладу, інформуючи громадськість про досягнення та перспективи розвитку ДЮІ. У досить складний для народу та держави час Ваша чітка патріотична громадянська позиція викликає глибоку повагу.

Вже 26 років канал «Сигма» знайомить громадськість із подіями на теренах Маріуполя та Сході України, і Ви 18 років очолюєте дружній журналістський колектив телеканалу. Дуже раді, що до Вашого Дня народження відбувся перехід каналу на цифрові технології, і Ви доклали до цього багато зусиль!

Ваш високий професіоналізм, цілеспрямованість і активна життєва позиція є гідним прикладом для наслідування, а вірність ТРК «Сигма», як засобу масової інформації великого регіону України, ідеалам українства варта захоплення. Ми цінуємо Ваш талант гуртувати біля себе людей, зігрівати їх теплом своєї душі та надихати на добрі справи. Як творча та ініціативна людина, талановитий начальник Ви здатні об’єднати навколо себе однодумців, надихнути усіх, хто є поруч, оптимістичніше сприймати життя.

Щиро вдячні Вам за багаторічну плідну співпрацю з Донецьким юридичним інститутом МВС України. Упевнені, що вона й надалі буде продовжуватися та набиратиме нових обертів.

Шановний Вадиме Володимировиче!

У цей святковий для Вас день бажаємо, щоб у Вашому житті панував лише позитив, а поруч були вірні друзі і колеги, сповнені творчих задумів. Нехай Ваша невичерпна енергія допоможе здійсненню всіх Ваших бажань! Нехай Ваше життя буде безхмарним і яскравим, а у Вашому домі панують затишок, мир, любов і щастя!

 

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking