Шановний Олександре Назаровичу!

Дозвольте сьогодні усім дружнім колективомДонецького юридичного інституту щиросердно  привітати Вас з Вашим святом  – Днем  народження!

Ви є провідним юристом України та активним громадським діячем, життєвий шлях якого є прикладом як для сучасників, так і для нащадків. Отримавши в далекому 1972 році юридичну освіту, Ваша трудова діяльність розпочалася спочатку з інспектора штабу, пізніше інженера, а згодом, ставши молодшим науковим співробітником, розпочали свою стрімкий зріст на теренах юриспруденції.

Опублікувавши понад 200 наукових праць, Ви зробили вагомий внесок у вітчизняну науку, посівши гідне місце серед науковців сучасної України. Прийміть слова вдячності за високий професіоналізм та активну участь у поширенні правових знань. Шануємо Ваш досвід та послідовну наполегливу працю у юридичній царині.

Колектив співробітників, науково-педагогічного складу, студентів, курсантів, випускників і ветеранів Донецького юридичного інституту МВС України пишається Вами як наставником багатьох науковців, які працюють на благо нашого навчального закладу.

Ваш кар’єрний злет від декана факультету до ректора Харківського національного університету внутрішніх справ, згодом начальника Управління освіти і науки МВС України, начальника Державного науково-дослідного інституту МВС України, керівника Департаменту з питань діяльності правоохоронних органів апарату Ради національної безпеки і оборони України не можуть не вражати.

Не можемо полишити без уваги Вашу участь у розробленні проектів законів «Про міліцію», «Про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю» та підготовці Концепції реформування кримінальної юстиції України, Рішення РНБО України «Про стан злочинності у державі та координацію діяльності органів державної влади у протидії злочинним проявам та корупції».

Шановний Олександре Назаровичу!

У цей погожий святковий для Вас День хочемо побажати Вам сил, енергії, здоров'я сонця ясного й благополуччя, радості, миру й безмежного людського щастя, наснаги Вам і всій Вашій родині!Щоб доля світлою була Нехай сімейне тепло та затишок надійно захищають Вас від будь-яких життєвих негараздів.

 

З повагою
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking