У цей радісний літній день прийміть теплі вітання з нагоди Вашого свята – Дня народження!

Колектив Донецького юридичного інституту щиро пишається Вами як випускником нашого навчального закладу, який тепер сумлінно працює на благо розвитку і процвітання рідного вишу.

Ми цінуємо Ваш внесок в історію успіхів нашого Донецького юридичного інституту МВС України як високопрофесійного працівника, педагога та науковця, який на високому рівні здійснює підготовку правоохоронців рідної держави, керуючись у своїй роботі загальнолюдськими моральними рисами та якостями.

Пропонуючи та втілюючи у життя власні ідеї, знаходячи правильні рішення по службовим питанням, що виникають, Ви заслуговуєте авторитет не лише серед колег та студентів і слухачів, а й серед керівництва інституту на юридичної наукової спільноти.

Ваша кропітка та наполеглива праця, організованість і відповідальність допомагають Вам досягати наукових «висот», про що свідчить наукова співпраця з іншими навчальними закладами, науково-дослідними установами, Комітетом Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, активна участь в організації та проведенні науково-практичних конференцій, наукових семінарів, круглих столів та інших наукових заходів, а також захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук.

З особливою гордістю хочеться відзначити найбільш вагомі результати Вашої наукової діяльності – це  участь у підготовці пропозиції щодо внесення змін і доповнень до Кримінального кодексу України, до законів України «Про застосування амністії в Україні», «Про внесення змін до деяких законів України (щодо посилення кримінальної відповідальності за певні злочини)», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення відповідальності за порушення встановлених правил виробництва, виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання, відпуску та обліку комбінованих лікарських засобів», «Про відшкодування шкоди особам, які потерпіли від кримінального правопорушення».

Вагомим є і те, що Ви є Стипендіатом Кабінету Міністрів України, нагороджений Грамотою Національної академії наук України.

Шановний Єгоре Сергійовичу! Бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку і благополуччя, невичерпної енергії та наснаги у досягненні все нових і нових наукових вершин. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, а доля буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

 

З повагою
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking