Шановна Ольго Борисівно!

У цей святковий день прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Вже минуло два роки, як Ви прикрасили наш дружний колектив своєю присутністю та здобутли повагу колег своїм м'яким характером і спокоєм. Вам вдається згладжувати часті гострі кути, які виникають в науковому середовищі. Знання і досвід, отримані на минулих роботах, включаючи і викладацьку, дозволяють Вам вміло допомагати в найскладніших ситуаціях при написанні юридичних текстів.

Дуже приємно те, що Ви не припиняєте своїх наукових досліджень! Після успішного захисту кандидатської дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук у 2017 році Ви продовжуєте плідно займатися науковою діяльністю і у 2018 році підготували до друку монографію «Козаки-характерники в українському романі другої половини ХХ ст.».

Дякуємо Вам за Вашу працю і ставлення до роботи, участь і взаємодопомогу які Ви проявляєте до колег. Ми впевнені, Ваші знання і вміння дозволять засяяти новими гранями талантів наших вчених, викладачів і дисертантів!

Лишайтеся завжди такою жіночною, доброзичливою та завжди усміхненою пані, яка завжди випромінює незрівнянну витончену елегантність та життєрадісність.

Шановна Ольго Борисівно!

Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя і великих творчих успіхів, більше безтурботності і веселощів, яскравих відчуттів і душевної бадьорості. Бажаємо підкорювати одну вершину за іншою і досягати поставлених цілей!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking