Шановна Тетяно Анатоліївно!

У цей святковий день прийміть сердечні вітання з Днем народження!

Ви вже протягом тривалого часу є невід’ємною частиною нашої великої і дружньої родини Донецького юридичного інституту, перегортаючи разом з нами і сторінки перемог, і тяжких випробувань, які випадали на долю рідного вишу.

Ваша багаторічна послідовна та наполеглива праця неодноразово сприяла розвитку нашого навчального закладу. Від точності Ваших розрахунків і уважності, професіоналізму і відповідальності залежать не тільки наші доходи, але і в першу чергу – репутація нашого навчального закладу.

Дякуємо Вам за багатогранність, з якою ставитесь до роботи, небайдужість та взаємодопомогу, що проявляєте до колег.

Лишайтеся завжди такою жіночною, доброзичливою та завжди усміхненою пані, що завжди випромінює незрівнянну витончену елегантність та життєрадісність.

Шановна Тетяно Анатоліївно!

Зичимо Вам міцного здоров’я та щастя, життєвих сил, радісних подій і звершень, плідної праці та подальших успіхів у всіх починаннях, бадьорості духу, злагоди, миру та достатку у Вашому домі та всій Вашій родині! Нехай Ваша багатогранність, життєва енергія, досвідченість стануть гарантією високих досягнень у професійній діяльності, а кожну розпочату справу буде вдало завершено.

 

З повагою
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking