Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини Наукове товариство ДЮІ МВС України інформує про результати Національного конкурсу наукових робіт «Роль молоді у розвитку місцевого самоврядування в Україні» проведеного до Дня Конституції України
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


72.6%Ukraine Ukraine
4.6%United States United States
4.6%Kuwait Kuwait
3.2%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%France France
1.4%Poland Poland
1%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 403
Вчора: 1604
Цього тижня: 6219
Минулого тижня: 8414
Цього місяця: 17104
Минулого місяця: 16701
Всього: 1380979


Наукове товариство ДЮІ МВС України інформує про результати Національного конкурсу наукових робіт «Роль молоді у розвитку місцевого самоврядування в Україні» проведеного до Дня Конституції України

Інститутом політико-правових та релігійних досліджень до Дня Конституції України проведено Національний конкурс наукових робіт «Роль молоді у розвитку місцевого самоврядування в Україні».

Національний Конкурс відбувся за підтримки Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України, Українського координаційного центру з підвищення правової освіти населення, Координаційної ради молодих юристів міста Києва при Печерському районному відділі державної виконавчої служби міста Києва Головного територіального управління юстиції у місті Києві.

Конкурс проходив з 12 березня по 28 червня 2018 року. Прийом конкурсних робіт тривав до 01 червня 2018 року. Серед значної кількості представлених на конкурс робіт було визначено переможців.

Так, за результатами роботи Експертної ради Національного конкурсу наукових робіт «Роль молоді у розвитку місцевого самоврядування в Україні» до Дня Конституції України, переможцями оголошено:

Дипломом І ступеня нагороджено Барбашова Олексія Георгійовича (Харківський національний університет внутрішніх справ), науковий керівник Варунц Лариса Дмитрівна, кандидат юридичних наук, доцент кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ.

Дипломом ІІ ступеня відзначено Рижакову Дар’ю Олександрівну (Донецький юридичний інститут МВС України), науковий керівник Піддубна Дар’я Сергіївна, кандидат юридичних наук, завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін факультету № 3 ДЮІ МВС України.

Дипломом ІІІ ступеня отримує Ткачук Дмитро Геннадійович (Житомирський державний технологічний університет), науковий керівник Євдокимов Віктор Валерійович - ректор Житомирського державного технологічного університету, доктор економічних наук, професор кафедри економічної безпеки, публічного управління та адміністрування.

Учасники Національного конкурсу отримали сертифікати участі у заході.

Експертна рада висловлює подяку керівництву навчальних закладів за підготовку висококваліфікованих спеціалістів, які взяли участь у Національному конкурсі наукових робіт «Роль молоді у розвитку місцевого самоврядування в Україні», зокрема: Харківського національного університету внутрішніх справ; Чорноморського національного університету імені Петра Могили; Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна; Донецького юридичного інституту МВС України; Житомирського державного технологічного університету; Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова; Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя; Малої академії наук, її регіональним підрозділам, загальноосвітнім навчальним закладам та ін.

Вітання Президента Інституту політико-правових та релігійних досліджень переможцям та учасникам Національного конкурсу наукових робіт «Роль молоді у розвитку місцевого самоврядування в Україні»

Шановні друзі!

Вітаю вас із успішним завершенням Національного конкурсу наукових робіт «Роль молоді у розвитку місцевого самоврядування в Україні».

Приємно відзначити, що завдяки цьому Національному конкурсу молодь з усіх регіонів України має можливість долучитись до вивчення проблем розвитку місцевого самоврядування з метою наближення розвитку українського суспільства до стандартів країн з розвиненими демократичними традиціями.

Бажаю переможцям та учасникам конкурсу міцного здоров’я, невичерпної творчої енергії, життєвого оптимізму та миру.

З повагою

Президент Інституту

Олександр Олександрович ГЕРАСИМЕНКО

Ознайомлення з висвітленням інформації у засобах масової інформації можливе за посиланням: https://www.prostir.ua/?news=oholosheno-peremozhtsiv-natsionalnoho-konkursu-naukovyh-robit-rol-molodi-u-rozvytku-mistsevoho-samovryaduvannya-v-ukrajini

Наукове товариство студентів, курсантів, аспірантів, ад’юнктів та молодих вчених Донецького юридичного інституту МВС України вітає з черговою перемогою члена товариства, курсанта 2 курсу факультету №2 (підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції) Рижакову Дар’ю Олександрівну із зайнятим другим місцем та бажає Вам подальшого натхнення, незламності духу, віри в успіх, творчого підходу на розвиток власної особистості та наукового потенціалу вишу-переселенця.

Безпосереднє підготування курсанта до участі у таких наукових заходах, можлива завдяки підтримці керівництва факультету № 1, а саме декана факультету №1, кандидата юридичних наук, полковника поліції Михайлова Руслана Івановича та особисто ректора інституту, доктора юридичних наук, професора, Заслуженого юриста України Бесчастного Віктора Миколайовича.

Наукове товариство студентів, курсантів, аспірантів, ад’юнктів та молодих вчених Донецького юридичного інституту МВС України вітає командний склад вишу-переселенця, студентів, курсантів, аспірантів, ад’юнктів з 22 річницею Конституції України та бажає спільного, прогресивного, оновленого вектору розвитку на шляху підготовки професійних кадрів юриспруденції та фахівців для підрозділів Національної поліції з метою захисту прав, свобод людини та громадянина України та подальшого розвитку наукового потенціалу у нашій незалежній країні.

З повагою, голова Наукового товариства, к.ю.н. Дар’я Піддубна

 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval